Opinie o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie B.N.S.Spółka Cywilna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie B.N.S.Spółka Cywilna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

xxx

Witam, Potwierdzam wcześniejszą opinię, że Artur Pniewski to krętacz i cwaniak. Jeśli chcesz sam zakończyć współpracę i wyjedziesz to kasy nie zobaczysz. Nie odbiera telefonów ani nie odpowiada na maile. Również ostrzegam.

AktualnyPracownik BNS
@xxx

A ja pracuję w BNS Artur Pniewski i jest Ok . Owszem wywala ludzi a raczej im dziękuje za nieróbstwo (usunięte przez administratora) i chlanie i za to go cenię . Ja przyjechałem tu pracować i nie mam problemów z niczym w tej firmie

Bono
@xxx

Jeśli zam kończysz współpracę i jedziesz do domu to przeczytaj umowę , którą podpisałeś . Masz 14 dniowy okres wypowiedzenia to chyba normalne ale przychodzisz rano i mówisz Prezesowi że jedziesz do domu i (usunięte przez administratora) to się nazywa pożucenie pracy . I nie miej pretensji że nie dostałeś kasy dzyndzlu. Mam tą umowę przeczytałem i zrozumiałem . Ty pewnie chlałeś , nie przychodziłeś do pracy lub kradłeś albo po prosto opierda..łeś się i cìę wyjeb ...ł na zbity ryj . I tak powinno być .szacun dla Prezesa Artura

Bartek
@Bono

Co ty (usunięte przez administratora) gamoniu... nawet jak porzucisz prace to I tak musi do kase wyplacic...

Polak potrafi

Oczywiscie za pijanstwo itp ... ludzie wylatuja... praca jest ok sama w sobie .. po 12 godzin i dojazd do kwatery 50km tragedia..auta do jazdy do pracy same rupcie.. kwatery tragedia, brak cieplej wody w kuchni wiadro pod zlewem..brak pralki porzadnej lodówki brak tv oraz internetu.. ludzie spia na materacach z odzysku..jednym slowem TRAGEDIA..

Byku
@Polak potrafi

Kispkiej baletnicy to i rąbek u spudnicy przeszkadza. Jeżeli pracowałeś w Holandii to wiesz dobrze że 50 km do pracy to normalne mają i po 80 km . Ważne w jakim czasie przejedziesz tą drogę my jedziemy 35 min. a w Rotterdamie stoją tylko w korkach 50 min. Plus dojazd 20-30 min. I tak codziennie . Najlepiej marudzić . Jeżeli jest praca i płaca to Ok. A detale zawsze można poprawić.Czyż nie ? ROBERCIE

Jack
@Polak potrafi

Oczywiście jak jeździłeś do pracy tymi rupciami to nie nażekałeś . Szef dla nowych pracowników będzie kupował nowe auta i nowe materace. Ludzie nie szanują to co nie jest ich na mieszkaniach sami robią (usunięte przez administratora) a później nażekają . Taki jest Polak , a czy w umowie masz że na mieszkaniu ma być internet. Teraz prawie każdy ma go w telefonie nie ma roamingu tak wìęc to nie duży koszt, ale ja się żydzi na internet a na piwo i wódę stać codziennie to nie przeszkadza.

POLpol

Nie pracuje z tym Panem ale mam taki zamiar jednak po kilku jak to sie mowi poparzeniach sprawdzam opinie,tym berdziej ze czlowiek w rozmowie tl sympatyczny i jak to sie mowi swoj chlop,ale juz pracowalem w stoczni gdzie jeden nasz rodak mial takie uklady z szefem ze teraz to on wybiera ludzi ale takich co mu liza cztery litery bo sam poza dobrym znaniem jezyka angielskiego NIC nie potrafi,no i oczywiscie stawia.Nie wiem czy to prawda ale tu podobno nie toleruje sie pijanstwa nie mowiac o gorszych sprawach jak kradzieze,narkotyki czy zadymy do jakich dochodzi na kwaterach szczegolnie po ,,zasilaczach''niektorzy sa pierwsi.Dlatego pytam jak to wyglada ale od ludzi ktorzy tam pracuja juz dluzszy czas i mogs odpowiedz szczerze,jest jedno co mniie dziwi warunki Holenderskie a wyplaty raz w miesiacu a nie raz w tygodniu jak to obowiazuje w Holandii,a takze jak wygladaja mieszkania tzn standard tych mieszkan.Bardzo prosze o odpowiedz kogos kto tam pracuje juz jakis czas i odpowiedza zgodnie z prawda.Pozdrawiamni zycze powodzenia.Czekam chociaz na jedna odpowiedz zgodna z prawda.

AktualnyPracownik BNS
@POLpol

Tak jak słyszałeś za pijaństwo , narkotyki i złodziejstwo bujki na kwaterach człowiek jest usuwany z firmy dyscyplinarnie tak myślę że jest we wszystkich firmach . Wypłataa raz w miesiącu tak jest bo to nie jest biuro pośrednictwa pracy gdzie tak płacą i żucają ludźmi z projektu na projekt . U nas masz stałe zatrudnienie w jednym miejscu wystarczy robić swoje. Właściciel Polak zna dobrze angielski i zna dobrze budowę statków od podszewki. Sam czasami idzie na halę i coś robi lub doradzi wystarczy chcieć pracować i znać się na fachu. Kwatery po 6 osób , 4 sypialnie i duży salin. Czyli 2 pokoje 1 osobowe i 2 osobowe. Pracuję tu 4 miesiące i nie nażekam a byłem już na kilku kontraktach i wiele widziałem .

arek pracujacy kiedys

witam ostrzegam przed Arturem Pniewskim umowa i zgłoszenie do urzędu w Holandii dopiero po 2- 3 tygodniach , warunki mieszkalne porażka. Brak w umowie jakiejkolwiek wzmianki, że pracuje się w Holandii, Do tego Artur jest radnym ciekawe czy w jego okręgu wiedzą, że łamie prawo, samochody służbowe w fatalnym stanie, prawie sami alkoholicy, Artur prosty chłop który nie ogarnia tematu zarządzania takim projektem, razem z synem na zakupy jeździ. Ludzie się skarżyli , że kasa się spóźnia, do tego ciągłe wymówki Artura i ściemnianie, masz robić , nie ma narzędzi to kombinuj porażka !!!!

Byku
@arek pracujacy kiedys

To ty Marcinku , który pracowałeś aż 2 dni tak smarujesz . Następnym razem Prezes będzie wymagał zaświadczenia od psychiatry . Cała brygada potwierdzi że masz nie równo pod sufitem ale to twój problem .

Lewy
@arek pracujacy kiedys

Skoro jesteś z Prezesem na Ty to dlaczego Cię wywalił. Prezez Artur lub szef nie przechodzi Ci przez gardło. To że pozwala mówić do siebie na Ty to tylko znaczy że nie chce się wywyższać ponad pracownika i integruje się z nimi. . Ty widocznie poprostu nie nadawałeś się tu do pracy .Pracuje 30 osób i jakoś jest ok . Zadowolony pracownik.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie B.N.S.Spółka Cywilna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Robert

Opinia następnego wywalonego pracownika za nieróbstwo , chlanie , ćpanie lub złodziejstwo , który został wywalony i nie jest z tego powodu zadowolony. Na umowie napisana jest nazwa stoczni i miejscowość i kraj wykonywania pracy. Chyba że od chlania tracisz już wzrok albo nie umiedz czytać ze zrozumieniem.

spawacz

czytam sprzeczne opinie,a ten cukier to pewnie napisany przez sama firme.NIC nie bierze sie z niczego.

Robert

Czy warto zaczynać pracę w firmie? Może coś się zaczęło zmieniać?

Jack
@Robert

Warto .

Paulina

A jak B.N.S.Spółka Cywilna przedstawia się na dzień dzisiejszy? Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Jak od tego czasu rozwinęła się firma? Jakie zmiany zaszły? Uważacie, że warto o czymś powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze komentarze.

xoxo

Budowanie i naprawa statków to przecież normalne obowiązki, a atmosfera jak i waunki pracy są całkiem dobre @makrela. Wiecie czy są teraz jakieś oferty pracy?

Bez sił

(usunięte przez administratora) Jeżeli chcesz u kogoś za darmo i bez ubezpieczenia popracować w Holandii to właśnie u niego masz ogromne szanse. Odradzam to krętacz, ty zapieprzasz w pracy, a on z przyjemnością rozwala twoje ciężko zarobione pieniądze. Ostrzegam.

zenek

wielki kit nie odbiera telefonow nie chce wyplacic kasy Artur Pniewski odradzam wyjazd warunki masakra brak klamek w drzwiach naczyń do gotowania wszystko swoje

frago

ta pewnie.... jak dla mnie to branża jest o tyle nietypowa że brakuje raczej pracy dla ludzi , którzy mają dużą wiedzę i umiejętności jeśli chodzi o pracę w stoczni chociażby. Oczywiście mówię tutaj o pracy za godne pieniądze a nie za jakieś grosze, bo taką to jak najbardziej ... znajdziesz i na drugi dzień

Igor

Język sprawdzany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej , nie trzeba robic testów , co roku dają prezenty , tym razem dadzą dopiero po nowym roku ;-)tak powiedzieli

Igor

Witam. Jeśli ktoś szuka pracy jako spawacz lub monter w BNS niech patrzy na Stoczniowcy.pl oferty pracy. Igor aktualny zadowolony pracownik

sęku

Wysłałem swoje dokumenty na E-mail ,przeszedłem pozytywną weryfikację,czekałem około 4 tygodni na pracę i pracuję nie narzekam . Zwiększają zatrudnienie w zależności od ilości podpisanych kontraktów , zależy jaki masz zawód i dokumenty i czy znasz jakiś język

sęku

Nie często tu zaglądam ale jeśli chodzi o nabór pracowników to zawsze mozna wysłać dokumenty i CV na firmowego maila (usunięte przez administratora) to dla tupac i zainteresowanych cześć

sęku

Są salony po 40 m2 na osobę , do tego obsługa i prywatny kierowca , wszystko pokrywa firma . Nie zadawaj głupich pytań "anonim " TY nie szukasz pracy tylko bazgrania z kimś na necie. A jeśli szukasz pracy to muszę Cię zmartwić , dobrzy fachowcy nie szukają pracy to firmy szukają dobrych fachowców . Bez odbioru !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sęku

Potwierdzam opinię Pana Marka jest dokładnie tak jak napisał ,firma OK wypłacalna , warunki mieszkaniowe dobre, na płace też nie ma co narzekać mam 13 euro netto jako spawacz 135/136 miesięcznie wyciągam min,2700 euro na rękę i jestem zadowolony

MAREK

Firma BNS daje darmowe mieszkanie i dojazd do pracy lub płaci kilometrówkę 0,19 centów za każdy kilometr dojazdu do pracy. Jeśli chodzi o zaliczki możesz dostać po przepracowaniu 1 lub 2 dni , tak więc jest OK

Witam . W tej chwili zarobki są od 10 do 13 euro netto na warunkach holenderskich . Wysokość zarobków zależy od tego w jakiej stoczni lub firmie holenderskiej pracujesz , ale spokojnie można wyciągnąć miesięcznie około 2500 € na czysto ,wiem bo pracuję aktualnie i sobie chwalę . POLECAM firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o B.N.S.Spółka Cywilna - Warnice

• Jak się pracuje w B.N.S.Spółka Cywilna?

Zobacz opinie na temat firmy B.N.S.Spółka Cywilna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.N.S.Spółka Cywilna?

B.N.S.Spółka Cywilna
1.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • 121
    74-201 Warnice