Opinie o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie B.N.S.Spółka Cywilna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie B.N.S.Spółka Cywilna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

Luki

Nowa tak bo jak ktos tu czyta opinie o b n s juz sie nie wybiera do tego pana czlowiek bez zasad i sumienia wyrzucal ludzi bo ktos mial prawo sie odezwac czy bedzie wyplata i nie ma co jesc ludzie krazyli po grave bez euro w kieszeni dlatego zmiana firmy i nazwy ale wszystko nadal prowadzi ta sama osoba wiec nic dobrego nie ma praca na wlasne ryzyko trzeba poprosic administratora zeby zalozyli na nowa firme forum i niech ludzie wiedza ze czasem lepiej nie jechac niz sie meczyc i prosic o swoja kase ale to wszystko do czasu

st

ta ciota zamieściła ogłoszenie o prace na stoczniowcach pod inną nazwą firmy BNS NETHERLANDS BV kusi zarobkami 15i16euro trzeba przestrzec ludzi żeby to ścierwo już nikogo w (usunięte przez administratora) na kase nie zrobił

@st

Gdybys chcial wiedziec to nowa holenderska firma i kto chce pracowac to bedzie pracowal a ty szukaj dalej pracy

KAROL

OSTRZEGAM NIE IDZCIE DO PNIEWSKIEGO DO PRACY LEPIEJ POLEZEC NIZ ROBIC DARMO TA (usunięte przez administratora) RADNY (usunięte przez administratora)

Kuba

Dostałem wyrok z sądu. Teraz czekam czy polubownie zapłaci, jak nie to komornik

waldek
@Kuba

sąd sadem a sprawiedliwość po naszej stronie

@Kuba

Na razie 2000 oddał. Ma w ratach spłacać.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie B.N.S.Spółka Cywilna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Kinga

Witam, jeśli ktoś ma jakiekolwiek informację odnośnie Pana (usunięte przez administratora) albo chociaż jakaś sprawa się ruszyła, bardzo proszę o kontakt. Mail: (usunięte przez administratora)

Lasser
@Kinga

SZW-Inspectie Werke prowadzi sprawe :D Smiechu warte do tej pory nic nie zrobili ,twierdza ze to bardzo mily pan :D

Robert

Firma ma nowy adres siedziby i do korespondencji sprawdzić na CEiDG.

nn

Witam mam pytanie czy ścierwo zapłaciło komuś zaległe pieniądze?

Mi nie, za sierpień 252 godzin i 60 za sierpień

60 za wrzesień

@nn

LISTA LUDZI POKRZYWDZONYCH!!!! NA JUZ WRAZ Z KONTAKTEM !!!! MIALEM DZISIAJ SPOTKANIEZ Z INSPEKCA PRACY reszta na priv

kubagd@gmail.com

Proszę o odzew

Mam zamiar napisać do interwencji Polsat mam poparcie z innych kabloidow tylko jeżeli zwrócą się do wszystkich którzy dawali swoją opinię na tym forum proszę odpowiedzieć i podzielić się swoimi odczuciami i mówić wszystko co leży wam na sercu i jakie problemy macie w związku z Powyższym Pniewskim.

@Proszę o odzew

probowalem do TVN UWAGA ,ale sam niewiele zdzialalem,trzeba utworzyc Grupe WSZYSTKICH POKRZYWDZONYCH,niech ktos rzuci jakis temat,moze Grupe na Facebook?

@lasser

Z tą grupą na Facebook to super pomysł.

No to dzialajmy!!!!!!!

@Proszę o odzew

JA POPIERAM BARDZO CHĘTNIE SIE DOŁĄCZE

Założyłam grupę na Facebooku
@Stachu

Utworzono grupę na Facebooku SCHEEPSWERF GRAWE.PROSZE SIE ZAPISYWAC.

lasser

nie moge znalezc tej grupy

p.a.p

nie ma co się cackać trzeba łamać gnoja choćby dla przykładu

Hudini
@p.a.p

Groźby i samorządy są karalne. Pamiętaj że każde urządzenie ma swój adres IP łatwy do zamierzenia. Tak wìeć szybko mogą dojść k to komu grozi

@p.a.p

JESZCZE RAZ POWTARZAM: SKLADAJCIE WNIOSKI DO "SZW" !!!! -Inspectiewerke latwo znalezc w internecie,sa nawet wnioski w jez.polskim,jednak moze byc z nimi problem,dlatego trzeba do nich dzwonic po kilku dniach aby sprawdzic czy wniosek dotarl,na ostatnim "ekranie" skladania wniosku znajduje sie nr wniosku ,ktory nalezy sobie zapisac aby podac telefonicznie w celu weryfikacji czy dotarl. DRUGA OPCJA to wyslanie mail'a na ich glowny adres email w ktorym zawarte sa wszelkie informacje na temat calej sprawy wraz ze skanami dokumentow,ja tak zrobilem (napisalem w jez.angielskim) Pamietajcie! (przy wysylaniu mail'a): -podac wszystkie swoje dane kontaktowe wraz Sofii nr, -podac pelna nazwe firmy wraz z nr "kvk" znajdziecie go w internecie gdyz "B.N.S."jest zarejestrowy rowniez w Holandii -opisac dokladnie syt.takze jaka stawke obiecywal!!! bo na papierze jest inna PYTANIE: ILE OSOB JEST POSZKODOWANYCH?

@Hudini

A OKRADANIE LUDZI NIE JEST KARALNE HUDINI PRZESTAŃ SIĘ MAZAĆ MAM W (usunięte przez administratora) IP NIECH SIĘ DOWIE ZA CO DOSTANIE BOKSA

Pip jest wasza droga.
@lasser

Pisałam ale zawsze coś nie tak teraz mamy nadzieję w naszych slożbach zostaliśmy powiadomieni że Ten pan jest uwikłany i będzie rozprawa Pip ze Szczecina kontaktował się z mocodawca w Holandii.dlatego namawiam wszystkich do złożenia wniosków w Państwowej Inspekcji Pracy w swoim mieście jeżeli w tych placówkach coś się dzieje nie tak proszę to zgłaszać.a nawet do Szczecina

Kuba

Chociaż imionami piszcie. Ja mam bubulek na fb

Pip jest wasza droga.
@Kuba

No proszę PIP w Szczecinie Działa tak ja powinna teraz zostaliśmy poinformowani że poraz 2 pan miał się zgłosić z papierami do wyjaśnienia i nic a w między czasie pracownicy PIP sprawdzając wszystko no mają zonka i będziesz sprawa w sądzie .dlatego cały czas mówię chłopaki składajcie sprawę do Państwowej Inspekcji Pracy trwa to długo ale wyniki będą .Przede wszystkim syn nie dostał świadectwa pracy na pomówienia że pił musi być protokół jak wygląda protokół to (usunięte przez administratora)i jego pod (usunięte przez administratora)powinien wiedzieć.?!

a.p

podobno świniak w filmie teraz zagra główną rolę druga część polskiego filmu ;TO JA (usunięte przez administratora)

Jjac

Winien mi jest za wrzesień 2080 e te ścierwo nie ma honoru radny znajdziemy go !

@Jjac

Utwórzcie profil bądź grupę na Facebooku. Na przykład: Oszukani przez B.N.S. Artur Pniewski.

@Jjac

Po co pracowałeś we wrześniu jak wiele osób pisało że za sierpień nie płaci? Już czekam na posty ludzi którzy będą pytać o październik :). Pracujcie dalej na tego zlodzieja

Paulina
@Jjac

Rozumiem Twoje emocje, jednak bardzo proszę żebyś pamiętał, że na forum nie powinno się nikogo obrażać. Pisząc komentarze należy pamiętać, by były one jak najbardziej merytoryczne. Przedstawienie faktów umożliwia zainteresowanym osobom zdobycie rozeznania odnośnie sytuacji w firmie. Czy podjąłeś jakieś kroki w celu rozwiązania sytuacji związanej z wynagrodzeniem za pracę w B.N.S?

@Paulina

A jak byś nazwała człowieka, który okrada ludzi?

Igor
@Stachu

Zanim zaczniecie oczarniac kogoś i obrazac , najpierw napiszcie za co zostaliście wywaleni z pracy. Za chlanie , taki jest Polak na kontrakcie. Chla wywalają go a potem domaga się sprawiedliwości. Chlanie w pracy to bezpośrednie zagrożenie życia swojego i innych pracowników. W kontrakcie masz napisane jakie konsekwencje ponosi pracownik , więc pretensje miej sam do siebie.

@Jjac

Wreszcie odezwal sie do mnie czlowiek z SZW czyli holenderskiej inspekcji pracy,niestety mam czekac do polowy stycznia,cala sprawe musialem zalatwiac przez mail'a bo wnioski online nie dzialaly,kto jeszcze skladal wnioski do SZW?

@Igor

Mi podziekowali bo pracowalem tylko za dwoch a nie za trzech :D TAKA JEST PRAWDA!!!(usunięte przez administratora)

Kuba

Ja składałem pismo do sądu pracy i dalej czekam. Niestety polskie sądy działają na korzyść (usunięte przez administratora). Jak coś będę wiedział napiszę.

@Kuba

Mi PIP odpisal ze Pniewski nie odbiera pisma i zebym sobie sam sprawe przez adwokata zalatwil,smiech na sali,ale faktem jest ze dziala poza granicami Polski

p.a.p

nie ma co straszyć sądami tylko trzeba połamać szmaciarza,przyjezdni zza wschodniej granicy aż się trzęsą i z chęcią oprawią gnoja za parę złotych

Ktoś dostał?

Czy ktoś dostał zaległe pieniądze? Ciekawe czy ten pan który pisał że sprawa w sądzie i że spotka się z p Pniewskim coś na ten temat się wypowie bo u nas sprawa jest w pip już próbowali się skontaktować z p Pniewskim ale nie ma kontaktu teraz sprawa poszła do przedstawienia firmy będą się kontaktować z Holandią i dadzą nam znać a poza tym wysłano 2pismo z wymagalnoscia zapłaty przedsadową.Nie odbiera!A odsetki rosną złóżcie pismo do inspekcji pracy w swoich miastach.

mi za maj nie zapłacił 1500 euro

Radny oj !!! Zaradny

Ludzie są bez wypłaty od sierpnia Pan Pniewski nie odbiera telefonów i pism poleconych jak chce kogoś zniszczyć to po prostu nie płaci a przecież trzeba mieć za co kupić jedzenie .ale za to wpuszcza kogoś żeby ludzie kwalifikowali się do zwolnienia . Żeby nie płacić za ciężka charowke.Ale teraz Pan ma pracowników z Ukrainy za dużo mniejszą pensję.Ciekawe czy z nimi pan tak postapi .?!!!

Zaległe wyplaty

Dzisiaj jest 15 11 2018 czy już ktoś dostał pieniądze za Sierpień i Wrzesień.?

!

Synowi zablokowano konto bankowe bo nie było wpływów pracował w między czasie w Niemczech i wypłata wpłynie 10 112018 i co ja z tych marnychgrosz mam konto podratować A ten Pniewski nawet listów poleconych nie odbiera i wszystkich ma w (usunięte przez administratora) .Panie Pniewski uprzedzam jeżeli coś się stanie mojemu synowi .!!!

To znowu my bo zaraz

Ludzie są zdesperowani tak było w latach 2015-2016 że żerowania na na pracownikach.teraz kombinacja jeżeli pracownik nie otrzymał wynagrodzenia za swoją pracę A ma wszystko udokumentowane i pracodawca nie płaci to może jest coś na rzeczy np ktoś robi a za tydzień to coś zrobione wraca i...mamy zdjęcia z co najmniej.nie tylko my mamy już wszyscy Y mają a my mamy w depozycie nie wiem o co chodzi ale mi pasuje jeżeli wreszcie Pan Panie Pniewski zapłaci zaległa pensje z odsetkami bo nie odbiera pan pism poleconych zaraz będzie następne. Ale ja tylko tak robię prawnie . Moje sugestie dla B.N.S.Spółka Cywilna: Nie chce mieszkać pod mostem przez tego pniewskiego Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie wiemy co więcej zrobić zeby nas ktoś wysłuchał trzeba będzie iść do mediów TVN lub Tv Polsat

Zostaw merytoryczną opinię o B.N.S.Spółka Cywilna - Warnice

• Jak się pracuje w B.N.S.Spółka Cywilna?

Zobacz opinie na temat firmy B.N.S.Spółka Cywilna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.N.S.Spółka Cywilna?

B.N.S.Spółka Cywilna
1.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • 121
    74-201 Warnice