Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Renata

Czy obecnie jest jakaś szansa na dołączenie do zespołu Art Fire? Czy raczej skład ekipy jest niezmienny? Wiecie może coś na ten temat? :)

@Renata

zapraszamy robimy rekrutacje na stanowisko pomocnik do montazu kominkow

Czy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o zapewnia kartę multisportu?

na dzień dzisiejszy nie

Hanna
@nowicki jaroslaw

A sa plany by w przyszłości wznowić rekrutację?

@Hanna

tak teraz prowadzimy rekrutację zapraszam wszystkich zainteresowanych na rozmowę kwalifikacyjna do rybnika ul gliwicka 132

Ryszard ryszad

Naprawdę warto szybko sprawnie I na temat wygląda bardzo dobrze i grzeje świetnie polecam tego wykonawcę zadowolony klient.

Erk mokrzycki

Szczerze polecam kominek wygląda dobrze cena adekwantan do jakości wykonany w terminie Panowie montażyści szybko sprawnie i na temat bardzo fajni ludzie wraz z szefem pozdrawiam i będę polecać wszystkim znajomym i nie tylko Mokrzycki

@Erk mokrzycki

dziękujemy za pozytywna recenzje naszej pracy pozdrawiam nowicki Jarosław z pracownikami.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Hydraulik - Instalator pomp ciepła?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Zbigniew Gizycki

Kominek był marzeniem żony. To była najlepsza decyzja podobnie jak współpraca z tą firmą. Cena atrakcyjna i szybka sprawna realizacj dobre doractwo mają chłopaki wiedzę i doświadczenie szef bardzo przyjazny i elastyczny można negocjować cenę polecam wszystkim.

@Zbigniew Gizycki

Witam Pana jest mi niezmiernie milo czytać takie opinie szczególnie ze się naprawdę bardzo staramy stanąć na wysokość zadania pozdrawiam Nowicki

@Zbigniew Gizycki

FELIX O

Bardzo fajna firma kominki robią wraz z kamieniem np klasyczne z belka drewniana wygląda super tak jak chciałem obsługa i wykonanie na najwyszym.poziomie jestem zadowolony z wykoniana uslugi polecam wszystkim.

@FELIX O

Karol Cieslak

Kominek wygląda obłędnie!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni, serdecznie polecam ekipę Art Fire

Grażyna
@Karol Cieslak

A powiedz mi ile czasu zajmuje montaż takiego kominka? :)

@Grażyna

wszystko zależy od kominka ale przeciętnie 2 do 5 dni

Wiktoria
@nowicki jaroslaw

No 5 dni to już długo. A jeśli chodzi o gwarancję to jak sytuacja wygląda?

@Wiktoria

od 2 do 5 dni wszystko zależy od kominka gwarancja na wkład daje producent my dajemy 36 miesięcy na nasze wykonani.e

marian dziko

Bardzo dobra obsługa, fachowe doradztwo w doborze pompy ciepla rekuperacji i kominka oraz dobranie potrzebnych elementów. Realizacja sprawna i szybka, szczerze polecam!

robert daniel

kominek super,rekuperacja,super, parapety super, polecam te firme kazdemu wymagajacemy inwestorowi.

@robert daniel

Marian Nazenn

Jestem bardzo zadowolony z obsługi oraz wykonania kominka i rekuperacji . Miałem parę dylematów odnośnie wyboru odpowiedniego kominka i rekuperacji info techniczne ale pomoc jaką tam otrzymałem wystarczyła aby zakupić ten odpowiedni. Znajomy również skorzystał z ich oferty , bo warto. polecam wszystkim .

@Marian Nazenn

Adrian Bracik

Mogę polecić. Firmę wybraliśmy po długich poszukiwaniach i sprawdzaniach ofert różnych firm. Oferta tej firmy była najlepsza. Dobrze dobrana pompa do potrzeb, jesteśmy zadowoleni. Polecam

marek roch

Rekuperacja działa jak należy. Firmę polecam z czystym sumieniem - od doradztwa, poprzez montaż i całą instrukcję. Polecam każdemu ... we filtrach właśnie widać co bylo w powietrzu.

Paulina Kamińska

Chciałabym serdecznie podziękować i polecić firmę Art Fire. Panowie starannie zamontowali kominek od a do z. Bardzo miła obsługa. Ceny w porządku. Jak ktoś chce mieć ładny, nowoczesny i dokładnie wykonany kominek to polecam firmę Art Fire :-)

Andrzej Rogala

Nie polecam, wielkie rozczarowanie z podejścia do klienta. Kominek miał być wykonany w grudniu 2021r. zgodnie z umową. Do dnia dzisiejszego tj. 19.04.2022r. jest nie skończony. Umawiają się nie przyjeżdżają. Przepraszają i znowu nie przyjeżdżają - są nieterminowi. Obiecują i nie spełniają obietnic i tak trwa do dnia dzisiejszego to jest 19.04.2022r. Zapłaciłem za wykonanie - bo prosili - i to był mój błąd !!!!!! Mówili "Będzie Pan zadowolony" - nie jestem.

@Andrzej Rogala

Szanowny panie Andrzeju, Kominek zostal wykonany i za niego pan zapłacił jeśli chodzi o kamień to pracownik przyciął 1 element za kruki (prosze wziasc pod uwagę ze jechclismy do pana do Wrocławia 250km w jedna stron) pracownik przekazał ze jeśli bedzie kamien to dotniemy i zamontujemy do dnia dzisjeszego kamienia nie mamy pracownik proponował panu inny kaminen na który sie pan nie zgodził poza tym kamien wynegocjował pan sobie za darmo nie w byl on w cenie kominka, po moim telefonie i propozycji rozwiązania sprawy polubownie odmówił pan, mimo wszystko przyjemnego użytkowania kominka. nowicki jaroslaw

@nowicki jaroslaw

Czyli to wina klienta ze procownik przyciął JEGO kamień za krótki? Pana obowiązkiem jest załatwienie takiego kamienia i przyjechanie w celu skonczenia kominka ! Teraz klient ma czekać rok aż Pan bedzie miał kamień? Żenada ...

Wiktoria
@odpowiedz

Aha czyli z tego wynika, że to zostanie jednak już nieskończone?

Zbigniew frasyniku

Doskonale firma wykonała swoją pracę terminowo estetycznie i na najwyszym poziomie polecam wszystkim inwestorom

Wczoraj Panowie skończyli kominek i jesteśmy bardzo zadowoleni z kominka jak i pracy monterów. Solidna firma, godna polecenia!!!

Otylia siedem

Polecam kominek pompa ciepła oraz rekuperacja wykonana perfekcyjnie wyśmienita firma dopasowuje się do Klienta bardzo elastyczna wspaniali pracownicy i konkretny szef pozdrawiam wszystkich i będę polecać z całego serca.

Witold
@Otylia siedem

Z terminem wykonywania robót też się do ciebie dopasowali? Dużo wcześniej musiałeś umawiać się z firmą?

Kamil wozniak

Prace trwają, Panowie odwalają kawał dobrej roboty. Póki co jestem bardzo zadowolony z sumienności i pracowitości pracowników. 5/5

Grażyna
@Kamil wozniak

A długo w ogóle zajmuje montaż rekuperacji? Od dawna już nad tym pracują?

Paulina Kaminska

Polecam z całego serca. Jakiś czas temu wykonywali nam rekuperacje i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko wykonane bardzo dokładnie, fachowo, solidnie, terminowo. Naprawdę jestem pod wrażeniem zarówno ich podejścia oraz obsługi do Klienta jak i jakości usług które świadczą. Jedna z nielicznych firm która zrobiła na nas takie dobre wrażenie.

Pawel Mikos

Art Fire polecam z czystym sumienie. Kominek SUPER!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Rybnik

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o