Opinie o SKAN TRANSPORT w Grodzisk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SKAN TRANSPORT. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SKAN TRANSPORT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKAN TRANSPORT w Grodzisk Mazowiecki

@Ferrero, Na forum GoWork.pl wpis może zostać usunięty wyłącznie jeżeli łamie regulamin, na przykład jest obraźliwy lub podaje dane osobowe. Opinie negatywne nie są usuwane, jeżeli nie łamią regulaminu. Ważne, żeby każda opinia była poparta odpowiednimi argumentami. Kto z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie SKAN TRANSPORT? Jak oceniacie przebieg rozmowy kwalifikacyjnej?

Zielony Kwiat
@Marta

Marta posłuchaj ;większość z nas, myśląc o rozmowie w sprawie pracy wie, że trzeba być doskonale przygotowanym merytorycznie, umieć opowiedzieć o swoim dotychczasowym doświadczeniu i przemyśleć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania np. gdzie widzi się Pan/Pani za 5 lat? Czy zna Pani prace w/g tachografu . Kiedy trzeba robić pauzę 24/48 godzin ? W jakich miejscach nie niewolno zatrzymywać ? Mało kto pamięta jednak o tym, że jest czynną stroną rozmowy! Uważasz, że możesz pytać tylko o formę umowy lub czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną? Otóż nie . Możesz tez pytać ile będziesz miał czasu wolnego po trasie ? Ja np. pytałem Kto mi posprząta auto jak wrócę z drogi ? Ja rozmowę oceniam bardzo pozytywnie .

Powiewiatru

Marta ten problem może Cię dotyczyć, jeśli aktualnie masz pracę, jesteś zdecydowany ją zmienić, a jednak jesteś pełna obaw i odwlekasz tę decyzję. Marta myślisz sobie, że u innego pracodawcy zawsze może być gorzej. Może być też lepiej. Pamiętaj, że z jakiegoś powodu Twoja obecna sytuacja jest dla Ciebie trudna i niewygodna. Każdy wybór związany ze zmiana pracy jest ryzykiem, również ten, byś pozostała w obecnej firmie przez kolejne miesiące. Jeśli naprawdę chcesz zmienić pracę , to zaangażuj się w poszukiwania. Zorientuj się w obecnym poziomie wynagrodzeń w Twojej branży, popytaj znajomych i aplikuj częściej. Chcesz zmiany? To zacznij ją wdrażać na poważnie.Wiele kobiet jest kierowca ciężarówki . Wcale nie musisz wyjeżdżać do Niemiec np. charakterze opiekunki osób starszych . Znam wiele kobiet które zostały kierowca ciężarówki.

Ostatnie osoby wypowiadające się w tym wątku proszę o nie zaśmiecanie forum niepotrzebnymi wpisani i zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Wpisy łamiące regulamin będą na bieżąco zgłaszane do administratora. Firma SKAN TRANSPORT rozpoczęła swoją działalność w 1996 r. Można więc powiedzieć, że to doświadczona firma na rynku przewozów międzynarodowych i spedycji. Aktualnie firma poszukuje kierowców kategorii C i oferuje w zamian terminowe wypłaty wynagrodzeń i przyjazną atmosferę pracy. Więcej informacji na temat aplikacji można przeczytać na stronie https://skantransport.eu/praca/ Kto z was zamierza aplikować do tej firmy? Podobno praca kierowcy kategorii C jest zawodem bardzo dobrze płatnym. Czy zgadzacie się z tym?

Ferrero
@Marta

Wielki Bracie ( Administratorze )Go Work co usuwasz wątki i zglaszasz wpisy niezgodne z tym forum sam do siebie , jakbyś chciał aplikować na kierowcę to musisz mieć własną działalność gospodarczą .

Nina

Zawsze są wątpliwości .... . Marta jeśli naprawdę ta branża Cie interesuje ...... , musisz wiele aspektów wziąć pod uwagę . Pierwsza praca albo zmiany branży – i od razu pojawia się dużo wątpliwości. Począwszy od myśli: co odpowiedzieć na rozmowie/spotkaniu , jeśli wcześniej pracowałeś na budowie, a teraz chcesz być kierowca ?, ....... zazwyczaj wszędzie szukają wyłącznie osób z kilkuletnim doświadczeniem i na rynku pracy nie ma miejsca dla osób chcących je zdobyć. Może Twoim problemem jest to, że nawet nie rozważasz opcji stażu, praktyk, dodatkowych zleceń po godzinach, a także dokształcania się np. kursach? Jeśli naprawdę Ci zależy na przebranżowieniu lub pracy w wyuczonym zawodzie po szkole, to musisz odpuścić przeglądanie ofert zatrudnienia dla specjalistów i kierowców z dużym stażem / doświadczeniem , którzy pracują w branży 5 lat ( i więcej) i zacząć od zera.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SKAN TRANSPORT? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Ostatnie osoby wypowiadające się w wątku o firmie SKAN TRANSPORT upominam i proszę o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl. Proszę Was o konkretne informacje na temat tej firmy. Wpisy nie związane z tematem nie pomogą potencjalnym kandydatom w wyrobieniu sobie zdania o tej firmie.

Fernando
@Marta

Panowie kierowcy proszę o powagę ,może Marta zrobiła zawodowe prawo jazdy i chce samodzielnie poznawać świat . Panowie może dla Marty praca dla Go Work nie jest tylko przejściowa i nie ma na celu rekrutacje do pracy w Niemczech ( jako opiekun osób starszych ) . .......... a może Marta szuka firmy do której chciałaby zaaplikować jako kierowca ? Marta nie życzy sobie żartów na jej temat . Jeśli ktoś chce porozmawiać prywatnie z Marta może ja odnaleźć na Facebooku .

Biger

Chodzi o to, że ktoś, kto ma choć odrobinę rozumu i wie jak obsługiwać kierownicę oraz pedały nie zdecydowałby się na jeżdżenie po centrum miasta z prędkością spadającego meteorytu – chociażby dlatego bo rozumie doskonale wynikające z tego niebezpieczeństwa i ich konsekwencje. Co więcej – nawet wierząc mocno w swoje umiejętności zdawałby on sobie sprawę z tego, że nie wszystko zależy tu przecież od niego. Potem zal i pretensja ze mu premie obcinają i musi jeździć staruszkiem.

Nie każda księżniczka pasuje do każdego księcia i nie każdy kandydat pasuje do każdego stanowiska. To przecież oczywiste! A jednak czasem godzisz się na pracę poniżej kwalifikacji albo taką, która nie jest Twoją bajką. Czy to ma sens? Tak, ale tylko w kilku przypadkach! Go Work zawsze Ci pomoże i znajdzie dla Ciebie ciekawa prace jako opiekun osób starszych będziesz mógł odnaleźć sens swego życia .

Felo
@Marta

Przez kilka lat z powodów osobistych pozostawałeś nieaktywny zawodowo i teraz chciałbyś wrócić do pracy? Możesz mieć szczęście i dosyć szybko znaleźć zatrudnienie, ale jeśli już od dłuższego czasu bezskutecznie wysyłasz CV, chodzisz na rozmowy i wciąż żaden pracodawca nie proponuje Ci etatu, to miej na uwadze, że skutecznym rozwiązaniem może okazać się zmiana taktyki. Może problem tkwi w tym, że przez kilka lat Twoja wiedza branżowa się zdezaktualizowała i firmy natrafiają na bardziej przygotowanych kandydatów? W takim przypadku masz trzy wyjścia. Pierwsze to nadrobić zaległości i szukać dalej. Druga opcja to tymczasowe przyjęcie pracy na niższym stanowisku np. jako młodszy specjalista, co pomoże Ci wrócić do gry. Możesz także zająć się czymś zupełnie nowym – przekwalifikować się, zapisać na kurs, do szkoły policealnej lub na studia podyplomowe. Tutaj również będziesz zaczynał z niższego poziomu, ale za to masz szansę zmienić branżę, jeśli w dotychczasowej czujesz się wypalony.

Bibo

Właściciel tej firmy jeździ po europie i ściąga auta stare wysłuzone i zajezdzone potem na miejscu w kraju je malują łatają i cerują i potem to lata u niego w firmie. Daje autom drugie zycie. Jak je zobaczylem to dalem sobie spokoj z pracą tam :(

Frak
@Bibo

Firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Pośrednictwem pracy zajmuje się od 1995 roku (wpis do KRAZ nr 993). Cenimy sobie zaufanie, jakim darzą nas zarówno nasi Klienci, jak i współpracujące z nami Opiekunki. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy.

Arabit

Czy opiekun powinna mieć czas wolny? Jeśli tak, to ile i kiedy? Kto w tym czasie powinien opiekować się seniorem? Jak ten czas wykorzystać? Czego podczas czasu wolnego robić nie wolno?

@LOL, czy jesteś obecnym czy byłym pracownikiem firmy SKAN TRANSPORT? Jak Ci się pracuje w tej firmie, i czy jesteś zadowolony z warunków współpracy? Jak oceniasz stan pojazdów? Twój wpis może wnieść wiele cennych informacji do ogólnego obrazu tej firmy. Warto podzielić się wartościowymi informacjami.

Marka
@Marta

Seniorka nie ma większych problemów ze zdrowiem, jedynie osłabienie i niewielkie dolegliwości związane z wiekiem. Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim lub przy wsparciu drugiej osoby czy balkonika. Pani Laura potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach oraz towarzysza. Jesli masz problem ze znalezieniem pracy Go Work zawsze Ci pomoże.

Pedro

Jeśli komuś tak bardzo źle w firmie to zawsze może ja zmienić , tylko pytanie czy na pewno poprawi sobie?

LOL
@Pedro

Jeżeli posługujesz się językiem niemieckim przynajmniej w stopniu podstawowym, jesteś osobą o bardzo optymistycznym nastawieniu, gotową do niesienia pomocy oraz podjęcia się odpowiedzialności za drugą osobę – zgłoś się do nas. Pragniemy, by ta praca była dla Ciebie nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim możliwością samorealizacji. Jeśli masz doświadczenie w opiece, ale nie znasz języka niemieckiego, pomożemy Ci w opanowaniu jego podstaw i tym samym w rozpoczęciu z nami współpracy. Opieka, świadczona przez wykwalifikowany i odpowiedzialny personel, jest gwarancją bezpieczeństwa dla tych, którzy w swoim codziennym życiu potrzebują pomocy przy podstawowych czynnościach. Sprawdź, więc, z jakimi zadaniami musi zmierzyć się opiekun, jakim wymogom musi sprostać.

@Ander, Może warto po prostu wysłać CV i skorzystać z zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną? Czy zapoznałaś się z komentarzami na forum? Obecnie działy rekrutacji udzielają pomocy kandydatom, jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Może tak jest też w firmie SKAN TRANSPORT? Może dowiedziałeś się w między czasie czegoś nowego o warunkach zatrudnienia?

Megan
@Marta

Nie warto sobie głowy zawracać.

Dzem

No kurka wodna. To jest firna transportowa w ktorej nie ma czym jeździć. Auta kilkunastoletnie atego solówki golasy nawet bez klimy i lodowki i jeszcze niskie kabiny. No to chyba żart. Nadają sie w kolo komina. Tylko ukraincy zadowoleni :(

Możecie w kilku zdaniach przedstawić obraz pracodawcy? Jakie wady i zalety pracy w firmie dostrzegacie? Może macie jakieś rady dla osób, które zamierzają aplikować? Jakie umiejętności będą najbardziej przydatne? Napiszcie, czy jesteście zadowoleni z oferowanych warunków.

@Marta

Jesteś z za wschodniej granicy to smiało mozesz sie aplikowac. Musisz znac ruski,zeby dogadac sie z kierowcami.

@123

Angielski bardzo przydatny .

3.2.1.0
@Marta

Po przyjściu na rozmowe o prace rzucają sie w oczy wszedzie koczujący na terenie firmy ukraińcy

Ander
@3.2.1.0

Jestem ze Lvowa znam angielski i rosyjski . Teraz jeżdżę busem . Chce jeździć kat. C . Co muszę mieć ?

Frania

Opowiemy wam historię… Nie byle kogo i nie byle jaką. Usiądźcie wygodnie i poznajcie bliżej jednego z najbardziej zagadkowych krasnali w naszym mieście – Niewypałka. Skrzata, który był na ustach wszystkich zanim przybył do Wrocławia. Krasnal… cóż…wygląda dosyć osobliwie. Na sobie ma piżamę, a na nogach sportowe buty. Jego pierś dumnie zdobi numer startowy. Zaś na głowie, poza tradycyjną skrzacią czapeczką ma latarkę. I możemy was zapewnić – daleko mu do tego, aby zostać pacjentem w szpitalu dla krasnali, którym troszkę pomieszało się w główkach (a jest taki – kiedyś wam opowiemy!). Pozostałe krasnale i mieszkańcy miasta z niemałym zainteresowaniem oraz z ekscytacją czekali na nowego skrzata. Wiadomo było tylko tyle, że przybędzie do stolicy Dolnego Śląska 17 czerwca, w dniu startu 5. nocnego półmaratonu. Do pewnego momentu nawet jego imię udało się utrzymać w ścisłej tajemnicy. A musicie wiedzieć, że to, od chwili ujawnienia, wzbudziło niemałe zamieszanie wśród skrzaciej braci. Że o mieszkańcach Wrocławia nie wspomnimy. W tramwajach i w autobusach. W kawiarniach, w sklepach i na przystankach. Wszędzie zadawano sobie to samo pytanie: “Dlaczego Niewypałek?!”. I drugie – “Co ono ma wspólnego z bieganiem?”. No cóż, będziemy szczerzy – niewiele. Niewypałek opowiedział nam co nieco o sobie. Zdradził nam, co kryje się za jego imieniem, a także, dlaczego wybrał to miasto. Opowiedział nam także, jak wyglądała jego podróż, jaki był pierwszy wrocławski krasnal, którego spotkał, a także czego, a właściwie kogo, szukał na ulicy Krupniczej… Krasnal pochodzi ze skrzaciej krainy gdzieś na pograniczu Hiszpanii i Portugalii. Zdradził nam, że tak naprawdę nazywa się inaczej, a Niewypałek to pseudonim, który tak do niego przylgnął, że prawdziwego imienia już nie używa. Skąd zatem wzięło się to przezwisko? Otóż skrzat nie urodził się pod szczęśliwą gwiazdą. Choć co poniektórzy twierdzą, że jego dewizą było “co masz zrobić dzisiaj – zrób jutro”. I tak krasnal niejednokrotnie powtarzał klasę w skrzaciej szkole, wiecznie się z czymś spóźniał, uciekały mu autobusy, pociągi, nie dostał się od razu na studia… Po prostu cały czas coś “niewypalało”. Z tym życiowym pechem jest związana jego największa pasja – bieganie. W pewnym momencie, od natłoku problemów, skrzat zaczął cierpieć na bezsenność. Nie pomagała melisa, ciepłe mleko ani liczenie baranków. Dlatego nasz nieszczęśnik postanowił wybiegać problemy. Jeszcze w piżamie, zakładał sportowe buty, na głowę nakładał latarkę i ruszał przed siebie. Z czasem bieganie stało się jego sposobem na życie. Maratony w Berlinie, Dubaju, Nowym Jorku, Tokio. Och, gdzie go nie było! Podczas jednego z biegów poznał Truchcię – uroczą krasnalkę z Wrocławia, która skradła jego serce. Wiedział wtedy, że musi się tam przeprowadzić. Oczywiście słyszał również, że do miasta wciąż zjeżdżają skrzaty z całego świata, a mieszkańcy kochają biegać. Zdradzimy Wam, że Niewypałek miał pojawić się w stolicy Dolnego Śląska już 5 lat temu. Sam dzisiaj nie potrafi powiedzieć dlaczego mu się to nie udało. Jednak w końcu nadszedł moment przeprowadzki. Niewypałek wyruszył z Hiszpanii i biegł przez Francję, Szwajcarię, Niemcy, Austrię i Czechy. Wreszcie pod osłoną nocy wbiegł do Wrocławia. Przekroczeniu granicy miasta towarzyszyło duże uczucie ulgi. Tym razem zdążył na czas i wszystko… wypaliło. Na początku poznawał zachodnią część stolicy Dolnego Śląska. Obiegł Leśnicę i kierował ku ulicy Legnickiej. Mimo późnej pory mijał spacerujących i biegających ludzi. Wiedział już, że dobrze trafił. Latarka oświetlała mu drogę, a on wypatrywał swoich skrzacich kolegów. No i koleżanek. W końcu dobiegł do ulicy Lotniczej, gdzie spotkał krasnala drzemiącego przy maszcie telekomunikacyjnym. “Co za chrapcio” – pomyślał i pobiegł dalej. Był już na ulicy Legnickiej, gdy nagle postanowił skręcić w ulicę Rysią. Tam na jednym z podwórek, nieopodal trzepaka, spotkał uroczego skrzata. “Ależ osobliwy krasnal” – mruknął pod nosem Niewypałek. Fakt. Popowicjusz, bo tak ma na imię, stoi dumnie na głazie, na szyi ma aparat fotograficzny, a w ręku trzyma tabliczki wskazujące poszczególne dzielnice miasta. No i nie śpi! W taki sposób Niewypałek dowiedział się, że dotarł właśnie do geometrycznego środka Wrocławia. A stamtąd już niedaleko do Stadionu Olimpijskiego, a ja jeszcze bliżej do ulicy Krupniczej… Musicie wiedzieć, że to właśnie tam mieszka Truchcia. Skrzat czym prędzej dotarł w to miejsce. I co? No i nic…Truchci ani widu, ani słychu. Krasnal przebiegł całą ulicę kilka, jak nie kilkanaście razy, obiegł również okoliczne skwery i podwórka. Co gorsza, nikt nie wiedział, co się z nią stało. Mieszkała na tej ulicy – to prawda. Widywano ją często jak biegała wokół Placu Wolności. Ale, czy wyjechała z miasta czy tylko zmieniła miejsce zamieszkania – tego nie wiedział nikt… Niewypałek tylko westchnął nad swoim losem i ruszył w kierunku Stadionu. Mimo że znowu coś mu się nie udało, cieszył się, że nareszcie przybył do miasta stu mostów.

@Krysiak, czy nie ma żadnej możliwości przejścia na umowę o pracę? Czy poza podstawą wypłacane są także premie uznaniowe? @Balet, wiesz może, jak duże jest zapotrzebowanie na nowych pracowników? Czy osoby bez doświadczenia także mogą liczyć na zatrudnienie?

Fredek

Podobno zwracają za ZUS nawet jak masz zwolnienie w/g nowych przepisów .

Fredek

Podobno zwracają za ZUS nawet jak masz zwolnienie w/g nowych przepisów .

Dla zainteresowanych . Półroczne zwolnienie z ZUS uchwalone przez Sejm Konstytucja Biznesu została uchwalona. Od marca nowe firmy nie zapłacą składek ZUS przez pół roku prowadzenia działalności. Najmniejsze firmy nie zapłacą zaś składek w ogóle. Przypomnijmy, iż pod nazwą "Konstytucja Biznesu" kryje się pakiet kilku różnych ustaw. Najważniejszą z nich - z punktu widzenia małych firm - jest ustawa Prawo Przedsiębiorców. Na ostatnim styczniowym posiedzeniu, Sejm uchwalił większością głosów aż pięć ustaw wchodzących w skład Konstytucji Biznesu. Co ciekawe, za przyjęciem nowej ustawy Prawo Przedsiębiorców głosowały zgodnie prawie wszystkie kluby parlamentarne (PiS, Kukiz15, Nowoczesna, PSL). Przeciwko przyjęciu nowych rozwiązań był jednak cały klub PO. Przyjęte przez Sejm Prawo Przedsiębiorców wprowadza zupełnie nowe rozwiązanie polegające na zwolnieniu nowych firm ze składek ZUS. Zgodnie z nowymi przepisami, każda nowo zarejestrowana firma będzie bowiem zwolniona z opłacania składek przez pierwszych 6 miesięcy prowadzenia działalności. Zwolnieniem objęte zostały składki na ubezpieczenie społeczne, a więc składka emerytalna, rentowa, chorobowa i wypadkowa. Nowe przepisy wejdą w życie już 31 marca 2018 roku. O szczegółach nowej ulgi pisaliśmy w tym artykule. AKTUALIZACJA (01.03.2018): Termin wdrożenia opisywanych zmian został przesunięty o kilka tygodni (zobacz szczegóły). Ta sama ustawa wprowadza również pojęcie tzw. działalności nierejestrowanej. Osoby, które osiągają miesięczne przychody niższe od 50% kwoty minimalnego wynagrodzenia za pracę, nie będą musiały w ogóle rejestrować działalności, a co za tym idzie, nie będą miały obowiązku opłacania jakichkolwiek składek ZUS (w tym również składki zdrowotnej). To rozwiązanie wejdzie w życie wcześniej, bo już 1 marca 2018 roku. AKTUALIZACJA (01.03.2018): Termin wdrożenia opisywanych zmian został przesunięty o kilka tygodni (zobacz szczegóły). . W praktyce więc, już wkrótce każda osoba rozpoczynająca działalność gospodarczą może skorzystać jednocześnie z kilku nowych rozwiązań umożliwiających znaczne obniżenie obciążeń płaconych obecnie na rzecz ZUS. Przedsiębiorca rozpoczynający działalność, który w pierwszych miesiącach aktywności nie osiąga przychodów, nie będzie bowiem musiał dokonywać żadnych czynności zgłoszeniowych, a co za tym idzie - nie zapłaci żadnych składek do ZUS. Rejestracja nie będzie również wymagana po osiągnięciu pierwszych przychodów tak długo, jak przychody te nie przekroczą pułapu 1050 zł w skali miesiąca. Jeśli jednak w którymś z miesięcy przychód taki zostanie osiągnięty, działalność będzie podlegała zgłoszeniu w ciągu 7 dni od momentu przekroczenia wspomnianego limitu przychodów. To jednak nie będzie oznaczać końca zwolnień. W tym momencie bowiem przedsiębiorca będzie mógł dodatkowo skorzystać z półrocznego zwolnienia z ZUS, co oznacza, że jeszcze przez kolejne 6 miesięcy nie będzie miał obowiązku opłacania składek na ubezpieczenie społeczne. W tym przypadku zapłaci jedynie składkę zdrowotną w wysokości 319,94 zł. O nowej wysokości składki zdrowotnej pisaliśmy tutaj. To jednak nie wszystko. Po wykorzystaniu półrocznego zwolnienia, będzie można bowiem dodatkowo skorzystać jeszcze z 2-letniej ulgi w ZUS. Przez kolejne 24 miesiące przedsiębiorca będzie miał zatem prawo do opłacania składek w obniżonej wysokości. Te preferencyjne składki wynoszą obecnie 520,10 zł. Z wysokością ulgowych składek ZUS można zapoznać się tutaj. Dopiero po upływie tego okresu, przedsiębiorca zapłaci składki w normalnej wysokości, tj. w kwocie 1232,16 zł. O aktualnej wysokości składek pisaliśmy tutaj. Kolejną zmianą przewidzianą w Prawie Przedsiębiorców jest zniesienie obowiązku posługiwania się numerem REGON. Ustawa wprowadza zasadę, iż w obrocie gospodarczym wystarczającą identyfikację przedsiębiorcy stanowić będzie numer NIP. Przypomnijmy również, iż Prawo Przedsiębiorców wprowadza także generalną zasadę stanowiącą, iż to, co nie jest prawem zakazane, jest dozwolone. Powołując się na artykuł 8 ustawy, przedsiębiorca może zatem podejmować wszelkie działania, z wyjątkiem jedynie tych, których wyraźnie zakazują przepisy prawa. Nowe przepisy zdecydowanie odrzucają zatem stosowaną dotychczas przez wielu urzędników praktykę, według której zgodne z prawem jest tylko takie działanie, które zostało dozwolone przez odpowiednie przepisy.

Gregor

Czy firma potrzebuje kierowców?

Balet
@Gregor

Oczywiście ze potrzebuje. Super auta stoją nie obsadzone. Umowa zleconko i w drogę.

Bingo
@Balet

Tak . Ale trzeba otworzyć własna działalność żeby wystawić Fa ...... i to najlepiej VAT. Podobno są jakieś udogodnienia dla tych co zaczynają .... .

Zostaw merytoryczną opinię o SKAN TRANSPORT - Grodzisk Mazowiecki

• Jak się pracuje w SKAN TRANSPORT?

Zobacz opinie na temat firmy SKAN TRANSPORT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKAN TRANSPORT?

SKAN TRANSPORT
2.5/5 Na podstawie 270 ocen.
  • Gospodarcza 22
    05-825 Grodzisk Mazowiecki