Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Rybnik

Dorota Barszczewska

Polecam te firmę kominek rekuperacje wykonali terminowo i bardzo solidnie, mam bardzo pozytywne mniemanie po tym co wykonali u mnie, polecam.

alicja rebak

Spotkałem tu wysokiej klasy specjalistę, a przy tym życzliwego człowieka, który pomógł mi przy wyborze kominka i rekuperacji spełniającego moje oczekiwania. Dziękuję.

Juze beata

Jestem zadowolona z wykonania usługi kominka czekam na rekuperacje ale po tym jak wykonali kominek oraz obsługa szefa jak i Pana Mariusza przedstawiciela handlowego oraz ekipy wykonującej jestem spokojna źe rekuperacja zostanie wykonana tak samo solidnie jak kominek polecam wszystkim porządna firma.

Edek Panek

Bardzo pozytywnie w dobre cenie terminowo i fachowo polecam edek.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Hydraulik - Instalator pomp ciepła?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rybnik
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Rybnik
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Erwin Koniuszko

Polecam porządna firma Erwin Koniuszko.

Sebastian Kwit

kominek i rekuperacje wykonali mi w fajnych pieniądzach i bez żadnych zastrzeżeń.

Kondrat Konarski

Bardzo pozytywnie polecam kominek i rekuperacja wykonana zgodnie z umową i ustaleniami konkretnie i rzeczowo.

Robert Dziedzko

Wiele dni zbieraliśmy z żoną oferty od wykonawców na instalacje kominka i rekuperacji w naszym wymarzonym domu. Przeprowadziliśmy wiele spotkań z różnymi firmami. W końcu zdecydowaliśmy się na Art fire nowicki kominki air vent nowicki rekuperacje sp zoo ponieważ wzbudził w nas największe zaufanie i wykazał się dużą wiedzą na temat instalacji. Cenowo też nam odpowiadało, chociaż oferta nie była najtańsza. Z praktyki mamy doświadczenie żeby nie wybierać tanich ofert ani tych najdroższych . Prace zostały wykonane wyśmienicie. Skorzystaliśmy też z dodatkowych usług jak rekuperacja też zostały wykonane prawidłowo. Polecamy Pana Nowickiego jako dobrego wykonawcę.

Adrian Tlumik

Jestem Bardzo mile zaskoczony jakością obsługi i podejściem do Inwestora. Obsługa w sposób bardzo rzeczowy, konkretnie odpowiadała na pytania nie będąc przy tym nachalnym, nie wciskali towaru na siłę lecz konkretnie zaprezentowali produkt który finalnie zakupiliśmy. Pojechałem tam z małżonką raczej na rozeznanie tematu kominków a w rezultacie zakupiłem Kominek wraz z montażem Na miejscu mają bardzo duży wybór wkładów a także wszelkich akcesoriów do kominków od luftów, kratek po kamienie wykańczające. Posiadają własny zakład kamieniarski i zimowlę blat kuchenny i parapety kompleksowo.

Tomasz Dziambok

Bardzo duży wybór wkładów kominkowych przepiękny salon z wystawa wkładu i zabudowanych kominków oraz rekuperacji. Możliwość wykonania kominka od A do Z. Wspólnie z Panem Jarosławem uzgodniliśmy jaki wkład zastosujemy i wykonanie było tylko kwestią formalną. Ceny bardzo dobre lecz dużo wyższe niż wkłady marketowe ale jakość jest nieporównywalna. Polecam

Grzesiek

Serdecznie polecam te firme. Fachowe i rzeczowe doradztwo, przesympatyczni Panowie monterzy (serdeczne pozdrowienia dla Pana Andrzeja i Krzysztofa!). Kominek wyglada pieknie i wierze ze bedzie zdobil salon przez dlugie lata :) Pozdrawia Wawer w Warszawie :)

jadwiga

Firma godna polecenia wszystkim . Prosiłem 5 firmy o wycenę i pomoc techniczną przy wyborze w żadnej nie spotkałem się z taki Profesjonalizmem cena z pozostałych 4 firm była dużo większą. Montaż na najwyższym poziomie razem z zabezpieczeniem całego pomieszczenia montażu kominka. Odpowiednio dobrany wkład pod powierzchnię pomieszczenia oraz wielkość zabudowy. Dbałość o szczegóły oraz wysprzątanie pomieszczenie po montażu. Jeżeli ktoś szuka firmę która odpowiednio dobrze dobierze oraz zamontuje kominek w domu z pełnym profesjonalizmem to trafił idealnie.

mirek Takowski

Polecam tego wykonawcę jestem zadowolony z obsługi i wykonania.

@mirek Takowski

Dziękuje Panie Mirosławie, za pozytywna opinie niech się dobrze pali i ślicznie wygląda ,będziemy dokładać wszelkich starań aby nasze usługi były jak u pana na najwyższym poziomie. Pozdrawiań Nowicki Jarosław wraz z pracownikami.

@mirek Takowski

Dziękujemy za pozytywna opi9nue na temat naszej firmy i będziemy starć się jeszcze bardziej Nowicki Jarosław z pracownikami.

jerzy w

witam firma art fire robila u mnie kominek okolo rok temu niemoge zgodzic sie z opinami moich poprzednikow szybko fachowo doradzali naprawde pelen profesjonalizm zapraszam do zobaczenia kominka ul ogrodowa 100% polecam

Nowicki
@jerzy w

Witam i dziękuje za pozytywny komentarz dla naszej firmy Pozdrawiam Nowicki Jarosław

Nowicki Jarosław
@jerzy w

Dziękujemy za pozytywną opinię na nasz temat

@jerzy w

dziękujemy za pozytywna recenzje naszej pracy pozdrawiam nowicki Jarosław z pracownikami.

Kaczyńska

Polecam! Wyjątkowo profesjonalne podejście do inwestora. Widać, że zależy im, żeby klient wyszedł zadowolony a nie tylko na kasie. Zamówiłam kominek i rekuperację i się nie zawiodłam jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wszystko jak w umowie.

Ilona Socha

Bardzo długo stykałam firmy do kominków i trafiłam wyśmienici pan jarek szef bardzo pomocny i przychylny cena do negocjacji pracownicy przemili i uczynni choć jestem osoba wymagająca polecam te firmę wszystkim bardzo rzetelnie terminowo z dbałością o szczegóły i czyściutko najlepsza firma na śląsku i okolicach pozdrawiam Ilona Socha :):):):):):)

jola

firma godna polecania profesjonaliści w każdym calu wykonali wszystko sprawnie i w najwyższej jakości za rozsądną cenę panowie montażyści naprawdę bardzo pomocni szef doradził i wyjaśnił wszystko polecam bo warto :):).

@jola

Zbigniew

Serdecznie dziękujemy za rzetelną i dokładną pracę wykonaną przy naszym projekcie.Kominek wygląda niesamowicie,dokładnie tak jak sobie wyobrażaliśmy. Pan Edward i Sebastian,którzy dla nas pracowali, dołożyli wszelkich starań aby spełnić nasze oczekiwania. 100% godne polecenia.

marek rutnik

Fachowcy Pełna gęba . Wszystko od a do z zrobione zadowolony!!!

Matylda Ek

Wszystko w najlepszym porządku jestem zadowolona z wykonanej usługi i mogę polecić każdemu te firmę zapraszam do rybnika warto.

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Rybnik

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o