Opinie o One Solution Logistics w Kornwestheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie One Solution Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w One Solution Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Solution Logistics w Kornwestheim

Waldi

(usunięte przez administratora) szef zawsze mily z przyklejonym uśmiechem niby na wszystko sie zgadza ale i tak zrobi po swojemu albo cie odesle do ksiegowosci, ktora ci powie ze wzelkie decyzje podejmuje szef i tak bez konca

Agata

STANOWCZO ODRADZAM WSPÓŁPRACEz tą firmą, slabe trasy, (usunięte przez administratora)

Marcin NOXON

ano jezdzi sie, jezdzi sie jak sie nie opierniczasz lub masz do du.y kierowcow ...

Mariusz

Z tego co wiem to nikt nie jeździ w One Solution dłużej niż miesiąc, wszyscy uciekają, więc nie wiem jakim cudem jeździsz tam 2 lata

Aplikowałeś do firmy One Solution Logistics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
tom

niestety tam nie ma długich tras,max 600km i jeszcze kilka rozładunków

Marcin NOXON

Nie ma spedycji bez krytyki. Jak spojzysz na opinie Schenkera, Norberta, albo WWL - co przewozniki pisza na forach to bys pomyslal ze to nie ludzie! opamietajcie sie! Jezdrze w one solution od 2 lat i nie mam problemu. Co do palet to w kazdej spedycji jednakowo. Ja mam stempel, wpisuje KEIN TAUSCH i jest zawsze OK! Jak mi palet wciskaja to zglaszam i problem jest wyjasniany. Jak masz gulowatego kierowce to zostan w domu ... takie zycie! Marcin

Wojtek

firma wyplacalna, mile dziewczyny, ugodowy szef, rodzinna atmosfera, POLECAM wszystkim ktorym zalezy na dlugich frachtach, platnosci po przefaksowaniu CMR, pomocy przy trudnosciach urzedowych, na drogach lub u klientow swiadczeniem tlumaczy, osiagniecia firmy w jakosci ISO, zloty certyfikat rzetelnosci. Cuz jak ktos chce pracowac - to moze osiagnac sukcec. Nie od jednego zawodnika zalezy wygrany mecz - tylko od zespolu. Pozdrawiam. Wojtek

adam

Nie wywiązuią się z niczego co obiecują NIE POLECAM

Agata

Czesc! Ja juz wyjechalam do Stuttgartu i od stycznia zaczynam prace w ksiegowosci. Wiem ze szef szuka jeszcze dyspozytora. Jak znasz dobrze jezyk (moze byc angielski lub francuski) i masz jakies doswiadczenie w tej branzy to poslij aplikacje na office@one-solution-logistics.de. Napewno dostaniesz predko odpowiedz. Powodzenia! Agata

Roksana

pragnę zlożyć aplikację do firmy i wyjechać z Kraju. W Niemczech widzę że jest wszystko jakoś poukładane. Mój szef zabiera mi na przykład z wypłaty jak firma nie zapłaci od której brałam ładunek. Kierowcy zwalniaja sie bo nie otrzymali od 3 miesiecy wypłaty, masakra! Nie dziwię się że ambitna młodzierz szuka pracy za granicą..

Damian

jak przyjechalem do pracy, firma od razu zalatwila mi mieszkanie (2,5 pokoja), niedaleko od pracy i moglem napoczatku dojezdrzac rowerem. Biura bardzo nowoczesne, wszedzie wykladziny, komputery DELL, premie wakacyjne oraz Swiateczne wedlug uzgodnien z wlascicielem. Oczywiscie musisz prezentowac poziom (jest wymagane) i wladac minimum jednym jezykiem obcym niemieckim, francuskim lub perfekt angielsim. Codziennie masz doczynienia z klientami miedzynarodowymi, kierowcy w zasadzie wszyscy sa polskojezyczni, klieci Francuzi, Niemcy, Holendrzy oraz Belgowie. Czasami zabieramy telefony kumorkowe jesli auta rozladowuja sie na targach. Firma organizuje kursy j. francuskiego (przychodzi do nas nauczycielka francuska i prowadzi konwersacje) kursy trwaja caly rok. Ponadto one solution oferuje kurs intensywny j. niemieckiego (Pani Renata wlascicelka jest zawodowa nauczycielka po germanistyce w Zeionej Gorze i wyklada po pracy rwoniez j. niemiecki). Atmosfera bardzo rodzinna i przyjazna rozwojowi. One solution placi nam na czas wyplate i to jeszcze przed koncem miesiaca. Nie mam zadnych zastrzezen. Firma placi mi rowniez ubezpieczenie, skladki socjlane, rente. Jesli ktos ma rdozine oraz dzieci to przysluguje jemu rowniez Kindergeld w.w. 150,-€ od dziecka miesiecznie. Pozdrawiam! D.

masakra

A czy reklamy w telewizji nie kłamią .

masakra

Ha ha 850 km a może panalpina i 6 miejsc rozładunku

Arek

pracuję z nimi moimimi 3 xf-ami i wszystko gra, normalna firma, zachwycony nie jestem, ale moje wymogi spełnia... przyjacielowi bym polecił! Jak byście pytali o to co teraz, to frachty śrenia długość 850 km, w miarę stabilnie, przelewy na czas poza tym relację w j. polskim też w miarę

Ja jestem zadowolony, bo udało mi się zmienić koordynatora wcześniej nie miałem dobrego kontaktu, teraz jest spoko. Kierowcy narzekają bo trzymam ich po 3 tygodnie. Jedynie bilans wychodzi lepiej niż na kraju

krzysiek28

To nie wiem po co! w reklamie ogłaszają się że zwracają pieniądze za autostrady!To pewnie większość przewozników jeżdżi landami co nie???

miki

za żadne autostrady nie zwracają ewentualnie potracić mogą . oj mogą za co się da

krzysiek28

Czy naprawdę zwracają pieniądze za autostrady,tunele i promy???

firma wyplacalna, pieniadze na czas, jak ktos jest glup i nie wpisze w CMR ze palet nie wymienil to jego ryzyko ze moze przyjsc rachunek. Kazda spedycja ma cos ale z nimi moge sie dogadac zreszta wszedzie jest na ta chwile slabo z ladunkami ale czeba robic. Jak wolisz brzuchem lezec do gory albo jestes cwaniakiem to w zadnej spedycji kariery nie zrobisz.. sory!

PRZEWOZNIK

JA SIE CZUJE OK! ALE JUZ MAM DOSYC CALY CZAS TYCH SAMYCH TRAS! DO CHOLERY ZEBY MI DALI JAKAS HISZPANIE ALBO PORTUGALIE!! JEZDZE TYLKO W KOLO HAMBURGA I BPERIGNON DZISIAJ JADE DO SARBRUKEN ALE ZLAPALEM KAPCIA BO MUSIALEM OBJECHAC TA INDUSTRIALKE I SIE WPAKOWALEM NA JAKIS GWUSC

Zostaw merytoryczną opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

• Jak się pracuje w One Solution Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy One Solution Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One Solution Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

One Solution Logistics