Opinie o KADA Sp. z o.o. w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KADA Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w KADA Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KADA Sp. z o.o. w Bytom

A.S.

B - 2013-08-13 19:17:25 cyganisz aż szkoda słów nigdy tam nie było 13 zł to jaka mosz umowe co? zawsze było 5,50 ale nie 13 i nie sraj tu gupot ludziom i co sprzedajesz domki moze co?5,50 ? kiedy ? mam wrażenie , tu nigdy nie pracowałaś ...kłamiesz

B

A.S.

K - 2013-08-13 15:56:10 do A.S co ty predzisz jakie 13 zł moze jeszcze netto co? nigdy takiej stawki tam nie było co ty piszesz za pierodoły a co teraz sprzedajesz co?Ciekawe .... właśnie tyle mam - chodzę regularnie do pracy a nie jak co poniektórzy co chwila wolne SMS-y że mnie nie będzie itd . Szkoda mi czasu

K

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KADA Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
A.S.

pracuje w tej firmie od ponad roku i przez przypadek weszłam na to forum i szczerze jestem zdziwiona opiniami niektórych ludzi większość z nich jest po prostu nieprawdziwa napisze krótko pracuje się bardzo dobrze zawsze się można dogadać w każdej sprawie . Wypłaty regularnie i na czas a co do stawek to pierwsze słyszę o jakiś 5 zł ja mam 13 zł . Pozdrawiam wszystkich pracowników KADA

B.T

pracowało sie po 6,5 h pracodawcy mówią na którą się przychodzi i na jaką zmianę

B.P

Do Sebastian i jak myślę ,że moja odp pomogła?

B.P

Przepraszam jak to zle wyszło z tym pytaniem nie nie robie ankiety ani nic bo i po co jesli chodzi o papierosy to pamietam ze osoby palące wychodziły i na przerwie i tak też ale nie co chwile.

B.T

do Sebastian przerwa trwa 15 minut więdz na obiadek nie ma szans,a jeśli moge zapytać z kąd jesteś? no i 2 zmiany są rano i popołudniu rano 7.30-13.30 i 13.30-20.30

B.P

do Sebastian praca od pon -piątku owszem w soboty też można pracować a co do przerw to jest 1

B.P

5 zł netto nie to nie jest okres próbny tam jest umowa zlecenie były 2 zmiany 7.30-13.30 i od 13.30-20.30 czyli nie 8 h a po 6,5 h tak to wygladalo ajk teraz jest godzinowo nie wiem.

B.P

Do Jana przepraszam jeśli zostałeś urażony tym pytaniem o wiek ,jeśli chodzi o stawkę to było aż 5 zł netto sam sobie odpowiesz jak tu wyżyć a praca nie wdzieczna mysle ze przyznas zmi racje?nie dosc ze drogie produkty to te traktowanie .

B.P

Do Jana przepraszam ,że dopiero teraz odpisuje tak dokładnie jak piszesz [usunięte przez moderatora] ludzi an wypłatach a każdy siedzi cicho ,owszem chamsko ,obgadują pracowników,wysmiewaja sie i tu podam przykład ktos byl chory i zadzwonil po urop to obrabiali mu cztery litery tu sa do rany przyluz a za plecami co innego jak cos nie idzi np jestes obrazany od klijentów od [usunięte przez moderatora]. itp przepraszam ze tak pisze ale tak bylo to sobie nic z tego nie robia ja naleze do porządnych ludzi i sobie takie cos wypraszam mysle ze sie ze man zgodzisz ? a tak an marginesie ile masz lat? jestes z Bytomia jesli moge zapytac?

B.P

do Jana ja osobiscie radze bys szukał innej pracy tam nie szanuja pracownikow owszem z poczatku tak wszytko jest ok sa mili itd ale im dluzej pracujesz im dluzej sie starasz i jestes uczciwi to takich zle traktuja i mieszja z błotem jesli masz do mnie pytania pisz a j odpowiem bo duzo na ten temat wiem ............

ciekawa

i co i nie idzie odpisac co teraz ludziom za kity wciskacie?

W

a co teraz tam ludziom wciskacie h? no bo tak przewdniki s ateraz ,czujki już były ,płyt z kolędami (drogie jak jasny gwint już były ) to co teraz napiszcie jestem ciekawa kosmetyki czy może mózgki hm??????/

M.K

witaj człowiek z chorzowa a ile ty tam przepracowales /przepracowals? masz jakąs inna prace? czy też Ci [usunięte przez moderatora] tak wszedzie ze nie mozes zpracy znlesc prosze wypowiedz sie tu bo to wazne bo tacy jak oni sa co siedza na kasie to nie maj szacunku dla tych co nie maja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czlowiekzchorzowa

Nie polecam lecz odradzam. Ta firma to jakieś nieporozumienie.

K

is to nie chodzi o podoba nie podoba tylko o szacunek jaki pracodawca ma miec do pracownika az poczatku moze owszem maja ale im dluzej pracujesz tym cie potem obgaduja wysmiewaja bo co bo nie mozna uwagi o cos zwrucic?gdyby nie zarobki pracownikow to oni by byli taka samo szarymi ludzmi

Is.

nie naskakujcie na siebie-jednemu sie podobało,innemu nie. każdy ma prawo do własnego zdania.

Zostaw merytoryczną opinię o KADA Sp. z o.o. - Bytom

KADA Sp. z o.o.