Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

DOROTA SIPA

Dla zainteresowanych montażem kominka i pompy ciepła z całą odpowiedzialnością polecam tę firmę z Rybnika. Zlecone prace wykonano terminowo i na wysokim poziomie. Pan Jarosław i cały zespół to profesjonaliści wysokiej klasy i kultury. Kontakt z szefem należy do przyjemności, a udzielone informacje są wyczerpujące. Po montażu udzielono instruktażu obsługi urządzeń. Wszystko działa bez zastrzeżeń :)) :))

Witold ŚWIERGIEL

Profesjonalizm, fachowosc, terminowosc i przede wszystkim slownosc- z tym wszystkim spotkalem sie w firmie ART FIRE. Jestem na maxa zaskoczony, ze mozna tak dobrze trafic, bo ostatnio po przeprowadzce do nowego domu spotykaly mnie same przykre sytuacje. Montaz kominka z plaszczem wodnym trwal zaledwie dwa dni. Monterzy na 5+, pracowici, rzetelni, wyspecjalizowani, a to cenie najbardziej. Jestem bardzo bardzo zadowolonyi z calego serca polecam te firme.

Beata B.

zaangazowanie i dbanie o poziom wykonania uslug to znak rozpoznawczy Air Vent Rekuperacje Nowicki. rekuperacje wykonywali mi wraz z budowa domu. terminowosc, profesjonalizm sa godne szczerego polecenia. najwazniejsze jest to ze w prace wlozone jest wiele serca. super wspolpraca przez caly etap wykonania instalacji, od pierwszego kontaktu wszystko na plus. obsluga posprzedazowa swietna. panie Jarku, panie Mariuszu wielkie dzieki. na pewno wroce!!

Miłosz G.

Jak najbardziej polecam. Ogólnie bardzo sympatyczny kontakt, bezbłędne doradztwo, termin dotrzymany. Panowie z firmy bardzo uczynni i konkretni. Praca wykonana z najwyższą starannością, po wszystkim dokładnie posprzątane. Kominek prezentuje się dumnie, super wygląda- jest centrum mojego domu.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Hydraulik - Instalator pomp ciepła?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Emil

Jakie trzeba mieć uprawnienia żeby się tu dostać do pracy? Chodzi o kominiarskie bo widziałem że też jest robota przy wykonywaniu i instalacji kominków. Czy wystarczy przyuczenie?

Wercia

Cześć wszystkim, mój tata chce się tu przyjąć, to bardzo dobry fachowiec;)) Czytam opinie i bardzo chwalicie całą ekipę. Co na to pracownicy? Firma jakoś was motywuje, skoro wykonujecie tak solidnie swoją pracę? jest możliwość podwyżek, premii?

Radek

Jeśli rekuperacja to tylko tutaj!! Dobra cena, dobra jakość. Kompleksowa obsługa w całym procesie inwestycyjnym. Klient czuje się zaopiekowany i w każdej chwili może liczyć na fachową pomoc. Szczególne podziękowania dla szefa, przedstawiciela oraz całej ekipy montażowej :) :)

@Radek

Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego montażu kominka. Staramy się, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z naszych usług, dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby montaż był wykonany w sposób profesjonalny i zgodny z oczekiwaniami klienta.

ANDRZEJ

Zleciłem generalny montaż instalacji takich jak wentylacja mechaniczna z odzyskaniem ciepła (rekuperacja), maszyna cieplna (pompa) oraz kominek. Właściciel wykonał wszystkie prace bardzo sprawnie, czysto i w kilka dni. Tak naprawdę jedyna ekipa, którą zarządza osoba z dużą praktyką i wprawą. Niestety z innymi firmami tak to nie wyglądało, pracownicy prawdziwi fachowcy z powołania. Dziękuję.

@ANDRZEJ

Dziękujemy bardzo za tak pozytywna opinie i recenzje naszej firmy motywuje nas to aby pracować ciężej i każdy inwestor byl zadowolony z naszych usług Nowicki Jaroslaw wraz z zespolem pracownikow pozdrawiam.

KSAWERY

A JEDNAK ISTNIEJĄ FIRMY ORAZ LUDZIE, KTÓRZY UMIEJĄ DORADZIĆ,WYTŁUMACZYĆ, ODPOWIEDZIEĆ NA WSZYSTKIE PYTANIA ORAZ POŚWIĘCIĆ TYLE CZASU ILE TEGO KLIENT WYMAGA. CIERPLIWOŚĆ PRZEDSTAWICIELI I SZEFA, CZAS KTÓRY ZOSTAŁ NAM POŚWIĘCONY, FACHOWOŚĆ PANÓW PODCZAS MONTAŻU JEST WZOREM DLA INNYCH!! SYSTEM WENTYLACJI MECHANICZNEJ ORAZ POWIETRZNA POMPA CIEPŁA DZIAŁAJĄ BEZ ZARZUTU. SAM MONTAŻ - REWELACJA, PANOWIE DOSKONALE WIEDZĄ, CO ROBIĄ, CZYŚCIUTKO, SPRAWNIE, NA BIEŻĄCO DOSTOSOWUJĄ ROZWIĄZANIA MONTAŻU DO ZASTANYCH OKOLICZNOŚCI. BARDZO POLECAM!!!!!

bruno gauer

mam zamontowaną pompę ciepła oraz kominek przez tę firmę. kompetentna obsługa i analiza potrzeb a także warunków technicznych przed inwestycją. fachowa pomoc w wypełnianiu dokumentów do refundacji. kominek jest solidnie wykonany i pięknie wygląda. bogaty wybór w salonie, każdy znajdzie wymarzony kominek do swojego domu. firma poradziła sobie w każdym aspekcie. gorąco polecam.

Marcel

Kilka dni temu zostal u nas zamontowany kominek z wkladem Defro. caly proces wyboru i zamowienia przebiegl bardzo sprawnie. to co dla nas bylo niezwykle wazne to doradztwo. nie majac doswiadczen z kominkami nasze pierwsze wyobrazenia o tym, co chcemy byly zupelnie inne niz ostateczny wybor- ktory jest faktycznie dostosowany do potrzeb domu i znacznie tanszy od naszego pierwotnego pomyslu. Pan Jarek spokojnie nam wszystko wytlumaczyl , odpowiedzial na kazde pytanie i pokazal mozliwosci. to pomoglo nam wyselekcjonowac dokladnie taki kominek, jaki nam sie podoba i pasuje do stylu uzytkowania. Zdecydowanie polecam!

HUBERT BŁACHUT

Doskonała jakość!! Duża wiedza w temacie. Jestem bardzo mile zaskoczony taką fachowością. Dzięki takim firmom wraca nadzieja, że są uczciwi normalni specjaliści:)))

Monika G.

firma air vent rekuperacje nowicki zamontowala mi rekuperator Tesla w moim domu. montaz przebiegl bez najmniejszych problemow a pracownicy wykazali sie doswiadczeniem , wiedza i wysoka kultura osobista. rekuperator zostal podlaczony do sieci Wifi dzieki czemu istnieje mozliwosc sterowania aplikacja w telefonie . instruktaz zostal przeprowadzony latwy, mily i przystepny wobec tego sama obsluga sprzetu nie sprawia zadnych trudnosci. wentylacja sprawuje sie swietnie. polecam!

Antoni Musik

Polecam uslugi tej marki. zakupilismy kominek oraz pompe ciepla. znakomity, kompetentny serwis od poczatku do konca. Wlasciciel byl bardzo pomocny przy wyborze kominka i nie tylko doradzil, ale sluchal jakie sa nasze potrzeby. kominek pieknie sie prezentuje. Pompa ciepla Daikin zamontowana wzorowo, terminowe wykonanie robot, cierpliwe tlumaczenie wszelkich zawilosci. prace wykonane bardzo czysto, z dbaloscia o nasza budowe nic nie uleglo uszkodzeniu. Ekipa bardzo sympatyczna. chec pomocy byla wykazywana na kazdym odcinku prac, szczegolnie gdy wystapily u nas utrudnienia z moca przylaczeniowa pradu. oferta firmy byla konkurencyjna i elastycznie dopasowana do nas , mielismy wybor i nie narzucano nam sztywno rozwiazan. Pozdrawiamy cieplo szefa oraz caly zespol :))

Czy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tymon

Dzięki za info. A w najbliższym czasie są przewidziane jakieś nowe rekrutacje dla pracowników? Trzeba mieć duże doświadczenie czy jest możliwość przyuczenia?

STEFAN

branzowe podejscie do klienta. Kominek prezentuje sie znakomicie i daje duzo ciepla. panowie pomogli sprawdzic i dostosowac komin do montazu. Wspaniala atmosfera w salonie. Nie ma problemu z dodzwonieniem sie a jesli zajete to oddzwaniaja w kilka minut. Polecam w 100% nie tylko kominki ale i inne uslugi :))

Kaja W.

Pełen profesjonalizm, chirurgiczna precyzja wykonania. Bardzo duża dbałość o szczegóły oraz miejsce pracy. Usługa wykonana na 6+. Po raz drugi piękny kominek taki jak chciałam. Polecam polecam polecam........

LEON

serdecznie polecam. wykonywalismy w firmie blaty kuchenne, parapety wewnetrzne oraz schody, wszystko z kamienia. jestesmy bardzo zadowoleni. od samego poczatku podejscie bardzo profesjonalne a wycena konkurencyjna. mila rzetelna pomoc od poczatku do konca procesu! prace odbyly sie w terminie bez opoznien. kontakt z wykonawca na najwyzszym poziomie , wszystkie prosby zostaly wziete pod uwage, a blaty i schody wygladaja przepieknie. montazysci ustalali z nami wszystkie detale i sluzyli pomocna rada. jako osoba bardzo szczegolowa nie mam sie do czego przyczepic!oby wiecej takich firm!

@LEON

Dziękujemy bardzo Panie Leonie za tak pozytywna opinie i recenzje naszej firmy motywuje nas to aby pracować ciężej i każdy inwestor byl zadowolony z naszych usług Nowicki Jaroslaw wraz z zespolem pracownikow pozdrawiam.

ADRIAN ORZEŁ

Zdecydowalismy sie na zamiane kotła na pompe ciepła. Długo namyslalismy sie, ale kontakt z doradca firmy przyspieszył te decyzje, zawodowa kadra, punktualnosc, indywidualne nastawienie do klienta i co najwazniejsze nie naciagaja na zbedne koszty. Chcesz miec ciepło czysto, oddychac czystym powietrzem- zapros firme green energy sp. z o.o. do zamontowania pompy ciepła. Zrobia to zwinnie, szczegółowo i po mistrzowsku! Po prostu super, dzieki! Czekamy jeszcze z niecierpliwoscia na kominek.

@ADRIAN ORZEŁ

Borys

Z cala odpowiedzialnoscia moge polecic te firme. Dowiedzialem sie o niej z internetu i z opinii klientow. Rekuperacja zamontowana zgodnie z wczesniej umawianymi warunkami , zadnych ukrytych kosztow. Instalacja pracuje sprawnie i bez problemow. Jestem bardzo zadowolony z wykonawstwa. Panowie od montażu znaja sie na robocie przy czym sa bardzo mili. Duzym atutem jest zostawienie po sobie porzadku. Planuje rowniez zamowic kominek. Bardzo dziekuje i polecam.

@Borys

Dziękujemy bardzo Panie Tomaszu, za tak pozytywna opinie i recenzje naszej firmy motywuje nas to aby pracować ciężej i każdy inwestor byl zadowolony z naszych usług Nowicki Jaroslaw wraz z zespolem pracownikow pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Rybnik

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o