Opinie o Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. w Warszawa

Misia

Słuchajcie ja mam dosyć ale nie ustąpię będę walczyć o swoje i będę się odwoływać aż do skutku. Nie będę za debili spłacać kredytu. Wnioskowałam o rozłożenie zgodzili się więc będę się odwoływać... Banda bydlakow i złodziej nieaja ludzkich uczuć kradną i bawią się za nasze oszczędności Wallczcie o swoje!!!!!!!!!!!. Łukasz Wojtowicz Krzysztof Bąk Davit Miller onie mnie okradli wyłudzili.

janek5335

Rozmawiałem dzisiaj z Brokerem -powiedział że zamknęli tych (usunięte przez administratora) !!!

@janek5335

Państwa też oszukali i okradli? Chyba niema uczciwych brokerów z partner Group. Bo jak by byli to by kasę oddali, a teraz trzeba walczyć o swoje a wam ile zajumali?

vmarek

Wiesia nie prawda tylko tobie odali forse

Olo

Wpłaciłem 250$ a teraz nie mogę się nawet na konto zalogować to (usunięte przez administratora) więc nic nie zostaje jak zgłosić sprawę

Rambo

Zgłosiłeś gdzieś to....?

@Olo

Witam mam ten sam problem. U mnie to było 04.03.2020, czy gdzieś to pan zgłosił? Bo nie wiem co zrobić. Nawet zalogować się nie można a już nie wspomnę o odpisaniu na ich emaila

@Olo

A zgłosił Pan to gdzieś? Ja też zostałam oszukana i nie wiem co z tym zrobić?

@Olo

Ja to samo i zaciągnęli na me konto długi

Greg
@Paulina

Witam też chcą mnie naciągnąć można jakiś kontakt do Pani??

Bart
@Paulina

Witam też mam problem z partner Group i też się obawiam. Gdziento zgłosić by odzyskać swoją kasę i uchronić.sie przed nimi

ASIENKA
@Bart

Hej Bart. Sprawę zgłoś na policję ale bank Ci nie odzyska pieniędzy bo powie że to dobrze zrobiłeś. Mnie zabrano ponad 15000 zł i bank mi nie oddał żadnych ukradzionych pieniedzy :(

@Greg

To jest mój tel (usunięte przez administratora) wyślij mi najpierw SMS że jesteś z forum a ja odpisze olbo oddzwonię bo nie odbieram od obcych numerów. Czekam. Odezwij się

Kadzel1999
@Paulina

Ma ktoś adres do tej firmy to sprawę się zalatwi

@Paulina

witam mam taki sam problem czy mozemy jakos sie porozumiec w tej sprawie

Mierzwa
@Paulina

Witam. Można jakiś ko tak do pani bo właśnie mam problem z partner Groupon albo jak pani może zadzwonić 534600009

nadzia
@Olo

Olo, czy udało Ci się coś z tym zrobić? Odzyskałes pieniądze ? Ja wpłaciłam100$ Teraz chce się wycofac. A oni mówię zeby wycofać środki musi być na koncie minimum 250 $

nadzia
@Kadzel1999

W internecie coś znalazłam.Jakąś siedzibę na Człuchowskiej 66 w Warszawie mają

@karzel1999
@nadzia

ja to urzylem innych instrumentow sila persfazi i pycholagia ich biuro jest na wroclawskiej 2 w warszawie

@@karzel1999

oddali ci pieniądze

Olaaa
@Olo

Proszę zgłaszać to (usunięte przez administratora) wzięli kredyt na moja siostrę!!!

Olaaa

Ja tez jestem za pozwem zbiorowym to zwykle prostaki (usunięte przez administratora) i grożą wywozem rodziny do Turcji!

@ASIENKA

hej mnie (usunięte przez administratora) na kwote wiekszą niz ty mozemy zrobic pozew zbiorowy albo cos w tym stylu zgłosiłas na policje podaj jakis nr telefonu lub adres mail moze uda sie cos zrobic wspólnie

@nadzia

Sprawdziłeś kto tam urzeduje

@Olaaa

witam podajnamiary składamy pozew zbiorowy jest wiele osób chętnych które chcą odzyskac kase i ich pozwac

gosia.lada19987@gmail.com

W jaki sposub cię okradli wzięli na ciebie nabrali na Twoje nazwisko długi

@Olo

Ja przez platformę handlową zostałem (usunięte przez administratora) na ponad 20.000 złotych. Szukam osób poszkodowanych w celu założenia pozwu zbiorowego. Sprawą zajmie się kancelaria,która specjalizuje się w przestępczości internetowej. Im więcej będzie osób, tym niższe koszty prowadzenia tej sprawy. Bardzo proszę o kontakt i wiadomość...kwasniakmarek7001@gmail.com

stefann1987@o2.pl

Naciągają wszystkich mam kredyt przez nich odezwij się do mnie złożymy wniosek zbiorowy

@gregor

Ja też poproszę,to mój mail:(usunięte przez administratora)

@Paulina

Ja mam to samo. Nie odpisują wogóle na maile nie można się dodzwonić. Ale widzę że moje pieniądze jeszcze tam są na koncie i nie mam blokady. Chciałabym odzyskać te pieniądze,zabrali mi je sami z konta bez mojej wiedzy i zgody.

Basia
@Marek

jestem do dyspozycji moj email;bg670492@gmail.com,powinni zostac wydaleni z Polski,ew .isc za kratki,a ludziom oddac pieniadze z procentem

@Kadzel1999

mam niby adres ale czy prawdziwy?

@gregor

Witam, Dzisiaj byłem na policji,ale powiedzieli,że w tej sprawie prokuratura nic nie jest w stanie zrobić. pozdrawiam Marek

x@vp.plre
@Marek

Witam, Jestem kolejnym oszukanym przez tych ukraińców,jestem jak najbardziej za pozwem zbiorowym. pozdrawiam Marek

@@karzel1999

Witam znalazłam wpis na opiniach i odzyskał Pan pieniądze? Co Pan zrobił?

Jerzy
@Olo

Kiedy ktoś mi przeleje poważną sumę z mojego konta handlowego 597780 Waszej firmy. Pozdrawiam serdecznie Jerzy Woszczyna. Lubliniec KOCHCICKA 14

Rozmowę kwalifikacyjną w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko KIEROWNIK SKLEPU Z KARMĄ DLA PSA I KOTA?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Misia

Proszę mi powiedzieć jak mam nagranie że partner Group wzięli na mnie kredyt który muszę spłacać. Czy to będzie dowód do reklamacji w banku żeby to anulowali.

@Misia

Prosze nagranie przedlozyc w prokuraturze, ktora prowadzi pani sprawe jest to dowod , ze to nie pani zaciagnela kredyt.

Misia

Witam chciałabym prosić o informację na temat prowadzenia sprawy o tych oszustach czy jest szansa na złapanie tych ptaszków co ludzi (usunięte przez administratora) i naciągają bo mam poważne problemy przez ich. Cały czas się odwołuje. Czy są jakieś potepy? Proszę o informację

Ryszard

Niestety jestem przykładem ,którego (usunięte przez administratora)i próbowano wymusić na mnie wzięcia ktedytubna 21 tyś.a potem próbowano jeszcze mnie namawiać żebym wziął tylko 5 tyś. Całe szczęście się nie dałem namówić! A resztke $ jakie miałem chciałem przelać na swoje konto ,a oni mi je zablokowali ! I to jest cała prawda ! Uwaga na Dominika Domanskiego, to on mnie przekrecił i nie odbiera telefonów i maili!

ola
@Ryszard

@Ryszard niestety tak działają wszyscy pracownicy tej firmy. Ze mną rozmawiał Wiktor Dempniak i taka sama sytuacja.

madziasisi1@wp.pl
@Ryszard

Na mnie też wziął kredyt jeszcze próbował 2 inne i wyczyścić konto potem ale wyjechał do Londynu i drugi analityk wyczyścil mi drugie konto . Co robić ????????

Paulina89
@ola

Ja też zostałam oszukana i że mną też rozmawiał Wiktor Dempniak

@madziasisi1@wp.pl

To nie jest zadna Firma !!!!! To jest zorganizowana grupa przestepcza , jezeli cos mozna wskurac to tylko w prokuraturze.

@Lampart

Dzwonila dziś do mnie policjantka że jest śledztwo w toku ze potrzebują z komputera apikacje ale czy ich znajdą po aikacji ciekawa jestem we wtorek do nich jadę. Niech ten horror się już skończy. Czy ktoś jeszcze z was odzyskał pieniądze z banku? Niech da znać

@Misia

Cieszy mnie wiadomosc , ze pani sprawa idzie w dobrym kierunku. Jezeli chodzi o zwrot pieniedzy z banku to niebedzie to latwa sprawa. Wszystko bedzie zalezalo od sledztwa i decyzji prokuratora wraz z uzasadnieniem tj. Jezeli w uzasadnieniu bedzie , ze qyprowadzono srodki w nieznanym miejscu. , wtenczas ma pani prawo zadac od banku odszkodowania z Funduszu Gwarancyjnego. Ja zlozylam pismo o zwrot srodkow z zablokowanych kont bankowych i ubroilam sie w cierpliwosc , poniewaz p. prokurator poszukuje pozostalych pokrzywdzonych.

@Lampart

Witam a jak sformuowac takie pismo żeby było skuteczna z nadzieją ze zwrócą. Wczoraj wysłałam meila do Poznania bo tam poszła też cześć tych pieniędzy okazało się że konto zostało zablokowane bo została wyludzona kwota przez tych łajdaków i nie ma możliwości odzyskania pieniędzy. Ze takie (usunięte przez administratora) chodzą po świecie. A kiedy pani założyła u nich konto ile to trwało i po jakim czasie odzyskała pani pieniądze?

Misia

Witam p. Greg Pana też (usunięte przez administratora)? Odzyskał Pan pieniądze?

janek5335

JAK TAKIE GROUPE (usunięte przez administratora) COŚ MORZE FUNKCJONOWAĆ W NASZYM KRAJU TO NAZYWA SIĘ DEBILIZM - WTÓRNY -ROZGAŁĘZIONY!!!!!

ka_jan@poczta.fm

Witajcie, Ja również znalazłem się w gronie szczęśliwców którzy odzyskali stracone pieniądze dzięki poradom wiesia477. Również służę pomocą i radami. Wiesia 477 jesteś wielka DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(usunięte przez administratora) w pełnym znaczeniu tego słowa, naciągneli mnie na 2500USD, na platformie generują stop outy jak jest im coś, ktoś nie po nosie. Imiona i nazwiska zmyślone, niemożliwy kontakt, analitycy to sztuka dla sztuki, bezczelni kłamcy, grający na uczuciach innych namawiając do ciągłego "doładowywania" kasą tą a'la platformę, ehhhh, z nimi nie ma się szans na zarobienie czegokolwiek a obiecują dosłownie miliony, ale byłem naiwny, oszukali po całości, ale się dałem, wstyd. Proszę o nich zapomnieć, najlepiej nie słuchać, przekreślić i nie myśleć, szkoda czasu.

jadwiga

Ja niestety też przeszłam piekło z Partner Group, zawiadomiłam bank oraz prokuraturę, staram się o potwierdzenie kontaktu, co zapewne okaże się niemożliwe. Jestem jednak zdeterminowana do walki o swoje, dzisiaj zakładam adres: poszkodowanipartnergroup@gmail.com, bardzo proszę o kontakt na ten adres, może uda się zrobić coś wspólnie, pozdrawiam Jadwiga

@jadwiga

Też liczę że by razem zdziałać razem jesteśmy siłą nie dajmy im wgrać

@jadwiga

A co im napisałaś? Ja nie wyraziłam zgody na to żeby ściągli mi z konta pieniądze ale i tak to zrobili. Dziś jak spojrzałam na konto to się przeraziłam. Jutro będę mieć telefon od nich,więc zobaczę co mi powiedzą. Bo dziś dzwonili do mnie i ich wyzwałam że bez mojej zgody ściągli z mojego konta pieniądze. Kartę już mam zablokowaną i czekam na rozszenie od nich,bo kartę miałam ubezpieczoną i może coś uda się odzyskać. Ale jak można komuś wejść na konto i porwać pieniądze bez mojej wiedzy.

@jadwiga

Witam znalazłam pani wpis na opiniach. A odzyskala pania kasę jak się u ani zaczęło. Jakie pani robiła przelewy proszę o informację

Dawid

Proszę o pilny kontakt osób pokrzywdzonych przez PartnerGroup/ParibaGroup pod adres dawid-kedzierski@o2.pl

Agata66

I dostaliście te pieniądze ? Ja czekam już dziesiąty dzień i cisza.

@Agata66

nie oodadzą ci zgłszaj to a ile ci zabrali jest więcej osub jest poszkiodwanych pozew grupowypozna zrobic

@Agata66

Nie doczekasz się ja czekam miesiąc. Zgłosiłam narazie w banku zobaczymy czy coś to da. Jak nie to tżeba pozew grupowy złożyć

jestem za

Jan
@Paulina

jestem również ofiarą tej firmy jestem za opcją zgłoszenia do prokuratora musimy się skrzyknąć JS

@Agata66

a ile ci mają wypłacic podaj numer to porazmawiamy jak odzyskac pieniądze ja tez czekam i wiele innych osób

@gregor

Ja też chce odzyskać pieniądze.

@greg1006

Jestem jak najbardziej za pozdrawiam Marek

Orhan

Kto stracił kasa przez partner group davajcie spotkamy w Warszawie po prostu po szukamy ich ..mój mail orangotin@gmail.com...

@Orhan

Szkoda że ak póżno przeczytałem,gdybym przeczytał wcześniej na pewno bym nie inwestował tak dużych pieniędzy a teraz zostałem z długiem lekko licząc 30000zł. No cóż mądry Polak po szkodzie. pozdrawiam Marek

Oszukana

Mnie przekręcili na ok 1000 zł, też chcieli mnie zmusić do wzięcia pożyczki 10 tyś. Kiedy chciałam odebrać pieniądze, powiedzieli że już to zrobią, mam się zalogować do konta i im pozwolić działać. Pieniędzy nie widziałam do tej pory.

Beata

Witam jak ktoś będzie chętny jako świadek co do oszustwa przez firmę Partner Group proszę o kontakt e.-mail betiglazer@interia.eu bądź nr tel: 781100639 proszę o kontakt z góry dziękuję i pozdrawiam.

kredka84@o2.pl

Gwarancja wielkich zysków a tak naprawdę naciąganie i (usunięte przez administratora) Wykorzystują twoja naiwność oszukali nas na 80 tys o ile to wszystko bo są osztami sprawa na prokuraturze

Krzysztof

Witam na mnie wzięli 25000 zł.Nie ma z nimi żadnego kontaktu.Telefony milczą a na meile nie odpisują

wiesia477@wp.pl
@Krzysztof

szybko skontaktuj się ze mną

Grzegorz.Pryla2@wp.pl
@wiesia477@wp.pl

Mam ten sam problem.Prosze o kontakt

madziasisi1@wp.pl
@Krzysztof

Do mnie 32000 plus 3 500 drugiego banku

jolantamadrid@hotmail.com

Bardzo proszę???????????????? o wiadomość, wskazówkę jak odzyskać pieniądze od tych hien cmentarnych. Mało brakowało a poepelnilabym samobójstwo. Zostałam absolutnym bankrutem bez pracy. Mieszkam w Hiszpanii a tutaj sytuacja na rynku pracy jest katastrofalna przez korona wirusa. Jeżeli może Pani coś pod powiedzieć to bardzo proszę.

@karzel1999
@jolantamadrid@hotmail.com

Tszeba zanieść nowo siedzibę i się nie patyczkowac.ja czekałem pod siedzibą do wieczora i złapałem tę kowalski

Gregor
@jolantamadrid@hotmail.com

Charge back trzeba zgłosić się na policję i to zgłosić

mariusz

Witam,chciałbym się dowiedzieć cos o tej firmie,dzwoni do mnie natarczywie ich przedstawiciel z obcym akcentem,proponuje zalozyc konto w ING Bank Slaski i wplacic 1000zl uruchamiając przy tym konto internetowe,ipieniadze będą na siebie zarabiać,z pomocą tej firmy,jestem osoba niepełnosprawna z wieloma chorobami,na zasiłku socjalnym i nie stać mnie na wplacenie takiej sumy,bardzo proszę o ustosunkowanie się do mojej opinii.Dziekuje!!

Zostaw merytoryczną opinię o Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.?

Business Partner Group Sp.z o.o. Sp.k.