Opinie o Zielony Ekspres Inowrocław w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zielony Ekspres Inowrocław. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zielony Ekspres Inowrocław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielony Ekspres Inowrocław w Inowrocław

?

kartolus - 2013-07-24 21:09:47 Dyrektora handlowego-przepraszam dyrektorkę, już mają. Stanowiska zdecydowanie nazwane tak ,aby firma miała jakiś prestiż i wyglądała na duży potencjał. W tej branży trzeba mieć pomysł na firmę. Z treści opinii wygląda na to ,że mają jakieś kłopoty.ta osoba nie jest dyrektorem handlowym z tego co wiem.. kiepsko, wystarczy zobaczyć jak działają inne firmy z tej branży, poczytać referencje od klientów A tutaj nic...

kartolus

pytam

to ciekawe, bo znowu pojawiło się ogłoszenie o pracę u nich, tym razem się to zwie: przedstawiciel handlowy. Poprzednio - czyli w maju szukali dyrektora handlowego. Z tego co ktoś tutaj wcześniej pisał faktycznie co jakiś czas (często...) szukają nowych osób, tylko za każdym razem stanowisko inaczej się nazywa

Szczery

Właściciel firmy oczytany. Chce robić wrażenie ,że na wszystkim się zna.Niestety i bon ton u niego słabiutki. Też słyszałem ,że poprzez rozmowy kwalifikacyjne próbuje wyciągnąć koncepcje na działanie swojego Ekspresu. Widocznie próbuje poszukać naiwniaków.Adres firmy inny ,a biuro gdzie indziej-może coś skrywa? Przed takimi zawsze ostrzegam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zielony Ekspres Inowrocław? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Trawka

Czy ktoś może z tych co pracowali napisać coś konkretnego?Ja słyszałem ,że właściciel firmy ma wymagania ogromne ,jakby chodziło o pracę w jakimś koncernie i to na stanowisku decydenta ,a to jest tylko firemka rodzinna .Kaskę proponuje symbolicznie.Jeżeli to prawda ,to być może właściciel woli zatrudniać osoby o przeciętnych kwalifikacjach ,bo tacy przyjmą każdą kasę.Czy często pracowników się wymienia?

xy

Myślę, że jesteś kimś bliskim dla właściciela, ponieważ nikt obcy nie pisałby takich bzdur. Powodzenia domorosły psychologu!!!

bajdełek

CS - 2013-05-20 11:27:52 Jakieś bzdury wypisujecie handlowcy.Widocznie nie mieliście efektów. Ja uczestniczyłem w rozmowie z szefem firmy i to w ubiegły piątek i wcale nie oczekiwał ode mnie żadnych programów,koncepcji dla poszukiwania klientów. Rozmowa była wysoce profesjonalna i dotyczyła raczej omówienia sytuacji poza firmą i powiązania tego z koncepcją rozwoju firmy,szans i zagrożeń.Wymienialiśmy poglądy. Jakie efekty ona przyniosła nie wiem,bo mamy się jeszcze raz spotkać. Natomiast niech te osoby ,które piszą negatywnie wypowiedzą się również nt dlaczego już nie pracują i z jakich powodów.Wtedy będzie to jakaś opinia o firmie ,a nie zwykłe "szczekanie"/Jest powiedzenie" psy szczekają ,karawana idzie dalej"Daj znać w takim razie czy cie zatrudnili. ogłoszenie jest niby nadal aktualne, chyba że na swojej www podadzą w kontaktach nazwisko dyrektora handlowego czy też przedstawiciela etc. ps poznańska 4 czyli ich adres podany na stronie - tam jakiś sklep jest chyba...dzisiaj akurat tam przechodziłem

CS

dobryhandlowiec

Też potwierdzam i odradzam. Cwaniaczek.

może ktoś coś napisać jak tam się pracuje jako osoba fizyczna jaka kasa jakie godziny czy wypłacalni?

stary handlowiec

Potwierdzam. Odpuścić.

zr

Odradzam udzial w rekrutacji do tej firmy na stanowisko Handlowiec/przedstawiciel handlowy/Dyrektor Sprzedazy itp. Szkoda czasu!!! Wyglada to tak, ze sa 3 etapy. 1- wstepna selekcja, 2- dluzsza rozmowa, 3- przygotowanie pomyslow pozyskiwania klientow - i o to wlasnie chodzi w tej 'niby' rekrutacji, o pozyskanie od rekrutantow nowych pomyslow na znajdowanie klientow, bo nie o ich zatrudnienie. Ta cala ich rekrutacja trwa nawet do 2 mies.!!!, a konczy sie tak, ze nie otrzymuje sie nawet odpowiedzi, czy juz sie zakonczyla, nie ma zadnego podziekowania. A kilka tygodni pozniej pojawia sie znow ich ogoszenie, tylko ze zmiana nazwy stanowiska (z Przedstawiciel handlowy na Hanldowiec/Dyrektor Sprzedazy). I tak co 1,5/2 miesiace i trwa to juz, przynajminiej od 1,5 roku a moze i dluzej. W ten sposob, za darmo zdobywaja pomysly na swoj interes. Bo chyba nikt nie wierzy, ze nie moga znalezc od tak dawna Handlowca, gdzie ludzi o takim doswiadczeniu jest najwiecej!!! Chyba ze to taki 'dobry' pracodawca, ze kazdy po kilku dniach ucieka stamtad;) Jedna wielka sciema i strata czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o Zielony Ekspres Inowrocław - Inowrocław

Zielony Ekspres Inowrocław
1.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Poznańska 4
    88-100 Inowrocław