Opinie o One Solution Logistics w Kornwestheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie One Solution Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w One Solution Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Solution Logistics w Kornwestheim

Pan Twardowski

Sprawdzałem i zdziwienie widnieją w krajowym rejestrze dłużników ( KRD ) a przez telefon to złote góry obiecuje. Śmierdzi mi ta firma

ololep

Śmiech na sali firma to dno gorzej jak LKW .pozytywy wystawiane same sobie

Marzena

Idealna spedycja... Jesli ma idealnych przewoznikow. Jedno bez drugiego nie zafunkcjonuje. To tak jak bys chcial spiewac w chorze i niestety falszujesz, to co zrobi dyrygent? Poprostu cie wymieni! A ty napiszesz na forum: moj dyrygent to najgorszy lajdak. No tak ale problem jest z toba bo jesli dyrygent by ciebie sie nie pozbyl to jego chor by wiecznie falszowal! One solution ma 50 aut ktore jezdrza i praca harmonizuje, ale i sa tacy jak ty co "falszuja" i wymyslaja... Wez sie chlopie za robote, spojz krytycznie na siebie i jak nie potrafisz dobrze wykonywac swojego zawodu to zmien fach!

organista

Te forum to ewenement bezinteresowne chwalenie spedycji . Czy to możliwe . Żeby Polak chwalił a może ktoś ma w tym interes .

Aplikowałeś do firmy One Solution Logistics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Wojtek

firma wyplacalna, mile dziewczyny, ugodowy szef, rodzinna atmosfera, POLECAM wszystkim ktorym zalezy na dlugich frachtach, platnosci po przefaksowaniu CMR, pomocy przy trudnosciach urzedowych, na drogach lub u klientow swiadczeniem tlumaczy, osiagniecia firmy w jakosci ISO, zloty certyfikat rzetelnosci. Cuz jak ktos chce pracowac - to moze osiagnac sukcec. Nie od jednego zawodnika zalezy wygrany mecz - tylko od zespolu. Pozdrawiam. Wojtek

Duda

Najgorszemu wrogowi nie polecam . Obiecuje ze będzie nie zadowolony .

IP

Marek i Ewa ma ten sam numer IP co one solution

mam u nich trzy auta, długo z nimi jeżdże na zlecenia, dobrze placą, dobre stawki, pieniądze na czas, dużo zależy od spedytora. 10-12tys km średnio na 4tyg. Jeśli masz nieogarniętego kierowce to zapomnij o dobrych km. Jeśli masz - polecam

One solution to lepsza z firm z ktorymi do tej pory pracowalem. Pieniadze na czas, dobra organizacja, polecam! Jak chcesz lepiej to idz do poslkiej dudy... oni w KDR maja ocena bardzo dobra, ale z ciebie wyssaja soki..ha, ha, ha

OLA

Nie płaci polakom i temu jest w KRD . Niemców i Francuzów się boi

ala

Nie polecam nikomu tylko obiecuje

Przemek

KRD debile .ps wiem ze celowo

Arek

pracuję z nimi moimimi 3 xf-ami i wszystko gra, normalna firma, zachwycony nie jestem, ale moje wymogi spełnia... przyjacielowi bym polecił! Jak byście pytali o to co teraz, to frachty śrenia długość 850 km, w miarę stabilnie, przelewy na czas poza tym relację w j. polskim też w miarę

OLA

Ty (usunięte przez administratora) ty na drugie imię masz Agnieszka

Agnieszka

jaki KDR? Od kiedy one solution jest w KDR? Sprawdz ich w powazniejszych rejestrach Europejskich jak Euler Hermes lub Crediteform - tam widnieja z ocena celujaca. KDR to moze manipulowac kazdy swir. Ja mam platnosc jeszcze zanim wykonam usluge transportowa.

Agnieszka

Jaki KDR? - od kiedy jest one solution w KDR? Sprawdz ich w Euler Hermes albo Credit Reform - to sa Europejskie niepodwazalne rejestry, tam widnieja z ocena celujaca, a KDR to moze manipulowac kazdy swir. Ja mam platnosc zanim jescze wykonam transport.

Faktycznie wiszą w KRD dziękuję za ostrzeżenie .

adam

Na wysokim poziomie to mają nie zapłacone faktury dla przewoźników Każdy to morze sprawdzić w krajowym rejestrze dłużników

lukasz

ha ha ha Transportują towar na niektóre kraje europejskie,!!!! jak to brzmi, szukasz na gieldzie ladunku,dzwonisz dogadujesz sie cenowo i jedziesz usługi spedycyjne mają na prawdę na wysokim poziomie.!!!!! co to za teksty !!!ha ha ha smieszny jestes

Prezydent Poslki

Sugeruję moim współobywatelom, by nie patrzyli na Winetuu jako na wzorzec niemieckich zachowań, tak samo Niemcy nie powinni po zachowaniu Janosika osądzać Polski i Polaków. Jednak gdyby Winettuu i Janosik utrzymali się w one solution, niemiecka strona powinna przemyśleć swoją powściągliwość i w inny sposób na podobne ich zachowania reagować!

Zostaw merytoryczną opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

• Jak się pracuje w One Solution Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy One Solution Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One Solution Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

One Solution Logistics