Opinie o Jorg w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jorg. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jorg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jorg w Wodzisław Śląski

znicz bez knota

To wracaj teraz bo sie w firmie zmienia na plus ahaha daja umowy na caly miesiac ahaha a do tego sa szkolenia bhp chyba ktos sie tu wystraszyl kontroli haha

Witam pracowałem w JORGU na sam poczatek miałem 4 zl na godzine a charowałem jak woł po 10 godzin dziennie a przerwa była tylko 15 minut na caly dzień, a jak juz sie siedziało dłużej o dwie minuty to juz dym był szefowa darla sie na nas. a o wypłate to sie musiało prosić i o to też były pretensje. Tylko orać pracownikami potrafili jak niewolnikami.Nie polecam nikomu tej pracy.Jedyny szacunek dla szefa który był ok.

obcy

Co taka cisza na tej stronie? Ludzie podejmują pracę w tej firmie i godzą się na takie warunki pracy, bo zarabiają na życie. To do szefostwa należy stworzenie odpowiednich warunków pracy zgodnych z obowiązującymi przepisami, które w tej firmie w większości nie są przestrzegane i nagminnie łamane.Organizacja pracy też jest beznadziejna. Wszyscy donoszą szefowej, bo ona to lubi. Taka porządna kontrola wiele by zmieniła.

luzik

Ja uwazam ze kazdy ma prawo pisiac a tym bardziej prawde, bo wszystko to jest prawda. Mamy wolnosc slowa w koncu.Nikt tutaj nie napisal klamstw a ludzie ktorzy wybieraja sie do tej pracy moga poczytac sobie jak tam jest i podjac sami decyzje gdzie chca pracowac. Takie strony jak ta sa bardzo przydatne gdy ktos szuka pracy i chce poznac warunki jakie sa w danym zakladzie, aha jeszcze jedno ludzie pracuja w tej firmie bo nie ma za duzego wyboru z praca wlasciwie to w ogole jej nie ma w naszym rejonie a z czegos trzeba zyc. narka.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jorg? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

dajcie juz spokój , ciekawe co zrobicie jak wpadnie PIP? sami sie godzicie na takie warunki pracujac tu.....umicie tylko anonimowo pisac i oczerniać szefostwo , zreszta robicie to kazdego dnia plotkujac na temat każdego pracownika JORGU!!! SZEFOWA nie jest wcale taka zła , fakt warunki nie sa superowe , ale dlaczego sami nie pojdziecie i nie powiecie tego szefostwu w oczy?fakt , ze nie ma tego czy tamtego no i te wypłaty z duzym opóżnieniem ale w koncu nikt nie jest tu przywiazany i nie musi pracować;)pozdrawiam

ja to wiem

Slyszalem ze inspekcja pracy juz sie tam wybiera do was i dobrze bo firma ktora tak funkcjonuje juz dawno powinna zostac zamknieta a jej wlasiciele powinni poniesc surowe kary.Juz niedlugo tak sie stanie.

wypraska

nie narzekajcie tak bo szefostwo zafundowalo nam nowa lawke i stol na ktorej mamy spedzac przerwe :-) aha i mamy pare nowych szafek w szatni:-) moze i wyplata bedzie na czas kto wie... :-)

W pelni popieram. Czasy niewolnictwa chyba juz minely co nie??Chyba ze tutaj czas sie zatrzymal??hehe

oburzony

Tak, tak pilnuj sie szefowo, bo nie znasz dnia ani godziny. Ludzi trzeba szanować, bo to dzięki ich pracy Wam żyje się dostatnio. Za uczciwą pracę należy się godziwe wynagrodzenie wypłacone w terminie a nie jałmużna wypłacana wtedy kiedy szefowa uważa. Ci ludzie też mają rodziny i muszą opłacic rachunki i kupic zywnosc, odziez. Troche przyzwoitosci i szacunku do pracownikow nie zaszkodzi. Czlowiek godnie traktowany potrafi pracowac lepiej i wydajniej.

Robolek

I taką robotę w takim dennym zakładzie oferuje urząd pracy. Żenada, naprawde. Ciekawe czy urzedniczki wiedza, ze pracuje sie tutaj na czarno?? Dla mnie to jest szok, że ta firma jest juz na rynku tyle lat i tak nagminnie lamane sa WSZYSTKIE MOZLIWE PRZEPISY. Nikt tego nie kontroluje czy szefostwo regularnie oplaca wszystkie mozliwe instytucje do spraw kontroli?? Jak byscie zobaczyli ta cuchnaca szatnie to byscie padli chyba. A na hali nie jest lepiej w upaly. Zero wentylacji i ukrop jak w piekle. Jemy na hali jak jakies mongoly. Tragedia.A jak sie czajnik zepsul to pracownicy musieli sie na nowy zlozyc. Pracownicy musza sami sprzatac toalete i szatnie oraz hale i podworko. Dziwie sie ze jeszcze nie musza myc auta szefostwu. Sprzataja im tez w domu a nawet prasuja ubrania. NIEWOLNICTWO W XXI WIEKU!! Niech to ktos skontroluje wreszcie!!Zapraszamy SANEPID I PIP oraz UP!!

jozin z bazin

ot i cala prawda nic dodac nic ujac

FF - 2010-07-22 20:16:44 Ja rowniez popieram powyzsze wypowiedzi. Ta firma to totalne dno. Zadnych przepisow, zero szacunku do ludzkiej pracy. Ludzie prosza sie kilkakrotnie o wyplate tego co im sie nalezy! a szefowa jeszcze ma czelnosc powiedziec, ze trzeba odczekac swoje zanim dostanie sie wyplate! A z naszej pracy tak dobrze zyje! Stawka godzinowa jest strasznie niska, wynosi 5.5zl. Na normalnej produkcji placa dwukrotnie tyle! Pracuje sie 6 dni w tygodniu, kazda sobote. Nie polecam tej roboty. Licze, ze odwiedzi ta firme inspekcja pracy, bo na pewno znalazlaby wiele ciekawych rzeczy. Szkoda czasu, nerwow i zdrowia! Nie no ludzie nie mozecie tak psioczyc na swoich chlebodawcow dzieki ktorym zarabiacie pieniazki na zycie. Hehe oczywisciwe to byl zarcik. W pelni sie z wami zgadzam. moja zona pracuje w szacownej firmie juz pare lat. Dokladnie to o pare lat za duzo, ale to ona sie upiera ze to pieniazki sa i ze zawsze to jakas praca. Zawsze o te wspaniala i cudowna prace byley klotnie . To co tu przeczytalem to juz slyszalem od mojej malzonki . Ludzie sa traktowani jako sila robocza bo inazcej nie mozna tego nazwac. Nie wspominajac o regularnych wyplatach z 2-3 tyg opoznieniem albo i dluzej. Zaplacze socjalne rowne zeru. No i najlepsze prawie zapomnialem praca na czarno albo umowy na kilka miesiecy i gdzie tu szukac emerytury. Dosc biadolenia wazne ze firmie JORK dobrze sie wiedzie . Wielki szacun dla osoby ktora pierwsza napisala o tym wynioslym wydazeniu mianowicie o prawdzie jaka jest w wyzej wymienionym zakladzie .POzdreawiam i czekam na dalsze komentarze.

FF

inny

czy wlasciciel nie zna przepisow BHP, Kodeksu Pracy? dlaczego ludzie pracuja bez umow? dlaczego nie otrzymuja w terimnie wyplaty? jak wyglada obsluga wozka? itp. itd.

po pierwsze właściciele nie dbają w ogóle o pracowników, mają do nich zero szacunku, wypłaty są wypłacane grubo po czasie, bardzo często trzeba się o nie upominać, 1 toaleta na przeszło 20 ludzi na jednej zmianie!

Tak to jest szczera prawda. Jak to jest możliwe, że ta firma funkcjonuje na rynku pono� 20 lat. Czy PIP o niej zapomnia�?

gosc

Nie placa na czas i maja ludzi za nic.Prywaciarze [usunięte przez moderatora]

Anonimek

Praca jest ok, nie jest ciężko.Jedynie szybsze tempo trzeba sobie wyrobić przed sezonem kiedy zamówienie jest duże. Jednak świat to widział śniadania jeść na hali na której się pracuje, praca na 2 zmiany niby po 8 godzin a pracuje sie po 10 i 12 godzin jednak nie zawsze. Soboty tak samo pracuje sie na zmany. Dużo ludzi pracuje bez zatrudnienia nawet ponad rok. o Umowie można pomarzyć jedynie z urzedu osoby dostaną umowe chociaz do końca to i tak nie wiadomo jak to jest, jedni pracują bez umowy bez ubezpieczenia, umowę dostaną na kilka miesięcy albo na miesiąc i koniec i potem znowu pracują na "czarno" Szatnia taka mała że pracowniki nie mogą sie pomieścić, jest kilka szafek, a reszta ubrań wisi albo leży na wieszakach czy podłogach. Pracuje już tam pare lat ale nie polecam tej pracy jeśli zależy komuś na umowie.

Zostaw merytoryczną opinię o Jorg - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Jorg?

Zobacz opinie na temat firmy Jorg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jorg
2.2/5 Na podstawie 56 ocen.

Jorg