Opinie o One Solution Logistics w Kornwestheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie One Solution Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w One Solution Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Solution Logistics w Kornwestheim

Igor

Ja myślę. że jak firma jest dobra to po jej stracie wracamy żeby dowiedzieć się coś!!!

Zbi

Proszę was stawka wychodzi 80centow jeżeli pilnujesz kierowcy i puszczasz go landem ładunki po 24 tony cały czas trasy 200-300 zawsze jakieś palety zawsze czegoś brakuje. Kierowcy tylko skarżą się. Jeżeli dowie się że koniec współpracy to pożegnaj się z kasą. Kłamie że robi przelew. Robi sam skonta nic później nie rozlicza. Po głosie słychać że pedalek i lamus szkoda czasu wybierzcie duże znane niemieckie spedycje. To jest oszust temat trzeba zgłosić gdzie się da pisać listy do stałych jego klientów że oszukuje przewoźników. Straci robotę. Myślę że pancerne drzwi kamery itp nie są bez przyczyny inne spedycje maja otwarte biura. A nie biuro w bloku śmiech. A z tym punktem w zleceniu cała prawda. Nie może tak być

Łukasz

Wszedłem tutaj żeby zobaczyć tylko co się nowego pojawiło, a pojawiło się bardzo dużo. Wróciły stare komentarze które firma skutecznie usuwała z pomocą portalu Go Work. Zostawały jedynie fejkowe , pozytywne komentarze które pisał sam właściciel z Kornwestheim. Jeździłem z nimi chyba jako jeden z pierwszych. Nie potrafię powiedzieć dobrego słowa o tym człowieku. Kłamstwa wymyśla na bieżąco, obciąża za wszystko co tylko może. Brał kursy po 5 rozładunków. ODRADZAM !!

Panowie jeździłem z nim w 2014 roku i dzisiaj wszedłem z ciekawości czy Sebastian Dauun dalej potracą za palety widmo z Panalpiny i stawki z kosmosu nie realne i widzę że cały czas robi to samo. oszukał nas na pre dobrych euro :( To nawet nie oszust na tego pajaca brak słów . Trzymajcie się od tej firmy z daleka!!!!!

Aplikowałeś do firmy One Solution Logistics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Ktoś z Was obecnie pracuje w One Solution Logistics? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

kolego z daleka się trzymaj pana Sebastiana oszukuje na kilometrach a za podjazd nie nie płaci , Trasuje km po landówkami i pod tonaże . I co najlepsze potrąca za przelew z twojego wynagrodzenia a nie swojego DZIAD

Podpowiecie czy warto aplikować? Potrzebują aktualnie pracowników? Jaka atmosfera?

Ta-damm

Sebastian (usunięte przez administratora) kręci i oszukuje na km, stawka realnie wychodzi mniej niż 0,85€. Prowadzi głównie trasami po landówkach, obciąża bezpodstawnie za palety, a jak odejdziesz to kase otrzymasz w ratach i od każdego frachtu min25€ na minusie za opóźnienie dostarczenie dokumentów , gdzie wcześniej była umowa, po każdym zjeździe na Niemcy dokumenty zostają wysłane do firmy. Nie polecam dziada!!!

Banda brudasów i oszustów

Luke

Oszust!! Byłem jednym z pierwszych poszkodowanych. Że też taki człowiek może spać spokojnie....?

oszukany bardzo

Witam serdecznie zacznę od tego ze to firma nie wypłaciła mi ponad 10 tys zł DLACZEGO zapytacie no bo zmieniły się zlecenia podczas współpracy i nikt tego nie zauważył 1 punkt na końcu zlecenia . I podstawa prawna była Poza tym ta firma wisi w Krajowym Rejestrze Dłużników. No i logiczna sprawa jest taka żeby było ok to by nikt nie pisał na forum tylko siedział cicho i liczył zyski , a tak została jedyna metoda tylko ostrzec innych . Nie nabierają ie się na obietnice słowne

dydek

Ci, którzy chwalą one Solution to chyba pracownicy i szef tej firmy. Nie mają już przewoźników to podszywają się pod normalnych przedsiębiorców. Oszuści, oszuści, oszuści. Nic innego nie mogę powiedzieć. Oszukują na kilometrach 10-15%. Nie musicie mi wierzyć tylko liczcie każdą trasę i sami się przekonacie. Jeżeli jeździsz na 1,02Euro i ukradną ci 15% to znaczy że dostajesz ok. 0,85 Centów. Z tego musisz zapłacić za autostradę 15 centów w Niemczech i di 29 centów we Francji. ile ci zostanie. nic. Jeżeli chcesz zjechać do polski to dają jeszcze mniej i też kradną kilometry. Mówią, że 1,02 to tylko na trasach na zachodzie, a nie na wschodnią część Niemiec. Jeżeli chcesz jechać np do Berlina to dają 60 centów za 1Km. Gdy od nich odszedłem to czekałem ponad 90 dni na kasę i to na raty.

Sped

Nie pałacą faktury przeterminowane ponad 30-40 dni od terminu.

c

No dobrze, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Podobno oprócz podstawy jest szansa na jakieś premie do tego. Dzięki za odpowiedź

Aaaaa

Panowie To co piszecie Tu to nic nie da. Jak macie jakieś obciążenia albo Wam nie zapłaci za Fracht to skladajcie pisma do TeleRoute i do TimoCom. Wyzuca go z giełdy i się skończy kariera. Też chciałem tam iść jeździć ale jak po czytałem te wasze opinie to faktycznie gość jest super gigus. A giełdy transportowe tylko czekają żeby im podesłać takiego delikwenta. Jeszcze w tych czasach.

Nooo

Kamil W umowie nie pisze że będziesz robić trasy 300 km. Tylko jak gadają z Tobą to mowia długie trasy. Chyba że dla niego długa trasa to 300 km. Ale jak gada z Tobą to mówi że ponad 12 000 km na miesiąc. Jest oszukaniec i tyle !!!!

slavo

band aoszustów. oszukują na kilometrach o 15%. Jak odchodzisz to nic nie wypłacaja. obciążają za wszystko co sobie ubzdurają. Nie masz szans się bronić. Proszę nie współpracujcie z tum panem (nazwę go członkiem bi wykasują).

chrystian M

po pierwsze logo tej firmy z autami z ich strony to oszustwo ta firma krzak nigdy nie dysponowala wlasnym transportem ostatnio Tereska wrzucala ladunki na Timo ale widze ze wszyscy znajaą tę firme i wisialy te ladunki dlugo sebastian ja ci tej zaleglej kasy nie odpuszcze, wezmę od ciebie ladunek na fikcyjna firmę i sprzedam i kase odzysklam juz cie kiedys przekrecil przewoźnik na silnik

Sam sobie Sebastian piszesz te komentarze, żeby chociaż jakieś były pozytywne. Firma dno, właściciel cwaniak i oszust jakich mało. Unikać! Negatywne opinie nie biorą się znikąd, a szczególnie taką ich ilość.

przewo

Potwierdzam ze to dno, pozytywy pisze sam szef. Nie wywiązują sie nawet z 1/10 tego co obiecują, same ochłapy co nikt nie chce robić, kasa wypłacana tylko na początku na zachętę, a później zapomnij...

wydany

Są już setki oszukanych . Nie wierzcie w jego gadanie do pytajcie o szczegóły ogłoszenia które muszą być na piśmie a nie w gazecie REKLAMA MOŻE KŁAMAĆ . Dla oszukanych dodam że KRD jest nie skutecznym rozwiązaniem. . PS . Jak ktoś ma dobrą robotę to nie chwali się na forum .

Zostaw merytoryczną opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

• Jak się pracuje w One Solution Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy One Solution Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One Solution Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

One Solution Logistics