Opinie o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie B.N.S.Spółka Cywilna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie B.N.S.Spółka Cywilna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

Jakie są warunki zatrudnienia w B.N.S.Spółka Cywilna?

Slavko Nowy wpis

Umowy z zaniżonymi stawkami, kary za wszystko. Omijać szerokim łukiem

Czy w B.N.S.Spółka Cywilna występują paczki/bony świąteczne?

Slavko Nowy wpis

Tak, z tego co ukradnie Artur Pniewski... Robi sobie paczki i bony.

Joanna

Zdaje się, że działania jednego wspólnika przypisujecie drugiemu. Padało tutaj nazwisko, a ono nie pasuje do właściciela tej firmy na której komentujemy. Pewni jestescie że to nie błąd?

Jac
@Joanna

Nie

Czy w B.N.S.Spółka Cywilna możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jac

Jezeli chodzi o rego dziada z holandi to prosze uwazac dziwie sie ze ten (usunięte przez administratora) jeszcze zyje

Slavko
@Jac

Bo to prawda

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie B.N.S.Spółka Cywilna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
zainteresowany

czy firma Interwerk Group B.V. z holandi załozona agencja pracy przez artura pienawskiego 23 lutego 2021 to ta sama osoba o której tu piszecie bo wypłaty w holandi sa tygodniowe a oni podaja 1 w miesiacu i to juz jest podpadajace

zainteresowany rowniez
@zainteresowany

to ten sam zlodziej,w kraju sciga go komornik,lepiej zapomnij o tej firmie

Stachu

Pniewski... Jadę do ciebie i będzie ...

Agnieszka

Wiecie, jak wygląda aktualna sytuacja w firmie? Na stronie internetowej nie znalazłam istotnych danych. Napiszcie proszę, jaki rodzaj umowy jest oferowany przez pracodawcę. Widzę, że jest tu sporo komentarzy dotyczących problemów w wypłacie wynagrodzenia, udało się wyjaśnić sytuację?

Antonio
@Agnieszka

Umowy ?? Umowa na mordę... A najlepiej jak się nie będziesz pytać o umowę. Ta zakłamana swinia obiecuje duzo przez telefon a po przyjeździe na miejsce już są inne warunki niż było ustalane przez telefon . Z wypłatami to już wgl historia. Mi ten gruby zapryszczały pedał jest winny 500e od ponad roku . Wiem że pieniędzy już nigdy nie odzyskam . Niech sobie szmaciarz wódkę na weekend za to kupi bo chlac lubi a później rzyga przez balkon bo i taka sytuacja miała miejsce. Firma krzak szef sk.u.rwysyn nie polecam . Chyba że ktoś chce pojechać i dorabiać frajera.

Jarek_Jarecki

Witam ja również wraz z innymi kolegami zostałem (usunięte przez administratora) przez BNS Nederland Artura Pniewskiego. Szukałem pomocy w odzyskaniu pieniędzy trafiłem na państwową instytucję w Holandii, która pomoże w odzyskaniu pieniędzy CAŁKOWICIE ZA DARMO. Ja również nie chcę nic za pomoc odzyskaniu pieniędzy. Poprostu chodzi o to ze ja sam bardzo ucierpiałem na tym że Pniewski niewyplacił mi należnych pieniędzy. Przez kilka dni byłem bezdomny w Holandii. Wiem jak to jest zostać (usunięte przez administratora) dlatego chcę pomóc odzyskać pieniądze tym co tam pracowali po 12 godzin dziennie zostawiając w Polsce rodziny,żeby na nie zarobić a wracali do domów bez wypłaty. Trzeba zakończyć ten złodziejski proceder żeby nasi inni koledzy nie musieli przechodzić co my. I żeby Artur Pniewski został zgodnie z prawem surowo ukarany. DZIAŁAMY PANOWIE TO NIC NIE KOSZTUJE A SKUTECZNOŚĆ TA INSTYTUCJA MA 100%. Zapraszam do kontaktu zemną jarkonl@wp.pl

violla
@Jarek_Jarecki

Wygrał syn sprawę w sądzie pracy wygrał w sądzie Rejonowym papiery zostały założone u Komornika A komornik rozłożył Pniewskiemu 15 000zl na raty 1 pierwsza rata przyszła 1600zl A druga już nie Komornik powiedział że dłużnik ma majątek za granicą i uciekł nie można ściągnąć kazał nam te pisma przetłumaczyć i wysłać tam gdzie mieszka ja się odezwę na maila i poproszę o ten adres A może ma Pan adres do komornika w Holandii.

Serhii Borblyk
@Jarek_Jarecki

Jestem Ukraińcem. Również pracowałem na pana Artura Pniewskiego ale był zatrudniony przez pośrednika. Pracowałem w okresie od 19.10.2020 po 19.12.2020. Robiłem jako monter-spawacz na godzinę/10€, ale niestety już miesiąc jestem w Polsce i czekam na wypłatę. Ale pan Pniewski nie spieszy wypłacać pieniądze. Mam rodzinie, muszę zapłacić czynsz wynajmu. Nie wiem co mogę zrobić aby jak najszybciej dostać pieniądze?( Proszę o pomoc.

Ten zarzygany i pryszczaty swiniak jeszcze ma firmę? Powinien dawno temu zdechnac...

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie B.N.S.Spółka Cywilna?

Frozal

Biorą jak leci. Oczekują chęci i motywacji do pracy. Tak nawiasem, lepiej się tam nie pchać, chlew nie miejsce pracy, ale za to ludzie w porządku, oprócz prezesa i paru dupolizów...

replay

w listopadzie czternastego wy...bali z rady artusia pniewskiego oswiadczenie majatkowe obowiazek to zasrany pniewski mial to w (usunięte przez administratora) byl >ZAPRACOWANY< wszyscy szybko poskladali on czekal do listopada wojewoda sie pod...wil up....lil dziada zakrecila sie pniewskiemu w podlych slepiach lezka juz nie bedzie podziekowan od kopaczy z brzeska pniewski taki sam radny jak i pracodawca czyli oszust,jak on mial wykazac w oswiadczeniu majatkowym kase ktorej nie wyplacil ludziom za uczciwa prace

STEFAN

UWAGA TO ŚCIERWO SIĘ TERAZ OGŁASZA JAKO bns nederland b.v NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ OBIECUJE 15 EURO NA GODZINĘ JUŻ TYLE LUDZI (usunięte przez administratora),CHYBA ŻE KTOŚ CHCE ORAĆ ZA DARMO!!!

BNS artur pniewski to szajs i pomyje....Koledzy Stoczniowcy pod zadnym pozorem nie polecam tej firmy...

Niech Pani nie lamentuje . Pani syn podejmował pracę pod wpływem alkoholu spozywał go również w pracy i został dyscyplinarnie zwolniony i musiał ponieść konsekwencje .Adam Hybza pozdrawiam

Leszek

Ktoś może potwierdzić informacje, które padły w tym wątku o rzekomej niewypłacalności firmy B.N.S.Spółka Cywilna? Chciałbym upewnić się, czy rzeczywiście można nie otrzymać należnego wynagrodzenia.

On
@Leszek

Niech Pniewski lepiej napiszę o tych ludziach którzy nie zostali zwolnieni dyscyplinarnie a i tak kasy im nie wypłacił,ja czekam już ponad rok na wypłatę. Pniewski opisuje na forum (już któryś raz)tylko przykład jednego pracownika zwolnionego rzekomo za gorzałę , chociaż bez żadnego protokołu z dmuchania w alkomat . Leszek lepiej tam nie jedź do pracy

violla10@wp.pl

Czy ta osoba która to pisała żebym nie lamentowała bo syn pił bardzo ciekawe za co pił bo wynagrodzenia nie otrzymywał no chyba że pan go upijał żeby nie upominał się o zaległe i następne wynagrodzenie..

Leszek
@On

W Twoim przypadku, co było powodem tego, że pracodawca podjął decyzję o niewypłacaniu Ci pensji? Myślę, że na pewno coś na to wpłynęło, dlatego chciałem dowiedzieć się co.

Po alkoholu to chyba Ty byłeś pniewski(z małej litery bo swinia ) często szef do firmy na bani zaglądał jak i jego lizusy

violla10@wp.pl

O boże miałam nadzieję że Pa Pniewski już niema firmy czekamy z synem cały czas na wyrok w sądzie ja z synem musiałam sprzedać moje mieszkanie po mężu za bezcen i mieszkam w tej chwili z synem w bardzo małym mieszkaniu 36 m a miałam 66 m/2 i teraz też mogę je stracić bo mu 1 rok mija jak złożyliśmy pozew o zapłatę wynagrodzenia i to jest bardzo ciekawe że ja zalegam z płatnościami za kredyty które miałam wsiąść przez pana Pniewskiego i dostałam właśnie nakaz zapłaty bo mam 2miesiace zaległości A pan Pniewski nic nie mamy żadnych wiadomości z sądu .a ma znaczenie względem wynagrodzenia syna z odsetkami ok20 000 i co ? Syn pracuje w Niemczech i ma już tam pracę i za meldowanie na stałe jeżeli ja stracę moje miejsce zamieszkania bo pan Pniewski tak może !?

Kuba

Ostatni raz się tu udzielam. Ludzie od tego są adwokaci i sądy. Wydałem 3000 ale przynajmniej odzyskałem 18000. Ja założyłem sprawę miesiąc jak się spóźnił i odzyskałem kasę po 10 miesiącach. Na przyszłość polecam mieć papuge i nie wypisywać że dzwoni się do interwencji, bo sądy są po naszej stronie. Kubagd@gmail.com

Rrysieml

Koledzy poinformujcie Związki Zawodowe w Oslo o całej sytuacji

@Rrysieml

Gdzie Oslo, a gdzie Holandia.

Pl

Witam dostałem ofertę pracy z tej firmy czy faktycznie jest nie wypłacalna i taka zła

@Pl

Oczywiście, że nie płaci,jak się zaczniesz upominać o pieniądze (a nigdy mi nie zapłacił wypłaty w całości)albo się zwolnisz to już zapomnij o wypłacie za ostatni miesiąc.Pozostaje wtedy sąd i dobry adwokat z Gdańska

Luki

I dlatego ze komornik siedzial na starym b n s ale jak wy chcecie pracowac u czlowieka ktory nie ma na paliwo do samochodow ktory nie placi ubezpieczenia holenderskiego stawka 15 a 12 15 na umowie wyplaty na raty bhp nie wiedza co to kombinezony za 50 zl stare wyprane po kims ja czekam pol roku na wyplate sprawa w sadzie za miesiac bedzie strata czasu i nerwow

falco87
@Luki

Witam! Mam oferte pracy właśnie przez tą firme czy werbował cie Robert Kowalski do Grave a mieszkaliście kleve. Dzięki! Dariusz

Kuba

Odzyskłem przez komornika cała kwotę, po 10 miesiącach. 18000zl z odsetkami. Z tej kwoty musiałem jeszcze opłacić adwokata. Także Panowie da się. Pracowałem tam od czerwca do września 201

Zostaw merytoryczną opinię o B.N.S.Spółka Cywilna - Warnice

• Jak się pracuje w B.N.S.Spółka Cywilna?

Zobacz opinie na temat firmy B.N.S.Spółka Cywilna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.N.S.Spółka Cywilna?

B.N.S.Spółka Cywilna
1.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • 121
    74-201 Warnice