Opinie o Pflege Mit Herzen 24 w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pflege Mit Herzen 24. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pflege Mit Herzen 24 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pflege Mit Herzen 24 w Bydgoszcz

Joasia

WAŻNA INFORMACJA DLA OPIEKUNEK!!! Na rok 2017 podstawa wymiaru składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne pracowników oddelegowanych za granicę nie może być mniejsza niż 4263 zł.. Firmy polskie - wysyłające opiekunki do Niemiec - powinny odprowadzać składki do ZUS-u od tej właśnie sumy. Są to składki emerytalne, rentowe, wypadkowe i zdrowotne. W przypadku umowy zlecenia, składka chorobowa jest dobrowolna. Opiekunki powinny zwracać szczególną uwagę na ten przepis, gdyż zaniżone składki mogą nie liczyć się do przyszłych emerytur. Zainteresowanych odsyłam do zapoznania się z przepisami poprzez infolinię ZUS. Nr telefonu: (+48) 22-560-16-00.

Patrycja

@lena a jesteś pracownikiem firmy? W jakim systemie pracujesz w tej chwilo? Czy jest to system zmianowy? Każda dodatkowa informacja, to duża pomoc dla osób, które szukają możliwości zatrudnienia.

Lena

Poczytałam sobie opinie i widzę, że agencja ma generalnie dobra opinię! Wiadomą rzeczą jest , iż praca za granicą nie należy do lekkich więc jak się ktoś decyduje na wyjazd to powinien mieć świadomość wyzwań jakie go czekają!. Można dobrze zarobić ale trzeba się napracować.

Relka102

Czy polecacie tą firmę na wyjazd do pracy Pflege Mit. Herzen 24?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pflege Mit Herzen 24? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Hanna

Mogę tylko potwierdzić, że Pflege Mit Herzen 24 jest sprawdzoną i dobrze organizująca wyjazdy do pracy agencją. Jeśli tylko jesteśmy świadomi na jaką pracę się decydujemy to firma wszystko zorganizuje.

Zuzanna

Pflege Mit Herzen 24 jest sprawdzoną agencją i można ją polecać następnym chętnym, praca jest pewna.

ewache

Ja takze pracuje z ta firma juz dwa lata nigdy nie bylo nieporozumien ,stella zawsze sie zgadza z opisem pdp. wszystkie skladki oplacone,p.z biurainteresuje sie zawsze jak jestem na stelli dzwoni kilka razy i pyta czy nic sie nie zmienilo .Wiec nie opowiadajcie glupot ,wyplata zawsze na czas ,dodatki za swieta tez .

Natalia

Mam pytanie czy oferta pracy dla pani z dobrym niemieckim do prowadzenia domu w Herten jest jeszcze aktualna? Już kiedyś korzystałam z pośrednictwa tej agencji i byłam zadowolona dlatego myślę, że teraz też tak będzie.

Ja pracuje z tą agencja juz 5 lat. Pieniądze dostaje zawsze na czas. Czesto nawet dzień, dwa wcześniej. Mam odprowadzane wszystkie składki w normalnej wysokości. Na rządanie zawsze otrzymuje rmua. Przed wyjazdem zawsze jest opis podopiecznej oraz warunków mieszkaniowych. Ba nawet jeśli cos nie pasuje np brak dostępu do internetu, to moja koordynatorka mi pomaga załatwić to z rodzina. Kontak mamy zawsze. Na każde pytanie dostaje odpowiedz. Do tej pory nadal jestem zadowolona i bynajmniej nie zarabiam 900 euro.

Patrycja

@serio, zgłaszałeś/łaś tą sytuację? Warunki w umowie zostały poprawione?

xxx
@Patrycja

Czy panie w biurze nie mają w obowiązku tego wiedzieć! Czy liczą na niewiedzę opiekunki i że zrobi to a jakby co to kogo będą szarpać?

serio

Oferta przekazana przez telefon nie zgadzała się z opisem przesłanym w umowie .Nam nie wolno bandażować ran na terenie Niemiec jak i robić zastrzyki To tak gwoli przypomnienia .

Lila

Świetnie że m aja tak dużo różnych ofert, zawsze można coś wybrać

Wdzięczna

Ja niejednokrotnie korzystałam z ofert agencji i byłam bardzo zadowolona. Wiadomo, że praca nie jest lekka ale za to kasa bez porównania większa od tej jaka mogłam zarobić w kraju. Opiekują się ludźmi.

PIOTR

NIE STAC ICH NA TELEFON? TO MUSI BYC BARDZO BOGATA FITMA: LACH

Iza

Firma puszcza sygnaly z tel. 508-624-667 i mysli ze ktos do nich oddzwoni. Wcale nie dziwie sie ze takie opinie w internecie!!!1

opiekunkaaa

Uważajcie na tą firmę. Kłamią i zdzierają jak mogą, wypłata marna, nie odbierają tel, nie polecam!!!!!!! Jest dużo innych dobrych agencji ale nie ta (usunięte przez administratora) warta!!

Pflege Mit Herzen

Dzień dobry, odprowadzamy wszystkie składki w tym emerytalno-rentowe oraz zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne, co w prosty sposób można zweryfikować w ZUSie. Zakres obowiązków zależy od konkretnej oferty, natomiast stawka przede wszystkim od stopnia znajomości języka. Ilość ofert nie jest uzależniona od rotacji pracowników, a od ilości klientów, którzy zgłaszają się do nas, szukając opiekunki. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami: http://www.pflegemitherzen24.pl/kontakt-s23 Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :) Pozdrawiamy serdecznie, Pflege Mit Herzen

m i k i

Witam wszystkich wypowiadających się na tym jak i na innych forach. Jeśli mam być szczera, to jeszcze nie urodził się nikt ani nie powstała żadna firma co dogodzi wszystkim i zawsze znajdzie się ktoś, komu coś nie pasuje. Czytając wypowiedzi w stylu ,,wszystkie firmy są do bani" lub ,,nie polecam żadnej z tych firm" zastanawiam się czy takim osobom wypowiadającym tego typu słowa chce się w ogóle pracować, skoro wszędzie jest im aż tak bardzo źle i czy takie osoby przypadkiem nie chciałyby dostawać pieniążków za nic, za siedzenie w domu. Pozdrawiam wszystkich wypowiadających się. E...

joannaj

chyba 900 euro na miesiąc około 3000 PLN. w Niemczech najniższa pensja to 1000 euro. To zależy od znajomości języka....może być mniej...

joa1

To są niechodliwe oferty stąd rotacja

Zostaw merytoryczną opinię o Pflege Mit Herzen 24 - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pflege Mit Herzen 24?

Zobacz opinie na temat firmy Pflege Mit Herzen 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pflege Mit Herzen 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pflege Mit Herzen 24