Opinie o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie B.N.S.Spółka Cywilna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie B.N.S.Spółka Cywilna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

p.a

Zwykły (usunięte przez administratora) oszust i cwaniak śmieciowa umowa a przy wypłacie co innego godziny i pieniądze się nie zgadzają nie polecam!!!

zły monter

Do człowieka "mały " piszesz że jesteś dobrym monterem , gdybyś był dobry to byś u nas pracował , ale zjechałeś bo ..... bo byłeś słaby w tym co robisz , a teraz słyszałem że chesz wrócić bo tam gdzie jesteś jest ciężko , cóż szukaj dalej bo tu nasz bramę zamkniętą , panuje tu jedna ważna zasada kto z tąd zjedzie nie ma powrotu. zadowolony pracownik

polek
@zły monter

witam zły monter słuchaj jak chcesz pracowac w (usunięte przez administratora) to pracuj ,W tym roku zmieniła sie płace w niemczech za te 12ero netto to z domu nie wychodił ,Teraz to 15 ero netto i pracuje normalnie nie na bacie pozdrawjam

czarpar
@polek

takie stawki w Niemczech powiedz gdzie bo robie w różnych stoczniach niemieckich i pierwsze słysze o takiej kasie dla nie niemców lepsze mam pieniądze przez polską firme niż przez niemiecką

MicroStep

Do dnia dzisiejszego (22-06-2018) nie otrzymałem Jaaropgaaf-u za rok 2017, dlatego nachodzą mnie myśli, że nie zostałem zgłoszony do Belastingdienst i że pracowałem nielegalnie. Prawie co miesiąc były zgrzyty o wypłatę a ostatnią przelał z dużym opóźnieniem. Drugi raz byłem u niego na kontrakcie, drugi i ostatni. No chyba, że wynagrodzenie za pracę będzie wypłacał z wyprzedzeniem.

MicroStep
@MicroStep

Wczoraj otrzymałem Jaaropgaaf.

Paulina

@Stachu, a jaka jest Twoja opinia o firmie B.N.S. o ile oczywiście miałeś z nią jakieś doświadczenie jako pracownik? Czy myślisz, że takie miejsce jak to spełnia swoją rolę, jako rodzaj drogowskazu dla poszukujących dla siebie miejsca na rynku pracy? Czy sam korzystałeś w przeszłości z informacji i opinii przekazywanych w ten sposób?

@Paulina

Właśnie, to jest portal internetowy poświęcony opiniom o pracodawcach. Taką opinię potrafi raczej napisać osoba pracująca u danego pracodawcy. Więc moje pytanie do Ciebie; co Ty tu robisz? Wątpię, że byłaś pracownikiem w tyj firmie...

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie B.N.S.Spółka Cywilna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Cezary

Wszelkie sprawy załatwia się w firmie a nie na forum!!!

@Cezary

Ale to nie jest "forum". Jest to strona internetowa na której można wyrazić swoją OPINIĘ na temat danej firmy.

Paulina

@swój, rozumiem, że Twoim zdaniem wszystkie negatywne opinie o firmie B.N.S. są autorstwa osób, które zostały z firmy usunięte. Nie mogąc się z tym pogodzić przeżywają frustrację i rozgoryczenie i zamieniają je na krzywdzące i nieprawdziwe absolutnie komentarze? A jak z Twojego punktu widzenia wygląda firma B.N.S. jako pracodawca? Co według Ciebie jest największym atutem tej firmy? Czego mogą się spodziewać osoby, które chciałyby aplikować do tej firmy?

Robert

3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

swój

Większość nieprawdziwych oszczerstw na firmę B.N.S. Artur Pniewski jest pisana przez byłych wywalonych i sfrustrowanych pracowników , którzy nie mogą się z tym pogodzić . Niestety jak w każdej firmie obowiązuje umowa . Jeżeli ktoś z dnia n dzień porzuca pracę to musi się liczyć z konsekwencjami , również jak podejmuję pracę pod wpływem alkoholu lub do pracy chodzi w kratkę czy kradnie itd. itp. Cóż jakoś pracuje tu 30 osób , każdy dostaje wypłatę i nie ma problemów . Najlepiej przyjechać i zobaczyć . A ci którzy nie chcą pracować, bo myślą że za leżenie dostaną pieniądze , niech tu nie przyjeżdżają . Niech jadą tam gdzie jest lepiej . Pozdrawiam

Stachu

Pieniądze (ostatnią wypłatę) dostanie osoba tylko upominająca się o wypłatę. Firma żenada. Nie polecam.

Mar Weg

witam. poczytalem opinie na temat pana artura p. no i wiadomo polaczek dorwal sie do kasy holenderskiej i woda mu do glowy uderzyla. to co polak potrafi tylko oszukac i upodlic polaka drugiego. panowie ja pracuje w holandi i sprawa jest prosta jezeli ktos zostal oszukany przez tego pana to po pierwsze zglosic to w stoczni. oni naprawde tym sie zajma . po drugie wezwac policje a ona juz dalej sprawe rozkreci. pogonia go z holandi i bedzie w kraju wegetowal. pozdrawiam.

A....
@Mar Weg

Jeżeli ktokolwiek czuje się oszukany to od sprawiedliwości są sądy i tam proszę dochodzić swoich praw . Pozdrawiam normalnych pracowników.

Paulina

@Robert, właśnie forum jest tym miejscem, gdzie w sposób gwarantujący anonimowość, można zamieścić informacje, które pomogą innym podjąć decyzję o zatrudnieniu się w konkretnej firmie. Natomiast, jeżeli będą to informacje nieprawdziwe, publikowane celowo po to, aby zaszkodzić pracodawcy, to natychmiast powinni zareagować inni, rzeczywiście zatrudnieni w oczernianej firmie, aby obronić ją przed zniesławieniem.

Robert

Jeśli macie dowody na swoje słowa to forum nie jest właściwym miejscem

@Robert

Co chcesz przez to powiedzieć?

q

13 euro I 56 h w tygodniu. Prawda ?

pracownik od września 2017
@q

Prawda bez ściemy

pracownik od września 2017
@q

Prawda bez ściemy

Remik

Może dowiem się czy warto aplikować?

A.H.
@Remik

Stanowczo nie warto!!!

Darek
@A.H.

Stanowczo pracuje tam 30 osób pół roku i jakoś nie nażekaja. Pracownik wywalony na zbity pysk nie bez przyczyny nigdy nie napisze dobrej opini.

@Remik

Nie warto!!! Oszukuje na pieniądze!!!

Bartek.

Same cioty. Spawacze slabiiii :) Gnoja:) I mowia o sobie fachowcy:) zero pojecia o robocie.

@Bartek.

A Ty co tam robiłeś?

mej dej

Witam ta firma jest oszustwem ON nie PŁACI UWAGA

@mej dej

racja

byly pracownik

potewierdzam . ARTUR PNIEWSKI..dziad ,krętacz i cwaniak,, nie odbiera telefonu ani nie odpowiada na żadne proby skontaktowania się z nim.. unikajcie jego ofert pracy jak ognia...NIKOMU NIE POLECAM WSPOLPRACY Z TA FIRMA W STOCZNI SCHEEPSWERFGRAVE W HOLANDII..

@byly pracownik

lubię to

mały

Witam jestem dobrym monterem ale to co zobaczyłem to prawda jeszcze nie dostałem WYPŁATY i karze czekac on nie PŁACI i nie pracujcie tam bo bedziesz żałował ,Warunki mieszkalne sa zjebane uchodzy maja lebsze NIE POLECAM on nie PŁACI OSTRZEGAM

@mały

lubię to

Cezary

Czy tylko narzekać potraficie? Może jednak warto tu pracować!!

Zostaw merytoryczną opinię o B.N.S.Spółka Cywilna - Warnice

• Jak się pracuje w B.N.S.Spółka Cywilna?

Zobacz opinie na temat firmy B.N.S.Spółka Cywilna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.N.S.Spółka Cywilna?

B.N.S.Spółka Cywilna
1.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • 121
    74-201 Warnice