Opinie o One Solution Logistics w Kornwestheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie One Solution Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w One Solution Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Solution Logistics w Kornwestheim

RUSKI

PROSZĘ O KONTAKT WSZYSTKIE OSOBY KTÓRE CZUJA SIĘ (usunięte przez administratora)

a ja polecam :)

edzio

ja też osobiscie nie polecam one solution

jo jo

osobiście bardzo nie polecam one solution

Aplikowałeś do firmy One Solution Logistics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Górski

bardzo polecam, mile dyspozytorki :) Magda i Ewa radza sobie z kierowcami nawet jak jest stresujaco. Zawsze uprzejme i wyrozumiale dla chlopakow. Super atmosfera, aby tak dalej! Mirek

Jeździ się jeździ i to elegancko. Zależy tylko czy chcesz pracować czy partolić robotę i się opierniczać. Jeżdże nie tylko ja ale i mój kumpel i obaj jesteśmy zadowoleni. Prawda jest taka ze jak nie masz kierowców od czapy to wszystko gra. Jak kiero się nie opiernicza i na czas na zał. na roz jest, o wszystkim informuje i wszystko uzgadnia w trakcie. Po prostu kumaty jest to trzepie km i z kasą za winietki też można się dogadać. Ogólnie w 4tyg i 13 tysi km ogarnie kiero. Pozdr Tomcio!

Justyna

... to normalka, Polacy lubią plotki na temat afer i skandali. Co czwarty internauta badany przez Polskie Badania Internetu (PBI) co najmniej raz dziennie wchodzi na strony internetowe, a co drugi robi to co najmniej raz w tygodniu. Na rynku portali plotkarskich królują serwisy należące do transportu i spedycji. Śmiac się mozna z tego dopóki nie dotyczy to przyjaciół lub rodzin oraz naruszenie godnosci i praw czlowieka.

Biuro adwokackie

Pragniemy Państwo poinformować iż na niektórych portalach krąża nieprawdziwe opinie na temat firmy oraz jej właściciela. Zapisy te, w szczegolnosci sugerujace jakoby właściciele mieli popełnić przestępstwo oszustwa czy kradzieży, bądź być przestępcami gospodarczymi, naruszają w sposób rażący i oczywisty ich dobra osobiste oraz dobre imie, a także wypełniają znamiona przestępstwa, znieważania oraz zniesławienia. Z cała stanowczoscią zaprzeczamy treściom zawartym na forach i będziemy podejmować stosowne kroki prawne wobec ich autorów. Stosownie do art. 14 ust. 3 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz art. 14 Dyrektywy 2000/31/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 8 czerwca 2000 roku w sprawie niektórych aspektów prawnych usług spoleczeństwa infromacyjnego, a w szczególności handlu elektronicznego w ramach rynku wewnętrznego (dyrektywa o handlu elektronicznym), nakłada to obowiązek portalom uniemożliwienia dastępu do tych treści a ich autorom grzywna do wysokosci 100 tysiecy zł. Autorzy tekstów zostali nam ujawnieni a sprawa jest w toku. Biuro adwokackie Berger&Partner

Bond

Żyje się tylko dwa razy! Jestem w one solution od 50 lat. Wlasnie testuje nowy wynalazek tj ciezarowka która ma sama ladowac i rozladowywac :D Niestety wynalazek zobaczyli zaby i go zepsuli! Spytam sie czy moge je wszystkie poodstrzelac?? Bond

Franciszek

Wszyscy wymagamy poprawy, zmiany na lepsze. Wielki Post pomaga nam walczyć z naszymi brakami! On jest czasem łaski, czasem nawrócenia i życia w zgodzie ze wszytskimi! Franciszek

Kwach

Sugeruję moim współobywatelom, by nie patrzyli na Winetuu jako na wzorzec niemieckich zachowań, tak samo Niemcy nie powinni po zachowaniu Janosika osądzać Polski i Polaków. Jednak gdyby Winettuu i Janosik utrzymali się w one solution, niemiecka strona powinna przemyśleć swoją powściągliwość i w inny sposób na podobne ich zachowania reagować!

saba
@Kwach

Płaca 1e/km, zwracaja opłaty za Szwajcarie, Austrie, Włochy. Termin 30 dni, jest tez skonto. Co ważne u nich kierowa to człowiek a nie numer rejestracyjny

Robert

W Harberze jak jezdzilem to robilem 16 tysiecy miesiecznie bez magnessa, w one solution zaledwie 14 tysiecy, ale bywa lepiej.

Mirka

Zgadzam się z przedmówcą. Przejdźmy od słów do czynów. Chciałem powiedzieć kilka słów: każdy może krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, to nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, punktów, które stworzymy.

Wientuu

Jak jo przyjechol do grodu paryskiego i zaprzasl te konie a to byla pelnia ksiezyca przybyla do mnie zielona zaba. Groznie wygladala. Jo wziol swoj luk i wyszedl naprzeciw.Mowila cos do mnie nie w moim jezyku, nagle przyczepila sie do mojego wozu. "One solution" ja jej powiedzial! Oui, oui, oui, oui … nagle zniknela.Jakie to szczescie nie slychane! Czarodziejskie slowo pomoglo, zrobilem ognisko i spalem dlugo i spokojnie. Wszystkie zaby zniknely. Winetuu

Lech W.

one solution? jesem za, a nawet i przeciw. Są plusy dodatnie i plusy ujemne. Dokonałem ciezarowkom zwrotu o 360 stopni i nie chcem ..., ale muszem. Oddac palety? Oddać to ja mogę, ale nogę! Nigdy w życiu nie będę kierowcom . Ja już się prawdopodobnie na stałe wycofałem. Chociaż nie wiem. Lech W.

@Lech W.

Nic nie rozumiem z tych słów. one nic nie wnoszą...więc po co w ogóle cokolwiek pisac

Wojtek

Mozna ich sprawdzic w KDR, maja prawie 80 pozytywow jak platnik i zadnego negatywa badz neutrala na forum gieldy sa bardzo dobrze opisani, same dobre opinie. To bardzo dobra firma...

Jola

Płatność pewna w 100%, stawki jakie oferują to już inna bajka... zależy od ilości aut.

Magda

jeżeli chodzi Wam o tę firmę to ja z pozycji klienta jestem zadowolony. z reguły korzystam z ich usług na teren europy zachodniej. konkurencyjne ceny i bez zarzutu!

Edek

One solution to lepsza z firm z ktorymi do tej pory pracowalem. Jezdze regularnie, pieniadze ma na czas, dobrze zorganizowany przejazd. Jak chcesz czegos wiecej sie dowiedziec to zobacz ich strone www.one-solution-logistics.de i zadzwon.

Maciek

mam 4 auta w tej spedycji, zawsze pieniadze na czas po przefaksowaniu CMR a nawet wczesniej. Jezdze 2 lata i nic nie zaluje! Przyznam ze czasami sa trasy po 3 miejsca rozladunku ale km mozna naczaskac jak masz dobrego kierowce. Zima i sierpien jest srednia i nie zawsze zrobi sie ta dyche ale pozostale miesiace OK. Z szefem idzie sie dogadac.

Zostaw merytoryczną opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

• Jak się pracuje w One Solution Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy One Solution Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One Solution Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

One Solution Logistics