Opinie o Pflege Mit Herzen 24 w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pflege Mit Herzen 24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pflege Mit Herzen 24 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflege Mit Herzen 24 w Bydgoszcz

Gosia

Wyjazd z firmą jest warty polecenia , firma płaci uczciwie według wcześniejszych ustaleń. pieniądze na konto wpłacają na czas.

Igor

Czyli jednak język niemiecki jest w tej firmie kluczowy żeby zarabiać więcej? Pozdrawiam

Mirka Pracowałam z tą firmą kilkakrotnie,. jest to rzetelna firma. Zawsze odbierają telefony i służą pomocą. Personel jest bardzo miły. Wręcz polecam tą firmę. pozdrawiam cały zespół pracowniczy

elle

czytam o tej firmie na fejsie i ciągle tylko 1300 euro za sztele nigdy innej kwoty .

@elle

Czy próbowałeś zapytać bezpośrednio w firmie, czy inne kwoty także są dostępne? Być może wiele zależy od danego okresu czasu, doświadczenia, czy stanowiska? Jeśli uda Ci się uzyskać jakieś informacje na ten temat, koniecznie się nimi z nami podziel.

kasia
@elle

taaak? niech sie pani lepiej domyśli

joannaj

chyba 900 euro na miesiąc około 3000 PLN. w Niemczech najniższa pensja to 1000 euro. To zależy od znajomości języka....może być mniej...

Cargo
@joannaj

Praca nie zależy od znajomości języka...tylko od wykonywanej pracy... Jeśli rodzina akceptuje brak języka płaci tak samo ja za biegły. Prawo nie uzależnia wynagrodzenia od języka, koloru skory czy narodowości. A idąc tym krokiem niemowa powinien pracować za darmo...

niki
@Cargo

hahah swiete slowa, niemowa za darmo

klara
@joannaj

!000 euro zarabiałam na początku mojej "kariery"opiekuńczej w Niemczech w 2006 roku .Od tego czasu ceny i opłaty poszły w górę a tu taki zastój finansowy Hahaha Wiem stary post ale i tak ktoś kity wciskał.Obecnie dziewczyny z Pflege mowiły że zarabiaja 1680 eu. A i tak za mało im było a chętnych do tej pracy nie było.I mają tylko dyżur i do domku .No i opłacony urlop oraz składki emerytalne i itd.

nemo
@joannaj

z jezykiem podstawowym podstawa to 1200 bo 1000 to już gdzie niegdzie można zarobić tez w polsce

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pflege Mit Herzen 24? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Als

Najgorsza firma na rynku. (usunięte przez administratora) Działa w zmowie z klientem ma w nosie opiekunkę. Pomijając metody mobbingu koordynatorow. Jadąc z nimi trzeba wszystko dokumentować i nagrywać aby mieć w razie co w ręku twarde dowody. .

Als

Czyli do Zusu zgłosić ich można

Sylwia

Nikt nie zabrania pytać o wszystkie ważne informacje. Pretensje trzeba mieć do siebie, ja nie narzekam!!

Zuza

Podpowiedzcie jak dostać się do pracy z nimi i czy znajomość języka musi być dobra?

Gutek

Pflege Mit Herzen 24 ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Może ktoś zauważy i doceni to?

@Gutek

Narazie jestem poczatkujaca , ale musze powiedziec ze firma pozadna :)

Judyta

Koordynatorka próbowała na siłę wcisnąć mi sztelę na jakiejś wsi i miasteczku, ale nie dała rady przekonać mnie. W końcu stanowczo powiedziałam jej, że i tak znajdę pracę właśnie w tym mieście X albo za pośrednictwem PMH lub innej firmy (są ich w Polsce setki) albo sama prywatnie. Pani głos nie krył złości.

Iga

Podpowiedzcie jakie wymagania stawia firma, głównie język?

Gabi

Zgadzam sie z Tobą. Wszystkim ludziom nie dogodzi. Jak komus nie pasują firmy to niech siedzi w domu. Nikt mu nie kaze pracowac. Ale tez niech nie wypowiada sie na forum

Marzena
@Gabi

Firm opiekunczych sa w Polsce setki i zawsze mozna znalezc cos dla siebie. Nie Tobie decydowac kto ma sie wypowiadac na forum. Kazdy ma prawo.

Renata

Wiadomo, że praca nie jest lekka. Zawsze możecie szukać innej agencji.

Uśmiech
@Renata

Pewnie, że tak. Na rynku jest mnóstwo firm tego typu. Zawsze w ostateczności można wyjechać prywatnie.

Patrycja

@Magda, czy możesz podzielić się szerszą opinią na temat Pflege Mit Herzen 24? Jakie masz doświadczenia związane z tą firmą? Wyczerpujące i prawdziwe wypowiedzi są pomocne dla poszukujących pracy za pośrednictwem Pflege Mit Herzen 24. Na stronie firmy dla zainteresowanych stale dodawane są nowe oferty: https://pflegemitherzen24.pl/oferty-pracy.

Magda

Personel jest bardzo mily

Patrycja

@anonymous Czy firma Pflege Mit Herzen 24 zapewnia transport pracownika do miejsca pracy? Jak długo trwają kontrakty, czy jest możliwość negocjacji proponowanej stawki albo długości kontraktu? Czy można wybrać sobie miasto, do którego się wyjedzie na kontrakt? Takie informacje są zawsze poszukiwane przez potencjalnych pracowników.

Patrycja

@Wiosenka Co oznacza zatrzymać? Czy firma Pflege Mit Herzen 24 miała do tego upoważnienie? Może Ty jako pracownik nie wywiązałaś się z zapisów kontraktu? Takie sytuacje zawsze warto wyjaśniać.

Iza

Słyszałam, że Pflege Mit Herzen 24 ma opinię bardzo dobrego pracodawcy i chciałabym pracować w firmie. Podpowiedzcie coś co słychać, dawno nikt nie pisał

marina
@Iza

bzdury najgorsza firma swiata niemcom w (usunięte przez administratora) wlazi a polke w nocy na ulicy zostawi

Wiosenka
@Iza

Niestety też tak myślałam,dopóki nie wyjechałam.Wróciłam po dwóch miesiącach i okazuje się ,że firma postanowiła sobie część kasy zatrzymać.Zakończyłam kontrakt i powinnam mieć całą kasę na koncie,a nie mam.

@Wiosenka

Zglosic tam,gdzie trzeba! Jakby na mnie trafili,to dopiero by się nadziali!!!Takie numerki,to nie ze mna!!!

Iga

Jak się komuś nie chce pracować to nic dobrego nie napisze ponieważ agencja wysyła do pracy.

Patrycja

@Joasia, to na pewno bardzo ważna informacja z puntu widzenia wyjeżdżających i pracujących w Pflege Mit Herzen 24, dlatego dziękuję za to. Z Twojej wypowiedzi wynika, że znasz się na całym procesie rekrutacji, wcześniej pytałam o system zmianowy ale nikt się do tego nie odniósł, może Ty byś mogła?

Zostaw merytoryczną opinię o Pflege Mit Herzen 24 - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pflege Mit Herzen 24?

Zobacz opinie na temat firmy Pflege Mit Herzen 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pflege Mit Herzen 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pflege Mit Herzen 24