Sepers B.V.

Heerewaarden

Opinie o Sepers B.V.

ALFA 2009-09-11 23:48:40
PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE I NIEPOECAM NIKOMU.[usunięte przez moderatora]PRACODAWCA Z POCZĄTKU WYDAJE SIE NORMALNYM CZŁOWIEKIEM ALE TO ZŁUDZENIE, STWORZYŁ SOBIE [usunięte przez moderatora] ,NAWET NIEPOTRZEBA ZNAC JĘZYKA JEMU TO NA RĘKE .2 PROWADZĄCYCH HOLENDRÓW [usunięte przez moderatora] I PSYCHOLOGICZNE ZASTRASZANIE ,WIECZNIE MAŁO ZA WOLNO A LUDZIE NAPRAWDE TAM [usunięte przez moderatora].NA POCZĄTKU WYPŁAYT 1800 PO PARU MC DZIWNIE SPADAŁY DO 1300 NAWET 1200 EURO MASAKRA,A SPRÓBUJ ODMÓWIĆ ZE NIEPRZYJDZIESZ W SOBOTE DO PRACY(PRAKTYCZNIE SOBOTY OBOWIĄZKOWE)TO JEDZIESZ DO DOMU .PS LEPIEJ ZOSTAŃ W KRAJU STRACISZ MNIEJ ZDROWIA PSYCHICZNEGO.
nie znana 2009-09-15 21:33:12
Bzdura dlaczego tak zle oceniasz , chyba bardzo krótko pracowałeś pozdrawiam
Pozytywny 2009-09-16 17:20:28
To nie prawda co pisze ALFA Firma jak kazda holenderska a płace tak jak wszedzie Jak sie ma podpisany kontrakt to w jaki sposób moze byc mniej na wypłate Jak sie liczy nadgodziny a pózniej ich nie ma to i wypłata jest pomniejszona ( o nadgodziny) Szef też nie jest złym człowiekiem Tylko pracowac trzeba a nie w nosie grzebac Jak ktos robotę olewa i tylko cały czas chce wiecej kasy to i w Polsce dlugo nie popracuje Firma jest ok tylko trzeba pracować ( tak jak wszedzie) Pracuję w tej firmie więc wiem
irek 2016-04-19 11:13:09
obawiam się, że bez języka może być zwyczajnie człowiekowi ciężko za granicą. Jednak warto próbować swoich sił
Zostaw swoją opinię o Sepers B.V. - Heerewaarden
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sepers B.V.