Opinie o Zielony Ekspres Inowrocław w Inowrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zielony Ekspres Inowrocław. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zielony Ekspres Inowrocław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zielony Ekspres Inowrocław w Inowrocław

Michał Nowy wpis

Hej! Podajcie aktualny adres firmy

vfg Nowy wpis

@toemi jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej od razu jest obecny szef to znaczy że bardzo poważnie traktuje nie tylko swoja firmę, ale tez każdego potencjalnego starającego się o pracę. Takie jest moje zdanie

Luzak Nowy wpis

I kolejne ogloszenie o prace. Ciekawe czemu znowu kogoś szukaja.

OCH Nowy wpis

ale miło :) ha ha Firma do złotej setki firm z regionu dosłownie

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zielony Ekspres Inowrocław? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Ślusarz
OPAKMET Spółka z o.o.
Gargamel

ludzie co wy za pierdoły piszecie, poszedłem dzisiaj tam na rozmowę, dwie fajne uśmiechnięte dziewczyny w biurze i zwykła rozmowa kwalifikacyjna.

J.K.

Ach, naiwni, ale spoko, nikt nie broni, "rozwijajcie się" w tej jakże ambitnej firmie. Zrobiłbym analizę jak czesto jest ktoś na to stanoiwsko poszukiwany, naiwnych szukają, a siedziba firmy jaka reprezentacyjna ;) p.s. zawsze na rozmowie jest wlasciciel czyli wspomniany przez kogoś wyżej ojciec

Jerzol

to raczej ludzie po 40 a nie ojciec z synem i normalna rozmowa, normalne pytania. Mi też nie zadawał nikt durnych pytań i chciał koncepcji na rozwój za friko " tak jak przeczytałem gdzieś wyżej".

kanar

też miałam rozmowę z tymi 2 panami, tata z synem. co kilka miesięcy nowe ogłoszenie od nich...Już się "nie skusiłabym" na odpowiadanie na ich ogłoszenia, są poważniejsze firmy na rynku

Marza

Spokojna rozmowa kwalifikacyjna z dwoma facetami, bez wygłupów w stylu sprzedaj mi długopis itp. dla mnie osobiście profi.

Marza

Bardzo ciekawa teoria o opiniach i nie wiem jak tratuje, ale jestem umówiona na rozmowę i zobaczę jak traktuje ludzi to wtedy się wypowiem.

omg

widać że wlasciciel sam sobie dobre opinie wystawia. i znowu do działu handlowego szuka naiwnych, na samej rozmowie tratuje ludzi jak głupszych od siebie, bo on takie fajne książki czytał, ma takie wizje...

Fiodor

Tak jak w każdej firmie jest raz lepiej a raz gorzej. Ja to rozumiem, pracowałem i widziałem z jakimi problemami firma musi się mierzyć. Ogólnie jednak nie było źle.

Amia

Byłam przez pewien czas pracownikiem biurowym, niestety z różnych powodów musiałam się przeprowadzić. Czytając niektóre opinie powyżej śmiem twierdzić, że nie znacie firmy i wypisujecje totalne bzdury. Ja mam bardzo dobre wspomnienia, mogę powiedzieć tylko pozytywne rzeczy a Szefa będę zawsze darzyć szacunkiem.

pani trawa

a obecnie z racji sezonou zimowego czy jest możliwe jakiekolwiek zatrudnienie w firmie Zielony Ekspres Inowrocław? bardzo by mi zależało na takiej branzy i takiej pracy. a tak w ogóle to da się u nich jakkolwiek realna awansować i powoli piąć się w górę? zależy mi bardzo na rozwoju siebie. więc czy warto do nich iść?

Olo

Pracowałem w Zielonym Ekspresie, pieniądze faktycznie niezbyt duże ale zawsze w terminie. Poszedłem gdzie indziej bo myślałem, że sobie polepszę a teraz dostaję w ratach i jeszcze trzeba sie prosić. Facet ogólnie spoko nigdy nie odmawiał pomocy więc trochę żałuję, że dałem się namówić.

Bolo

Prawda własciciel firmy jest naprawde chory pracowałem tam ponad 5 lat kiedys było inaczej ale sie zmienił i to na gorsze Ma swoje wizje a jak się wejdzie do biura to na scianie sa słowa zakazane w firmie smiech chora firma.

Ktoś

Panie (usunięte przez administratora). Skoro takie informacje o tym ,że chciałeś Pan koncepcji na rozwój firmy za 'friko" i to w trakcie rozmów kwalifikacyjnych ,to nie dziw się Pan ,że ludzie nie dali się wydy...ć. Jak Pan chce koncepcji ,to nie takimi metodami. Zatrudnij Pan mądrzejszego od siebie. Jest tylko kłopot,bo fachowcowi trzeba zapłacić ,a ile pamiętam ,to ma Pan węża w kieszeni.

Dariusz Teresiński

Bardzo łatwo jest oceniać, wskazywać błędy, pouczać itd.... Zawsze chętnie porozmawiam i wysłucham krytyki. Jestem tylko człowiekiem i jak człowiek czasem popełniam błędy, ale zawsze pod własnym nazwiskiem.

Daras

ok

Niezielony

Strona (usunięte przez administratora)zniknęła ,a na adres e-mail: (usunięte przez administratora) już nie napiszesz. Albo zwijają żagle ,albo restrukturyzacja,ale na tym trzeba się znać.Z opinii podanych wynika ,że ruchy kadrowe to jakaś ściema lub cwaniactwo właścicieli.Adres firmy inny, a biuro w innym miejscu i to bez szyldu. Coś nie tak z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Zielony Ekspres Inowrocław - Inowrocław

Zielony Ekspres Inowrocław
1.9/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Poznańska 4
    88-100 Inowrocław
  • NIP: 5562751553 REGON: 341232025

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042