Opinie o Akademia Instruktorów Sportu S4 w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Akademia Instruktorów Sportu S4. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Akademia Instruktorów Sportu S4 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Instruktorów Sportu S4 w Warszawa

Arggo

wojrul - 2013-03-21 17:35:39 A jak wygląda sprawa z możliwością pracy po tym kursie? Jaki odsetek ludzi faktycznie ma szanse na zatrudnienie? I druga rzecz, co z praktykami? AiStez je zapewnia?praktyki w AIS są w cenie kursu i odbywają się w ich sieci klubów fitness (s4), a z zatrudnieniem to z tego co czytałem to jeśli jest wolne miejsce gdzieś na trenera no to ze swoich kursantów przeważnie wybierają i można się wtedy ubiegać

wojrul

Arggo

A to kiedy w akademii masz termin kursu na który chcesz się wybrać ??

kENZo

tak dzwoniłem, no więc mozna zrobić jeden po drugim, tak w sumie najlepiej, w cenie kursu na instruktora siłowni są wliczone praktyki, kursy odbywają się na ul. Puławskiej 39. Po kursie na instruktora siłowni mogę od razu zacząć kurs na trenera personalnego.

Czy po rozmowie w Akademia Instruktorów Sportu S4 rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Arggo

kENZo - 2013-03-18 08:29:55 Dzięki, taki mam właśnie plan i dzisiaj chcę na [usunięte przez administratora] do ich biura podejść po prostu, żeby się dowiedzieć ostatecznie co i jak u źródła :)Hej, i jak byłeś w akademii dowiedzieć się co i jak?? Daj znać!

kENZo

Dzięki, taki mam właśnie plan i dzisiaj chcę na Puławską do ich biura podejść po prostu, żeby się dowiedzieć ostatecznie co i jak u źródła :)

Arggo

kENZo - 2013-03-16 08:20:35 Kurs na trenera personalnego chciałbym zrobic, ale muszę mieć najpierw papiery na instruktora siłowni, a najchętniej bym właśnie zrobił oba kursy w AIS.Tak zgadza się, ale może jak się z akademią skontaktujesz to da radę zapisać się na oba kursy jednocześnie i wtedy będzie taniej.

Arggo

kENZo - 2013-03-13 11:32:55 dzieki za info, już u źródła jeszcze dopytałem o pare rzeczy teraz bede musiał czekac na nowy termin kursu na instruktora w ais i bede korzystałnie ma problemu, sprawdź sobie od razu praktyki instruktorskie w klubie s4 i dopytaj od razu o szkolenie specjalistyczne w ais, po takim kursie możesz też zrobic papiery na trenera personalnego.

Arggo

To zależy czy zwykły czy intensywny, na stronie AIS możesz sprawdzić grafik "zjazdów" weekendowych na rózne kursy, natomiast praktyka instruktorska jest wliczona w cenę kursu i odbywa się w sieci siłowni s4.

kENZo

Arggo - 2013-03-05 06:58:21 Niecałe 1500zł płaciłem z kursem specjalistycznym już razem, i warto moim zdaniem, z kursu jestem barzdo zadowolony :)Dzięki wielkie za info, a jak długo kurs trwa i jak z praktyką instruktorską ?

kENZo

Arggo - 2013-03-03 08:38:43 Bardzo dobre kursu na instruktora siłowni, świetni instruktorzy, ludzie z wieloletnim stażem, doświadzceniem i osiągnięciami w kulturystyce, znający temat od strony praktycznej i sami sobie najlepszym przykładem jak ćwiczyć dla innych. Kurs ma przystępną cenę i do tego wliczone sa tez w niego praktyki instruktorskie. Moim zdaniem najlepsza oferta szkoleniowa.Cześć. Możesz podpowiedzieć coś więcej na temat kursu? Interesuje mnie kurs trenera personalnego, ale aby go zrobić muszę mieć najpierw kurs na instruktora siłowni. Ile płaciłeś?

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Instruktorów Sportu S4 - Warszawa

Akademia Instruktorów Sportu S4
4.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Puławska 39 lok. 100
    02-508 Warszawa