Opinie o One Solution Logistics w Kornwestheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie One Solution Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w One Solution Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Solution Logistics w Kornwestheim

Papierz

Wszyscy wymagamy poprawy, zmiany na lepsze. Wielki Post pomaga nam walczyć z naszymi brakami! On jest czasem łaski, czasem nawrócenia i życia w zgodzie ze wszytskimi!

Winetuu

Jak jo przyjechol do grodu paryskiego i zaprzasl te konie a to byla pelnia ksiezyca przybyla do mnie zielona zaba. Groznie wygladala. Jo wziol swoj luk i wyszedl naprzeciw.Mowila cos do mnie nie w moim jezyku, nagle przyczepila sie do mojego wozu. "One solution" ja jej powiedzial! Oui, oui, oui, oui … nagle zniknela.Jakie to szczescie nie slychane! Czarodziejskie slowo pomoglo, zrobilem ognisko i spalem dlugo i spokojnie. Wszystkie zaby zniknely. Winetuu

Mirka

Zgadzam się z przedmówcą. Przejdźmy od słów do czynów. Chciałem powiedzieć kilka słów: każdy może krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczenie do krytyki, to nikomu tak nie podoba się. Tak więc z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, punktów, które stworzymy.

stonoga

Jak myślicie komu zależy na dobrej opinii na forum . Napełniania nie przewoźnikówi . Bo jak się ma dobrą robotę to nikt się nie chce pochwalić . A jak się szuka frajerów to najłatwiej cuda o sobie samym pisać i chwalić jak to dobrze . A tu lipa wilk w owczej skórze

Aplikowałeś do firmy One Solution Logistics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
laska

Ja jestem spokojna muchy bym nie skrzywdził ale dziwie się ze tego dziada jeszcze do lasu nie wywieźli

Durczok

Uwaga nie płaci tylko obiecują a potem sonda mi straszą.

Olek

One solution to lepsza z firm z ktorymi do tej pory pracowalem. Jezdze regularnie, pieniadze ma na czas, dobrze zorganizowany przejazd. Jak chcesz czegos wiecej sie dowiedziec to zobacz ich strone www.one-solution-logistics.de i zadzwon.

boli d u p a

Ja osobiście znam kilka osób pokrzywdzonych jak Christian meiner . Myśleć przewoźnicy . Oni tylko obiecują trzeba obietnice mieć na piśmie

boli d u p a

Uwaga na one solution nie płaci przewoźników Jest dłużnikiem w krajowym rejestrze dłużników oficjalnie . Każdy to może sprawdzić nawet na stronie one solution jest zakładka rzetelna firma wystarczy na nią kliknąć .

Chrystian piszesz jak poeta! Moze zawod pomyliles i powinienes wiersze pisac. Na przyklad: interesy z chrystianem lucianem...? Miales przeciaz glupszych kierowcow od oslow... albo szedl chrys przez wies, worek piasku niesie, a przez dziurke piasek sypie sie za chrysiem. Z ciebie przewoznik jak ze mnie pilkaz. Jak twoi kierowcy CMRami dupe podcierali zebys tu mial dlugi poniewaz im nie placiles to dziswisz sie ze one solution cos ci nie wypalcil? Albo pamietasz jak twoj kierowca sie upil i z towarem sie spoznil klika dni! Na naiwnego myslalws ze trafiles? A teraz lzy wylewaz na forach? Spojz na siebie opryszczku! Monika

Chrystian Meinert

Edek z fabryki kredek... i Darek pod tym nickiem to chya sam sebastian sie ukrywa sebastian pamietasz krystiana ? to sie przypominam oswiadczam ze ta firma to totalna pomylka ................ 5 miesięcy dwa auta wyszedlem ze stratą 12.000 eur a jeszcze na koniec sebek podal mnie do sądu ............ i za zalegle faktury ktore byl mi winien przyslal note obciążeniową na palety....

Edek

Darek

Pracowałem jako kierowca 9 lat i złego słowa na WŁASCICIELA nie moge powiedziec. Bardziej krytycznie mozna sie wypowiedziec do osób mu podległych a majacych wpływ na wykonywana przez kierowców prace ale ogólnie jest ok. Płace w normie i w terminie. Pozdrawiam przy okazji wszystkich pracowników :)

pawel

ten Tomcio to chyba sie nazywa (usunięte przez administratora) !!!!ha ha ha jasne Adam, wiem co piszesz ja rowniez ostrzegam wszystkich !!!

adam

To jest dłużnik który widnieje w Krajowym rejestrze dłużników . Tyle z mojej jazdy d .jak by było elegancko to bym siedział cicho

superowo

Jeździ się jeździ i to elegancko. Zależy tylko czy chcesz pracować czy partolić robotę i się opierniczać. Jeżdże nie tylko ja ale i mój kumpel i obaj jesteśmy zadowoleni. Prawda jest taka ze jak nie masz kierowców od czapy to wszystko gra. Jak kiero się nie opiernicza i na czas na zał. na roz jest, o wszystkim informuje i wszystko uzgadnia w trakcie. Po prostu kumaty jest to trzepie km i z kasą za winietki też można się dogadać. Ogólnie w 4tyg i 13 tysi km ogarnie kiero. Pozdr Tomcio!

kicha

Obciążenia na koniec współpracy okolice 2000 euro tak żeby nie opłacało się sądzić w Niemczech to norma . Dwu języczek zlecenia a na każdym co innego .i na pewno potrafi 3 procent tylko na koniec współpracy przecież nie jest powiedziane kiedy to morze zrobić . Czytajcie zlecenia nie wierzcie w obietnice na gębę

jojo

Jaka kasa brak km po 6 miejsc .u właściwą tylko się zgadza

zadowolony

e, praca to praca, nawet myślę że te same trasy są w porządku, byle by za nie płacili nie? o chyba że ktoś pracę traktuje jako urlop i prócz pracy chce zwiedzać to inna bajka... ale warto wiedzieć że nie zawsze się tak da i to nie powinno być powodem do narzekań, nie można mieć tego co się chce, a ważne żeby hajsik się zgadzał.

ewa

Ostrzegam wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

• Jak się pracuje w One Solution Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy One Solution Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One Solution Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

One Solution Logistics