Opinie o Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. w Warszawa

wiesia57

Błagam o pomoc Przelałam im wszystkie pieniądze (100.000,-) Jestem załamana i nie wiem co robić Zostałam z kredytami i niezapłaconymi rachunkami

@wiesia57

Zastrzesz wszystkie dokumenty które im wysłałaś i to dziś.

Rafal
@wiesia57

Tak serio? Ktoś dzwoni a Ty przelewasz wszystkie środki i jeszcze kedyty bierzesz?

marek

mie terz na ciągneli 900zł zablokowalem koto rzeby nie wzieli kredytu ma jch strone nie wiem jak zrobic

Witam przez ostatnie dni też mnie naciągneli miałem już zarobione na handlu 13400usd od nich miałem bonus 5000usd i kazali mi brać kredyty i pożyczki a nawet zastawić samochód i jestem stratny ponad 10000zł i mam rodzinę dziecko na utrzymaniu i nie wiem co robić proszę o POMOC.??

Komisarz Alex
@Paweł

Ja też zainwestowałem 1000 zł w Partner Group i nie odzyskałem pieniędzy ale znalazłem AB TRADER oni mi obiecali że mi pomogą odzyskać pieniądze ale trzeba wpłacić minimalną kwotę 400 zł

Witajcie zrobiłem ten sam błąd co Państwo co teraz robić POMOCY

Rozmowę kwalifikacyjną w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWNIK SKLEPU Z KARMĄ DLA PSA I KOTA?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Krzysztof

Banda (usunięte przez administratora) i naciągaczy

Sylwek

Czy pracuje tu p. Artur Nowak? Prowadził mnie pomagając w inestowaniu mojego kapitału kilka tygodni. Póżniej z mojego konta zostały wyprowadzone pieniążki i po tym przestał się kontaktować ze mną. Co mam teraz zrobić ,czy może mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tej sytuacji ?

@Sylwek

Musi tam pracować bo z nim właśnie rozmawiałam.

Asienka

Dzien dobry. Jak mam wyplacic pieniądze wszystkie lub część z konta handlowego partnergroup.com na moje konto osobiste.?

@Asienka

Też chciałabym to wiedzieć właśnie.

Olaaa

LUDZIE UWAŻAJCIE NA (usunięte przez administratora) Z FIRMY PARTNER GROUP!!! Oszusty jedne zabije Ukraińców i rusków nie boje się was!!! Wczoraj (usunięte przez administratora) wyłudzili dane od mojej siostry (obejrzała filmik jak zarobić szybko na giełdzie)numery karty i CVV, po czym z konta zniknęło 200 zł. Za godzinę dostałam smsa z banku że, wniosek o kredyt odnawialny w wysokości 1000 zł został rozpatrzony pozytywnie gdzie moje siostra o nic nie wnioskowała. Później zaczęło się dzwonienie i groźby karalne ze przyjadą ruscy I nas zabiją zgwałcą nasze rodziny i dzieci sprzedadzą Turkom!!!!

@Olaaa

Ja kartę zastrzegłam jak zobaczyłam że z konta znikły mi pieniądze.

damian

Ja nie mam od dwóch tygodni problem z skontaktowaniem się straciłem sporą sume i gonią mnie kredyty, jest pani w stanie mi pomóc mój e-mail to (usunięte przez administratora), może ma pani jakiś sprawny kontakt do tej firmy

greg1006
@damian

ja tez podaj namiary skotaktujemy sie

Olaaa
@damian

Padł Pan ofiarą (usunięte przez administratora) tak jak moja siostra!!! Wyłudzili ponad 1000 zł skurczybyki jedne brak słów

@Olaaa

Mi sciagneli sami z mojego konta,ale bez mojej wiedzy.

Janusz

Dałem się wrobić w 2250$ szkoda gadać bez sprawdzenia im zaufałem...nagabywali i byli wiarygodni ...Dlaczego ich nie sprawdziłem ???

Piotrek

Banda estonskich oszustów.nie jaki marek Sawicki wyciagnal ode mnie 500 dolarów. Alex Lambert proponował mi ze załatwi mi pożyczkę w banku żeby zainwestować w obligacje...tak Pozniej bym został z kredytem i sam bym ja spłacal gdy mu odmowilem zadzwonil do mnie inny konsultant ogólnie to naciagneli na 750 dolarów wiem ze to nie duża kwota dla kogos ale dla mnie byly to oszczędności.i niech nikt nie pierd.... W komentarzach ze na tym zarabia bo oni maja podstawionych ludzi zeby im nakrecac klientów i sami maja z tego korzyść wiec skonczcie pierd... Trzeba sie wziasc za tych (usunięte przez administratora) I założyć im sprawe w sadzie zbiorową i nagłośnić w mediach bo inaczej to nikt pokrzywdzony nie odzyska pieniedzy

Andrzej 58006

Czekam na wypłatę piaty dzień nikt nie dzwoni i nie pisze jak długo trzeba czekać

dic
@Andrzej 58006

macie jakiś dowód na to że to krzak ?

Greg
@dic

Wpłaci Pan USD i będzie dowód :)

Andzia
@Andrzej 58006

Ja również czekam za wypłata,ale cisza .Pan powiedział że ktoś się odezwie,ale jak narazie nie ma odpowiedzi ani od Pana ani od kogo kolwiek z tej firmy

greg1006
@Andzia

witam może pan napisac jaka to firma czy to partner group podszywający sie pod bankierów barkleys

mario
@Andrzej 58006

Dzień dobry złozyłem wniosek o wycofanie czesći srodkow czy u pana tez naliczyli 20% podatku i czy musiał pan najpierw zapłacić ten podatek żeby wysłali pieniądze na konto prosze o kontakt na maila mario945@op.pl

@mario

Bzdura nie ma nigdzie tego w regulaminie że oni pobierają podatek albo że Pan musi zapłacić podatek Grają na zwłokę nie chcą wypłacić pieniędzy https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne?warningName=partner+groupe&warningTypeId=all

wiesia477@wp.pl

proszę o kontakt.Mam pytanie.Dlaczego w sądzie? Prokuratura nic nie załatwiła?

POMOC

Czy mieliście do czynienia z (usunięte przez administratora)? Może jeszcze z kimś? (usunięte przez administratora) Przygotowujemy też reportaż.

@POMOC

Ja przez platformę handlową zostałem (usunięte przez administratora) na ponad 20.000 złotych. Szukam osób poszkodowanych w celu założenia pozwu zbiorowego. Sprawą zajmie się kancelaria,która specjalizuje się w przestępczości internetowej. Im więcej będzie osób, tym niższe koszty prowadzenia tej sprawy. Bardzo proszę o kontakt i wiadomość...kwasniakmarek7001@gmail.com

Asia

Do mnie pani właśnie dzwoniła, dlatego weszła poszukać opinii, ale już wiesz ze za duże ryzyko skoro tyle niezadowolonych osób jest. Życzę cierpliwości i spokoju aby odzyskać swoją kasę. Pozdrawiam

gosia.lada19987@gmail.com

Zamiast tak się zdzwaniać pisać mejla to bym się umuwili wszyscy jednym miejscu złożyć się na adwokata złorzyć jeden pozew przy wszystkich np. Warszawie co wy na to?

zuzia

mam ten sam problem Mogę coś więcej się dowiedzieć jak to załatwiłaś.Też chcę głosić sprawę do prokuratury.

gosia.lada19987@gmail.com

Kto z was zbiera mejle z pozwami na partner grup ja też złorze

Dawid

Majka piszesz ze wygralas 6 lat temu moze i oddali ale zalezy ile mieli ci oddac bo jak leca komys 60 000 to nie chca szybko oddac

Aisog21

Zrobili mnie w konia na 2000USD i milczą Nie ma żadnego kontaktu Trzeba coś z tym zrobić

Zostaw merytoryczną opinię o Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.?

Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.