Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Szukam pracy w mieście Rybnik. Zainteresowała mnie oferta firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 27000 PLN?

nowicki jaroslaw

niestety 27000 tys to nieco za durzo :)))))

Bartosz

Kominek od te firmy to piękne i funkcjonalne rozwiązanie.

@Bartosz

dziękujemy za pozytywna opinie panie Bartoszu.

ANNA

Witam serdecznie jestm po wykonaniu kominka rekuperacji i czekam na pompe ciepla na dzień dzisjszy jestm zachwycona kominkem na rekuperacji się nie znam ale mąż mówi że wszystko działa prawidłowo pan Jarek szef firmy super doradził kominek a ekipa wykonała perfekcyjnie terminowo super profesjonalnie i szybciotko wszystko posprzątane i wywiezione jak w umowie i zegarku polecam wszystkim którzy chca mieć perfekcyjnie wykonaną usługę grzeje wyśmienicie a wygląda obłędnie kominek klasyczny z marmuru tz klasyczny z belka drewniana bo taki chciałam no i mam rekuperacji nie słyszę ale chyba ma tak być pracownicy uprzejmni i pomocni odpowiedzieli na wszystkie moje wątpliwości i pytania chyba jeszcze weźmiemy parapety ale jeszcze tego nie wiemy bo u Pana Jarka można parapety i blaty kuchenne zastanawiamy się nad spiekiem kwarcowym też mają na gliwickiej w rybniku 132 polecam te firmę wszystko na miejscu szeroki wybór i naprawdę rozsądne ceny polecam Anna

@ANNA

witam sedecznie panin Anno dziękujemy za wspaniała i przemila recenzje naszej pracy dzieki takim inwestora będziemy sie jeszcze bardziej starć dziękuję i wielu przyjemnych i ciepłych chwil przy komin.ku

Janusz

Kilka lat temu niestety skorzystałem z usług tej firmy. Nie polecam!. Od początku były problemy i reklamacje na ich pracę. Brak podstawowej wiedzy o zastosowanej technologii. Czujnik temperatury do sterownika DGP zamocowali bezpośrednio na wkładzie kominowym, nie potrafili nawet go obsługiwać.... Tragedia. Całość skończyła się prośbą aby już opuścili plac budowy.... Sam dokańczałem prace. Obudowa wykonana przez tę formę popękała i wymaga napraw już po 3 latach okazyjnego użytkowania. Nie polecam, omijajcie tę firmę z daleka!

@Janusz

Witam sedecznie, Panie Januszu niestety bedzie mi ciezko zweryfikować te informacje po samym imienu jesli bylby pan na tyle laskaw i podal pełne dane oraz tel lub email to chetnie wyjaśnię sprawę z przed wielu lat moj email to (usunięte przez administratora) lub tel zachecam do wyjaśnienia sprawy (usunięte przez administratora) nie przypominam sobie takiej sytuacji bo zareagował bym na nia szybko i rozwiał bym problem jeśli, pan dokańcza sam prace napewno dobral pan odpowiednie kratki wedlog DTR producenta oraz zachował odpowiednie dylatacji wiec nie wiem dlaczego obudowa popekalla może (lecz nie przesadzam) wykonał pan inna prace zle lub nie starannie ale to pretensje prozę kierować gdzie indziej nie do nas prosze jednakże o kontakt celem wyjaśnienia sprawy.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Hydraulik - Instalator pomp ciepła?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Niezadowolony klient

Przestrzegam przed zawieraniem umów z powyższą firmą. Szef firmy dostępny i uprzejmy tylko przy zawarciu umowy. zawarłem umowę na wymianę wkładu kominkowego i wykonanie trzech rozprowadzeń do pokoi na piętrze budynku jednorodzinnego. Robota została wykonana i zapłacona.Niestety w okresie zimowym rozprowadzenia ciepła nie spełniają zapewnianych efektów. wystosowano pisemną reklamację. Na telefon do szefa firmy z prośbą o przyjazd celem skonfrontowania efektów wykonanej pracy odpowiedział, że nie ma zamiaru przyjeżdżać i przyśle odpowiedź w terminie 14 dni. odpowiedź przyszła dokładnie po 2 tygodniach z lakoniczną insynuacją o braku odpowiedniej wentylacji, którą notabene w pokoju kominkowym sami wykonali. wezwaliśmy eksperta, który stwierdził źle wykonane połączenie rozprowadzeń wewnątrz czopucha kominka. Na pisemną, ponowną prośbę o przyjazd. nie otrzymaliśmy już żadnej odpowiedzi. firma nierzetelna, a jej szef arogancki i mający klienta "gdzieś". zastanawiam się nad przekazaniem sprawy do Urzędu Ochrony Konsumenta.

Marcin dudzinski

Wartościowa firma polecam wykonali wszystkie usługi zgodnie z umową i jestem zadowolony pan jarek (szef) doradzil a pracownicy wykonali usługę na najwyszym poziomie

@Marcin dudzinski

Wielkie dzieki . Takie opinie motywują nas do pracy :), Życzymy wielu wspaniałych chwil przy kominku . Pozdrawiamy,ekipa art fire nowicki kominki.

Sebastian mapey

Polecam bardzo dobra ekipa super wykonanie i fajna cena

@Sebastian mapey

Panie Sebastianie, jest nam niezmiernie miło czytać taką opinię - cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania. Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!

@Sebastian mapey

dziękujemy ślicznie za wspaniała opinie Nowicki Jarosław.

Kornel

Wyśmienita robota konkretną firmą podziękowania dla szefa i pracowników od pierwszego spotkania poprzez projekt oraz wykonanie wszystko profesjonalnie super firma jak będę kupować tylko u nich.

@Kornel

Dziękuję serdeczne za taka piękna opinie mam nadziej ze bedzie pani długo i bezpiecznie korzystać z kominka pozdrawiam nowicki jaroslaw z całym zespolem.

Kornel

Amelia W

Pracownicy dobrze wykształceni i znają się na rzeczy, wykonanie bezproblemowe. Polecam

@Amelia W

Pani Amelio, jest nam niezmiernie miło czytać taką opinię - cieszymy się, że nasze usługi spełniły Pana oczekiwania. Pięknie dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!

Matylda

Serdecznie dziękuję firmie pana Jarka za wykonanie kominka pompy i wentylacji mechanicznej jestem zadowolona z jakości oraz wykonania wszystko działa a w domu jest ciepło i oszczędnie polecam wszystkim z całego serca cena przystepna a wkomplecie można negocjować cenę.

Milosz

Tak bardzo rzeczowa firma kominek rekuperacja i pompa ciepła tylko tu doradzili wykonali super pan jarek zajol się wszystkim bardzo profesjonalne podejście napewno wrócę jak będę czegoś potrzebować zastanawiam się jeszcze nas schodami i liczę na dobrą cenę pozdrawiam.

Kazimierz

Widzę, że wszyscy klienci bardzo polecają usługi firmy, a jakie jest zdanie pracowników na temat pracy? Czy też tak dobre? :) Jakie warunki oferują, tzn. jaka umowa i stawka na start?

Julia

Bardzo dobra jakość kominków jestem bardzo zadowolona z obsługi jak i z kominków! Serdecznie polecam każdemu!

Kaja gadek

profesjonalizm i zaangażowanie super.

Maciek

Profesjonalne, bezproblemowe wykonanie, kominek jak z marzeń

Stanislaw czerwionka

Bardzo zetelna firma jestem zadowolony kominek pompa ciepła panasonic i czekam na schody wszystko w jednym miejscu wygodnie i przstepnie cenowo polecam szefa pana Jarka super doradził

Marlena knop

Polecam kominek super rekuperacja ekstra wszystko na najwyszym poziomie i przystępnej cenie wywiązali się z terminu jestem zadowolona

Teodor ostrowiecki

Polecam kominek wygląda super czekam na pompę i rekuperację ale nie mam żadnych oba po wykonaniu pierwszej z usług wszystko ok i w twrminie

Sebastian rak

Wszystko ok tak jak chciałem

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Rybnik

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o