Opinie o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie B.N.S.Spółka Cywilna. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie B.N.S.Spółka Cywilna na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o B.N.S.Spółka Cywilna w Warnice

dostal ktos pieniadze?

Pisma wyslane
@lasser

Syn nie dostał złożył pismo w okręgowym inspektoracie pracy lada chwila ruszą było wysłane pismo polecone przed sądowe o zapłatę należności jeszcze zostanie wysłane pismo do Holandii pani prawnik zasugerowała żeby wysłać do Ambasady.Pan Pniewski nie odebrał tego pisma jest awizowane potem dostanie drugie z większymi odsetkami no a później to już sąd. Mi

@lasser

Nie. U mnie sprawa w sądzie już się toczy.

@lasser

Jak dostanie wyrok, to mój prawnik wysyła pismo tam do niego, do samorządu.

@lasser

Piszcie caly czas jakie postepy,ja trzeci raz skladam skarge do SZW ,strasznie ciezko to sie zalatwia,za kazdym razem jest z czyms problem,miejmy nadzieje ze tym razem sie uda...

Pomyślcie

Poniżej przedstawiam link. Zachęcam do dodawania komentarzy. (usunięte przez administratora)

Jeżeli ktoś nisłucha

Na wdowim groszu nikt się jeszcze nie wzbogacił A na wdowim 2 razy ?! Moje sugestie dla B.N.S.Spółka Cywilna: Sprawa w toku . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Większość pracowników nie otrzymała wypłaty za Sierpien2018 r.

@Jeżeli ktoś nisłucha

nr sprawy jest podany "kenmerk xxxxx" ,nastepnie "volg nummer xxxx" na koncu wniosku

Brak zaległej wyplaty

Syn wrócił z pracy w Niemczech nie dostał zaległej wypłaty dzisiaj jedziemy po poradę prawną i do ZUS i urzędu skarbowego i prawnik podpowie co dalej robić.nie mamy pieniędzy cały czas pożyczamy .Nie wiem czy ktoś dostał zaległej pieniądze .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie B.N.S.Spółka Cywilna? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Jac

Ludzie mam pytanie czy ktoś odzyskał zalegla kasę od niego spójrzcie taki (usunięte przez administratora) wygrał wybory jego podziękowania na jego profilu fb żenada jak taki człowiek może być radnym. !

lasser

skladajcie skargi do SZW Holenderskiej Inspekcji Pracy wnisek w jez.polskim jest na polskiej stronie inrmternetowej PIP,tylko nalezy pamietac aby wyslac dokumenty na ich adres i koniecznie wpisac nr sprawy

Jaki nr sprawy wpisać
@lasser

Coś pan tam pisze nr sprawy żeby wpisać czy chodzi o nr sprawy która została złożona w naszym sądzie czy jaki nr sprawy bo pisząc tam nie ma nadania nr sprawy?

PIP Holenderski

Milejska właśnie dziękuję za podanie str PIP Holenderskiej wszyscy powinniśmy złożyć tam swoje skargi wtedy szybciej wszystko pójdzie przed sądem wygramy za przecenie ponieważ jak można pracować nic nie jedząc dobrze że nic gorszego się nie stało bo ciekawe jak z ubezpieczeniem .

Kuba

Panowie podpisujcie się przynajmniej imionami. Ja pracowalem od lipca do 12 wrzesnia, dostałem jedną wypłatę. Za sierpień i wrzesień dalej brak. Ale ja zamiast wypisywać komentarze w internecie, podjąłem kroki prawne i pewnie niedługo się z moim byłym szefem spotkam w sądzie.

Witam żałuję że wcześniej nie znalazłam tej strony,bo na pewno nie doszło by do takiej sytuacji jaką mam teraz i niech podstawione osoby nie piszą głupot albo siedzą w kieszeni prezesa ....A mianowicie jestem matką jednego z pracowników tej firmy syn pojechał tam do pracy 26 06 2018 za te kilka dni jak była wypłata szef powiedział że zgubił jego kartkę z nr konta dlatego syn na wszystkie możliwe sposoby nr konta przekazał.Za lipiec jurz wypłatę dostał oczywiście z opóźnieniem ale dostał Za Sierpień do tej pory niema wypłaty 17 syn wrócił do domwyplaty niema ja jestem nadęcie mamy kredyty jeszcze trochę to psychicznie nie wyczymam.Syn wyjechał do pracy 27 09 do firmy z którą cały czas ma kontakt dzwonił szef i syn pojechał ale cały czas nie mamy pieniędzy moja feta już się skończyła windykacja wydzwania ja już nie mogę pojadę pod dom do Pana Prezesa i rozbiję namiot jak tam się wykończe .telefonu nie odbiera maili terz chyba jest tam jakaś tv regionalna może ktoś się zainteresuje, może Prezes niesie co się dzieje w firmie.Jeszcze jutro spróbuję.

Moje nazwisko Hybza Milejska nie anonim

@anonymous

Niech przeczyta dobrze umowę którą podpisał , bo pewnie tego nie zrobił. Tam są konsekwencje z powodu porzucenia pracy lub podjęcia pracy pod wpływem alkoholu. A nie zasłania się mamusią i udaje niewinnego.

@Nowy

Syn nic nie wiedział że tu piszę dopiero po tych słowach mu powiedziałam i nie musi się mną zasłaniać Jestem tym zdarzeniem zaskoczona.To tyle .Po pierwsze gdyby któryś z panów miał taką sytuację jak my to niewiele jak wyglądałoby panów zachowanie , pracując i nie mieć pieniędzy.Przeciez za Sierpień we wrześniu nie otrzymał wypłaty,do domu zjechał dopiero 17 Października za pracę się należy wypłata.A co do umowy to powinny ją przestrzegać obie strony.

@anonymous

Szkoda, że nie ma możliwości publikacji zdjęć. W sobotę 7-go października 2017 roku po imieninach "prezesa" sam "pan prezes " nie miał czym się popisać. Po prostu nawalony robił z siebie Idiotę.

@Stachu

Oczywiście na terenie stoczni.

@Nowy

Rzecz w tym, że umowie dostaje się po paru tygodniach pracy. Bynajmniej ja tak miałem i większość pierwszych pracowników tam pracujących.

Ola

Ta pani ma rację mój mąż nie został zwolniony za alkohol złożył wypowiedzenie a wypłaty za sierpień nie ma jak taki człowiek może kandydować na radnego skoro okrada ludzi!!

Ola

Mój mąż nie został zwolniony za alkohol złożył wypowiedzenie a wypłaty za sierpień do tej pory nie ma jak taki człowiek może kandydować na radnego skoro okrada ludzi!!!

Lamus
@Stachu

No wie Pan ludzie na chleb nie mają bo Pniewski "przywlaszcza" ich pieniądze,nie pisze Pan bo na Pana to trzeba mieć wygląd i SWOJE pieniądze.

Ty DZIADU!!!

@Nowy

ja nie porzucilem pracy ani nie zostalem zlapany po alkoholu i gdzie sa moje pieniadze?!!!!

Szyja
@Nowy

W umowie jest opłata manipulacyjna za porzucenie, ale : Ta opłata może wynosić kilkaset euro a nie ponad tysiąc lub kilka!!! Ja pozucilem pracę z powodu niewypłacalności pracodawcy więc dlaczego mam ponieść jakiekolwiek koszta?? prezes uważa że niewypłacalność firmy to nie jest powód do porzucenia bo od tego jest 2 tyg. wypowiedzenie ale wszyscy moi koledzy ktorych znam i ktorzy je zlozyli nie moga odzyskać wynagrodzenia!!!! I co ? Ja tez miałem Tyrac 2 tyg za darmo? Wystarczy że za sierpień jeszcze zalega grubo ponad 1000E. (usunięte przez administratora) I OSZUST!!

lasser

stworzmy liste/grupe wszystkich pokrzywdzonych!!!

Absolutnie pewni A jak nie pisać nie ostrzegac a jak nie wierzysz to porob U oszusta i żyć z czego nie będzie.

lasser

tak mamy na to dowody !!!

lasser

Ja rowniez nie dostalem wyplaty ,proponuje utworzyc grupe na facebooku wszystkich pokrzywdzonych,a jest ich sporo ja osobiscie znam 4 osoby,a wiem jeszcze o jednej,to jest OSZUST!!! do tego radny gminy Pyrzyce,bylem w jego miejscowosci jednak nikogo nie zastalem,rozmawialem z ludzmi ,niektorzy wiedza ze to oszust,niektorzy nawet nie wiedza kto to jest,LUDZIE!!! trzeba utworzyc grupe i odebrac wreszcie NASZE PIENIADZE!!!!

Dajmy mu czas na wypłacanie wszystkim zaległych pieniędzy do czwartku 18.10.2018 jeśli nie to jedziemy do miasta oszusta kandydata i mu takie wybory urządzimy na jakie zasluzyl

Stachu

Ten typ jest po prostu bezczelny !!!

Prosba

Nie wiem czy pan Pniewski przeczytał mojego SMS ale jeszcze raz piszę.Bardzo dużo pracowników i byłych pracowników do mnie dzwoni i mam dosyć informacji żeby iść dalej a mam jeszcze niusa właśnie ktoś podał mi informację że pan Pniewski zbiera kasę żeby udać się w sobie znanym kierunku ciekawe Panie Pniewski ja wiem że to pan pisze zamiast jakiś ludzi ja czekam do 15 tak jak w umowie ma syn a później język holenderski:Niderlandzki to nie jest dla mnie problem .Syn ma za Sierpień wypracowane199 godzin a za Październik 66godz najpierw wypłata a potem proszę rościć sobie jakiekolwiek pretensje wszystko powinno być udokumentowane.

Kuba

(usunięte przez administratora) Nie płaci.

Stachu

Jednak by wyjaśnić cokolwiek, trzeba rozmawiać. A jak rozmawiać, skoro właściciel "firmy" nie odbiera telefonów. To jest po prostu PRZYKRE!!!

Stachu

Błąd? Błędy? Czy po prostu próba oszustwa? Facet po prostu jest bezczelny!!!

lasser

Gosc,nie odbiera telefonu i nie placi,nie ma zamiaru!!!!

ile osob ostatnio oszukal? ja wiem o 6 a z kilkoma mam kontakt telefoniczny

@lasser

Ja zwolnilem sie od 1 września do tej nie otrzymałem złotówki telefonu nie odbiera na nic nie reaguje oszust i zlodziej pseudo radny jest nas więcej oszukanych.

Stachu

W jakim okresie tam pracowałeś?

Jacek

Może ktos podpowie jak można dostac się do pracy w firmie? Jakie zarobki udaje sie wyciągnąć?

@Jacek

chlopie nie wiesz co piszesz

@Jacek

Jak dostać się do pracy w firmie? Trzeba rozpędzić się i pierdo_nąć barana w ścianę. Gdy cię zamroczy i nie będziesz świadom swoich czynów to wtedy spróbuj. W przeciwnym razie będziesz żałował, że zrobiłeś to świadomie.

@Stachu

Dokladnie tak jak napisales (usunięte przez administratora)!wiem ze nadal oszukuje ludzi,szuka wymowki zeby nie wyplacac pieniedzy

Grzegorz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

robolek
@Grzegorz

Potrzebuje , mają stałą pracę ,wystarczy pracować i nie robić problemów . Ja pracuję tu 6 miesięcy i dla mnie jest ok . Wszędzie trzeba pracować gdzie nie pojedziesz a tu porostu jest większa dyscyplina odnośnie picia alkoholu i chodzenia do pracy w kratkę

@robolek

nie wystarczy pracowac,tam trxeba jexxać!!!homonto i orka!niech nikt mi NIE pisze ze to "normalna godzinowka"!!

Zostaw merytoryczną opinię o B.N.S.Spółka Cywilna - Warnice

• Jak się pracuje w B.N.S.Spółka Cywilna?

Zobacz opinie na temat firmy B.N.S.Spółka Cywilna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w B.N.S.Spółka Cywilna?

B.N.S.Spółka Cywilna
1.3/5 Na podstawie 67 ocen.
  • 121
    74-201 Warnice