Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Dariusz Sobczak

Szukalem firmy, ktora kompleksowo podejdzie do tematu wymiany zrodla ciepla w domku jednorodzinnym, starego budownictwa z tradycyjna instalacja grzejnikowa. Przedstawiciel firmy odwiedzil mnie osobiscie, wykonal darmowa ekspertyze zasugerowal rozwiazanie z powietrzna pompa ciepla i po kilku dniach mialem konkretna wycene. Instalacja trwala zaledwie 3 dni. Ekipa bardzo staranna chetnie odpowiadajaca na wszelkie pytania, nawet posprzatali po sobie :)))) Polecam zarowno samo rozwiazanie nawet do starszych domow - czysto, bez dokladania do pieca, jak i sama firme- rzetelnie i z szacunkiem do klienta- a w tych czasach czasami o to trudno:)))) Wahajacym sie polecam z calego serca

Aneta

Świetnie, że klienci są zadowoleni z usług firmy a teraz może wypowiedzą się pracownicy czy są również zadowoleni? 9 dni temu pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik do montażu i budowy kominków. Jakiegoś specjalnego doświadczenia nie wymagają więc chyba szkolą nowych. Podane widełki od 5000-9000 brutto. Czyli bardziej 5000 czy bliżej 9000?

Agata

Same plusy. Jesteśmy z rodzina bardzo zadowoleni z usług firmy pod względem technicznym, fachowości oraz cenowym. Bardzo dobry kontakt z właścicielem, przedstawicielem i wykonawcami. Wszystkie terminy uzgodnione były dotrzymane. Pompa ciepła działa bez zarzutów, choć długo się zastanawialiśmy czy instalować pompę w nowo budowanym domu. Nie żałujemy teraz tej decyzji nawet przez chwilę. Urządzenie zostało idealnie dobrane do mojego budynku a następnie profesjonalnie zainstalowane z dbałością o każdy szczegół. Jak najbardziej polecam tę firmę

Joasia Głuchowska

Merytoryczni sprawni i szybcy. umowa klarowna, ceny niewygorowane. pracownicy bardzo weseli podczas pracy ale przede wszystkim znają się na nowych technologiach. po kominek i pompę ciepla goraco polecam. Joasia

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Hydraulik - Instalator pomp ciepła?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Damian Cichocki

Ten zleceniobiorca montował mi rekuperację oraz kominek. Szczerze polecam!!! Wszystkie ustalenia zostały dotrzymane, kosztorys czytelny, montaż sprawny. Dobry kontakt i pomoc w wyborze rodzaju kominka. Pracownicy bardzo sympatyczni, konkretni i z dużym doświadczeniem.

Sylwia

Nieprawdopodobnie fachowe doradztwo od samego początku. Otrzymałam pomoc w wyborze pompy ciepła, ale rownież racjonalne wsparcie w pozyskaniu dotacji oraz złożenia wniosku o dofinansowanie do inwestycji. Sama instalacja działa perfekcyjnie. Jeśli szukacie nowatorskich i innowacyjnych zrodeł energii dla swojego domu to sprawdzcie właśnie tę firmę. Serdecznie polecam ze spokojnym sumieniem

firma bardzo sprawnie zrealizowala cala nasza inwestycje obejmujaca montaz powietrznej pompy ciepla oraz rekuperacji.kompleksowa obsluga sprawila ze niczym nie musielismy sie przejmowac.widac ze pracuja na produktach wysokiej klasy,ekipa dziala sprawnie.bardzo spokojni i kulturalni instalatorzy,wszystko posprzatali.byl to najlepszy team remontowy podczas budowy.pompa pobiera malo pradu i jest prosta w obsludze.rekuperacja sprawdza sie wzorowo!!wszystko wykonane w kilka dni!w takim tempie to przyjemnosc budowac dom!niebawem zaprosze na montaz kominka w nowym domku,ktory buduje w gorach!!ogromne brawa i podziekowania dla tego wykonawcy

PAULINA

Realizcja kominka przebiegla bardzo pomyslnie. Szef bezblednie nam podpowiedzial jaki rodzaj wkladu bedzie dla nas optymalny. Niezwykle fachowe podejscie. Jestem pod wrazeniem szybkiego i plynnego montazu kominka. Polecam kazdemu kto waha sie nad wyborem firmy instalujacej kominki.

Jakosc tego wykonawcy oceniam celujaco. Serdecznie polecam genialne wykonanie kominka. Od razu po montazu proba rozpalenia kominka przez pracownikow dokladnie wszystko pokazali i wspaniale wyjasnili. Najlepsze kominki w przystepnych cenach! Moim zdaniem jak dotad przodujacy salon z kominkami na slasku!!

Robson

jesli rekuperacja to polecam bez zawahania wlasnie tu. od samego poczatku niesamowite wrazenie wywarlo na mnie tempo i wysoka jakosc prowadzonych prac. jako dodatkowy bonus podkresle czystosc ekipa dokladnie posprzatala po zakonczeniu prac nie zostawiajac po sobie zadnych odpadow i smieci. wielkie podziekowania dla calej spolki????

BASIA

Super wykonawca! Gorąco polecam!! Wszystkie prace wykonane bardzo dobrze, termin dotrzymany, efekt końcowy jest pozytywnie szokujący. Bezproblemowy kontakt z firmą w celu dogrania szczegółów, zmian itp. Mają wieloletnie doświadczenie, specjalizują się w montażu i obudowie kominków na miarę potrzeb każdego domu. Nasz kominek, dzięki fachowym poradom, jest dopasowany zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym; idealnie wkomponował się w stylizację wnętrza domu. Zdecydowaliśmy się na marmurową zabudowę, bo firma "od ręki" przycina kamień. Na pewno skorzystamy jeszcze z usług tej firmy!!

@BASIA

Dziękuję za pozostawienie opinii. Miło mi czytać takie pochlebne słowa na mój temat. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że będzie chciał Pan skorzystać z moich usług ponownie w przyszłości

Profesjonalne zgodnie z ustaleniami wykonana praca . Kominek funkcjonuje super a po wykonaniu został sprawdzony przez pracowników. Polecam firmę.

Jestem pełen uznania dla firmy za wykonanie pompy ciepła i rekuperacji. Organizacja, jak i fachowość przeprowadzenia poszczególnych robót na najwyższym poziomie. Remont poszedł sprawnie, mimo że w trakcie pracy wyskakiwały jakieś ukryte "cuda", ekipa zawsze znalazła konkretne rozwiązanie. Panowie mili, profesjonalni, widać że zaangażowani w pracę, można było liczyć na fachowe porady. W ofercie firmy znajdują się pompy ciepła wiodących marek, o sprawdzonej i ugruntowanej pozycji na rynku. Skupiają się na rzetelnym doborze i montażu, a jako certyfikowani instalatorzy tych urządzeń posiadają gwarancję opieki producenta nad zamontowaną pompą. Razem z rekuperacją pompa zapewnia mi wysoki komfort użytkowania. Polecam każdemu, kto chce mieć zrobione dobrze i solidnie.

@Marek

dziękujemy panie Marku za pozytywna recenzje naszej firmy i polecamy sie na przyslosc Nowicki jaroslaw wraz zespolem.

Firma super, zaangażowanie szefa oraz pracowników od początku do końca. Montaż wykonany na czas, sprawnie i profesjonalnie. Jestem zadowolony z użytkowania pompy ciepła. Na pewno skorzystam z innych usług.

@Adam

dziękujemy za tak pozytywna opinie i bedziemy starac sie jeszcze bardziej dla naszych inwestorów pozdrawiam Nowicki jaroslaw

PIOTR

Gorąco polecam współpracę z tą firmą. Prace montażu kominka, pompy ciepła oraz schodów z kamienia przebiegały sprawnie i terminowo. Nie mam uwag co do jakości wykonania. Osoby zatrudnione w firmie to prawdziwi fachowcy, są operatywni. Skorzystałem z wielu wskazówek odnośnie materiałów i sposobu wykonania robót. Wszystko ze sobą przywożą, o nic się nie trzeba martwić. Jeżeli konieczne były jakiekolwiek poprawki lub przeróbki (było ich bardzo niewiele) nie było z tym żadnych problemów.

@PIOTR

Cezary

Polecam z całego serca! Firma wykonała mi kompleksową usługę- kominek, pompę ciepła oraz rekuperację. Jestem zadowolony zarówno z instalacji, jak i z samej firmy. Wszystko działa produktywnie, lekko i wydajnie. Kominek wygląda obłędnie; pompa ciepła efektywnie ogrzewa dom, zapewnia ciepłą wodę przez cały rok; rekuperacja w domu to komfort i wygoda. Dzięki trafionym poradom zaczynam oszczędzać na ogrzewaniu, przez co zwraca mi się ta inwestycja. Sama firma solidna, mają ciekawe oferty i rozsądne ceny. Szef to bardzo pomysłowy, przenikliwy i roztropny człowiek. Ma dokladną ekipę.Zastanawiam się jeszcze nad schodami i jeśli się zdecyduję, to na pewno właśnie tu.

Niezadowolony klient

Muszę sprostować moją poprzednią opinię z dn. 05.03.2023r. Napisałem, że nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na ponowną prośbę o przyjazd. Otrzymałem odpowiedź( po prostu wpis i odpowiedź "minęły "się o jeden dzień. Szef firmy wyraził chęć przyjazdu, ale uzależnił przyjazd od likwidacji niekorzystnej opinii na co oczywiście nie mogę się zgodzić.

Arek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Profesjonalne podejście do klienta, pomoc na każdym etapie. Ekspresowa obsługa, jakość na najwyższym poziomie, świetny i zgrany zespół. Wszystko załatwione jak trzeba i na czas bez zbędnych pytań. Firma godna polecenia, pompa ciepła działa bez problemów, kominek ładnie wykonany.

Marzena

Skorzystałam z całego wachlarza oferty tej firmy. Mam zamontowaną pompę ciepła, rekuperację oraz kominek. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Nowicki (szef) to uczciwa osoba, ma ogromną wiedzę, potrafi mądrze doradzić. Pracownicy doświadczeni, pomocni, zakończyli pracę z zachowaniem porządku i czystości, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Wszystko w jednym miejscu, sprawnie i szybko!! Na pewno skorzystam jeszcze z usług firmy, gdyż świadczy ona dodatkowo usługi kamieniarskie. POLECAM!!!

Bardzo pozytywnie kominek pompa ciepła I rekuperacja wszystko działa i jest nam cieplo pozdrawiam i polecam

@Ewa

dziękujemy za pozytywna opnie na temat naszej pracy i duzo cieplych chwil przy kominku oraz bezawarynjnej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Rybnik

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o