Opinie o Jorg w Wodzisław Śląski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jorg. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jorg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jorg w Wodzisław Śląski

Dominika

Na swoim facebookowym profilu firma Jorg informowała, że bierze udział w targach Texworld, żeby znaleźć najlepsze nowości na nadchodzący sezon. kto miał okazję pojechać na te targi? Czy często są organizowane delegacje tego typu? To bardzo atrakcyjny bonus dla wielu pracowników.

Dominika

@x ze strony internetowej nie wynika, że firma ma wielkie problemy finansowe. Ktoś może potwierdzić jak jest naprawdę z obecnych pracowników zakładu?

laiak

jak to nie mają, przecież od zawsze mają tylko, był ostatnio wyraźny komunikat, ze jest w przebudowie.. poza tym nie ma od nich ofert w internecie

x

spytej sie kogos kto tam robi, to bydzie wszystko jasne, szefy majom ludzi za bydlo, wyplaty czasami po pol roku placom, o prymi to mozesz zapomniec, caly czas na dlugach lecom, co chwila komorniki sie po placu kryncom

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jorg? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
robol

bzdury, ta firma to dramat

wiesiek

glupie zdanie,nikt nie musi tam pracowac ,ja mysle ze ten zaklad powinien pip rozwiazac a wielka pania szefowa wyslac do pracy za 5,50 nie by przemyslala pewne fakty,czytajac to postaram sie bardzo zeby ta pania szefowa nawiedzil pip,zus, i yrzad skarbowy ,obiecuje to a obietnic dotrzymuje ,moze tez zglosi sie do pani lokalna gazeta i pani sobie z przyjemnoscia porozmawia o nekaniu pracownikow i wielkich z opoznieniem wyplat, a pani wdowa ktora donosi musi byc osoba bez szacunku dla siebie ,kapus to obrzydliwa sprawa

@
@wiesiek

popieram, popieram,ktos moglby sie zajac wreszcie ta firma!!!

niewolnic - co to za nowe szefostwo, lepsze płace, napisz coś więcej

niewolnic

Witajcie w 2914 moze zapowiadalo sie swietnie nowe szefostwo lepsza placa ale coz wszystko co dobre szybko sie skonczylo partnerzy odeszli stare dzieje powrocily a co najgorsze w szeregi kierownicze wszedl mlody sklad tej rodzinnej firmy ogolny balagan, brak jakiej kolwiek organizacji pracy, bezterminowe wyplaty straszenie pracownikow pozbawieniem pracy i niewolnictwo teraz juz nie 10 godzinne ale idluzej i nieradze sie buntowac bo szefowa wychodowal sobie swoje wlasne klony ktore donosza upokarzaja wrzeszcza jak szalone jedna tak zwana majstrowa starsza samotna wdowka juz przebija z upakarzaniem i donosami nawet szfowa tej firmy lepiej cierpiec glod a trzymac sie od tej firmy jak najdalej

mad

uwazam ze jezeli zatrudniaja na umowe o prace to nie mogą zwolnic na macierzyńskim tak jest zapisane w kodeksie pracy ale juz na zlecenie to mogą wiec ciezko jest z tymi umowami smieciowymi jak co poniketórzy mówią ale idealnego rozwiązania to chyba nie ma zawsze pracodawca cos tam kombinuje jak to w firmach ....

bax

jorg to kompletny bankrut zaś wróciła stara ekipa od rządzenia i już widać tego efekty KATASTROFA !

Teraz całą produkcję przejęła nowa firma, widać zmiany na lepsze. Poczekam z opinią jakiś czas, ale zapowiada się dużo lepsza robota w nowej firmie

ciekawy

Jak teraz wygląda organizacja pracy w firmie??? Czy się jednak coś zmieniło po zmianach??? Czy są przyjęcia do pracy???

dori

Podobna sytuacja jest na tartaku Czyżowice, odradzam pracę w tym przedsiębiorstwie.

alibam

i jak tam ludziki w szczycie sezonu? Wypłaty uniesiecie czy znowu pójdziecie bez? - co jest na porządku dziennym w tej firemce ;)

leń

juz jest 3 kierownikow :D

witam ;)widze i mysle , ze i tak tu nic sie nie zmieni, dorabiaja sie tylko szefostwo na naszej ciezkiej niezapłaconej pracy.....wielka szefowa i jej synalek, tylo szef jest w porzadku;)te wieczne proszenie sie o kase i przyjmowanie ludzi na czarno albo z umowa na miesiac PARODIA!!!!!!mam nadzieje , ze kiedys odpowiedza za to !! ze ktos madry doniesie na nich i zrobi z nimi PORZADEK!!!!POZDRO

kolejny gall anonimus:)

Ja pracuje tu juz jakis czas i uwazam ze gdyby pensje byly godziwe a nie minimalna krajowa i wyplacane na czas to i praca by lepiej szla. Ludzie ktorzy tu pracuja sa dobra ekipa, sa pracowici, staraja sie, widze to, a nikt tego nie docenia. A premie czy inne podobne rzeczy motywuja do lepszej, efektywniejszej pracy. Jorg moglby miec super ekipe stalych pracownikow, ale trzeba ich najpierw zmotywowac i czyms zatrzymac w tej pracy.

gal anonim

teraz mają swoją myjnie :) więc auta nie trzeba im myć a tak na serio jest źle ale pociesze ludzi tam pracujących są gorsze firmy i gorsze szefostwo tu chociaż szefowa nie odnosi się wulgarnie do pracowników jak w innych firmach ale ta praca na czarno i proszenie się o swoje pieniądze to rzeczywiście prawda.... ale jak się jest konsekwentnym to można dojść z nią do porozumienia choćby takiego małego ale zawsze...

szkoda gadac nowy rok znowu to samo nic sie nie zmieniło, chamstwo, ciasne szatnie, proszenie sie o wypłate!!!!dokładnie niewolnictwo xx1 wieku hahah nic tylo pozostaje nam szukanie innej pracy;)pozdro

obserwator

Droga Szefowo! Czy potrafi Pani nie korzystać z wychodku przez 8 - 10 godz. Bo taką wytrzymałość muszą posiadać pracownicy Pani firmy. Ubikacja w firmie jest nieczynna już kilka dni. Awarie się zdarzają. Może należałoby na ten czas udostępnić inną toaletę. Wiem,że Pani rozwiąże ten problem .

klient

Moze by tak ktos odsniezyl wjazd do firmy oraz parking? Jestem klientem i wjazd oraz wyjazd byl dla mnie koszmarem. Nie bylo tez gdzie zaparkowac.

Zostaw merytoryczną opinię o Jorg - Wodzisław Śląski

• Jak się pracuje w Jorg?

Zobacz opinie na temat firmy Jorg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Jorg
2.2/5 Na podstawie 56 ocen.

Jorg