Opinie o One Solution Logistics w Kornwestheim

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie One Solution Logistics. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w One Solution Logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o One Solution Logistics w Kornwestheim

Robert

Polecam wszystkim przewoźnikom one solution logistics! Firma weszła również w silosy! Poszukuje chętnych do współpracy również na lodówki oraz plandeki.

Robert

Aplikowałeś do firmy One Solution Logistics? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Sylwek DK Transport

Ale brednie wypisujesz Pan Adam S. Nie powtarzaj się chłopie. 90 procent negatywnej opinii to od ciebie – my się już z tego śmiejemy. Ile transportów zrobiłeś w one solution? Cztery? A może osiem? To skąd twoje opinie? – jakie ty masz doświadczenie? Należysz do tego gatunku przewoźników co du..y nie potrafią zagrzać w jednym miejscu i skaczą z kwiatka na kwiatek zostawiając smród za sobą. Panie St.. brakuje Panu kultury osobistej, jesteś taka mała niewyrośnięta gnida - jak może taki kurdupel jeździć autem ciężarowym? Przecież ty nie sięgasz noga do pedała, he, he, he to jak miałeś dobrze wykonać robotę w one solution? Odstaw ta swoja ciężarówkę i weź się chłopie za sprzątanie ulic w Polsce. POLECAM WSZYSTKICH ONE SOLUTION LOGISTICS – proszę nie słuchać kurdupli! Sylwek

Bob C.
@Sylwek DK Transport

Po części masz rację. Jeździłem u nich trochę czasu było ok. Do momentu w którym chciałem zabrać auta bo nie podobały mi się wyliczenie. I wtedy się zaczęło przelewy zostały zatrzymane do tej pory faktury nie zapłacone. A za co ! ? A za palety i jakieś drobne rzeczy. Kwity za palety z przed paru miesięcy które otrzymali, ale i tak kasy nie wypłacili. NIE POLECAM!!!!! Mają problemy żeby się normalnie rozstać i rozliczyć.

Marcin Noxon z Kielc

Przechodziłem już wiele spedycji, Defrance, Waltera, BREGERa, DSV ale one solution jestem najdłużej, już 12 lat, nie przesadzam, polecam szczególnie szefom na własnych autach. Dają kartę platnicza, rozliczają z fakturami po przesłaniu zdjęcia, zlecenia z GPS i nic cię nie obchodzi! Kilometry -12 czasami 14 tys. na miesiąc. Miłe dyspozytorki, he, he, he! Pozdrawiam załogę, Marcin

@Marcin Noxon z Kielc

JAKIE DYSPOZYTORKI?CO ZA BZDURY PRACUJE JEDNA KOBIETA PANI ANIA ,A TY KŁAMSTWA WYPISUJESZ,WIDAĆ ZE PISZE ONE SOLUTION (usunięte przez administratora) UWAŻAJCIE NA NICH,PRZEZ NICH MAM PROBLEMY FINANSOWE

Kierowca z Wrocławia
@Marcin Noxon z Kielc

12-14 tys.to robi się ale na kwartał. Brak slow. Ale bajki piszesz kolego.

Kierowca z Wrocławia

Właściciel zeruje na małych przewoźnikach. Trzeba dopominać się o swoje pieniądze. Gdy się dzwoni to nie odbiera telefonu. Unika rozmowy i jest arogancki. Powinien się wstydzić, żeby tak kiwać rodaków. Moje pieniądze odbija mu się czkawka . Z tego co widzę to częsta praktyka ze nie oddaje pieniędzy.(usunięte przez administratora)

Piotrek AS-Trans

Nie wylewaj łez Krzysiu! Większość spedycji jak Dachser, Schenker, DSV rozlicza palety kwartalnie lub rocznie. Jak przewoźnik odchodzi to spedycje rozliczają przewoźnika za maty, palety, kantownik, pasy etc. To żadna złośliwość... nikt nie chce siedzieć później na kosztach! Pewnie pracowałeś tylko w one solution, zobacz jak inne spedycje się rozliczają… nawet nie pytają się czy zdałeś lub wymieniłeś palety – od razu wystawia rachunek. Ja w KRS straciłem ponad 20.000 zł za palety! Piotrek

Mietek
@Piotrek AS-Trans

Co za bajki piszesz,one Solution to kombinatorzy,(usunięte przez administratora) i tyle,dlaczego właściciel zmienił nazwisko?o czymś to swiadczy

Arek od Krisar

Z paletami to problem wszystkich spedycji! Powinno się stosować najlepiej palety jednorazowe. One solution nie wymyślił palet. Palety wciskają kierowcom którzy nie znają języka i nie potrafią otworzyć gębę na rozładunku! Biorą palety stare, popsute, czarne, czasami jednorazowe! Kierowca (usunięte przez administratora) podpisuje kwita i jest później zdziwiony ze klient mu polowe odrzuca! A one solution dostaje rachunek i liczy wam! A wiec przewoźniki! Jak palety są do (usunięte przez administratora) na rozładunku to nie wolno ich wam brać! A jak bierzesz to nie dziw się ze otrzymasz rachunek. To samo z kwitami pakietowymi! Wszystko musisz kwitować i kazać podpisywać bo palety są jak towar który transportujemy, jak zaginie to masz problem.. a wiec nie żak do one solution tylko czasami do samych sobie! Pozdrawiam Are

Nie wypłacili mi wszystkich pieniędzy, gdy zrezygnowałem ze współpracy z nimi, bo byłem nie zadowolony. Ja im nie popuszczę, to są moje pieniądze . (usunięte przez administratora)

Zenek

Masz racje,mnie tez oszukał,ZŁODZIEJ I TYLE ALE DOIGRA SIĘ,TRAFI NA KOGOŚ I MU POKAŻE

Piotrek

Załoga w porządku, praca poukładana, pieniądze na czas, nie narzekam, czasami długo czekam na załadunku ale to jak w każdej spedycji, nie ma wyjątku.

Mietek
@Piotrek

Co za bzdury piszesz widziałeś tą załogę ? Mało wiesz Spedycja w bloku byłem tam nie wpuścili mnie

Staszek

Spedycja nie powinna mieć racji bytu bo żerują na przewoźnikach.(usunięte przez administratora)Dobrze ze krótko jeździłem dla nich, bo poszedłbym z torbami. Odradzam. Uważajcie i nie dajcie się nabrać na obietnice pana Sebastiana bo miesięcznie robi się raptem 7 tys.km. To kpina !!!!

Krystian KrisAr

Witam skeptycznych przewoźników! Na forach niektórzy piszą bajki.. głowa boli ???? Mam 3 Auta, jeżdżę już czwarty rok, pieniądze na czas, km OK, Polecam one solution !! Musze chłopakom powiedzieć żeby pisali pozytywy ponieważ spedycja jest wypłacalna, spedytorzy pomagają przy znalezieniu adresow lub kłopotach drogowych, mila załoga! Nic złego na nich nie powiem! Pozdrawiam Krystian

Bob C.
@Krystian KrisAr

Sami sobie opinie pozytywne piszą!!!!!! Jak ktoś ma wątpliwości co do działania tej spedycji mogę udostępnić dowody zachowań Pana D. Nagrania i faktury nie opłacone. Można sprawdzić co w BIK też figuruje. Pozdrawiam

@Krystian KrisAr

JAK JEŹDZISZ CZWART ROK TO PODAJ NAZWĘ SWOJEJ FIRMY I TELEFON SAM DO CIEBIE ZADZWONIE KŁAMSTWA KLAMSTAW I JESZCZE RAZ KŁAMSTWA UWAŻAJCIE NA TA SPEDYCJE

Tadeusz

Omijajcie szerokim łukiem te spedycję a raczej sradycje. Kisza się w bloku w małym mieszkanku i główkują jak wykiwać przewoźników. Stawki zaniżone, trasy byle jakie. Uważajcie i nie dajcie się nabrać na obietnice tego typa.

AtuTrans

Polecam one solution i nic nie mogę na spedycję powiedzieć. Praca jak wszędzie, czasami super ułożona a czasami coś się przytrafi - ale taki jest już transport, zawsze w ruchu. Najważniejsze ze się jeździ i robota jest bo jak na parkingach patrzę ile dni auta stoją i czekają na ładunek to już wole one solution, tu się nie stoi tylko (usunięte przez administratora) kasa może mniejsza ale obroty wysokie. Rysiek

@AtuTrans

PRZESTAŃ PISAĆ BAJKI CHŁOPIE Z JAKIEJ PLANETY JESTEŚ? CHYBA Z ONE SOLUTION BO PISZESZ JAK ONI,BAJERANCI NIE PŁACĄ UWAŻAJCIE NA TA SPEDYCJĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piotr Traker

Bardzo negatywnie wspominam współpracę z tym naciągaczem i oszustem. Przestańcie pisać bajki ze spedycja ok, to kłamstwo. Będę się z nimi sadził o zaległe pieniądze, które sobie przywłaszczyli, gdy zakończyłem z nimi współpracę. Tak się zachowuje (usunięte przez administratora) Dorabia się na kiwaniu ludzi. Obiecuje złote góry, a potem wychodzi szydło z worka i jego perfidia. Przebiegły typ, ale doigra się, bo tyle osób (usunięte przez administratora) ze basta z tym. (usunięte przez administratora)

Mariusz

One solution swietnie sobie radzi na rynku niemiecko-francuskim. Oczywiscie przy takiej skali przewoźników zawsze trafi sie ktos nie zadowolony. Ale tak jest w wiekszosci spedycji gdzie konkurencja jest duza. Nie kazdy kierowca sie w spedycji odnajduje. Nie spotkalem sie nigdy (a pracowałem w wielu spedycjach) ze spedycja idealna. Tak samo jak nie ma idealnego ładunku - zawsze znajdzie sie ktos komu cos nie pasuje. Znam przewoźników którzy jezdrza dla one solution i chwala te firme. Znam przewoznikow ktorzy odeszli z One solution po jakims czasie tam wrocili z usmiechem na twarzy. Znam tez przewoźników którzy odeszli ze zdobytym tam doswiadczeniem i jezdrza w innych spedycjach i to procentuje! Zgadzam sie z tym ze w calym mechanizmie kiedy jezdziles dla One solution moglo cos nie zadzialac, kiepski ładunek, trafiłeś na głupiego rozladowce i sie zraziles. Ale to troche tak jak kupic samochod marki np Mercedes ktory bedzie sie psul gdyz trafiles wadliwy egzemplarz, ale czy to oznacza ze wszystkie samochody tej marki sa do du..y? A moze nie powinienes jezdzic samochodem? A moze Ty zle uzywales tego samochodu. Temat rzeka... Podsumowujac, malo obiektywna ocena z twojej strony, na zasadzie ja bylem zawarty i gotowy ale nie wypalilo i to ich wina. Ale praca, obroty miesięczne oraz świetna obsługa nie podlega dyskusji. Reszta zalezy od Ciebie. Powodzenia w spedycji one solution logistics!

@Mariusz

Przestań pisać takie bajki i klamstwa

Zostaw merytoryczną opinię o One Solution Logistics - Kornwestheim

• Jak się pracuje w One Solution Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy One Solution Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w One Solution Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 6 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

One Solution Logistics