Opinie o AFB K.C. Sp. z o. o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AFB K.C. Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AFB K.C. Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AFB K.C. Sp. z o. o. w Kraków

Elisabeth221

[Wellbeing Polska] Brałam udział w rekrutacji. Wyglądało to tak, że zadzwonił do mnie Pan Radosław i zaprosił na spotkanie rekrutacyjne online i jeszcze przypominał smsowo, żeby potwierdzić, że na pewno wezmę udział. Myślę sobie, wysokie standardy, skoro tak dbają o mój czas i przypominają, po czym okazuje się, że na spotkaniu jest ponad 100 osób i Pan prowadzący (ktoś inny niż Pan Radosław, nie pamiętam nazwiska) mówi, że jeśli ktoś się nie czuje na siłach, żeby pozyskiwać klientów, to niech się od razu wyłączy. Stracony czas - musiałam się przygotować do tego, żeby jakoś wyglądać do kamery - nawet kamera nie była wymagana, a ktoś zaprasza na MOJE spotkanie 100 innych osób i chce, żebym sprzedawała programy fit dla firm jak gruszki na targu!!! To był istny spęd ludzi to całe spotkanie online! Nie polecam.

Narcyz
@Zszokowana

Firma ma charakter organizacji a la sekta, której przewodzi narcystyczny guru Radosław K. Radzę uważać na wszelkie manipulacje i zabiegi mające na celu wyzysk przez firmę oraz zaspokojenie dyssocjalnych potrzeb szefa. Każdy kto ma przynajmniej parę lat doświadczenia pracy w normalnych firmach wyczuwa na samym początku parasekciarski charakter organizacji- serio, jest tu wszystko, co w sekcie od semantycznego pomieszania, przez pielęgnowanie donosicielstwa, normalizację (usunięte przez administratora)(tzw. rozwojowy feedback), pracę dla "idei", a nie dla pieniędzy etc etc. Pracownicy dzielą się na tych, którzy odchodzą po max 3 miesiącach oraz tych, u których udało się skutecznie rozwinąć syndrom sztokholmski i pracują dłużej.

Elisabeth221

Zszokowana Nowy wpis
@Elisabeth221

Tragiczna rekrutacja do firmy na stanowisko junior managera. Podczas procesu rekrutacji kilkakrotnie dopuszczono się dyskryminacji (i nie są to nad wyrost rzucone słowa, ponieważ na rekrutację zaproszono bodajże 8 osób (czyli jesteśmy w stanie wspólnie potwierdzić, co miało miejsce na rekrutacji), które przy sobie miały mówić o "doświadczeniu", czyli przede wszystkim czy są studentami; czy po zakończeniu studiów, będą w stanie założyć firmę, itd. A w tym czasie reszta słuchała. Pan od razu powiedział, że: "nie chcą ludzi, którzy mają jakieś zobowiązania i pracują dla pięniędzy. Nie interesują ich ludzie mający dzieci, czy kredyty do spłacenia"... Aż mnie zatkało. Nawet nie chce mi się opisywać reszty tego spotkania, bo to było żenujące. Osobom, które zdaniem rekruterów miały za wysokie doświadczenie, np. już wcześniej gdzieś pracowały, zostały wyproszone ze spotkania, gdy nadeszła ich kolej, aby się zaprezentować. Nie polecam, bo szkoda po prostu własnego czasu. SZANUJMY SIĘ!

Narcyz Nowy wpis
@Zszokowana

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w AFB K.C. Sp. z o. o.? Chętnie zatrudniają?

Anonim Nowy wpis

Zależy od nastroju szefa, czyli Radosława K. Raz rekrutuje "młode talenty" z statusem studenta, innym razem wyrzuca z dnia na dzień 10 studentów (nota bene po zapewnianiu dwa dni wcześniej, że gwarantuje długoterminową współpracę) i argumentuje tym, że nie czuje, że to jest zgodne z jego wizją firmy i przerzuca się na zatrudnianie osób po studiach. Radzę uważać na wszelkie zapewnienia Radosława K. i Victorii O; ponieważ nie dotrzymują danych słów, zmieniają w przeciągu weekendu swoje ustalenia o 180 stopni, nagminnie uprawiają gaslighting. Jeśli już ktoś się decyduje na współpracę, jako student, to sugeruje być wysoce sceptycznym do wszystkich zalatujących kołdzingiem deklaracji szefostwa, a raczej nie wierzyć w żadne ich słowo, które nie jest potwierdzone stosownym papierem.

Wunia84

Witam. Zaaplikowałam do tej firmy na początku 2020 roku, do pracy przy masażach biurowych. Bardzo szybko dostałam (pierwsze i ostatnie) zlecenie na masaże w pewnej firmie. Otrzymałam nakładkę na stolik fo masażu. Okazało się, że tylko to. Na grupie Messenger dzień albo dwa przed masażami, koordynatorka Wiktoria zapytała: w co mam wyposażyć dziewczyny? Jedna z masażystek. Odpowiedziała: w podkłady, dezynfekcję, mokre chusteczki. Wiktoria odpisała: ok. Myślałam, że w dniu eventu Wiktoria nam je przywiezie, każda firma zajmująca się masażami biurowymi takie wyposażenie zapewnia. Jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się, że nie. Dobrze, że miałam ze sobą serwetki i wodę. To nimi przecierałam na szybko zagłówek. Wiktoria jest z Ukrainy, mogła nie zrozumieć. W czasie eventu, miałam 15 minut na pacjenta i jedną, piętnastominutową przerwę. Nie było nawet czasu pójść do sklepu. Niemniej, pieniądze przyszły na konto na czas. Potem wybuchła pandemia i niestety masaże biurowe się skończyły. Za to Radek postanowił robić szkolenia online. Byłam tylko na jednym. Na drugim być nie mogłam, trzecie - zrobił w sobotnie popołudnie, całkowicie na spontanie. Otrzymałam wiadomość, gdy odbierałam zamówienie. Radek zaczął iść w sprzedawanie szkoleń motywacyjnych do czego mnie namawiał, ale odmówiłam. Człowiek ma dość mocno rozdmuchane ego. Na spotkaniu zapytał, czy mogłabym mu zrobić masaż, a on zapłaci, jeśli będzie mu się podobało. Dwa. Szkolenia online trwały zdecydowanie za długo, powtarzał ciągle to samo. Trzy. Zasugerował, żeby zrobić sobie screen ze szkolenia, a potem zamieścić w mediach społecznościowych. A. Mówił o sprzedanych kontraktach za miliony złotych, a nie miał na chusteczki, dezynfekcję i podkłady. Ponadto powiedział, że rozważa powrót do Stanów Zjednoczonych. Po co, skoro rzekomo tak mu w Polsce dobrze idzie? Aha. Jakiś czas temu moja koleżanka - dietetyczka za moją namową do nich zaaplikowała. Dziewczyna nie ukrywała wieku. Kazano jej nagrać krótki film o sobie, zaproszono na spotkanie online. W jego trakcie okazało się, że firma zatrudnia już tylko osoby z własną dg lub studentów do 26 roku życia. Poproszono ją o opuszczenie spotkania. Taki profesjonalizm. A. Stawka na masażach wynosiła 50 zl. Brutto za godzinę. Radek zapewniał 2-3 tysiące złotych na miesiąc.

Polecam spróbować

Polecam spróbować każdemu, kto planuje rozwijać się w temacie Wellbeing. Dużo się dzieje, dużo zadań, ekspertów itd.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AFB K.C. Sp. z o. o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Roman M.

Dla mnie na razie wszystko w jak największym w porządku. Zobaczymy co czas przyniesie, ale jestem dobrej myśli :) Pozdrawiam i powodzenia wszystkim!

Daniel

Polecam All For Body. Stawiają na rozwój i pozytywne emocje. Ciągle się uczę nowych rzeczy dzięki szkoleniom i pracy w energicznym zespole.

Natalia

Jestem zadowolona z pracy w All For Body, współpraca przebiega pomyślnie. Zdecydowanie na plus przyjazna atmosfera i możliwość rozwoju.

Wiktor

To prawda ze samemu płaci się podatek?

Krystian P.

Nie polecam nikomu pracy w firmie ALL FOR BODY. Oszustwa. Praca na lewo - (bo tak trzeba) umowa B2B + samemu płaci się podatek. Zarabiasz 15zł brutto ;) Wykorzystywanie. Ścieżka rozwoju to pic na wodę. Chcą cię tylko nabić w butelkę. Radzę sprawdzić sytuację prawną prezesa Radka oraz całej firmy. (Tak kluby są pozadłużane, inwestorzy nie dostają kasy). PS. zwierzyniecka 14 jako adres firmy? Przecież tam NIC NIE MA. Totalnie inny właściciel lokacji - nie ma nic wspólnego z ALL FOR BODY. Jednym słowem dno i kradzież.

Ania P.
@Krystian P.

Czesc! Zastanawiam się kim jest |Krystian z działu handlowego w AFB ;) bo pracuję tu pare ladnych lat i jeszcze nie znam żadnego Krystiana. Ale w sumie dlaczego mnie to nie dziwi, że hejterzy boją się przedstawić pełnym imieniem i nazwiskiem. Chyba, że ty jesteś może Sebastian? :)

*****
@Ania P.

Nie jestem Krystian, i w 100% popieram to co napisał Krystian powyżej, proste, że ktoś podał inne imię, żeby nie narażać się na zastraszanie i szantażowanie jak ma w zwyczaju R.?

Polecam trzymać się jak najdalej, w szczególności od szefa R. - kłamie, szantażuje, nie wypłaca pieniędzy.

Ania P.

Pracuję, albo raczej współpracuję na b2b,czyli na fakturach z AFB od 5 lat. Wszystko ok, pracy czasem więcej, czasem mniej, ale faktury zawsze oplacane są na czas. Dostaję ciekawe zlecenia i moje zdanie się liczy jesli wydaje mi się że czasami bez sensu jest zadanie które mam zlecone. To akurat zaleta, bo wiadomo, że z tym różnie bywa.

Jan

Dziwne - że wszystkie pozytywne opinie na temat tej firmy krzak są dodane 19.10.2019 albo 20.10.2019 . Firma ma siedzibę na zwierzynieckiej 14/4 w Krakowie , polecam sprawdzić - JEJ TAM JUŻ NIE MA OD PONAD PÓŁTORA ROKU! Krzak, (usunięte przez administratora) i obłuda. Teraz wspolpraca z korporacjami? Powodzenia. Jestem pewny, ze tam tez oszukuja.

Radosław Kruczek

Postanowiłem napisać kilka zdań ponieważ widzę sporo anonimów i krytycznych wypowiedzi. Ponieważ działaliśmy na terenie kilku miast jestem pewien że jest sporo osób które dzięki współpracy rozwinęły się i takich które dołączyły do nas w okresie kryzysu w 2018 roku i były zawiedzione tym co zastały. Kilka faktów: - na koniec 2017 roku w zespole działało ok 300 specjalistów w 11 miastach w Polsce. Napewno nie udało się sprostać nam wymaganiom i oczekiwaniom wszystkim o czym sami przekonaliśmy się zaliczając tak dynamiczny wzrost i rozproszenie w kraju. Zaliczyliśmy lekcję m.in. jak ważny jest nadzór jakości w tak młodym zespole. Edukacja i wsparcie nowych członków zespołu była zbyt krótka i nie efektywna. - Na rynku w tym czasie zaszło sporo zmian - rozwój klubów samoobsługowych jak CITYFIt, Mcfit które zachęcały do wyprowadzania klientów z firm typu ALL FOR BODY przez nieuczciwych trenerów. W ALL FOR BODY oprócz kosztów marketingu, obsługi klienta, rekrutacji, dochodziły koszty utrzymania klubów co wymagało dużo większej marży na usługach niż w obiektach które bazowały na sprzedaży karnetów a "dorabiały" na sprzedaży usług. - Naszą misją i wizją rozwoju od pierwszego dnia ALL FOR BODY było promowanie profilaktyki zdrowia na skalę międzynarodową i taki cel przyświecał nam wychodząc poza Kraków gdzie prowadziliśmy zespół 90 osobowy w 10 lokalizacjach. Nie prowadzimy ALL FOR BODY dla celów tylko finansowych ale przede wszystkim dla celów rozwoju naszej pasji. Wszystkie zyski wypracowane we wcześniejszych latach były reinwestowane w dalszy rozwój i podejmowanie ambitnych działań w które wierzyliśmy. - W 2018/2019 roku podjęliśmy decyzję o zamknięciu kilku naszych klubów które nie radziły sobie finansowo, jak również zaprzestanie działalności w CITYFIT i MCFIT (ryczałty dla trenerów). Nie będziemy również promować i kontynuować rozwoju klubów butikowych w kraju ze względu na wcześniejsze doświadczenia. Ze względu na największe doświadczenie w Polsce w zakresie prowadzenia studiów treningowych i klubów butikowych bazujących na sprzedaży usług możemy polecić je tylko osobom które zdecydowanie zamierzają przy nich być obecne i prowadzić firmę typu "lifestyle business" - gdzie właściciele prowadzą treningi, zarządzają, dbają o relację z klientami i inwestują swój czas w kształcenie kadry. Nie polecamy takiego modelu osobom które uważają że zatrudniając kadrę zostawią takie miejsce i będzie działać same. Celem klubu butikowego powinna być najwyższa jakość przynajmniej w dzielnicy w której operuje w innym wypadku pozyskiwanie klientów przez marketing płatny jest strategią na krótki dystans. Polecenia obecnych klientów są weryfikacją. Dokładnie w taki sposób budowaliśmy ALL FOR BODY w Krakowie przez 6 lat. Naszym celem jednak nie było prowadzić firmy tylko w Krakowie i to wymagało innego modelu i rozwiązań. Od 2019 roku firma z kluczowymi osobami koncentruje się na wdrażaniu programów wellness w firmach dzięki którym wpływamy na zdrowie w miejscu pracy i nie wymaga zarządzania tak dużym zespołem w 10 miastach polski. Nasze doświadczenie w zmianie nawyków stylu życia wyniesione poprzez pracę w klubach przez 8 lat przekładamy na innowacyjne programy m.in. w firmie ORANGE, BNP PARIBAS, Royal Canin, MARS, Grupa Żywiec i inne. Jako osoba odpowiedzialna za kluczowe decyzje w całej firmie również w ostatnich 2 latach, chciałem przeprosić osoby który pracowały z nami i liczyły na rozwój swojej kariery w branży w taki sposób który przedstawiliśmy na rekrutacji, a doświadczyły dużo stresu, mało wsparcia w rozwoju, małej ilości klientów, krytycznych opinii. Nasze najlepsze intencje, pasja i ambicje nie spotkały się z doświadczeniem operacyjnym i egzekucją oraz kapitałem który był potrzebny do realizacji tak ambitnych planów. Mimo to pozostajemy wierni naszym zainteresowaniom i staramy się dużo rozważniej prowadzić kolejne projekty promujące wellness.

Kursant a4academy 2018
@Radosław Kruczek

Pozwole sobie odniesc sie do tej wiadomosci. Z Panem Radoslawem mialem przyjemnosc spotkac sie twarza w twarz. Po nieudanej probie rekrutacji do A4Body (pani manager z oburzeniem stwierdzila, ze nie chce kogos, kto ma inne zajecia typu praca czy studia, pokrecila nosem, ze nie mam doswiadczenia w zawodzie - wiedziala o tym przed sama rozmowa, wiec skad zdziwienie? - oraz zaproponowala malo konkretna stawke, ktora nie pokryalaby czesnego na uczelni oraz mieszkania) zaproponowano mi inny model, a mianowicie silownie butikowa, ktora zostala juz tutaj wspomniana oraz mozliwosc wykupienia udzialow. Temat pociagnal sie moze przez 2-3 wiadomosci, gdzie dostalem pytanie "ile chcesz zainwestowac?". Po mojej odpowiedzi rozmowa skonczyla sie milczeniem ze strony Pana Radka. Niezrazony niepowodzeniem probowalem rekrutowac sie na inne stanowiska do A4A i A4B, jednak tutaj kontakt juz zupelnie sie urwal. W trakcie kursu odpowiedzi dostawalem blyskawicznie, po zakonczeniu wszystko sie rozmylo. Zrobilem kurs, ktory (wylaczajac wiedze uzyteczna dla moich wlasnych potrzeb) nie przyniosl mi absolutnie nic w kierunku rozwoju kariery. Nie mozna zaslaniac sie tylko rynkiem, takie sa realia, ze podejscie nie bylo odpowiednie. Pozdrawiam.

Magdalena

Cześć, pracuje w All for Body w Warszawie bardzo cenię sobie tą pracę i nie mam żadnych problemów z wypłatami, umowami.

M Ś

Witam, miałem ostatnimi czasy okazję współpracować kilka razy z firmą All for Body, nie było żadnych niedociągnięć, raczej zaangażowanie i pomoc organizatorów, żeby wszystko było ok, także z mojej strony pozytywny odbiór. Chciałem tylko powiedzieć, że ten się nie myli co nic nie robi, a miałem wrażenie, że raczej zależało organizatorom na pozytywnym odbiorze , pozdrawiam :)

Michał Ś

Witam, Od jakiegoś czasu współpracuję z firmą All for Body i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Mam możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, wypłaty są na czas, zawsze wszystko było zorganizowane i dopięte na tzw ostatni guzik. Firma podchodzi z szacunkiem do klienta i z zaangażowaniem; do współpracowników również z jasno określonymi zasadami, kładąc nacisk na jakość, punktualność i komfort zarówno dla wykonującego zabieg jaki dla klienta.

Pracuję dla All for Body w Warszawie i zadaję kłam wszystkim wpisom hejterskim. W rzeczywistości jest to firma wypełni wypłacana, płatności są na czas i nie ma zaległości. Na eventach panuje świetna atmosfera. Polecam wszystkim masażystom, warto z nimi współpracować.

Wojtek

Cześć ! Myśle, ze moja opinia może być dla wielu bardzo wartościowa, gdyż pracowałem w firmie 5 lat. Zaczynałem od bycia trenerem. Firma pomogła mi w zdobyciu pierwszych klientów, dała kameralne miejsca do prowadzenia treningów i duże wsparcie szkoleniowe w tematach obsługi klienta i sprzedaży. Preferują bardzo jasne zasady wspolpracy z klientem oparte o wieloletnie doświadczenie co powoduje ze klient dostaje profesjonalna obsługę i klarowne zasady. Zwabił mnie również system szkolen, który okazał się bardzo rozbudowany i merytoryczny. Po roku dostałem możliwość prowadzenia klubu, który zawsze był moim wielkim marzeniem. Kolejne etapy to projekty B2B , eventy i uczestnictwo w targach. Uważam ze nigdzie nie dostał bym tak wielu możliwości z tak malay doświadczenie a tu we mnie uwierzyli ! Polecam firmę osoba, które na poważnie biorą swój rozwój w branży wellnes i oczekują jasnych zasad wspolpracy oraz ciekawej ścieżki rozwoju. To nie jest na pewno miejsce dla freelancerów , którzy oczekują gloryfikacji swojej jednostki. Tam bardzo kogo stawia się na zespołowość.

Pedro

Mam pytanie jaką atmosferę macie w firmie i czy daje się dobrze zarobić?

Pracuję w All for body 2,5 roku. Zaczęło się od tego, że szukałam kursu po którym będę mogła pracować jako trener personalny. Znalazłam A4academy. Podczas szkoleń dowiedziałam się, o istnieniu AFB oraz o tym, że po zakończonym kursie i zdaniu egzaminów, będę mogła właśnie tam spróbować swoich sił, zamiast szukać pracy jako trener na zmianie zarabiając 11 zł na godzinę. Spróbowałam i zostałam. Początki oczywiście nie były łatwe, ale nigdzie nie dostaje się klientów "na tacy". Bywały lepsze i gorsze chwile, ale tak samo jest w każdej branży. To kwestia charakteru, czy podamy się i będziemy szukać gdzie indziej, czy zagryziemy zęby i będziemy pracować jeszcze więcej. Nigdy nie było sytuacji, żebym nie dostała wynagrodzenia za swoją pracę albo była źle traktowana. Jeśli czułam że ktoś z członków zespołu lub menedżerów postępuje wobec mnie nie fair, rozmawialiśmy o tym i rozwiązywaliśmy problem, bo tak chyba powinni postępować dojrzali ludzie. AFB pozwoliło mi rozwinąć skrzydła, zdobyć doświadczenie i klientów z którymi utrzymuję długie relacje.

Zostaw merytoryczną opinię o AFB K.C. Sp. z o. o. - Kraków

• Jak się pracuje w AFB K.C. Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy AFB K.C. Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AFB K.C. Sp. z o. o.?

AFB K.C. Sp. z o. o.
3.9/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Zwierzyniecka 14 lok. 4
    31-102 Kraków