Opinie o One Solution Logistics w Kornwestheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie One Solution Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w One Solution Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Solution Logistics w Kornwestheim

Arek

większość złych opini to powielane pseudonimy. Polecam one solution logistics, czuje się u nich jak w rodzine a nie jak kopany robol! Arek

Bob C.

Czy ktoś miałby ochotę przejechać się do tego Pana osobiście?

archiwum X
@Bob C.

bylem u niego kiedyś ,szkoda na paliwo,spedycja w bloku 4-ro piętrowym,widać po gości że kombinator,do dnia dzisiejszego jest mi dłużny pieniądze

Mietek
@Bob C.

Znam lepsza spedycję z Niemiec płaca 1.05 po De pusto i pełno za wszystko liczą kilometry,pozostałe kraje po 1.00euro

Ada

W takim razie jeszcze raz! Firma znajduje sie w mieszkaniu w bloku W malym pokoiczku 2m/2m moze 2m/3m gniezdza sie..pracuja trzy osoby Pan Sebastian szuka ludzi do pracy a po rozmowie proponuje praktyke za marne pieniadze jakby Firma byla Firma zapewniajaca mozliwosci rozwoju He he Odrazu w trakcie rozmowy mozna wyczuc Ze nie jest czlowiekiem szczerym i lojalnym Odradzam kazdemu

@Ada

Zgadzam się że mówi jedno A robi co innego jest to fałszywy człowiek

Kama
@Ada

Ada, czy zgodziłas sie na tę praktykę?

archiwum X
@Paldini

Z tego co wiem juz kiedyś zmienił nazwe firmy,i miał inne nazwisko

--(

Proponuje tylko praktyki na 450 Euro Basis a na pol etatu sie pracuje, potem te praktyki chce przedluzac, material wykonywanej pracy jest latwy i szybki do nauczenia. Wedlug mnie nie godne poswiecenia jakich kolwiek praktyk i szkoda czasu

Aplikowałeś do firmy One Solution Logistics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
kierowca

20 lat pracuje w transporcie ale takiej spedycji jak ta nie spotkałem. Mają (usunięte przez administratora) na wszystko nie ważne gdzie co i jak najlepiej jakby kierowca znał wszystkie języki świata. Ładunki porażka 4 miejsca rozładunku czasami mniej oczywiście nic nie dograne . Jak jest problem można dzwonić tylko nie zawsze odbiorą . Szef tej pożal się Boże spedycji jak zadzwonisz ma ważniejsze sprawy na głowie a nie jakieś tam referencje czy czy cos innego. Tu się liczy tylko jego kasa a nie jakiś przewoźnik którego można (usunięte przez administratora) Na kilometrach i nie tylko . Specyfika tej spedycji polega na tym ze jak przychodzisz do biura to z jednej strony jest napisane "Witamy was" a z drugiej mamy was. Nie wspomnę o paletach i obciążaniu za nie bo to jest nagminne . Oprócz tego umawiają się na taka i na taka cenę a i tak zabiera z frachtu pierwsze 30km czyli defakto nie płaci według umowy . Nie polecam . A mało tego za zwerbowanie przewoźnika płaci 200€ , a za pozytywna opinie 50€ na necie. Czyli wiadomo dlaczego ma wszystkie pozytywne .

@kierowca

czuje się bezkarny ale już niedługo sprawe oddałem do prokuratury powiem krótko kłamie i (usunięte przez administratora) na potęgę boi się juz dzis otwierać do biura słyszałem tylko ze komuś juz zlecił ściągnięcie długów ja idę prawnie zeby beknol

Bob C.

Usuwa bo jest po jednej stronie. Zauważ że admin pisze nazwę firmy a jak ty napiszesz to usuwa!!!! Jeżeli ktoś zakada sprawę mogę wiele wnieść parę lat temu też mnie (usunięte przez administratora) Szablon działan jest ten sam jak piszecie nic się nie zmieniło.

@Bob C.

papiery juz poskladalem jedynym jego wyjściem jest to MA ODDAĆ WSZYSTKIM PRZEWOZNIKOM ZALEGŁE PIENIĄDZE I PUBLICZNIE MA SIE PRZYZNAĆ I PRZEPROSIĆ TAK KLAMALEM OSZUKIWALEM wtedy moge się zgodzić na wycofanie nie odpuszczę mu nieponie popieram ale rozumie i akceptuję tych co słyszałem że poszli inna droga oj chyba sie doigral

@kierowca

Kolego zgadzam się z twoja opinia firma krzak A szef (o przepraszam )burak

@byly

Popieram i też się zastanawiam czy mu koło Piusa nie narobić

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w One Solution Logistics? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Bob C.

Jakiej rekrutacij??? Jakieś nie porozumienie ta firma zatrudnia max 5 osób. Księgowy, własciciel, i dwie albo trzy osoby na stanowisku spedytora. Biuro w mieszkqniu 50m2 za pancernymi drzwiami i kamerą osoby nie porzadane nie wejdą. Nie polecam osxukuja i naciagaja, własciel kłamie na każdym kroku. Nie jeszcz raz NIE

Paldini

Dziś dzwonisz uzgadniasz pseudo stawkę i jutro jeździsz, Masakra

Zgadzam się z ppinia

Aneta

Czy firma One Solution Logistics potrzebuje do pracy kierowców z doświadczeniem na trasach międzynarodowych?

@Aneta

Aneta jestes zona Tego karać za czy Ania ze spedycji ze niewiesz oto chodzi oni nigdy nie mieli kierowców niekompromitoj się bo kazdy kto zna sytuacje odrazu wie że jestes od nich wypisojac te brednie

Aneta

Właśnie szukam opinii o pracy w One Solution. Czy szukają w ogóle nowych osób? Nie widzę żadnych ogłoszeń, ale może ktoś tutaj coś wie. Dajcie znać, z góry dzięki.

Paldini

Napiszę tak nic nie rządzi aby było po ich stronie to co ktoś mówi mają w (usunięte przez administratora) A później dzwoni no bo wiesz ... ja wiem A on nie tępe p...

@Paldini

@Paldini czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Jeśli sugerujesz, że w firmie nie szanują pracownika to czy możesz podać konkretny tego przykład?

Nic nie sugeruje p A.... Tylko stwierdzam fakty

@Aneta

A pani to chyba pracownica broniąca ucisnionych

@Paldini

Nie jestem pracownicą One Solution Logistics. Chciałam jedynie dowiedzieć się od Ciebie czegoś więcej o pracy w tym miejscu. Twoja wypowiedź była dla mnie niezrozumiała, dlatego dopytywałam. Napiszesz więcej szczegółów?

@Aneta

A tak wogule p .Aneta to nie że nie szanują pracownika tylko przewoźnika A pan S...... . To Ci ...... A jeśli ma Pani pytana z przyjemnością porozmawiam . Były przewoznik. I nikt swego się nie wstydzę i zapraszam do dyskusji

@Aneta

Pani spróbuje i będzie Pani wiedziała nie jeden przewoznik uciekł i miał obciążenie paletowe itd A poza tym 80 % Francji czyli drogo itd bez komentarza . Pozdrawiam

Paldini

Nikt widzę nie dyskutuje bo spedycja ma tyko 2 gwiazdki masakra jak i właściciel i s ............

Paldini

Czy ktoś jeszcze podpowie choć na temat tej spedycji

Dawid

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Pan XyZ

Spedycja do niczego,brak kultury,pan (usunięte przez administratora)niby miły,ale fałszywy z niego człowiek,nie korzystajcie z tej spedycji ,jeslibto zrobić popadnięcie w długi,obiecują za kilometr 1,05 a tak naprawdę jeździ się za 0,80 E Żenada,brak słów,przez nich mam problemy finansowe.

Pan XyZ

TRAGEDIA BRAK SŁÓW NA TEMAT TEJ SPEDYCJI, DO TEJ PORY NIE ZAPŁACILI MI ZA FRACHTY UNIKAJCIE TEJ SPEDYCJI PRZEZ NICH ZBANKRUTOWAŁEM

Aneta

@Bob C., zapewniam Cię, że na forum akceptowane są wszystkie komentarze, które są zgodne z regulaminem ( https://www.gowork.pl/regulamin ) - zarówno pozytywne jak i negatywne. Pożądane są prawdziwe informacje, aby można było stworzyć wiarygodny obraz firmy. Nikt nie usuwa komentarzy bez powodu. Zachęcam Cię do tego, abyś przeczytał jeszcze raz regulamin forum i upewnił się, czy na pewno Twój komentarz był z nim zgodny. @Ada, przypominam, że na forum nie opisujemy konkretnych osób. jest to niezgodne z regulaminem. Zachęcam do wyrażania merytorycznych opinii o pracy w One Solution Logistics.

Bob C.

@Aneta czy podanie imienia albo ruska (usunięte przez administratora) w moich wypowiedziach kwqlifikuje się do usunięcia??? Żadnych wulgaryzmów Nie było. Proszę cofnij się do wypowiedzi z 2015 roku to ci uszy opadna a cenzury jakoś nikt nie zrobił. Stwierdzam że jesteś stronnicza w tym temacie. Pozdrawiam.

Aneta

@Bob C., @Ada, Zgodnie z regulaminem GoWork.pl www.gowork.pl/regulamin każdy wpis zawierający wulgaryzmy, obrażający inne osoby lub ujawniający dane osobowe może zostać usunięty. Każdy inny negatywny wpis nie łamiący regulaminu, jest na forum publikowany. Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia lub uważacie, że Was post został niesłusznie usunięty skontaktujcie się pod adresem admin@gowork.pl.

Bob C.

@Aneta skandal usuwanie postów:@ Śledzę forum od jakiegoś czasu i na każdą pozytywną opinię na temat tej firmy bede pisal negatyw. Nie polecam oszukują i nie płaca.

Bob C.

Witam moje opinie i sugestje na temat tej firmy też są kasowane i nie pojawiają się pozdrawiam stronniczych moderatorów.

Ada

Dlaczego zostala skasowana moja opinia na temat tej firmy?????!!! Pani Aneto jezeli jest Pani pracownikiem Go Work. Pl to prosze podac swoje nazwisko i numer telefonu Chetnie zadzwonie

Zostaw merytoryczną opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

• Jak się pracuje w One Solution Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy One Solution Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One Solution Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

One Solution Logistics