Opinie o Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA w Brodnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA w Brodnica

K.Z Nowy wpis

C.D. W " SIECI" Serwisu VW i SKODY."KAMIŃSKI I SPÓŁKA" Urszula Kamińska, Wojciech Kamiński, Piotr Kamiński, Anna Kaliszewska, ul. Olsztyńska 5 87-300 Karbowo 1. 12 .05.2023r. oddałem octavie CBR7AH4 do serwisu Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA ul. Olsztyńska 5 87-300 ,poprosiłem p.Topolewskiego o diagnostykę i serwis , problemy z uruchomianiami silnika. 2. Wydali błędną diagnozę - że za awarię winny jest system alarmowy , samowolnie go wymontowali , zutylizowali. Auto dalej było nie sprawne . AD. 2.PRAWIDŁOWA DIAGNOZA TO USTERKA CZUJNIKA POŁOŻENIA POZIOMU PEDAŁU SPRZEGŁA 3. Łączny czas naprawy trwał cztery dni , z uwagi na indolencje serwisu samochód zabrałem. AD. 3. USUNIECIE USTERKI TO CZAS OKOŁO 1 GODZINY. 4. Nie otrzymałem zwrotu gotówki za nie wykonaną usługę i za zutylizowanie alarmy. AD.4. NIE WYKONANIE NAPRAWY ZA PRZEDPŁATĘ TO WYŁUDZENIE I ZNISZCZENIE ALARMU SĄ KARALNE. PROSZĘ O ZWROT PRZEDPŁATY 390ZŁ. I 950 zł ZA ZNISZCZONY ALARMU. PANIE TOPOLEWSKI INFORMACJA -SPRZĘGŁO NA TABILCY ROZDZIELCZEJ SAMOCHODU ,KTÓRA TAK PANA IRYTOWAŁTO CZUJNIK PEDAŁU SPRZEGŁA , WARTO PAMIĘTAĆ. Proszę nie wykorzystywać mojego podpisu w celu zgody likwidacji alarmu , udzieliłem go , jak pan prosił w celach tz. unijnych. Ferdynand Piech i Václav Klement, Václav Laurin w grobie się przewracają. Jak można zniszczyć alarm a nie wymieniając czujnika. Kazimierz Z. 531197787

Xyz Nowy wpis
@K.Z

Widzę ze tradycyjnie nie potrafią naprawiac aut i najlepiej pol samochodu wymienić, wszystkie diagnozy błędne racja.wystarczy pojechać do innego serwisu.

K.Z. 531197787 Nowy wpis

C.D. W " SIECI" Serwisu VW i SKODY. 1. 12 .05.2023r. oddałem octavie CBR7AH4 do serwisu Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA ul. Olsztyńska 5 87-300 ,poprosiłem p.Topolewskiego o diagnostykę i serwis , problem z uruchomianiami silnika. 2. Wydali błędną diagnozę - za awarię winny system alarmowy i samowolnie go zutylizowli. Autu dalej było nie sprawne . 3. Łączny czas naprawy trwał cztery dni , z uwagi na indolencje serwisu samochód zabrałem. 4. Nie otrzymałem zwrotu gotówki za nie wykonaną usługę i za zutylizowanie alarmy. 5. O wsparcie poprosiłem GURU z Czech sieci partnerów - ODPOWIEDŹ We regret very much that you have had difficulties with a product of our company and we apologize on behalf of the manufacturer. We examined your complaint and passed it for direct handling to our representation in Poland, company VW Group Polska. The importer organization representing the brand Škoda is entitled to respond to all queries, comments, claims / complaints of customers in accordance with current legislation of your country and warranty and claim conditions as well as with the approved repair technology. We hope that within this procedure the case will be resolved to your full satisfaction and you will continue to favor the brand Škoda. Kind regards, Radka Mrazkova Péče o zákazníka - Customer Center Škoda Auto a.s., tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav, Czech Republic sks.service@skoda-auto.cz, www.skoda-auto.com Tłumaczenie. Bardzo nam przykro, że napotkali Państwo trudności z produktem naszej firmy i przepraszamy w imieniu producenta. Rozpatrzyliśmy Twoją reklamację i przekazaliśmy ją do bezpośredniego rozpatrzenia naszemu przedstawicielstwu w Polsce, firmie VW Grupa Polska. Organizacja importerów reprezentująca markę Škoda jest uprawniona do odpowiadania na wszystkie zapytania, uwagi, roszczenia / skargi klientów zgodnie z obowiązującymi przepisami obowiązującymi w Twoim kraju oraz warunkami gwarancji i reklamacji, a także zatwierdzoną technologią napraw. Mamy nadzieję, że w ramach tej procedury sprawa zostanie rozwiązana ku Państwa pełnej satysfakcji i nadal będą Państwo faworyzować markę Škoda. Serdeczne pozdrowienia, Radka Mrazkowa , Péče o zákazníka - Centrum Klienta Škoda Auto a.s., tř. Václava Klementa 869, Mladá Boleslav II 293 01 Mladá Boleslav, Czechy sks.service@skoda-auto.cz, www.skoda-auto.com Odpowiedz z Poznania Szanowny Panie, dziękuję za wiadomość. Bardzo mi przykro z powodu opisanej przez Pana sytuacji. Wszystkie uwagi naszych Klientów są dla nas bardzo cenne. Dzięki nim możemy dążyć do tego, aby w jak najwyższym stopniu spełniać pokładane w nas oczekiwania. W załączniku przesyłam formularz reklamacji/skargi. Proszę o jego uzupełnienie i odesłanie w odpowiedzi na ten e-mail. Informacje zawarte w formularzu pozwolą nam rzetelnie i w jak najkrótszym czasie zweryfikować sytuację opisaną przez Pana i przesłać wyjaśnienie. W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt FORMULARZ WYSŁAŁEM I CICHO. Daria Jędrzejak Infolinia Marki Škoda telefon: 801234234Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. ul. Krańcowa 44 61-037 Poznań www.skoda-auto.pl/ K.Z. 531197787

Witam omijajcie ten salon z daleka kupiłem w zeszłym roku samochód używany w którym pan Tomek powiedział że wystarczy usunąć błąd czujnika oleju po przyjeździe do Poznania i oddaniu samochodu do serwisu okazało się że został odcięty kabel od czujnika oleju ponieważ pokazywał na komputerze błąd alternatora . Naprawa instalacji oraz alternatora wyniosła ponad 2000 zł oraz naprawa kluczyka wyniosła mnie 500 zł bo był zalany wodą a pan Tomek powiedział że wystarczy wymienić baterię ????????????

Xxx Nowy wpis
@Piotr

Zeby tylko takie problemy, nie potrafia diagnozowac usterek zwykle rzeczy wymieniaja pol auta, porazka.

Czy w Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA są szkolenia zewnętrzne?

Aplikowałeś do firmy Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
zawadakazimkerz@wp.pl

Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA ul. Olsztyńska 5 87-300 Brodnica NALEŻY OMIJAĆ W miesiącu 12 maja 2023r. oddałem octavie do serwisu na diagnostykę i naprawę - problem z uruchamianiem pojazdu. Następnego dnia przyszedłem po odbiór samochodu , p. Topolewski - szef serwisu powiedział, że winę za awarię ponosi system alarmowy i po prostu go odłączyli. Byłem zadowolonym- dałem pozytywna opinie , lecz zdziwionym , podejrzewam , sterownik lub czujnik . Podpisałem klauzulę utylizacji odpadów po naprawie bo to wymóg unijny tak mi oświadczono . Za dwa dni awaria powróciła , diagnostyka była błędna , samochód oddałem do reklamacji. Po dwóch dniach nie było postępu w usunięciu awarii i nic na to nie wskazywało - pojazd stał cały czas na placu i po prostu go zabrałem . W rozmawiałem o kosztach, które poniosłem oraz podłączeniu odłączonych alarmów , dowiedziałem się , że alarmy zostały usunięte i utylizowane BO BYŁY NIE SPRAWNE . Pan Topolewski powiedział, że sprawę musi omówić ze swoim zwierzchnikiem. Kontakty z właścicielami firmy nie dały rezultatu -mieszkam w Gdańsku.

Pan Piotr

Serwis DNO ! Mało profesjonalny ! Serwis zarządzany przez starego trupa i syna PORAZKA

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja w firmie? Aplikowałem na stanowisko doradcy serwisowego

Lidia
@Kandydat

A jak ma wyglądać? Nie rozumiem, chyba idziesz do pracy i robisz swoje?

Natalia

Sporo tu negatywnych opinii. Piszecie, że Pan Marcin jest mocno niekompetentny - wykonuje coś, czego klient nie chciał. Nie informuje i odbiera prywatne telefony.. Czy coś może się zmieniło w ostatnim czasie? Ktoś mógłby się wypowiedzieć?

Najpierw odradzaliście pracę, potem klienci - usługi. Jak w końcu teraz jest w serwisie? Próbuję się dowiedzieć, czy warto, żeby mąż startował tam do pracy.

Jola

(usunięte przez administratora) Zalecam omijać tę firmę. Nieudolna obsługa klienta. (usunięte przez administratora)

Klient
@Jola

Zgadza się. Siedziałem już przy biurku, kiedy pracownik, który miał przyjąć ode mnie samochód do serwisu odebrał prywatny telefon i rozmawiając o "byle czym" wyszedł z pomieszczenia. Poczekałem 10 minut i wyszedłem, bo ile można siedzieć.

Jola

Zdecydowanie odradzam tę firmę.

Łucja
@Jola

Respektuję oczywiście Twoje zdanie. Jednak nie ukrywam też, że wolałabym poznać powody Twojej niechęci wobec Kamiński i Spółka. Zacznijmy może od podstawowej kwestii: piszesz jako klient czy jako pracownik tej firmy?

FRED530

Witam Dwa tygodnie temu oddałem swoje BMW po stłuczce do naprawy . Wina sprawcy więc myślę sobie że serwis to dobre miejsce by go tam wstawić . Niestety najpierw auto stało ponad tydzień bez żadnej naprawy a potem wszystko na hura. Pan Marcin od szkód to człowiek niekompetentny.Nie wykonał nawet jednego telefony by poinformować o wycenie i metodzie naprawy. Sam zadecydował że tylna klapa będzie naprawiana pomimo że od początku kazałem ją wymienić . Rezultat był taki że klapa szpachlowana i to tak że prześwituje przez lakier . Nadkole przykręcone na blachowkręty i to od wersji sedan a ja mam Turing z nivo i zerwana linka przedniej maski. Jeżeli kogoś to interesuje mam zdjęcia mogę udostępnić. Mój numer 782262613 Omijajcie to miejsce nawet Pan Henio z byle garażu zrobił by lepiej .

Fryderyk

Jesteście pewni , że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Może to gorszy czas w działalności firmy?

Monter

Ludzie!!! Omijajcie ich z daleka. Lepiej siedzieć na bezrobociu i mieć spokój niż marny grosz , obowiązków I odpowiedzialność za wszystkich do tego krzyki, mobbing i obcinanie pensji za byle co.

mario
@Monter

ciężko się nie zgodzić, trafiłeś w punkt !

Rolnik

Patologia! Lubię atmosferę w Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA za: Patologia

Urzednik
@Rolnik

Potwierdzam. Patola. Lepiej jechać do Torunia

@Wolfgang To nie chodzi o obrabianie, tylko o napisanie konstruktywnej opinii na temat pracy w firmie Kamiński i Spółka. Powiedz po prostu jak wyglądała Twoja współpraca z tą firmą i napisz jasno i konkretnie, dlaczego masz właśnie taką opinię. Uwierz mi, że nikt nie weźmie Twojej opinii jako "obrabiania". Wręcz przeciwnie, będzie ona na pewno cenna.

@Marek

Wolfgang 01.04.2018 12:57 @Administrator 25.02.2018 10:40 Od kilku lat tam nie pracuje. Z tego co przeżyłem NIE WARTO Wg mnie jak ktoś chce coś z tego zrozumieć to zrozumie. Czy Ty człowieku rozumiesz co piszesz? Wiesz co to jest anonimowość? Czy jeżeli podam konkretny przykład to zostane anonimowy? Twoja, Wasza psychologia jest na bardzo niskim poziomie. Myślisz , że sprowokujesz ? Myślisz, że po przeczytaniu poradnika jesteś już znawcą? Radzę się doksztalcic. Słaby jesteś w te klocki. Powodzenia

@Wolfgang Dziękuję za odpowiedź. Możesz napisać dlaczego tak właściwie nie warto Twoim zdaniem pracować w firmie Kamiński i Spółka? Czy w czasie swojej pracy nic Ci się nie podobało? Zawsze można znaleźć jakieś plusy i minusy, ale jednak tych minusów tu brak. Widzisz, ważne jest to, żeby opinia była prawdziwa, a bez żadnych konkretów jest niestety mało wiarygodna.

@Marek

Przeczytaj komentarze niżej. Sama prawda. A o konkretach nie będę pisać. W porównaniu do tego przedsiębiorcy spadkobiercy mam na tyle kultury, że nie będę mu 4 liter obrabial publicznie. ..

Daniel

Czy jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Ktoś
@Daniel

Jakby było można to pewnie ktoś by już napisał. Jest jak piszą. Prawda boli

Waldi

Jak komuś nie chce się pracować to zostało jedynie pisanie bzdur na forum?

Jaro
@Waldi

Nie wydaje mi się żeby to były bzdury. Opinia w mieście jest bardzo kiepska

Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA opublikowała na stronie GoWork.pl ogłoszenia o pracę /oferta/blacharz-samochodowy,5391419,brodnica Czy warto wysłać CV?

Od kilku lat tam nie pracuje. Z tego co przeżyłem NIE WARTO

Zostaw merytoryczną opinię o Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA - Brodnica

• Jak się pracuje w Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA?

Zobacz opinie na temat firmy Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kamiński i Spółka, Autoryzowany Serwis VW i SKODA
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Olsztyńska 5
    87-300 Brodnica