Opinie o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie B.N.S.Spółka Cywilna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie B.N.S.Spółka Cywilna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

MAREK

Byłem przy tym wypadku , jaka noga roztrzaskana ,??? złamanie, jutro facet już ma ściągany gips. Może groźnie to wyglądało , ale wypadki czasem się zdażają i są nie uniknione. Możemy tylko robić wszystko żeby im zapobiec ale nie zawsze się to udaje. Wystarczy iść w Gdańsku rano do chirurga i zobaczysz jakie stoczniowcy i ilu ma wypadki codziennie.!!!!Jeżeli praca dla Ciebie w stoczni jest za ciężka to jedź na zbiór pomidorów lub ogórków do Holandii to zobaczysz jaka to lekka praca. Jesteś chyba imitacją stoczniowca. Jedź do Anglii tam będziesz miał super warunki w stoczni nic prawie nie będziesz robił i jakiś Polak wydyma Cię na kasę takie są reali. A tu kasa na czas i co do centa.

zadowolony

Muszę tobie zaprzeczyć , pracuję w B.N.S. od 3 lat firma zarejesrowana w Holandii w Balastingdient czyli Urzędzie Skarbowym oraz KvK Izba handlowa. Po pierwsze nie wspomniałeś że firma wypłacalna.Na bank dostałeś całą kasę i pewnie jeszcze zaliczkę bo przyjechałeś pusty . Warunki pracy ,jak to w STOCZNI to nie piekarnia panowie to przemysł ciężki. Owszem przyjeżdżają i zaraz zjeżdżają ludzie ale to laicy w zawodach ,pseudo spawacze i monterzy , żeby pracować to trzeba coś umieć . Widziałem ten wypadek , jak to w stoczni wypadki , były ,są i będą się zdażać , na autostradach też są wypadki i do kogo można mieć pretensję do właścicieli :-)

robol

ostrzegam przed firma B.N.S facet wysyła do pracy w Groningen do firmy GSC Bardziej bym nazwał [usunięte przez administratora] pracy własciciel codziennie szuka do odstrzelenia ludzi ,praca jak praca warunki poraszka kibel w baraku zimno cino robisz swoje i szybko do pracy pilnuje cie kapo jak staniesz choć na chwilkę to stoi przy tobie i pogania do pracy zapierdzielasz cały czas na wysokich obrotach ale jak masz słaby dzień to za ra wynocha do polski zaznaczam przyjazd i zjazd na własny koszt robisz i nie wiesz kiedy cie wywali .Brygadzista to kolejna porażka , brak kompetencji ,za mnie uszkodził gościa noga roztrzaskana i tira zbiornik i obrysów ka . jeśli chodzi o bezpieczeństwo to dopiero porażka jazda suwnicami bez uprawnień wózka i podnośnikami brak rusztowań znaczy sie z przepisami na bakier.po prostu ma być zrobione a jak to nikogo nie obchodzi.

Zostaw merytoryczną opinię o B.N.S.Spółka Cywilna - Warnice

• Jak się pracuje w B.N.S.Spółka Cywilna?

Zobacz opinie na temat firmy B.N.S.Spółka Cywilna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.N.S.Spółka Cywilna?

B.N.S.Spółka Cywilna
1.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • 121
    74-201 Warnice