Opinie o Altex PPHU Alicja Jurek w Starachowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Altex PPHU Alicja Jurek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Altex PPHU Alicja Jurek o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altex PPHU Alicja Jurek w Starachowice

Zainteresowany praca

Witam mam pytanie do osob ktore nadal pracuja w Altex w starachowicach.Ile osob zatrudnia firma Altex i czy wszyscy pracuja na umowy o prace?Czy cala firma jest zarejestro s ana na pania Alicje Jurek czy tez na jej meza

@Zainteresowany praca

Tam na umowę o pracę są zatrudnieni tylko ludzie z grupą. Reszta umowy zlecenia że śmieszna stawka reszta kasy w kopertach pod stołem. Nie pakuj się tam bo to jest (usunięte przez administratora) . Odezwać się nie można i o łazienkę trzeba się jaśnie Pani R pytać.

kari

piszecie takie brednie , dla niektórych to i oddychanie jest za ciężkie ja sobie chwalę

pracuś

Faktycznie jak by tak było zle to kto by tam pracował po 10 lat ,a jest sporo takich co tyle pracuję ja jestem zadowolona ,a jak komuś coś w życiu nie wychodzi to przelewa swoje frustracje na innych. jest naprawdę dobrze.

@pracuś

Domniemam że jesteś jedną z tych kobiet z mirca

@pracuś

Ważne, że chcesz i możesz mówić o zadowoleniu z pracy w Altex PPHU Alicja Jurek. Mimo pozytywnej opinii o tym pracodawcy, warto żebyś jednak zdecydowała się na opisanie, co konkretnie wpływa na jej kształt? Każdy komentarz w tej kwestii będzie ważny dla innych użytkowników tego forum. Opowiedz nam proszę, jak wygląda relacja pracownik-pracodawca? Można się porozumieć i dogadać?

Natalia

@Blogoskawiony, Twoja wypowiedź w negatywny sposób opisuje Altex PPHU Alicja Jurek jako pracodawcę. Jeżeli, rzeczywiście, jest tak jak przedstawiłeś, to dlaczego nadal współpracujesz z tą firmą? Możesz się wypowiedzieć na ten temat? Twój wpis będzie ważny dla innych użytkowników forum.

@Natalia

Nie jest powiedziane że on dalej pracuje w tej firmie. Ale rzeczywiście tak jest jak opisuje pracowałam tam i z czystym sumieniem stwierdzam że to (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) pracowała w innym zakładzie pracy wylecialaby po 5 minutach. Oni tam traktują ludzi jak zwierzęta.

Pakowacz

bardzo przyjemna dostałem pracę

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
kari

wiecie na czym polegają te opinie , pracowałam u konkurencji i szef kazał nam pisać jak najwięcej negatywów takim firmą , żeby ludzi zniechęcić do pracy u nich . Miałam opory żeby podjąć tu pracę , a teraz mija rok i jestem zadowolona , a ludzie będą pisać brednie bo są zawistni , takie polaka oblicze.

Natalia

@burekdziękuję za odpowiedź. Widzę, że do samej pracy nie masz wiele zastrzeżeń. Możesz powiedzieć o niej coś więcej? Jak wygląda Twój typowy dzień pracy? Czy jest to praca w stałych godzinach? Co jeszcze warto wiedzieć o warunkach zatrudnienia przed przesłaniem swojego CV?

w temacie
@Natalia

a jesli chodzi o wypłate to nigdy niebyła na czas a szefowie to oblesne tłuste wieprze nic wiecej warunki jak na dworze pole biwakowe pod namiotem i dziury w podłodze ogrzewanie ze smierdzacej nagrzewnicy szału niema i towar jak na czysciwo

@w temacie

Pani Justyno pozdrawiam

Praca jest fajna o ile taka może być, a atmosferę tworzymy sami kto chce pracować to pracuję ,a ci co skaczą z jednej pracy do innej nigdzie im nie będzie dobrze .Pozdrawiam ps wypłaty zawsze na czas

obecna pracownica

Pracuję tam 8 lat i naprawdę dziwię się tym wpisom negatywnym pani Renata jest kierowniczką i są osoby którym to nie pasuję bo wymaga, najbardziej to przeszkadza facetom. Nigdy za mojej kadencji nie zdarzyło się żeby pensja była nie zapłacona na czas a szef , życzę wszystkim takiego szefa

w temacie
@obecna pracownica

(usunięte przez administratora) warta firma szczególnie w rawie maz

burek

sama pracę da się udżwignąć.co do dziewczyn to rzeczywiście na nie które trzeba uważać,na szczęście takich jest mało.więcej normalności od kierowniczki i było by o wiele lepiej.szacunek więcej przyniesie pożytku niż nerwy i krzyk,a przecież po to tam się idzie żeby pracować!im sympatyczniejsza atmosfera tym lepsza wydajna praca.chłopaki są spoko a szczególnie andrzej,radek i szymon .ale to co niektórzy piszą to szczera i smutna prawda.

Natalia

@magrozumiem, że Tobie odpowiada praca w firmie. Mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym jak oceniasz Altex PPHU jako pracodawcę? Jakie są jego najmocniejsze strony? Komu poleciłabyś pracę w firmie?

mag

Jak się robi swoje a nie zajmuję plotkowaniem to i z kierowniczką da się żyć pracuję i widzę co niektóre osoby zachowują się jak w przedszkolu a ogólnie jest spoko .

MG

podpisuję się dwoma rękoma pod tą opinią szef fajny wypłata zawsze na czas a praca jak każda inna trzeba pracować ,robić swoje . Niektórym panią wydaje się że są ważniejsze od innych i to one psują całą atmosferę

zadowolona

w końcu ktoś napisał całą prawdę szef super, super,super, i też chcę pochwalić tą firmę. miła atmosfera i pracownicy bardzo serdeczni zwłaszcza Pan Tomek,Szymek,Andrzej. pozdrawiam całą firmę :)

aleksandra

potwierdzam, pracowałam w tej firmie i naprawdę muszę ich pochwalić szefostwo jest bardzo fajne zawsze można było iść do szefa i problem rozwiązać .Musiałam wyjechać z chłopakiem do Anglii gdyby nie to pracowała bym dalej . A co do atmosfery tam panującej to przecież same dziewczyny ją tworzyły . Jedna zazdrosna o kierowce druga o Szymona a jeszcze inna o szefa ,ale już się poprawiło jak odchodziłam było ok. Pozdrawiam wszystkich i panią Renate też

kolezanka

Pracuje od paru miesiecy i mialam obawy czytajac wasze komentarze ale powiem ze jesli wykonuje sie to czego sie od ciebie oczekuje to nie ma problemow, warunki pracy w porządku no i pieniazki zawsze na czas

Mario_

Złej baletnicy przeszkadza rąbek spódnicy!!! Tym co tak marudzą nigdzie nie będzie dobrze. Albo za ciężko albo za lekko. Od kierownika się wymaga, więc i osoba na tym stanowisku musi wymagać. Ja dużo słyszałem o tej firmie i właśnie złożyłem cv. Mam nadzieję że się dostane bo podobno są przyjęcia. PS. Do osób które tak narzekają - Zajmijcie się tym co trzeba to wtedy i atmosfera będzie inna!!!!!

znajoma
@Mario_

Tam pracują własnie takie jak Ty! Idealnie do tej paki pasujesz.

znajoma
@Mario_

Pracujesz tam już ,czy już po robocie?

Była pracownica.....

Praca w Altexie jest jak każda inna, bo za siedzenie i gadanie nikt nie płaci. Presja czasu i wymagania są w każdym zakładzie. Ważne że po ośmiu godzinach wychodzisz do domu i masz zawsze wypłatę na czas. Pracowałam w tej firmie i gdyby nie to że sytuacja rodzinna zmusiła mnie do odejścia to pracowałabym tam do dziś.

Słowik15

Zgadzam się z Tobą w 100%. Panie (E&E) z afryki są wulgarne , mało inteligentne,żałosne i ogólnie nie reformowalne. Na pierwszy rzut oka widać ,że pochodzą z najniższych warstw społecznych.Osoby te dezorganizują pracę innych osób . Nie mają szacunku do innych osób,nawet tych od siebie o wiele starszych.Ich praca polega głównie na obgadywaniu innych nawet swoich ,,koleżanek ''. Gdyby nie te dwie panie oraz demoniczna kierownika ,praca była by całkiem nie zła.Pracowałam tam kilka miesięcy niestety przekonałam się ,że nie warto ponieważ przez te trzy panie moje zdrowie psychiczne legło w gruzach. Ogólnie odradzam tą prace.

Pracownica000

Uważam, że ta "firma" to jedna wielka porażka, brakuje tam szacunku i wzajemnego zrozumienia. Najbardziej śmieszy mnie podejście do pracy dwóch Pan (E&E) tak naprawdę są typowymi wiesniarami nie potrafiącymi złożyć poprawnie jednego zdania, jedyne co potrafią to dogadywac i obrażać innych.. nie wspomnę już o kierowniczce która faworyzuje swoich ulubieńców..

Lolo

Święte słowa co nie zrobisz i tak źle. A Pani tzn dlamnie to nie Pani bo na Pania trzeba mieć wygląd i pieniądze a ona nic niema prócz zrytego pustego łba... Fakty są takie że kiedyś ktoś wkońcu jej tą paskudną morde obije za takie traktowanie...

Zostaw merytoryczną opinię o Altex PPHU Alicja Jurek - Starachowice

• Jak się pracuje w Altex PPHU Alicja Jurek?

Zobacz opinie na temat firmy Altex PPHU Alicja Jurek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altex PPHU Alicja Jurek?

Kandydaci do pracy w Altex PPHU Alicja Jurek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altex PPHU Alicja Jurek
1.6/5 Na podstawie 32 ocen.
  • ul. Batalionów Chłopskich 21
    27-200 Starachowice