Opinie o Ciber Polska w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ciber Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ciber Polska o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ciber Polska w Poznań

Stefan Nowy wpis

Niestety informacja, że jest zamknięte na stałe potwierdziła iż firma jest w likwidacji.

krytyk2342 Nowy wpis

Nie wiem, ta firma już chyba się zwija, ale jeśli ktoś jest zainteresowany, to powiem tyle. Pracowałem w jednym z działów, praca nieciekawa za słabe pieniądze, Ludziom wydawało się, że robią tam wielką karierę korporacyjną, spośród około 10 osób w biurze normalnie rozmawiały ze mną może 2 czasem 3, atmosfera nieciekawa, bo praktykowano tam donosicielstwo do szefa... Jeśli ktoś MA wybór, to niech poszuka czegoś lepszego.

Inkwizytorka Nowy wpis

eh, Obserwator - są takie wybitne osobistości, które dzięki miernemu szefowi z USA potrafią zbudować sobie solidne podstawy co swojego nowego CV, wykorzystać insider information (i "zło HRów" jako zasłonę dymną) i przenieść się do krainy mlekiem i miodem płynącej więc tak za bardzo bym nie narzekała... ...ale że Ciber takich talentów nie potrafił wykorzystać, to woła o pomstę do nieba... należało stworzyć jakiś dział "Ściemy i dezinformacji", to by się inwestorzy do dziś nie połapali, że firma zbankrutowała ;-)

obserwator Nowy wpis

Jednak manipulacja, oczernianie i polityka na ofiare dla miernych szefow z USA prowadzona przez lokalny HR daleko nie zaprowadzila. To co wyrzucono zlego w eter wrocilo do tych co rzucali I firmy juz nie ma

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ciber Polska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Agnieszka

Jak obecnie wyglada sytuacja w firmie? Ostatnie komentarze były dość niepokojące - czy aktualnie firma się rozwija i pojawiają się nowe miejsca pracy?

ekspansja? - http://www.bizjournals.com/denver/news/2017/02/01/wells-fargo-grants-ciber-more-time-to-strike-deal.html podobno ludzie w innych odziałach świętowali, jak zostali sprzedani do innej firmy ps. agile jest tak świezy jak wczorajsza gazeta ;)

Agnieszka

Zapoznawaliście się już z rozmową z przedstawicielem Ciber Polska? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,829686,wywiad-arletta-myler Jak oceniacie ;) ?

ala

Ehhhh powiedzcie prawdę dlaczego wymiotło większość ludzi i rotacja to nowy kierunek firmy??

Jarcio

No i wreszcie ...

Machający ręcami

Maciej, idź już spać. Nie masz czasem innej pracy?

pstryk

Oj profesjonalne to nie jest pisac samu o sobie w tak pozytywny sposob ... ciekawe jaki efekt to ma przyniesc, zobaczymy... niezla samopromocja. Ludzie i tak maja wyrobiona opinie wiec to na pewno nie pomoze

Jarcio

Osobiście polecam tą firmę. Pracuje tu od prawie roku. Ludzie są super. Szczególnie po odejściu/wywaleniu ostatnio tych upierdliwych. Tych którzy pewnie pisali te złe opinie wyżej. Mamy nowych liderów i managerów. Projekty się rozkręcają a klienci zaczynają nas chwalić. Dyrektor jest genialny a HR bardzo miłe, szczególnie dziewczyny! Gdyby nie to, że automat do kawy się zbyt często psuje to było by idealnie.

pstryk

Podzielam opinię Nosala.

er

a dlaczego tak twierdzisz? ja uważam że jak najbardziej idą do przodu skoro teraz oferują nawet na stanowikska związane z us market, przykładowo posada Brilliant Master Data Specialist (the US Market),

Nosal

Wygląda na to, że kiedyś to była całkiem dobra firma, teraz jest coraz gorzej.

nick

Jako były pracownik Cibera (service desk) mogę każdemu gorąco polecić pracę w tej firmie. Nie ma napiętej atmosfery, wszyscy są pomocni i pamiętam, że już od pierwszego dnia czułam się tam swojsko. Dobrze płacą, warunki socjalne też są dobre i jest dużo bonusów, o których nie mówi się na rozmowie, ale są i mile zaskakują. Poza tym ładny budynek, blisko do sklepów w razie szybkich zakupów czy jedzenia można skoczyć. Nie wiem co się dzieje w HR, ale rejon service desk to super ludzie i atmosfera.

Palabru

Mam tam znajomego, od lat pracuje, ale obecnie aktywnie poszukuje nowej pracy. Rozmawialiśmy trochę ostatnio i wyszło, że kiedyś to była całkiem dobra firma, teraz jest coraz gorzej, notowania spadają - nawet na giełdzie widać. Ludzie się zmienili, wielu już znalazło sobie nową pracę. Co do HR, to dawniej był na naprawdę profesjonalnym poziomie. Ale wtedy zajmowały się tym kompetentne osoby i widać było wsparcie i zaangażowanie. Babka, która jest tam teraz, nie ma rzekomo żadnej wiedzy w tym zakresie, a jedyne znane jej metody działania to szpiegowanie, mobbing i zastraszanie. Chyba źle się tam dzieje...

Max

Tak to prawda, sytuacja się powtarza i kolejne osoby są tak mobingowane, że albo same odchodza, albo zostają zmuszone do odejścia. To nie HR tylko jakiś żart.

M

Pracowałem w Ciber przez prawie 2,5 roku (04.2013-08.2015) w dziale IT jako Service Desk Analyst, od 03.2015 jako Service Desk Team Leader, i tak jak pisałem już na innym portalu (bodajże Goldenline), każdemu gorąco polecam firmę - panuje tam naprawdę wspaniała atmosfera, nie ma nadmiaru bezsensownych procedur, panujących często w dużych korporacjach, menadżerowie chętnie rozmawiają i znajdują czas dla pracowników, jest dużo możliwości rozwoju, szkoleń czy awansu. Praca w Ciber umożliwiła mi znaczne poszerzenie horyzontów i obycia z pracą w dużej, międzynarodowej firmie. Nadal mam tam sporo znajomych, wszyscy nadal sobie chwalą pracę, płacę i atmosferę. Prawdopodobnie pracowałbym tam nadal, ale dostałem bezkonkurencyjną ofertę od bardzo dużej firmy z Warszawy, więc zmuszony byłem zrezygnować. Gdybym stracił pracę, na pewno starałbym się wrócić do Ciber.

Nikt

Tak, hr mobinguje, kilka osob zostalo zmuszonych do odwjscia

Zostaw merytoryczną opinię o Ciber Polska - Poznań

Ciber Polska