Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka w Łódź

Olga Nowy wpis

witajcie, wiecie może kiedy ostatnio były jakieś przyjęcia? zauważyłam po prostu, że ostatnie opinie są sprzed trzech lat. Sama chciałabym zweryfikować temat pracy w biurze, jedna Pani pytała o specjalistę ds. osobowych i tak dalej. nie wiem czy ostatecznie aplikowała ale jak teraz sama rozmowa przebiega? opiszecie swoja? Z kim jest prowadzona i kiedy dostaje się feedback?

Ewa Nowy wpis

Witam, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Pytam, bo widziałam głoszenie na specjalistę ds. osobowych - członkowsko - mieszkaniowych i zastanawiam się nad aplikacją.

Maria Nowy wpis

Dlaczego w sytuacji zagrożenia koronawirusem nie są dezynfekowane windy i klatki schodowe ? Na co czeka administracja skupiska ludzi w blokach ? Oprócz zarządzeń potrzebny jest zdrowy rozsądek i trochę wyobrażni !!!

Grzegorz Nowy wpis
@Maria

Spółdzielnia podjęła jakiekolwiek kroki, aby zmniejszyć ryzyko zakażenia koronawirusem? Jestem ciekaw, czy cokolwiek zostało wprowadzone. To ważna informacja, dlatego liczę na odpowiedź.

frania

Wiecie może czy potrzebują pracowników? Taka cisza od dawna?

Czy po rozmowie w Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

A ja uważam, że narzekają maruderzy. Ideałów szukają osoby, którym brakuje chęci do pracy !!!

uhm

W spóldzielniach rządzą pisiory taka prawda

obiektywny
@uhm

POgarda rzadziła przez 8 lat i co lepiej było?  "Polskość to nienormalność – takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu" - zaczyna swój esej Tusk, premier szef rządu za czasów koalicji PO i PSL Czy takiej Polski szukasz?

Mieczysław

@życzliwy nr 2, dziękuję za Twoją odpowiedź i informację na temat zakresu obowiązków w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka. Mógłbyś przybliżyć poziom wynagrodzeń, o którym wspomniałeś w swoim wpisie? Napisałeś, iż można tę kwestię negocjować z pracodawcą i na starcie walczyć o lepsze warunki. Jednak, czy po pewnym czasie pracodawca podnosi wynagrodzenia swoich pracowników za sumienną i rzetelną pracę? Napisz, proszę, jak to wygląda w rzeczywistości.

Mieczysław

@Życzliwy, czy możesz podzielić się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka? Jak ocenisz warunki pracy oferowane przez pracodawcę? Czy poleciłbyś pracę w tej firmie dla osób młodych bez doświadczenia? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią na ten temat.

życzliwy nr 2
@Mieczysław

Prezes wymagająca i apodyktyczna. Proszę uważnie słuchać co wchodzi w zakres obowiązków i dopytać dokładnie co ma się robić. W trakcie zatrudnienia okazuje sie że otrzymuje się masę innych obowiązków które nie zawsze mają się do tego co było w ogłoszeniu o pracę. Próbuje sie wykorzystywać nowych i przerzucać im swoje obowiązki za zgodą kierownictwa. Uczulam na kwestie finansowe w stosunku do zakresu obowiązków i fakt że należy ustalić na początku kwestie finansowe i tego się trzymać. Kierownictwo ma krótką pamięć w tym zakresie i każdego nowego pracownika chce zatrudniać na gorszych pensjach a zakres obowiązków pęka w szwach. Zdecydowanie potrzeba tutaj w kwestii kierownictwa świeżego spojrzenia na otaczającą rzeczywistość.

Belie

Mi się bardzo praca tutaj podoba, uważam, że jest mega klawą rzeczą, naprawdę jest o czym myśleć....

Życzliwy
@Belie

buahahaha, dobre. Faktycznie jest o czym myśleć - jak szybko znaleźć nową pracę :] proszę się przyjrzeć rotacji pracowników w tej spółdzielni.

ww

Nie zgadzam się z tą opinią dlatego że na przestrzeni paru lat miałem styczność z pracownikami np. działu technicznego powiedzieć że byli niekompetentni to mało większych nieudaczników i ignorantów w życiu nie widziałem, brak podstawowej wiedzy to jest problem i nie liczenie się ze zdaniem i wiedzą lokatorów.

Na czele spółdzielni stoi Pani prezes. W krótkim czasie (około 5lat) zmieniło się tam 5 głównych księgowych oraz 8 specjalistów do spraw technicznych. Można więc sobie bez trudu wyobrazić jaka tam jest atmosfera. Odradzam podejmowanie w tej firmie pracy każdemu.

ww

Nie zgadzam się z tą opinią

Spółdzielca

Spółdzielnią kieruje pewna stuknięta prezesowa. W ciągu kilku lat na stanowisku inspektora do spraw technicznych przewinęło się dziesięć osób wymieniła też siedem głównych księgowych z którymi nie mogła się zgodzić. Członkom spółdzielni wmawia, że nie ma szczęścia do pracowników. Atmosfera w tej firmie jest zła i wszystkim odradzam podejmowanie tam pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka - Łódź

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Rogatka