Opinie o Blue Ocean Media S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Blue Ocean Media S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Blue Ocean Media S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Ocean Media S.A. w Warszawa

Mary Nowy wpis

Mnie podobnie jak poprzednikowi jakoś nie ukazało się tamto ogłoszenie dla webmastera. Jeśli już kogoś szukają to gdzie najprędzej uzyskam dostęp do oferty? nie ma rotacji tak w ogóle? chyba ze pod innym szyldem dodawane są oferty?

Maja Nowy wpis

Hej, a macie jakieś informacje o posadzie Web Desinger/Grafik Webowy? Jak tam jest? Jestem ciekawa, bo w internecie wyszukałam ogłoszenie. Może wiecie czy taki pracownik może pracować zdalnie całkowicie? A jak można to wtedy umowa podpisywana jest poprzez pocztę?

Marcin Nowy wpis
@Maja

A gdzie widziałaś takie ogłoszenie?

nick1 Nowy wpis

Już po kilku miesiącach człowiek czuje się wypalony... Trudne warunki pracy dla pracownika (oprogramowanie). Okropna i stresująca atmosfera. Wszystko na asap. Bardzo źle wspominam. Najgorsze z miejsc w jakich pracowałem... Nie polecam. Szkoda nerwów i zdrowia + brak stabilizacji (niejasne warunki pracy).

Helena

Czy nadal tak jest, jak piszecie, że nie ma szans na otrzymanie umowy o pracę w tej firmie, nawet po jakimś dłuższym okresie pracy?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Blue Ocean Media S.A. na stanowisko Customer Care Specialist with German? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Leszno
pierogies

Pracowałem trzy miesiące, dłużej nie dałem rady. Brak szansy na umowę o pracę, fatalne warunki w biurze i niemiła atmosfera pracy. Nie polecam

Ewelina
@pierogies

To w takim razie jestem ciekawa jaka umowa jest oferowana jak jest brak szansy na UoP... Dlaczego warunki w biurze są fatalne?

Rozczarowana

Niestety nic dobrego nie mogę napisać. Rotacja pracowników ogromna. Właścicielka twierdzi, że to dlatego ponieważ nie spełniają jej oczekiwań. Atmosfera dramat. Nie polecam nikomu. Nie ma umów o pracę. Na rozmowie kwalifikacyjnej odpowiedź na pytanie czy podpiszemy umowę o pracę usłyszałam "Chyba nie wierzysz, że ZUS ci wypłaci emeryturę więc po co umowa". Wytrzymałam miesiąc. Jeżeli zdecydujecie się na pracę w BOM to tylko na moment, na przeczekanie bo kasa potrzebna ale zryje to Wam beret, nie wiem czy gra warta świeczki.

lili

Pracowałam w tej firmie! Umowa umową, ale stosunek pracodawcy do pracownika. Zostałam zwolniona po tym jak zgłosiłam, że jestem chora i nie będzie mnie dziś w pracy... Atmosfera w firmie-raczej brak atmosfery, wszyscy jakby zastraszeni. Pozytyw taki, że pieniądze za przepracowany okres firma wypłaciła. Rotacja pracowników (podczas mojej pracy, która trwała półtora miesiąca) ogromna. Nie polecam.

Janek

Blue Ocean Media S.A. od wczoraj poszukuje ludzi na stanowisko Account Manager i proponują tam telefon komórkowy, laptopa i pensje wysokości od 2300 netto, zależy jak sie dogadacie z osobą, która będzie Was zatrudniać, fajne mają projekty reklamowe, polecam.

Umowa śmieciowa, nieprzygotowane stanowisko pracy, bezzasadna presja, wszystko asap, projekty to jeden wielki śmietnik, żadnych premii za dobrą pracę. Miejsce dla osoby po studiach, która chce zdobyć trochę doświadczenia.

Pracowałem w oddziale programistycznym w Gdynii i nic dobrego napisać nie mogę. Śmieciowe umowy, koszmarnie prowadzone projekty, nie przygotowane stanowiska pracy. Nie polecam nikomu. Trzymać się od nich z daleka

lipa

Śmieciowa umowa; nie przygotowane w pełni stanowisko pracy-praca na wersji testowej programu; typowe korpo, gdzie liczy się ciągły zasuw..wymagania ogromne, wywołujące presję i nie proporcjonalne do zarobku atmosfera kiepska

papapa

Łamanie prawa pracy, brak umów o pracę, umowy zlecenie podpisywane dopiero po przepracowaniu kilku tygodni, zmiana warunków umowy już w trakcie, obniżki i brak wypłat wynagrodzenia.

ciekawy
@papapa

Ciekawe jak mogą łamać prawa pracy, jak nie ma umów o pracę??? Po co godzisz się na inną umowę jak masz z tym problem? Pracodawca daje taką umowę jak chce, pracownik albo to akceptuje albo idzie do pracy gdzie indziej, więc o co kaman?

Kowalski
@ciekawy

A no mogą łamać prawo bo umowa o dzieło wykonywana w miejscu siedziby firmy to tak naprawdę w świetle przepisów prawa nadużycie ze strony pracodawcy i de facto praca na etat (umowa o pracę).

papa

Łamanie prawa pracy, brak umów o pracę, umowy zlecenie podpisywane dopiero po przepracowaniu kilku tygodni, olbrzymia rotacja składu, poziom kultury na poziomie rynsztoku.

kicha

dziady nie chcą zatrudniać na umowę o prace tylko na zlecenie-nie masz zadnych praw i w razie kiepskiego humoru szefostwa od razu mogą cie wyrzucić na bruk

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Ocean Media S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Blue Ocean Media S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Blue Ocean Media S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Blue Ocean Media S.A.