Tuplex

Opinie o Tuplex

no

w pracy siedzisz 8,5 h bo 30 minut masz jako przerwa

smog

jak to jest z odpowiedzialnością za kasę w oddziałach? Pytam bo obsługiwać trzeba a dodatków nie ma żadnych. Aaa, i jak to jest z godzinami pracy? od której do której się pracuje. Przepisowo powinno być 8 godzin w tym 15 min przerwy. A na moje oko coś jest nie tak.Przybliży ktoś zagadnienie albo wyjaśni?

równia

No co tu dużo gadać. Firma stacza się. Wartościowi pracownicy odchodzą a ich miejsce próbuje łatać się. Kto na tym cierpi. Klienci bo obsługa nie taka. Pracownicy bo na nich zwala się całą odpowiedzialność za braki w wykonaniu planu. Nowi pracownicy nie mają żadnych sensownych szkoleń. Tylko takie "5 minutówki" bym to nazwał. A kto ma ich szkolić. No PM. Albo nie mają wiedzy, albo czasu, albo po prostu umiejętności do przekazywania wiedzy innym. A potem OPR dostają pracownicy. Wciąż tylko przybywa obowiązków za które nie dostaje się dodatkowych pieniędzy.

prawda

prawda jest taka, że żaden z pracowników, albo spora większość nie chce się utożsamiać z firmą. Pracujemy bo musimy. Nikt Nas nie szanuje - przecież nie ma ludzi niezastąpionych. I na tym bazując wygląda to tak, że jak się nie podoba to do widzenia. Jest tylko gorzej. Nie ważne czy to magazyn czy dział handlowy. Najlepiej zabrać pieniądze i wrzucić do Swojego worka "Dyrektora". A ludziom nic nie dawać.

kierownik

dowiedzialem sie ze ledy sa za krata mowi o centrali w wawie,zobaczylem no i naprawde szok przezylem.tak sie zapytam a po co to przeciez i tak beda krasc i tak beda,wiec zbedny koszt dla magazynu,nie pomoga kamery ani kierownicy zmian,wiec zycze tam powodzonka w obserwacji tego rejonu

Wrurzbita Maciej

Po złym panie, jeszcze gorszy nastanie...

MPK
@Wrurzbita Maciej

TAK TAK A NA BILECIK MPK JUŻ NIE MACIE.

arek

Witam, mam gdzieś anonimowość jestem arek pracowałem w oddziale w lublinie jako magazynier przez 5 tyg. Zatrudniony byłem przez pośrednika pracy na taki właśnie okres oczywiście z możliwością zostania w firmie. Po 2 tygodniach pracy dowiedziałem się że dyrekcja prowadzi sobie rekrutację normalnie na to samo stanowisko ale już nie przez pośrednika lecz bezpośrednio. Przyjechał ten (usunięte przez administratora)z krakowa na dzień tylko po to żeby prowadzić sobie rekrutację na magazyniera pomimo że byłem tam już przyjęty i starałem się jak najlepiej co z resztą potwierdzali moi współpracownicy,na koniec dnia łaskawie do mnie przyszedł, przywitał się i porozmawiał. W następnym tygodniu miała zapaść decyzja więc z krakowa przyjechał (usunięte przez administratora) jak się okazało w tym samym celu co jego poprzednik - prowadzić sobie nadal rekrutację. Czekałem na niego specjalnie na magazynie z nadzieją, że przyjdzie i zaproponuje mi pracę. (usunięte przez administratora) pozdrawiam dobrych ludzi elo.

tylko nie tu

w każdym oddziale jest tak samo. Problem tkwi w tym, że pieniądze są dla dyrekcji a nie dla pracowników niżej. Tego nie przeskoczysz choćby nie wiem co. Cały czas się żałuje pieniędzy dla pracowników i dlatego jest taka rotacja w firmie. Przyjdź, zobacz, oceń sam.

zainteresowany

no ale w kazdym oddziale ja chce isc na wielkopolske czyli Poznan, moze tu jest inaczej?

tylko nie tu

kłamią na każdym kroku. Obiecanki cacanki. Na rozmowie złote góry a później wielkie rozczarowanie. Zakres obowiązków nieadekwatny do wynagrodzenia.

odradzam

odradzam pracę w Tuplex. Śmieszne pieniądze, przełożeni do bani. Wymagania z kosmosu wobec innych tylko nie do Siebie. Tragedia. Poszukajcie sobie czegoś innego w normalnie funkcjonującej firmie.

ekoland

a ja na magazyniera chce isc tam

zainteresowany

widziałam ogłoszenie na przedstawiciela budowlanki w Poznaniu, chce sie zgłosić , mam spore doświadczenie.Warto? pieniądze przyzwoite? i atmosfera w pracy?

?!?

A co z Bydgoszczą ? jak tam działa placówka ?

poduczyć się

Tuplex jest idealnym miejscem żeby się nauczyć i zmienić pracę - POLECAM.

Warunki pracy Łódź

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie są warunki pracy w Łodzi. Byłem teraz na rozmowie z jakimś dyrektorem. Bardzo pokrętnie i wymijająco udzielał odpowiedzi. Same ogólniki. Mógłby ktoś bardziej przybliżyć jak jest naprawdę. Czytam to forum i za głowę się łapię...nie wygląda to interesująco.

konkurs

aż tak słabo idzie w Tuplex że konkursy odpalili. I tylko niech mi ktoś oczu nie mydli że to specjalnie dla ludzi. Sorry, nie w tej firmie...Dyry wyników nie mają a konkurencja się śmieje...

lolo

pewnie siedzi hahaha

UUU
@lolo

myslisz? a o co poszlo ze go wywalili?

nowe

ktoś odchodzi z PM??? bo nowe ogłoszenie chyba jest. ktoś coś?

Proceduralny

No tak, procedura goni procedurę. Tylko kto ma na nie wszystkie czas ja się pytam. A co ze zdrowym podejściem do: - magazyn - dział handlowy - dział produktowy - dział logistyki ja się pytam. Kto ma jakie obowiązki i za co dostaje pieniądze w tej firmie? Za wykonywanie pracy za innych? gdzie podziało się to co jeszcze kilka lat temu dobrze funkcjonowało?

Zostaw merytoryczną opinię o Tuplex - Warszawa

• Jak się pracuje w Tuplex?

Zobacz opinie na temat firmy Tuplex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tuplex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 11 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tuplex?

Kandydaci do pracy w Tuplex napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tuplex