Opinie o Van Doorn w Waardenburg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Van Doorn. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Van Doorn o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Doorn w Waardenburg

Firma (usunięte przez administratora), na + to są wypłacalni nic więcej, stawka 10.50 i 49 godzin pracy razem z sobotą i oczywiście sobota policzona przez 115% i bum solaris 320 € śmiech na sali. Wypłaty porażka, żeby zarobić chociaż 400 to raczej zapomnij,przewaznie za 40h nie więcej jak 250, w 80% te ich roboty są to najgorsze molochy jak cię nie wykończą fizycznie to psyhicznie ale zdarzają się też lżejsze roboty.Czesto codziennie chodzisz gdzieś indziej jak i 20 godzin pracy w tygodniu to nic nowego czekanie na transport nawet 3h a oczywiście jak nie przyjmiesz ich tzw"srajgo"to usłyszysz od Irka albo od kogoś z biura jak nie pasuje to proszę się pakować do Polski. Dają auta nawet świeżym którzy mają prawko tydzień Oczywiście żadnej umowy na kiero nie ma i kto w razie W będzie odpowiadał oczywiście że kierowca oni umyją ręce.Kierowca nie ma tam życia za smieszne 3€ dziennie.Ogolnie musisz być tam lizidupkiem byc wszechwiedzacy wszechumiacy i elastyczny siedzieć cicho nic się nie odzywać nie narażać a i najważniejsze stawki co roku idą do góry a coraz mnie zarabiasz masz robić za miskę ryżu. Nie polecam normalnym ludzią którzy chcą zarobic normalne pieniądze nie zgrobki, nie być wykorzystywanym i poniewiaranym do granic możliwości chcecie starcic zdrowie to przyjeżdżajcie to jest idealne miejsce dla uciekinierow co nie mają do kad wracać ogólnie dla (usunięte przez administratora).mieszkania jak i ich zakłady to porażka 100€ tygodniowo i śmieszne inne potrącenia typu eksploatacyjne czy na środki czystości.Z roku na rok jest tu coraz gorzej

Ola
@Paweł

W punkt! Idealnie wszystko opisane. Dwa lata temu tam pracowałam i widzę bez zmian...

Benio

Firma spoko, patrzac na inne biura mozna wywnioskowac ze jest wielka roznica pomiedzy agencjami. Wiekszosc opini negatywnych pochodzi od nierobow, ktorym sie pracowac niechce !

Ola
@Benio

Dobre opinie to chyba piszą tylko osoby z biura ???? firma wypłacalna ale nic poza tym ????

Martix

A ja mam inne pytanie ???? czy długo czekaliście na potwierdzenie wyjazdu przez biuro? Mówione jest środa czwartek ale ciekawi mnie czy jest inaczej

Czy pracownicy Van Doorn chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

skrytek

A co?-Pragniesz kariere zrobić na sortowni?:DD Troche mi Cie szkoda.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Van Doorn? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Andrzej P.

Drugi raz tam pojechałem do pracy na 10 tyg. Powiem że w pewnych sprawach jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem. Ale zacznę może od domku w którym mieszkałem. Domek znajdował się w miejscowości Kerkdriel (chyba 2, koło zagrody Danieli) Domek zrobił na mnie dobre wrażenie. Czysto i schludnie i w cichym miejscu. Domek miał 6 pokoi dwie łazienki i jedno WC. Dwie kuchnie (aneks kuchenny w przedpokoju) i salon z kuchnią. Pokoje dwu osobowe z łóżkami piętrowymi. Jedna bardzo mocą wadą tych pokoi były bardzo cienkie ściany między pokojami. Było słychać wszystko u "sąsiada" Ludzie w domku naprawdę różni. Byli tam ludzie którzy przyjechali tam zarobić i byli też którzy przyjechali tylko ćpać. Tak byli tacy tam. Na całe szczęście po interwencji mieszkańców do biura i przyjeździe Lucka (chyba dobrze napisałem imię szefa firmy) zostali usunięci z domku. Biuro naprawdę powinno bardziej interesować kogo zatrudniają do pracy bo przez takich ćpunów wizerunek firmy kuleje. Teraz może trochę o pracy. Pracowałem w kilku miejscach. Pierwsza to była sortownia jabłek i gruszek. Praca ciężka nie była. Tylko pracowało się 7,45 h. W soboty się tam nie pracowało. Jak chciałeś to dawali Cię do innej firmy. Wypłaty z tej sortowni nie powalały. Druga firma zajmowała się oczyszczaniem kanałów z bagna i budowaniem wysp. Pracowało się tam po 9-13 h dziennie . Stawka o oczywiście była wyższa. I bardzo byłem zadowolony z wypłaty . Ale praca była naprawdę bardzo ciężka. Teraz może coś o pracownikach biura. Powiem wprost. Pan Janusz do którego się dzwoni o pracę niedotrzymuje obietnic i umów które z nim się ustala. Obiecywał że będzie możliwość przeniesienia się z Kerkdriel do Tiel. Umowy nie dotrzymał więc też nie dotrzymałem. Proste i logiczne. Był jeszcze jeden pracownik z biura niestety imienia nie pamiętam, dla mnie to gbur, (usunięte przez administratora) i warchoł . ( Moja kultura nie pozwala pisać łaciny podwórkowej na niego, choć bym dał mu w pysk) Miałem z nim sprzeczkę słowną przez tel. i poszedł do szefostwa się poskarżyć. Powiedział to co mu pasowało. Po tym byłem wezwany na rozmowę do biura, niestety rozmowa nie doszła do skutku bo po prostu gościa i szefa nie było. Bardzo żałuję że nie było rozmowy bo był powiedział burakowi kilka nieprzyzwoitych słów. W sprawach codziennych kontaktowałem się przeważnie z Panią Ewą. Mam pozytywne nastawienie do niej. Z Panią Ewą udawało się rozwiązać problemy od ręki. Więc podsumowanie domek 6,5/10. Kontakt z biurem i rozwiązanie problemów daje 4/10 praca 6/10 ogólnie oceniam na 5,5

Kaśka

Jak czytam tych wszystkich głupot które tu wypisują to wierzyć się nie chce???? to pewnie są ludzie którzy zostali wyrzuceni albo robić się nie chciało. Ja pracuje już do tej firmy kilka dobrych lat i nie narzekam a każdy jest człowiekiem nawet ludzie w biurze z wszystkim można się dogadać. Polecam szczerze

Krzysztof
@Kaśka

Jako doświadczony pracownik znasz dobrze warunki zatrudnienia w firmie, więc możesz doradzić, czy osoby bez wcześniejszego doświadczenia zawodowego mogą starać się o pracę? Napisz, czy tacy pracownicy przechodzą szkolenia przed objęciem nowego stanowiska. Chętnie o tym przeczytam.

Gliceryna

Będąc w nl i w tej firmie pracę miałam zawsze. Raz lekką a raz tak ciężka ze nogi do tyłka wchodziły. I raz weszly tak że wróciłam do Polski. Gdybym mogla cofnac czas to nie pojechalabym drugi raz bo nikt za utratę zdrowia mi nie zaplaci. A jak praca za ciężka to wracaj do polski- tyle w biurze powiedzą. Jeżeli chodzi o tych z którymi sie pracuje to różnie bywa- pracujemy za te same pieniądze to (usunięte przez administratora) tak samo, więc rzadko kto pomoże. Polki które są liniowymi to najgorsza rzecz na jaką można trafić- swoje flustracje i niepowodzenia, problemy itp wylewają na pracowników im podwładnych. A jeszcze gorzej gdy taka liniowa ma faceta który pracuje razem z Wami i on zagada do Ciebie- wiedz że masz (usunięte przez administratora) Co do ludzi na domkach... to ze syfią to swoją drogą, ale też podkradają: a to proszek, a to kosmetyki, a to jedzenie. Ogółem to smieszyly mnie te czwartkowe kontrole i kary za nieporzadek (czasami był tylko nóż w zlewie). No i na koniec, przykre jest to ze ludzie jak i na domku tak i w biurze ingerują w życie prywatne pracowników. Takze nie polecam mieszkać na domku z kimś powiazanym z biurem czy nawet z kierowcami- sieją ploty i powstaje zamęt... jechalam tam do pracy z innym nastawieniem. Wrocilam chora i rozczarowana... z garbem na plecach i bagażem doswiadczeń...

Dxxx

Nie polecam tej agencji!!! Malo godzin do zarobku max 38 godzin.Nowi pracuja po 2-3 dni w tyg. Jesli poojdziesz do biura z pretensjami powiedza ci ze mozesz wracac do Polski wogole nie szanuja pracownika Luc oraz Irek (kierowca) tylko mu romanse w glowie z dziewczynami i po zlosci kaze odwozic ludzi do domu w dalekie trasy.Jesli jestes kierowca masz niezle przejeb.....2 godz przed startem pracy i 2 godz kiedy skonczysz rozwozisz ludzi za free jestes ich szoferem tyle ze nie placisz 3e za transport wiec wyzysk.W zakladach dyskryminacja i molestowanie pracownikow!!!! starsi polacy stazem gnebia mlodszych kiedy zglosisz problem decyzja Luca ty zmieniasz zaklad nie osoba ktora cie atakuje i poniza przy wszystkich.Syf w mieszkaniach nory i zaplesniale sciany.Mieszkania po 20 osob i wiecej w strasznych warunkach a odtracaja prawie 100e tygidniowo za tragiczne warunki.Non stop imprezy glosno muzyka co weekend imprezy.Zlodziejstwo pijanstwo.Biuro nie szanuje pracownikow ktorzy rzetelnie pracuja i chca pracowac ale zglosisz problem w/w i wylatujesz.Przyjmuja ludzi z wyrokami co sie awanturuja po nocach bija stwarzaja pozary w mieszkaniach kiedy dzwonisz nikt ci nie pomoze jeszcze rano maja pretensje ze nie poszles do pracy jesli nie spisz w nocy bo non stop awantury pijackie.Plus samobojstwo bardzo ladny wynik agencjo! Jeszcze troche to wszyscy uciekna zostanie sama patologia ktora nie ma do czego wracac w Polsce.Wyplaty macie co tydzien ale tyle odciagniete ze nie wiesz w sumie za co musisz dobrze pilnowac solaris.Nie polecam!!!!

Kierowca

Przepracowalam 2 lata w tej firmie. Opinie wystawiam jej pozytywną gdyby nie moja choroba pracowała bym dalej. Zarobki dobre firma wyplacalna nigdy mnie nie oszukali. Mieszkania też w porządku może trochę za drogie to jedyny minus.

Ewa.

Ja polecam tą firmę. Byłam, zarobilam super. Pracownicy w biurze też super. Ludzie piszą kłamstwa. Pozdrawiam Wszystkich z biura i Pana Janusza też. Polecam. Zaznaczam firma wyplacalna.

Mała Marta

Jeden zarobi niecałe 250 E na tydzien a drugi 450 E na tydzien, jak trafisz na zakład gdzie zarobisz więcej (nie wiem dokładnie który to był) ale szef produkcji jest nieźle stuknięty i (usunięte przez administratora) Zero BHP, wysokie ryzyko, palą przy produkcji, stali pracownicy nie pomocni i do niczego i nic ich nie obchodzi. Na domku nigdy nie wiesz na kogo trafisz, zero też prywatności. Ja osobiście nie polecam.

Ludo1

Ludzie strzeżcie się tej agencji.Za wakacyjne i urlopowe nie chcą wypłacać pieniędzy i wystawiają solarisy na 0 zł.Mieszka się po 30 osób w domku.(usunięte przez administratora).Syf taki że nie da się tego opowiedzieć.Ogrzewanie działa co w drugim pokoju.Znajdzcie lepiej sobie lepsze biuro bo tam nie zarobicie.Codziennie robi się na innym zakładzie.

@Ludo1

Żal mi tych co to wpisują jeśli jest (usunięte przez administratora) to dla tego że nie sprzatacie. Firma wypłacana zawsze idzie się dogadać z dziewczynami w biurze nie nawidze kłamstw. To jedna z lepszych firm w Holandii. I tyle w temacie dwa lata pracowałam większych problemów nie było.

Grzegorz
@Kierowca

Moze i ludzie co siedza po rok i wiecej moga sie dogadac w biurze. U nas sytacja wygladala tak ze jedna lodowka przestala działac i czekalismy 2 tyg az laskawie ktos przyszedł to zobaczyc. z sobotami jest roznie jestes kierowca przewaznie pracujesz. Jak uda sie zlapac sobote to te 310 e zarobisz jak nie to 250 bez wiekowki na wiekowce zarabiaja z sobota zarabiaja po 170-190 . Chcesz sie wykrecic z kierowania to otwarcie ci mowia ze mozesz wracac do polski jak ci nie pasuje . Tak ze jak chcesz na dluzej bedziesz lizal (usunięte przez administratora) w biurze to wrzuca cie na zaklad ze bedziesz mial duzo godzin i jeszcze na prace dodatkowe . Np my na frut masters na truskawkach pracowalismy czasem po 5 godzin dziennie i obiecywali nam soboty co nikt nie dostal tylko stali pracownicy tak na myjce robili od 6 do 12 na piaskach i dopiero od 15 do 23.30 szli na swoje zmiany na myjce . Jednym slowem nie polecam

@Grzegorz

Drogi Grzegorzu, na poczatku chcielibysmy przekazac Tobie, ze bez wzgeldu na to kto i jak dlugo u nas pracuje lub pracowal jest dla nas oraz przez nas tak samo traktowany. Nie ma mowy o jakims podlizywaniu sie, aby moc zalapac wiecej godzin ( jestesmy zadowleni jesli ludzie chca duzo pracowac rowniez w Soboty ). Kwestie zarobow, ktora poruszyles we wpise powyzej najlepiej abys pozostawil dla siebie a jesli chcesz juz upubliczniac to prosimy abys robil to uczciwie i pisal prawde a nie klamstwa !! 170 Euro za 40 godzin w tygodniu z dodatkowo praca w sobote ( czyli lacznie okolo 45 godzin ) prosze badz powazny... stawka wiekowa jaka obowiazuje w naszym biurze jest nie wielka w porownaniu do osob powyzej 23 roku zycia a wedlug Ciebie jest prawie o polwe nizsza, absurd totalny !!! Podsumowujac Twoja wypowiedz aby nie rozpisywac sie zbyt duzo latwo mozna wywnioskowac ze jestes osoba leniwa, ktora sama nie wie czego chce bo jezdzic autem Ci sie niechce ( za dodatkowe pieniadze ), pracowac raczej tez nie bo skoro inni pracuja w jednej firmie od 6 do 12 dodatkowo, a pozniej na swoich zmianach od 15 do 23.30 majac w ciagu dnia okolo 13 godzin sa zadowloni i pracuja ( bo chca ) a Ty nie robiles nic aby cos zmienic tylko wypisujesz glupoty zalac sie i oczerniajac nasza agencje. Badz mezczyzna, walcz o swoje i daz do realizacji swoich planow poprzez prace a nie wylewanie swoich zalow i szarganie dobrego imienia firmy na ktore inne osoby od rana do wieczora bardzo ciezko pracuja. Pozdrawiamy

Mecenas
@Van Doorn

Weź ty się Janusz zastanów co piszesz bo ściągasz ludzi i ich kłamiesz jesteś judaszem....

Janusz
@Mecenas

Odpisuje Ci z czystej przyzwoitoci, bo tchórzostwem jest ta cala anonimowość ludzi, którzy mają najwięcej do powiedzenia a tak naprawdę nie mają zielonego pojęcia co wypisują,żalą się wszystkim a najgorsze jest to ze jeszcze potem oskarża cię o oszustwo ! Człowieku nie wypisuj takich głupot i weź choć raz w życiu się zastanów co piszesz... Setki osób pracujących w naszej firmie, dziesiątki osób wyjeżdżających co weekend do Holandii i mogą wdzięczność za to wszystko, co dla nich robimy od rana do wieczora, wiadomo wszystko działa w dwie strony. Mimo takich ludzi jak Ty wiedz o tym ze są jeszcze ludzie mający świadomość ze jak to w życiu bywa do krytykowania i oczerniania jest tysiące "Mecenasow" ,wszystkich nie zadowolisz niestety, standardem jest to ze na tysiące ludzi, które zatrudniamy zawsze trafia się Ci, którzy myślą ze wystarczy tylko brać w zamian nie oferując zupełnie nic!

????

Ludzie omijajće tą agencję z daleka takich (usunięte przez administratora) to ja jeszcze nie spotkałem . Mieszkańa tragedia i mieszane narodowośćowo . Pokoje przeszukiwanie pod pretekstem kontroli . Wypłaty ok ale tylko na 8 procent podatku co i tak trzeba oddać i to o wiele więcej. Biuro kłamcy i arogańci .

Pracowałam w tej firmie 4 miesiące. Jest super. Firma wyplacalna. Zrobiłam dobrą kasę. Panie w biurze super. Polecam. Napewno tam znów pojadę. Pozdrawiam wszystkich w biurze..

Iza
@Ewa

Ja właśnie się zastanawiam nad pracą w Van Doorn. Mówisz, że można dobrze zarobić. A co tam się robi?

Nadzwyczajny

Witam.Pracowalem ponad rok temu w tej firmie.zaczne od mieszkania.mieszkalem na Meterenie w domku, było wspaniale,wspaniali ludzie mieszkający w tym domku, wspaniałe dziewczyny co je wspominam i serdecznie pozdrawiam.w domku czysciutko,bardzo miło i wesoło właśnie dzieki tym kobietą,jednym słowem super,koledzy też ok.zarobki u mnie było tydzień w tydzień około 400euro tygodniowo na ibam.pozdrawiam wszystkich z vdu oraz wszystkich z Fruit Masters Lubię atmosferę w Van Doorn za: Ludzie dzięki którym jest wspaniała atmosfera

Los
@Nadzwyczajny

400 e na podatku 8 procentowym ciekawe ile bedziesz doplacal 1000 euro na rok balastongowi ????

Andrzej P

Cześć. Pracowałem u nich około 3 miesięcy. Powiem że dostawałem około 290-340 euro tygodniowo. Za 40-46 godzin. Praca nie była ciężka ale mogło być lepiej. Dojazd do pracy zajmował około 1-1.30 w jedną stronę. Za transport odciagali około 15 euro tygodniowo. Domek("Spalone") nie robił szału. Chyba 8 pokoi, dwie łazienki plus WC. W jednej łazience był prysznic, w drugiej prysznic z wanną która nie działała. Na suficie w przysnicu grzyb rósł ????????. Niby dostawaliśmy środki czystości od firmy ale było trzeba się prywatnie składać. Brak możliwości zamykania pokoi na klucz. Była/jest babka od sprawdzania "czystości" nie wiem po co ona tam jest. Chyba dla ozdoby. Ludzie mówili że grzebie po szafkach, lodówkach itp. Z ludźmi z biur nie miałem większej styczności. I wyszło mi to na dobre ????. Oceniam domek 4/10. Prace 6/10. Pomoc ludzi w firmie oceniam na 2/1 Ogólnie to firmę oceniam na 4,5/10. Ps. Nie polecam zostawać na św w pracy bo kręcą mocno. Ale przez niecałe trzy miesiące przywiozłem tyle ile chciałem.

Iza
@Andrzej P

Dziękuję Ci za tę szczegółową opinię, wiele można się z niej dowiedzieć. Warto, aby przeczytały ją osoby, które zamierzają wyjechać do pracy z Van Doorn. Widzę też, że chętni mogą wypełnić formularz na dole strony, żeby firma się z nimi skontaktowała w sprawie zatrudnienia: http://www.praca-w-holandii.com.pl/oferta/

Kkk

Zwolnić Irka od transportu człowiek ma nie rozmow pod sufitem brak szkoły wykształcenia robi swoje

Kierowca

Pracowałam dwa lata polecam tą firmę. Zarobki dobre warunki mieszkaniowe również. Jak potrafisz dobrze pracować nie zginiesz .przede wszystkim są wyplacalni.

Nadzwyczajny

PS.bede w Tiellu casynie big jabłko Was odwiedzę.trafilem tam jekpota na prawdopodobnie 1.000.000.euro ale byłem nieświadomie tak naprany że wyszedłem bez słowa.z tego co mi wiadomo niema przedawnienia lub 3 lata a wszystko chciałbym przekazać na biedne dziecipozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Van Doorn - Waardenburg

• Jak się pracuje w Van Doorn?

Zobacz opinie na temat firmy Van Doorn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Doorn?

Van Doorn