Opinie o MR Clean Spółka z o.o. w Skawina

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie MR Clean Spółka z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MR Clean Spółka z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Clean Spółka z o.o. w Skawina

Joshi

Wszystkie opinie powyżej są trafione w 10, gdyż opisują czystą prawdę o firmie. Firma "brzytwa" tylko dla tonących, jedno jest pewne nigdy jej nie polubisz.

Alicja

Firmy stosują różny system pracy, zmianowy po 8, 9, 10 godzin w zależności od potrzeb. MR Clean Spółka pewnie też musi stosować inne rozwiązania. Jednak w ofertach pracy, które można znaleźć oferują umowę o pracę, więc godzin musi być 40h/tygodniowo. @nowa z Nowego T. mogłabyś się do tego odnieść?

nowa z Nowego T.

pracowalam w tej firmie w hotelu w Nowym T. Placa marne grosze,tempo pracy niewiarygodne.Jednym slowem (usunięte przez administratora) trzeba jak maly samochodzik a za swoja ciezka prace dostaje sie marne grosze.Na 10 godz pracy jest tylko jedna przerwa i pozniej nie ma czasu nawet zlesc. Nie polecam nikomu tej firmy.Wyzyskiwacze i oszusci.Potrafia robic tylko dobre wrazenie i to wszystko. Syf i jeszcze raz syf!!!!!!

Alicja

@NIedoszły pracownik dziękujemy za Twoją opinię. Czy ktoś z Was miał podobną sytuację, co użytkownik @NIedoszły pracownik? Jak Wy oceniacie firmę pod kątem pracodawcy? Chętnie dowiemy się od Was więcej.

Firma MR Clean Spółka z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko SPRZĄTANIE POKOI HOTELOWYCH. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
NIedoszły pracownik

W dniu dzisiejszym miałem nieprzyjemność gościć w siedzibie firmy Mr Clean Sp. z o.o. w Skawinie. W zeszłym tygodniu zostałem zaproszony na rozmowę o pracę na stanowisko koordynatora serwisu sprzątającego. Nie ukrywam, że specjalnie wziąłem dzień wolny w obecnej pracy aby móc się stawić na rozmowie. Punktualnie stawiłem się na spotkanie a tam niespodzianka. Panie w biurze nie wiedziały kim jestem, po co przyjechałem, kto mnie umawiał na spotkanie ale za to otrzymałem informację, że stanowisko na które aplikowałem jest już zajęte od ponad miesiąca. Informacji udzielały mi Panie z których oczu wyzierała pustka, brak kompetencji i indolencja. Nie przejawiały chęci pomocy w ustaleniu okoliczności oraz osoby odpowiedzialnej za zaistniałą sytuację. Jedyne o czym myślały, to abym czym prędzej opuścił biuro. Reasumując, wszystkie opinie zamieszczone o tej firmie uważam za prawdziwe i słusznie wystawione. Zdecydowanie odradzam jakikolwiek kontakt, pracę oraz współpracę.

fiaiak

bardzo podoba mi się ten hotel i powiem Wam szczerze, że w okolicy trudno o lepszy/ładniejszy. Warunki dla gości ciekawe, wokół masa atrakcji. Ciekawe jednak jak tu zarabia kelner, takie z 2-3 letnim doświadczeniem, chciałbym się dowiedzieć co i jak :)

basia

hahahahaha. Warto żyć marzeniami. 1400-1500 to są średnie zarobki na stanowisku pokojowej jak i innych stoisk sprzątających

xxx

Stawka to 3,80 zł za 1 pokój w hotelu *** lub 8 zł/ 1h. Płacą w terminie, jednakże zgadzają się na poniżanie i wyzysk pracowników. Przykładowo jako serwis pralniczy trzeba wchodzić jeszcze na stanowiska takie jak kelnerka, zmywak, a to wszystko za zgodą kadr z mr cleana . Porażka

irenia

Przyzwoite stawki, napiwki. Polecam

cL

Pracowalam poprzez ta firme 4 miesiace.Mala placa,wykorzystuja.Osoby ktore sprawdzaja pokoje kradna zostawione napiwki.Gdy potrzebowalam dnia wolnego to uslyszalam,ze "to nie jest koncert zyczen", gdy czytalam gafik ktory czesto sie zmianial uslyszalam "co tak patrzysz na grafik i tak nie dostaniesz wolnego",calkowity brak szacunku.

Zadowolona

Polecam!

Bimbam

Mr clean poszukujące pokojowych/serwisowych, ma co tydzien ogloszenia na OLX i oferta dostepna od 96 dni (!) w urzedzie pracy. Ten ich anons na portalu olx ma czesto 2 tys wyswietlen,a i tak ciagle szukają chetnych?Wniosek-nikt tam nie chce pracowac. Oferują 1 miesiac próbny,3 dniowe przeszkolenie,4,90 BRUTTO za sprzatniecie pokoju,przy czym pani rekrutantka mówi ze Nowe pokojowe mogą sprzątnąc MAX 7-8 pokoi dziennie,a norma to 12. Rachunek prosty-8 godzin ciezkiej,fizycznej harówki za 4,90 brutoo=3,50Netto x 8 godzin... Dniówka okolo 30 zł??? Przy odrobinie szczescia 35zł,jak dadzą wam 1 apartament za 5 zł (ale nowym nie dają). Powodzenia chętnym Paniom:)))) I nie piszczie mi tutaj ze WAs tam poniżają:)To jest zawód sprzataczki,(ładnie nazwanej panią pokojową)-co juz samo w sobie jest poniżeniem.Godzicie sie na to,mycie kibli,zmiana czyjejś obsikanej posciel,zbieranie okruszków i polerowanie płytek na kolanach,bo sie kierownaiczka uprze ze mozna to lepiej zrobić.

UMcyk

firma ta rekrutuje pokojowe do hotelu 3*. Ofertę pracy zamieszczają na portalu OlX co tydzien od...kilku lat!:))) Oferta jest takze czesto na stronie UP.Niestety nie mają chętnych do tej pracy. Byłam na spotkaniu rekrutacyjnym.Zaimponowało mi ze pani kierowniczka sluzby pieter poporsiła całą gupę chetnych i mowila do wszsytkich.(a nie tak jak w innych hotelach-wywolują pojedynczo i kazdemu inny kit).Odniosłam wrazenie ze szukają naiwniaków ktorych mozna od dzisiaj wykorzystac i zaprzęgac do harówki.Nie zadawała nam zadnych pytan i od razu chciala wciskac umowę -na probny miesiąc.Oferują stawkę 4 zł za pokoj lub 8 za godzinę (jakos tak),2 tygodniowy okres wypowiedzenia?!Wymagają by dziennie posprzatac kilkanascie pokoji.Praca 8 godz dziennie,zapewniają kilkudniowe szkolenie.Niepewny grafik,weekendy w pracy. Odnioslam bardzo negatywne wrazenie,kierowniczka nie szanuje podwladnych,z ironią mowiła o awansie na sprzatanie holu.Chyba tylko jedna z 20 osob wziela umowę:)

an

Odradzam wszystkim prace w tej firmie ! Banda oszustów i wyzyskiwaczy ! Praca bez umowy miesiącami, potem zabierają wynagrodzenie pod pretekstami wyssanymi z palca. Niech nikt tam nie pracuje, bo się mocno rozczarować.

Evie

Pracuje w tej firmie od lutego 2014roku i nie narzekam. Co prawda pracuje w trybie nocnym na co sama się zgodziłam ale jest dobrze . Pracowałam w dużo firmach sprzątających i ta jest najlepsza ponieważ mają najlepsze środki czyszczące dzięki czemu jest lepiej sprzątać . Oczyście zimą bywa gorzej bo jest więcej do sprzątania ale i tak jest oki .

Zszokowana

Masakra jednym słowem!

gościówa

to jednak miałam nosa :) również nie polecam !

kasia
@gościówa

Wiem od znajomych, że firma płaci uczciwie i w terminie. Praca jest na akord, czy za każdy posprzątany pokój. Dla osób bez wprawy na początku jest trochę trudno, ale potem można zarobić niezłe pieniądze. Oczywiście jeżeli ktoś cały czas nie chodzi na papieroska lub kawkę. Polecam każdemu.

gość

Mr Clean nie polecam tej firmy! dają co chwila ogłoszenia na gumtree.pl MOBBING I WYZYSK !!!!!!! SKANDAL !!!!

pokojówka

tak jak powyżej za sprzatnieccie pokoju płacą 3 zł . wolne 2 dni w miesiącu . Nie polecam tej firmy !!

pokojówka

Zostaw merytoryczną opinię o MR Clean Spółka z o.o. - Skawina

• Jak się pracuje w MR Clean Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MR Clean Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR Clean Spółka z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MR Clean Spółka z o.o.

MR Clean Spółka z o.o.