Opinie o Van Doorn w Waardenburg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Van Doorn. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Van Doorn o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Van Doorn w Waardenburg

Jakie są warunki zatrudnienia w Van Doorn?

Karol Nowy wpis

Ta agencja to tragedia cały czas jakiś problem jak nie z mieszkaniem to z wypłatą. Zwrot kosztów za mieszkania niema ale jest nakładany podatek na niego (netto i brutto xD) nic się nie trzyma kupy, jednym słowem TRAGEDIA. Ostatnio dostałem od nich informacje o tym że jednak samemu będę musiał się ubiegać o zwrot z ubezpieczenia bo oni nie wysłali wniosku, pomimo tego że tydzień do nich dzwoniłem w trakcie pracy i prosiłem o to by to zrobili. STANOWCZO ODRADZAM TĘ AGENCJE

Czy nowo zatrudnione osoby w Van Doorn otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Damis Nowy wpis

Tak musisz mieć umowę od 1 dnia pracy

Niedoszły Pracownik Nowy wpis

Nie polecam wyjazdu z tej firmy największemu wrogowi ale po kolei wraz z żoną planowaliśmy wyjechać za granicę znaleźliśmy ofertę Firmy Van Doorn więc dzwonimy Pani przez Telefon niejaka Anastazja przemiła sympatyczna i wogole Skusili nas oferta dla Par dobrze więc podpisaliśmy umowę i dostaliśmy lokalizacje w czwartek oczywiście wszystko ONLINE Pierwsza lokalizacja BUNGALO więc dzwonie ze poproszę o.zmiane lokalizacji gdyż wiemy doskonale jakie warunki w Bungalach są... Pani na początku stwierdziła że niema zmiany po czym poinformowała że zadzwoni do szefa i da znać po jakiś 10min wysłała SMS że mamy zmianę na TIEL (czytaj mieszkanie 2 osobowe) a więc spakowaliśmy się w samochod (na szczęście jechaliśmy swoim) i dojechaliśmy (o czym należy poinformować p. Anastazje) która rzekomo jest ciągle w kontakcie z pracownikami ( o 20 info że jedziemy a kontakt 10 kolejnego dnia) Uwaga teraz najlepsze po dostarciu na miejsce NIKT na nikogo nie czeka jedynie podjeżdża Niejaki Pan Irek otwiera okno w Busie (tak nawet nie wychodzi z samochodu) Bietzr dowody wykonuje skany każe iść do bagażnika wybrać sobie buty i daje karty po czym odjeżdża chyba że ktoś jest Kierowca w takim razie jedzie z nim po samochód który okazuje się zamknięty a w dodatku jednym wielkim (usunięte przez administratora) w dodatku nie sprawnym Technicznie po zwróceniu uwagi że samochód.jest brudny Pan Irek dodaje to sobie posprzątacie macie co robić... wracamy do domku (szczerze w stodole ludzie mają czyściej) na miejscu oczywiście drzwi otwarte (kluczy brak) w pokoju zastaliśmy (usunięte przez administratora) niemiłosierny na ścianie plesn i grzyb okna w pleśni na podłodze Pety piach stolik jak by ktoś zwymiotował i zostawił i najlepsze łóżka chyba z szafy z materacami rodem z szkoły i lekcji WF a więc dzwonimi do Pani Anastazji która UWAGA Już nie jest miła mówi żeby zdjęcia wysłać więc wysłałem po czym oddzwoniła z informacją że Ona nie widzi nic niepokojącego mieszkanie spełnia standardy (brak kluczy do pokoju (usunięte przez administratora) okna z grzybem plesn na ścianie za jedyne 130€) i mówi że jeśli nam się nie podoba to mamy wracać do Polski bo innej lokazacji niema... Podsumowując sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich Instytucji gdyż traktowanie ludzi w tej "FIRMIE" Nadaje się do Prasy i TV wszystkich poszkodowanych zapraszam do kontaktu gdyż w pozew grupowy będzie skuteczniejszy

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Van Doorn? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Van Doorn?

Negatywna

Zrobili ze mnie totalną (usunięte przez administratora)dostałam to w esemesie.Zamowilam busa niestety przez internet i nie mogę tego zmienić a pani Anastazja nazwała mnie (usunięte przez administratora)

Witek

Wszyscy piszą o firmach w których pracowali. A czy ktoś pracował na sadach? Sady to bodajże działalność właściciela agencji. Czy jak pojedzie się na sady to faktycznie na sady? Czy jednak też ryzyko rzucania na inne zakłady (hale)? Sprawa mieszkań czy bingali - powtarza sie racej temat złego stanu i przepełnienia. A agencja chwali się certyfikatami potwierdzajacymi standardy..hm Widac też problem z dowozem do pracy - rowerów nie ma jak piszecie a auto czasem spóźnione i trzeba dłuzej czekać Wygląda na to, że już w Covebo jest inaczej - choć robota moze być czasem gorsza

@artur

Nie polecam tej firmy ze względu traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) upchaja w domkach ile się da kwota za domki nie jest nieadekwatna do standardów to ubliża godności ludzej i zarobki są nie adekwatne

Kropek

nie polecam ( warunki mieszkaniowe tragedia po kilka osób w małych pokojach, brak dodatków typu wakacyjne chorobowe itp itd ). Brak słów. Na plus wypłaty w terminie ( jednak odliczenia i ich wysokość to kwestia bardzo umowna. )

Kierowca
@Kropek

Wakacyjne zawsze były i są nadal. Warunki mieszkaniowe dobre rzadnych Bungali czy braków albo całe domki do dyspozycji albo mieszkania w blokach,czysto schludnie za bałagan firma wprowadziła kary i każdy dba o porządek to dobre rozwiązanie.

@Kierowca

To dziwne że widziałam jak niektórzy mieszkają w stodołach i magazynach :)

@Mała Marta

Albo w barakach w szafie nawet śpią.

Sandra29

Mojego męża kuzynka teraz przyjezdza 14 grudnia do Tiel na sady tak ja poinformowano, jedzie pierwszy raz więc zbytnio nie wie jak to będzie ale po przeczytaniu wszystkich tutaj opini to złapać się za głowę, przyjezdza na 10 tygodni wiec na swieta tez zostaje, towarzyszyc bedzie jej kolezanka, mam nadzieje ze jakos przetrwaja, na wstepie poinformowano tez ja ze zabierane bedzie 100 euro tygodniowo za pokoj, tyle ma szczescia ze my mieszkamy na stale tutaj na miejscu w Holandii i ze z kazda pomoca moze na nas liczyc, pozdrawiam.

@Sandra29

To niech uważają na Adres wctiel. Kwelkadestraat. Tam to dopiero się dzieje. Był i (usunięte przez administratora).

Lisa

Byłam pracowałam i nie narzekam jest tyle firm w nl do bani a akurat van dorn jest dobra firma wypłacalni i godziny tez miałam także napewno wrócę . Ps jak się chodzi do pracy to problemów nie ma ale jak się pracować nie chce to trzeba narzekać pzdr dla pracowników

Asdf
@Lisa

Zapomniałaś napisać "stówkę Dniówke, tydzień trzysta, miesiąc tysiąc"

@Lisa

To pisała zapewne Ewa albo Kinga

Banda złodzieji a z biura ewka i reszta to traktuja ludzi jak smieci lizusi maja tylko wzgledy nie polecam

@anonymous

jak zaczęłam mówić co myślę o tym wszystkim to nazwała mnie gówniarą itd :D i chyba myślała że coś z tym działa w moją strone :D

zkd
@Mała Marta

Witaj to z Ewy strony nie przypuszczalbym aby taka byla zna ja kilka lat

jds
@Mała Marta

No to tego bym nie spodziewalbym sie po niej pracowalem od poczatku firmy i w maju tamtego roku zakonczylem pace bo coraz gorzej sie dzieje podaj emaila napisze do ciebie i przejdziemy na fb

@jds

Nie mam zamiaru z nikim się spoufalać ale to jakiś dramat dla mnie był, jedyne co mogę dobrego powiedzieć to kasa na czas. Pracując tam prawie nic nie jadłam bo byłam tak wymęczona i ciągłe śmieszne awantury na domku przez jakąś psychopatkę której nic nie zrobiłam. Wręcz byłam chyba za grzeczna może to był mój błąd że ludzi staram się szanować. Biuro zbytnio nie chce w niczym pomagać samej musiałam załatwić transport z obcym kolesiem żeby jechać do miasta aktywować konto bankowe - jednak jak na początku wtedy w holandii miałam pomoc ze strony innej agencji w takich sprawach tak tutaj zero pomocy i jeszcze oberwiesz jak coś chcesz. Praca na jednej z hal mnie przeraziła, stojąc wysoko na śliskiej mokrej rurze przy basenie który ma 2,5 metra i kierownik który każe Ci pracować dwiema rękami naraz bo nie obchodzi go to że spadniesz w dół, znoszenie 50 kg skrzynek ze śliskiej rury, zero bhp palenie na hali, do tego pretensje że wszystkiego się nie dało rady przebrać bo nie masz 2,5 metra wysokości aby sięgnąć :D dla mnie to nielogiczne narażać życie i jeszcze ześwirowany kierownik który na Ciebie gwiżdże, jeden zarabia 400 E tygodniowo a drugi 250 E tygodniowo - więc tu już wgl bezsens, tak samo jak kontrole na domku gdzie ja osobiście miałam zawsze czysto to i tak się coś znalazło bo ktoś inny nabrudził. Nie raz trzeba bylo jechać przymusowo do biura bo ktoś potrzebował i spędzić tam kolejne 2-3 godziny zamiast byc już w domu, jakby nie dalo się normalnie ogarnąć transportów tylko wszystko na pałę. Żałuję że nie udalo mi się spotkać z Lucem, bardzo żałuję.

@anonymous

Potwierdzam ewa totalna porażka zero zrozumienia mysli ze czlowiek to robot !!! Zero człowieczeństwa i empatii porażka !!!

@anonymous

Ta firma się zepsuła jak Berta zabrakło. Teraz to siedlisko (usunięte przez administratora)i alkoholików . Nawet (usunięte przez administratora)się trafił na Cwelkade w Tiel. (usunięte przez administratora) jakich mało. A panie w biurze no cóż . Są jak zbrojne ramie szefostwa. Ktoś się poskarży to olewaja to. Ale w nagrodę dla pokrzywdzonych to dają takie prace ze nawet O (usunięte przez administratora)pracy były rajem.

Jakie godziny pracy obowiązują w Van Doorn?

PrezeSmok

Zależy gdzie, jest robota gdzie godziny pracy masz 11h w tym odliczają ci każdą przerwę czyli płacone masz za 10h, a kasa i tak pozostawia wiele do życzenia, osobiście nie polecam i podtrzymuję opinię które można usłyszeć o nich

Witold
@PrezeSmok

To, ile na rękę można dostać za te 10 godzin przepracowane? Bo napisałeś tak trochę tajemniczo i w sumie nie wiadomo, ile faktycznie tam się zarabia.

Kwarantanna

Witam , czytają kilka dni wcześniej opinie na temat tej firmy myślałam że są zdania podzielone ale będąc na miejscu odrazu wiedziałam że to banda narkomanów i pijakow , (usunięte przez administratora)na porządku dziennym, kwarantanna która była odbywania w domku nie był zgłoszona nigdzie przez biuro jak się okazuje pewnie chcieli nas na pieniądze naciągnąć.. Pani z biura dopiero po przyjeździe do pracy wysłała mi koszty jakie beda mi pobierać po tygodniu pracy , jakiś Pan przyjechal i zmierzył wszystkim temperaturę jak się okazuje wszyscy mieli taka sama haha śmiech na sali, warunki mieszkalne tragedia brak ogrzewania oraz ciepłej wody , smród w pokojach jak by ktoś spał tam miesiąc brudny ochydny pot.. Nie polecam nikomu tej firmy oszusty (usunięte przez administratora) , naciągacze, brak kompetentnych ludzi.. patologia. Komentarze pozytywne chyba tutaj.pisze jedynie agencja lub osobę bez mózgu.. ostrzegam wszystkich nie jedzcie tam. POZDRAWIAM.

@Kwarantanna

Potwierdzam pan Janusz zapewnia ze patologii tam nie ma ale i ja i moi znajomi i kilka osob z firmy trafili na patologie na domkach a firma nic nie reaguje na skargi szkoda waszych nerwow jest duzo wiecej lepszych agencji jak Covebo, t&s czy goodmorning

Nie
@Ktos

GoodMorning wcale nie jest lepszy

Jarosław
@Nie

To czym się w sumie różnią?

Joo
@Jarosław

Marginalnie

Barbara
@Joo

To raczej odp., na pytanie "jak", co samo w sobie już słabo się zapowiada... Ale czym konkretnie? Do dziś coś uległo zmianie może?

Jak długo trwa proces awansu w Van Doorn?

Jakiego awansu ????

Igor

(usunięte przez administratora) nie wyplacili ostatni3j wyplaty bo niby mieszkanie zdewastowaliamy a takie dostalismy co innego w Polsce mowia a inaczej na miejscu jest

Czy w Van Doorn jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie

Ktos

Absolutnie nie !!! Skargi na domek nie ruszone tylko napięta atmosfera byla na domku przez to ze ktos na kogos naskarżył do biura o nie małą sprawe. Dalej wszyscy mieszkali razem a osoba na ktora byly skargi nie zostala niczym ukarana !!

Xxxx

Nie polecam tej agencji!!! Malo godzin do zarobku max 38 godzin.Nowi pracuja po 2-3 dni w tyg. Jesli poojdziesz do biura z pretensjami powiedza ci ze mozesz wracac do Polski wogole nie szanuja pracownika Luc oraz Irek (kierowca) tylko mu romanse w glowie z dziewczynami i po zlosci kaze odwozic ludzi do domu w dalekie trasy.Jesli jestes kierowca masz niezle przejeb.....2 godz przed startem pracy i 2 godz kiedy skonczysz rozwozisz ludzi za free jestes ich szoferem tyle ze nie placisz 3e za transport wiec wyzysk.W zakladach dyskryminacja i molestowanie pracownikow!!!! starsi polacy stazem gnebia mlodszych kiedy zglosisz problem decyzja Luca ty zmieniasz zaklad nie osoba ktora cie atakuje i poniza przy wszystkich.Syf w mieszkaniach nory i zaplesniale sciany.Mieszkania po 20 osob i wiecej w strasznych warunkach a odtracaja prawie 100e tygidniowo za tragiczne warunki.Non stop imprezy glosno muzyka co weekend imprezy.Zlodziejstwo pijanstwo.Biuro nie szanuje pracownikow ktorzy rzetelnie pracuja i chca pracowac ale zglosisz problem w/w i wylatujesz.Przyjmuja ludzi z wyrokami co sie awanturuja po nocach bija stwarzaja pozary w mieszkaniach kiedy dzwonisz nikt ci nie pomoze jeszcze rano maja pretensje ze nie poszles do pracy jesli nie spisz w nocy bo non stop awantury pijackie.Plus samobojstwo bardzo ladny wynik agencjo! Jeszcze troche to wszyscy uciekna zostanie sama patologia ktora nie ma do czego wracac w Polsce.Wyplaty macie co tydzien ale tyle odciagniete ze nie wiesz w sumie za co musisz dobrze pilnowac solaris.Nie polecam!!!!

@Xxxx

To znaczy że tam się nic nie zmieniło poprostu patologia trzeba naglasniac sprawe i to biuro podac dalej i dostrzegać ludzi przed wyjazdem...

nina
@Aga

sama zes patologia, przestrzegac mozesz ale innych przed soba bo zapewne skoro tak sie wypowiadasz nie masz bladego pojecia o pracy i agencjach w Holandii.

@Xxxx

Zgadzam się z tym w 100% jutro dopisze dużo więcej po tym co napisze będziecie w szoku

@nina

A Ty (usunięte przez administratora) skoro tam pracujesz! Patolo

Nl

Uwaga na osobę nie która uważa się za szefa transportu irek imię pisze z małej lutery nie dla tego że nie znam pisowni polskiej tylko dlatego ze to prostak burak i (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Van Doorn: Firma niby wypłacalna ale koszty związane z mieszkaniem są wygórowane koszty na środki czystości ponad 10 euro na domku i tak trzeba się jeszcze składać po 1,5 euro uważajcie na solarisy sprawdzajcie je zawsze krok po kroku Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić Pana Irka od transportu

@Nl

To prawda irek to burak i prostak... co się dzieję z tymi ludźmi kiedy dostaną odrobinę władzy nad innymi....ehhh. Jak widać sliwa pod okiem niczego nie nauczyła.... ogarnij sie chłopie bo znajdzie się lepszy na twoje miejsce....

@Nl

Irek jest złośliwy i rozstawia transporty tak aby innym utrudnić dojazd, jedno zażalenie i skagra i już zamiast 20 minut powrotu masz godzinę lub nawet DWIE taki człowiek nie powinien pracować między ludźmi. Chamski, opryskliwy.

Xdd
@Mała Marta

No to jak się udzielacie że każe wam jeździć daleko to czemu nie oddacie auta i możecie mieć wyjeane hahaha pracuj w zawodzie to zarobisz swoje albo zostań w Polsce nikt was nie zmusza do niczego.

@Xdd

Jakie oddawanie auta? jak myśmy nie jeździli tylko nas wożono za co oczywiście mielismy ściągane z wypłaty ? jedna osoba z tego samego domku miała konflikt to i innym sie obrywało, to sprawiedliwość ?

Wrazliwa

Ma Pan racje

@Xdd

Gdy dziennie miałam trasy po 100km, codziennie do innej pracy i chciałam zrezygnować z samochodu to mi powiedzieli ze bez samochodu mnie nie potrzebują i albo będę jeździć albo mam wracac do Polski :)

Jacek
@Nl

Pracowałem w tej firmie zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami dodam od siebie tylko jedno. Moim zdaniem za tą firmę powinien zabrać się prokurator bowiem narażają ludzi na zdrowie i smierć. Zaledwie kilka dni temu wykryto u kilku osób zakażeniem covid. Zastosowano im kwarantane i ich współlokatorów ale powiedziano im ze mają się przenieść na kampingi w gorsze warunki,lecz ludzie chcieli zostać w tych mieszkaniach. Powiedziano im ze jak się nie przeniosą to maja się pakować i spier....ć do polski. 4 osoby z pozytywnym wynikiem wsiadło w busy i wrócili do polski. Po tylu godzinach podróży nie mam pojęcia ile osób zakaziło się..... reszty nie trzeba pisać o tej firmie bo to strata czasu a w czytając to wyciągnijcie wnioski......

Izydor

@NI rozumiem, że to nie szef, a mimo to zachowuje się jakby nim był i stara się rządzić?

Zostaw merytoryczną opinię o Van Doorn - Waardenburg

• Jak się pracuje w Van Doorn?

Zobacz opinie na temat firmy Van Doorn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Van Doorn?

Van Doorn