Nowax

Bełchatów

Opinie o Nowax

anonim 2009-06-25 20:45:40
O jaki Nowax chodzi ten z Kwidzyna?
malutki 2009-08-02 09:24:40
jesli chodzi o kwidzynski nowax to firma ma problemy z platnosciami w terminie prezes duzo mowi i malo robi wieksza czesc pracownikow robi za marne stawki i najczesciej jeszcze na umowe o dzielo
malutki 2009-08-14 11:47:10
malutki - 2009-08-02 09:24:40

na dzien 14 sierpnia nie sa wyplacone wyplaty z czerwca tylko zapewnienia......... prezes przeciaga to byle do piatku i piatku paranoja nie polecam tej firmy w obecnym czasie wszyscy mysla ze firma jest dla pracownikow a nie pracownicy dla firmy omijac z daleka firme NOWAX!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
er 2009-08-30 22:44:44
Nowax sp ZO.O
~monter / 2009-08-02 21:19/ Następna firma NOWAX. Firma bez honoru beżczelnie obiecujom ludziom wypłacenie wynagrodzenia które nalezy się za miesiąc czerwiec a ludzie pracujący w tej firmie przebywający w delegacji pozostawieni są bez pieniedzy.Pan prezes firmy NOWAX niepotrafi nawet przeprosić pracowników za zaistniałom sytuacje.Dzieje się źle w tej firmie juz od kilku miesięcy.Praca polega na delegacji ale jakoś nikt nie otrzymuje w tej firmie pieniedzy za delegacje monteży i spawacze uwazajcie na tą firme prezes twierdzi że się nie boi sądów i jak się komus nie podoba to niech się zwolni.
żona pracownika 2009-09-30 18:01:20
Ludzie unikajcie tej firmy!!! Od czerwca pensje wyplacane sa w ratach po kilkaset zlotych i jak tu zyc?? Pracownicy i ich rodziny musza zebrac wlasciwie o swoje pieniadze,a szefostwo ma to gdzies. Powtarzaja tylko-rozumiemy,jestesmy w takiej samej sytuacji.Niezly kit!! A jak ktos za bardzo sie upomina to leci z pracy!!! Karygodne!!!
arturstovby 2009-10-07 21:31:05
Ludziska-jak najdalej od tej firmy.Powiadają że maja juz następne kontrakty.A wychodzi że to wszystko mżonki.A kasy jak niebyło tak niema.Pan kawał [usunięte przez admina] i nic więcej.UNIKAĆ
ares79 2009-10-08 19:27:52
oszukałeś po raz kolejny[usunięte przez admina]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
były pracownik 2009-10-23 17:46:05
ZłODZIEJE ZłODZIEJE I JESZCZE RAZ ZłODZIEJE.TA FIRMA CHYBA SPLAJTUJE BO MUSI ZAPłACIć KOłO MILIONA KARY ZA NIEDOKOńCZONą BUDOWE W STRZELCACH OPOLSKICH(KRONOSPAN) PREZES TO [usunięte przez admina] NOWAX Z KWIDZYNA TO OSZUśCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
monter 2009-10-28 20:45:19
Nowax to [usunięte przez admina].Prezes ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do dzisiaj nam nie zapłacił wypłaty za 3 miesiące.Przez telefon sekretarka powiedziała,że mamy sobie szukać pracy bo chyba tą firmę [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] strzelił.[usunięte przez admina]
szok!!! 2009-10-29 11:22:59
Ludzie maja po kilkanascie tysiecy zarobione, a ich dzieci nie maja co jesc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moze gdyby prezes sprzedal ziemie,lub jakies auto albo to i to,moze wtedy bylby w stanie splacic pracownikow!!!!!!!!!!!!!
kolega spawacz 2009-10-31 10:19:52
to prawda[usunięte przez admina] To złodziej,ludzie koczują w Strzelcach Opolskich Bez pieniędzy.A zostało ich 3.Nie mają na Życie i na bilet do domu CHAŃBA!!!! PREZES robi sobie wycieczki do LONDYNU Może chce się ulotnić.Na tyle kasy co zarobił to wszystko mozliwe.UWAGA!!!UWAGA!!!najleprzy pozew zbiorowy!!!
Stefan 2009-12-01 22:09:35
Znów obiecanki z kasą.Zobaczymy czy do połowy grudnia wypłaci kasę.Jak nie to ciężko widzę jego sytuacje jak chłopaki niebędą mieli nic na święta..........
???????????????????? 2009-12-19 09:43:56
Do dzis ludzie nie odzyskali pieniedzy zostawił pracowników na przysłowiowy lodzie na swieta bez grosza z dziecmi tak pan prezes załatwil swoich pracownikó którzy ostaniom pensje wzieli w za czerwiec dał im w prezencie za to wypowiedzenia z pracy.ludzie w jakim my żyjemy kraju ze psełdo biznesmeni robiom co chcom z pracownikami jak chcom to płaco jak chcom to nie płacom a sądów mówiom że się nie bojom

yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 2009-12-21 12:26:52
Prezes świnia człowieku my mamy rodziny na święta nawet grosza przyslowiowego nie dałeś ty zapewne świeta bedziesz miał i twoje dzieci a nasze rodziny zostaja bez niczego weż sie czlowieku zastanów co robisz .
tez oszukany 2009-12-29 13:49:47
no i jak wygladaja sprawy wyplat????i co robicie w tej sprawie ja jestem utemperowany bo pracujac tam mailem umowe o dzielo i jest [usunięte przez administratora].wielki ale duzo pracownikow mialo umowy o prace nie skladacie jakiegos pozwu???
anonim 2010-02-25 18:26:27
[usunięte przez administratora]i wisi pracownikom srednio 10-20 tys.zlotych kazdemu i bezczelnie zwodzi nowymi terminami wyplaty.
werwa 2010-03-09 08:16:45
Pracownik, który nie otrzymuje na czas bądź wcale świadczeń pracowniczych może złożyć skargę w Państwowej Inspekcji Pracy. Możne również skierować pozew bezpośrednio do sądu pracy i domagać się wypłaty zaległych wynagrodzeń (np. wraz z odsetkami i odszkodowaniem). Postępowanie sądowe w tym przypadku wolne jest od opłat sądowych.
anonim 2010-03-09 09:54:58
Faktem jest,ze te sprawy zawsze wygrywa pracownik:)) Tylko,ze sprawa moze ciagnac sie kilka lat.A na wyplate przegrany pracodawca ma kolejne kilka lat:((( Wiec jezeli zalozyc sprawe w sadzie to nie poto,zeby sie odkuc,ale tylko poto,zeby postawic na swoim(nie darowac) i wogole odzyskac zalegle pensje!!!
lokos 2014-03-11 18:14:28
skoro od trzech lat nikt się nie wypowiada to sprawa mogła zakończyć się chyba tylko zamknięciem firmy
dariusz 2014-03-27 10:04:33
@lokos, gdzieżby znowu, strona termokor.kaefer.com działa, więc i firma zapewne działa, nie widzę powodu, by mieli ich zamknąć.
Natan 2014-04-10 12:53:02
mi działa stronka http://www.termokor.pl/ coś musi być na rzeczy, że pracownicy milczą, nie ma też żadnych ofert pracy..
babcia 2014-06-17 02:55:41
witam, zależy mi na pracy z dobrą atmosferą, dużo przeszłam w różnych zakładach pracy i szukam czegoś nawet za mniejsze pieniądze, ale w spokojnej atmosferze
romek 2014-12-19 17:27:38
dobra atmosfera w firmie jest zależna od typu pracy tak naprawdę no i też od samych pracowników tak naprawdę..bo jednak nie wiem na jakiś się trafi kolegów, a to jest chyba trochę niezależne od Was, no chyba że spytacie o to samego szefa i coś Wam powie, ale nie sądze, żeby znał każdego w firmie i jego zachowania.
paweł 2015-02-19 18:44:34
to prawda, atmosfere w pracy budujemy my sami, wszystko zlaezy od tego jakich ludzi spotkamy na swojej drodze i od tego jacy jesteśmy dla innych. Mam nadzieje, że jednak można u Was jakoś na dłuzej się zatrzymac w firmei, bo interesuje mnie tylko stała współpraca oczywiscie po okresie próbnym wcześniejszym.
arczi90 2015-03-10 13:08:35
atmosfera w pracy ma moim zdaniem najmniejsze znaczenie, w zasadzie żadne.liczy się w pracy tylko praca i wyniki, dla zysku. nie możecie podchodzić do swojego zawodowu emocjonalnie i towarzysko. chętnie zatrudnię się w nowax i wam to pokażę jak działają zawodowcy. wiecie może czy teraz szukają kogoś do pracy?
primark 2015-03-30 14:43:01
Widziałem dziś, że Nowax zatrudni pracowników na stanowisko Spawacz. Wymagają umiejętności spawania metodami: 141, 135, 136 i/lub 141 (135,136)/111, poparte certyfikatami UDT, TUV lub innej uprawnionej jednostki, dyspozycyjności (praca w delegacji na terenie Polski), orientacji na jakość i wysoki standard pracy Wymagania całiem normalne, ale szokiem jest dla mnie wynagrodzenie jakie oferują, bo mówią o 5000 do 10 000 zł (netto), myślicie że to możliwe żeby tak dużo?
akdkn 2016-05-11 17:20:12
Może i w tej chwili @franek nie pojawiły się żadne oferty pracy ale dosyć często są one w necie. Wystarczy lepiej poszukać, firma organizuje sporo szkoleń dla swoich pracowników dzięki nim można się rozwinąć
Zostaw swoją opinię o Nowax - Bełchatów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowax