Opinie o P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek w Świdnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek w Świdnica

Kandydat Nowy wpis

Czy na chwilę obecną są jakiekolwiek przyjęcia do waszej firmy na lakiernie bądź przygotowywanie materiału pod lakierowanie

@Pracodawca Nowy wpis
@Kandydat

Witam - przyjęcia są, zapraszamy do siedziby BEDO Technology na ul. Metalowców 8 z aktualnym CV.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Administrator Nowy wpis

Firma P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Operator Maszyn. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Czy P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek organizuje staże dla studentów?

W firmie BEDO Technology na ten moment nie organizuje się staży dla studentów.

Czy kandydat na stanowisko Operator maszyn CNC w firmie P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Czy w P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Administracja BEDO

Wypłata przelewana co miesiąc do 10go każdego miesiąca.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek?

Administracja BEDO

Pracowitość, brak narzekania i chęci do pracy są najważniejsze! Mile widziane jest doświadczenie jako spawacz/ślusarz lub konstruktor/technolog.

Helena
@Administracja BEDO

Często tu ludzie narzekali może? Bo kolejny raz widzę, że to dla was ważne, żeby tego nie było. ;) I rozumiem, że jak ktoś bez doświadczenia to na miejscu aktualnie przyuczacie?

@Helena

Tak - jest to dla nas ważne ;) Oczywiście możemy przyuczyć do prostych prac.

Wiktoria

Cześć, czy wspomniane we wcześniejszym komentarzu godziny pracy (6-14) w Bedo są sztywne? Czy zdarzają się jakieś nadgodziny? Jeśli tak, to jak często?

@Wiktoria

W zależności od zapotrzebowania produkcyjnego oraz możliwości pracowników istnieje możliwość pracy w godzinach nadliczbowych dodatkowo płatnych.

Witam, czy praca jest w systemie zmianowym i jakie są godziny pracy ? Jakie są warunki pracy i wynagrodzeniena na start?

@Zainteresowany

Praca na spawalni jest jednozmianowa w godzinach 6-14. Na lakierni praca trzyzmianowa. Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Jaki dress code obowiązuje w P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek?

Administracja BEDO

W biurze styl oficjalny. Na produkcji i montażach ubrania firmowe robocze.

Jakie wartości są cenione w P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek?

Pracowitość, brak narzekania i chęci do pracy są najważniejsze!

Karol T.

Moim zdaniem warunki pracy są na poziomie, które daje poczucie stabilizacji. Myślę, że w tych czasach to najważniejsze czynnik, szczególnie kiedy szaleje Covid. Praca chwilami wymagająca fizycznie, ale zatrudniając się tutaj wiedziałem na co się piszę.

Firmę Bedo polecił mi znajomy, kiedy inna firma zostawiła mnie na lodzie. Tutaj szybko określili realny czas realizacji i uwzględnili moje oczekiwania. Zamówione ogrodzenie otrzymałem dwa dni przed wcześniej ustalonym terminem. Moim zdaniem Bedo to firma 10/10.

Mikołaj Baranowski

Z firmą Bedo współpracuję od wielu lat. Jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych przez nich usług. Doradztwo i kontakt na bardzo dobrym poziomie, a co najważniejsze odpowiedni stosunek ceny do jakości.

andrzej andrzej

Stabilne zatrudnienie, uczciwe wynagrodzenie płatne zawsze na czas, przejrzyste warunki pracy. Polecam

kamil

Bedo to miejsce, w którym można się bardzo dużo nauczyć. Pracy jest dużo, ale się z tego cieszę, bo dzięki temu szybko mija mi czas. Przyjemna atmosfera. Polecam

Christoph

Na pracę w BEDO narzekają tylko frustraci, którzy sami w życiu nic nie osiągneli i mają postawę roszczeniową. Jeśli chcesz coś w życiu mieć musisz najpierw coś dać ;) tak to działa ;) Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych Pracowników !

Krzysztof S

Czasy są ciężkie, a w Bedo pracy jest dużo. Mają ciągle wiele zamówień na bramy i ogrodzenia, dzięki czemu mam komfort psychiczny i nie martwię się o najbliższą przyszłość. Jeżeli ktoś uczciwie pracuje, to myślę że spokojnie znajdzie tutaj swoje miejsce.

Firma oferuje dobre przygotowanie do pracy - w moim przypadku lakiernika. Jasne warunki umowy i wynagrodzenie płatne na czas.

tomek j

Zależy kto czego szuka, ale dla mnie ważna jest przede wszystkim stabilne zatrudnienie. Pracodawca w Bedo oferuje jasne warunki zatrudnienia, wypłata na czas, wszystko tak jak ustalaliśmy przy podpisaniu umowy. Pracy nie brakuje i jeżeli wykonujesz swoje obowiązki sumiennie, to zostaniesz zauważony i doceniony.

Przychodząc do pracy, nie miałem zbyt dużo doświadczenia, ale udało mi się trafić na pomocne osoby. Wiele się od nich nauczyłem i dzięki temu mogłem liczyć na stopniowy awans. Jakiś czas temu zacząłem prowadzić własną działalność, ale bardzo cenię sobie lata spędzone w tej firmie. Nie mogłem narzekać na warunki pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek - Świdnica

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U. Bedo Technology Sebastian Bednarek
3.9/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Metalowców 8
    58-100 Świdnica