Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Tez jestem w pozytywnym szoku, jak klienci chwała cały zespół :) Gratuluje, może zdradzicie sekret? Firma ma jakieś specjalne wymagania podczas rekrutacji do obsługi klienta? Czy osoba z tocznym doświadczeniem ma szanse? A może motywuje was przez premie i zarobki? Super by było gdyby ktoś się podzielił info i dał znać jak tam przyjęcia, bo nie widzę ofert.

Ania Zatorska

Odwiedziłam kilka salonów z kominkami, wybór padł na ten i gorąco polecam. Kominek wykonany bardzo starannie, zgodnie z moją wizją. Właściciel bardzo dokładnie odpowiedział na wszystkie moje pytania i pomógł dobrać odpowiedni wkład. To jedna z tych nielicznych firm, gdzie ekipa robi swoją robotę bez zbędnych komplikacji. Firma godna polecenia.

DOMINIK S.

NAJWYŻSZY POZIOM USŁUG ZARÓWNO POD WZGLĘDEM HANDLOWYM JAK I TECHNICZNYM. PRZEDSTAWICIEL FIRMY ODPOWIEDZIALNY ZA SPRZEDAŻ REKUPERACJI JEST PRAWDZIWYM OPIEKUNEM KLIENTA, SYMPATYCZNY I RZECZOWY. BARDZO PROFESJONALNE PODEJŚCIE, SZCZEGÓŁOWE OMÓWIENIE PROJEKTU DOMU. WENTYLACJA MECHANICZNA WYKONANA I DOBRANA PERFEKT :)) BARDZO POLECAM WSPÓŁPRACĘ.

No no, klienci widzę bardzo zadowoleni. Jak firma dba o rozwój kompetencji pracowników? Czy już na wstępie przy rekrutacji wymagania mają co do doświadczenia, umiejętności itp, skoro tak firma jest chwalona? Szef tu chyba napisał, że nie potrzebuje hyndraulika na ten moment. Szkoda, bo chciałbym aplikować. Wiecie czy jakiś wakat jest wolny związany z instalacją pomp ciepła? Cokolwiek?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Hydraulik - Instalator pomp ciepła?
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
mateusz

z przyjemnością dzielę się moją opinią na temat instalacji kominka i pompy ciepła. usługa została wykonana bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem przez zespół. zarówno pompa, jak i kominek poprawiły komfort w naszym domu. chciałbym wyrazić moje uznanie za doskonałą konsultację przeprowadzoną przez szefa oraz jego przedstawiciela. ich wiedz i umiejętność przekazywania informacji były nieocenione. dziękuję za wspaniałą obsługę !!!!!

Gośka Fronczak

SUPER FIRMA!! Profesjonalne podejście, rozwiązania skrojone specjalnie pod Klienta. Usługa montażu kominka z płaszczem wodnym bez zarzutu, higiena pracy na bardzo wysokim poziomie. Zespół pracowników- BRAWO Panowie za pomysłowość i pozostawiony porządek. Kominek jest przepiękny, spełnia funkcję dekoracyjną. Jest zaprojektowany z myślą o tym, aby mógł efektywnie ogrzać cały budynek :)

Mąż się spóźnił dosłownie 5 dni, bo wygasło ogłoszenie dla hydraulika. Może jeszcze dosłać dokumenty i wziąć udział w rekrutacji, bo ogólnie szukano kilku pracowników na to stanowisko? Pisano, że są możliwe nadgodziny, ale wtedy pracuje się w weekendy czy zostaje się na następnej zmianie? Można brać dni wolne czy płacą?

nowicki jaroslaw

bardzo mi przykro ale juz zatrudnilsmy osobe na te stanowisko moze innym razem prosze sledzic nasz profil pozdrawiam i zycze wszystkiego dobregom Nowicki jarolsaw

Kajtek

Firma bardzo elastyczna i otwarta na potrzeby klienta. Z powierzonych zadań (instalacja rekuperatora i kominka) wywiązali się znakomicie. Rzadko zdarza się żeby szef i pracownicy dawali tyle serca od siebie oraz mieli tak ogromną wiedzę na temat swojego fachu. Ponadto pracują na dobrych materiałach a nie na byle czym. Obie inwestycje wykonane zostały zgodnie z moimi oczekiwaniami a końcowy efekt jest imponujący. Dziękuję i wydaję pozytywną rekomendację. Kajtek

Mariola L.

Jestem szczęśliwym posiadaczem rekuperacji zaprojektowanej i wykonanej przez air vent nowicki. Współpraca z tą firmą i jej pracownikami to czysta przyjemność. Montaż na profesjonalnym sprzęcie, szybko, dokładnie, wszelkie problemy napotkane w trakcie łatwo rozwiązali. Nic nie trzeba się domyślać, wszystko zostało objaśnione. Polecam i życzę wszystkim samych pozytywnych wykonawców jak air vent rekuperacje nowicki.

Mirek Cz.

jestem szczesliwy ze wybralem te firme wlasnie do montazu kominka i pompy ciepla. pelen szacunek za profesjonalizm montazu i za cale podejscie do klienta przed jak i w trakcie instalacji. swietna komunikacja i nastawienie od samego poczatku do konca tematu za co bardzo dziekuje i polecam!

YYYYY

Znalazłam na jednej stronie internetowej ofertę pracy na stanowisko Hydraulika - instalatora pomp ciepła . Jestem w szoku , jak zobaczyłam jakie tutaj są widełki od 7 do 15 tys brutto ! :O Czy ta górna granica to już z wliczeniem premii, prowizji, delegacji i nadgodzin? Bo nie chce mi się wierzyć, że normalnie można tyle zarobić, bez dodatkowych godzin pracy i benefitów płacowych :D Dajcie znać

A w takim razie jaka jest rzeczywista kwota? Czemu w ogłoszeniu są zawyżone stawki? Spora jest rotacja na tym etacie?

krystian

Firme Green Energy polecil mi znajomy zachecajac do kontaktu z panem Jarosławem Nowickim. Po pierwszym telefonie wspolpraca zostala nawiazana blyskawicznie. Przedstawiciel firmy osobiscie przeprowadzil ocene na posesji i dobral pompe ciepła odpowiednia do budynku. Termin instalacji został okreslony w umowie, a ekipa monterów sprawnie zamontowala urzadzenie w dwa dni. Otrzymałem rowniez wszelkie niezbedne wskazowki. Z cała odpowiedzialnoscia polecam tego wykonawce, kto ma w planach instalacje powietrznej pompy ciepla. Bardzo merytoryczna i wyjatkowa firma. Tak trzymać. Krystian

Klara Świat

Firma Air Vent Rekuperacje Nowicki była odpowiedzialna za wykonanie wentylacji mechanicznej w naszym domu. Świetny kontakt na każdym etapie od projektu przez instalacje kanałów, po kupno rekuperatora i jego montaż. Profesjonalne i zawodowe podejście do pracy, konkretna i zgrana ekipa!! Pracownicy jak i szefostwo idealnie doradzili nam dobór rekuperatora. Do dziś wszystko super działa. Z każdym pytaniem można zadzwonić do wykonawcy. Na pewno skorzystamy ponownie z usług firmy.

Ogłoszenie na Hydraulik do ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Przemek

firma wzorowa. wszyscy mili,uprzejmi chetni do wyjasnien jak pojawiaja sie pytania.jezeli szukacie profesjonalnej obslugi to szczerze polecam.idealnie podpowiedzieli mi jaki wklad grzewczy sprawdzi sie w moim domu,fachowo zamontowali i uruchomili kominek

Ooo

W sieci znalazłem ogłoszenie na stanowisko Pracownika Fizycznego. W ogłoszeniu zostały podane widełki dotyczące zarobków: od 4651 zł do 6850 zł. Ta górna granica to naprawdę fajna suma! Czy wiecie, co decyduje o wysokości wynagrodzenia? Ja bym od razu strzelał w to 6K, tylko co trzeba zrobić, aby mieć szansę na taką pensję?

Wiesław S.

profesjonalna obsluga przy wyborze pompy ciepla oraz rekuperatora. montaz wykonali szybko czysto i bezawaryjnie. Pracownicy wiedzieli co robic byli elastyczni co do wskazowek. dokladnosc panow w pracy byla dla nich pierwszorzedna. Dobra cena, dobry kontakt. dla mnie ogolnie bomba !!!

Norbert K.

absolutnie super!! kompetentna obsługa i doradztwo, szybka rzeczowa wycena, eleganckie wykonanie. jestem bardzo zadowolony z jakości, sprawności i estetyki prac podczas montażu kominka. szef nastawiony frontem do klienta, cierpliwie słucha. po zebraniu wymagań nastąpiła bardzo profesjonalna realizacja. fajni, sympatyczni pracownicy którzy na bieżąco odkurzali, zero brudu. jedna z lepszych ekip na mojej budowie.

HANNA TOKAJ

Powierzyliśmy tej firmie wykonanie kominka oraz blatu kuchennego granitowego. Blat wysokiej jakości, kominek zamontowany starannie, wyglądowo wspaniale. Bardzo dobrze wpasowali się w istniejącą zabudowę meblową, cena za usługę i materiały przystępna i konkurencyjna w stosunku do innych wykonawców. Należy też nadmienić, że dotrzymali obiecanego terminu. Wszystko na czas, sprawnie, a jesteśmy z okolic Wrocławia. Obsługa miła, wysoka kultura osobista pracowników. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani końcowym efektem i polecamy z pełnym przekonaniem.

iwona

obsluga profesjonalna. bardzo dobry kontakt. zgodnie z terminami. ceny konkurencyjne. pompa ciepla funkcjonalna i nowoczesna. rekomenduje te firme. iwona

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Rybnik

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o