Opinie o Lumen Technik w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lumen Technik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lumen Technik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumen Technik w Olsztyn

Asd

Witam. Wam pytanie, czy warto aplikować na stanowisko doradcy technicznego w tej firmie ? Jak z tą firma jest, da się sprzedać ich produkt, jest zapotrzebowanie na rynku, czy nie ?

qwerty

Pytanko do byłych pracowników. Dostał ktoś z was kasę za zakaz konkurencji ??

Z Częstochowy Andrzej Z.

No może faktycznie nie piłeś do mnie... bo z resztą co napisałeś się zgadzam.

cs

Nie bierz wszystkiego tak do siebie. Napisałem moją opinię o Lumen, nie o Tobie, bo chyba po to jest to forum. Odnosząc się do Ciebie miałem na myśli to ze piszesz prawdę i się z tobą zgadzam. [usunięte przez administratora]

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
Sarcogyps calvus

edmund - 2013-08-15 11:39:57 Ja tam akurat nie narzekam na ten portal bo można napisać prawdę. były handlowiec a od czego zależy czy dostanie się ten służbowy samochód?Lumen w tym roku zatrudnił i chyba nadal zatrudnia więcej pracowników niż jest w stanie wyposażyć w służbowe samochody, w związku z tym ogłaszają co jakiś czas konkursy sprzedażowe. Średnio raz na kwartał jest kilka samochodów (3 do 5 szt) Jeżeli się załapiesz na "wygraną" to dostajesz. Raczej małe szanse aby dostać z przydziału, chyba że w momencie zatrudniania sobie wywalczysz. Ogólnie jest tak, że jak jesteś jednym z najlepszych to raczej narzekać nie można. Sprzedając kilkanaście zestawów miesięcznie będziesz zadowolony z pracy. Jeżeli sprzedasz w miesiącu kilka sztuk, to będziesz narzekał. Natomiast jeżeli chcesz sprzedawać te kilkanaście co miesiąc to musisz założyć że pracujesz 6 lub 7 dni/tydzień i wracasz do domu póóóóźźźźźźnym wieczorem/nocą. Krótko mówiąc piszesz umowy jest ok, jeżeli nie spełnisz oczekiwań firmy, [usunięte przez administratora]

Z Częstochowy Andrzej Z.

No Cóż , odezwał się do mnie mailem (usunięte przez administratora)prezes Lumen; napisał że ja się POMYLIŁEM w rozliczeniu, bo wartość ryczałtu na paliwo nie była uzależniona od regulaminu: minimum 30 Audytów i 3 prezentacje/ miesiąc tylko od akceptacji prezesa !!!! Interpretacja kosmicznie dowolna (jak chcą tak policzą) i napisał że zamiast 5339 zł otrzymam coś 3880 zł... !!!! , a jak sam określił po resztę się mogę udać ,ale właśnie przez drogę sądową - to czekam na te 3880 zł bo jeszcze ich na koncie nie ma i prowadzę procedurę jak wcześniej napisałem KRD i temida... Wcześniej kolega były z Lumena też napisał że się nie rozliczyli według umowy i regulaminu tylko jak Im się podobało - szkoda firmy, ale z dużooooo większą zachodnią korporacją już wygrałem odszkodowanie o nadgodziny więc mogą się przygotować na niespodziankę. Najgorszą rzeczą byłoby odpuścić(usunięte przez administratora)

zszokowany

Witam Jak wygląda sprawa podwykonawców w lumenie ? Chodzi mi o firmy instalacyjne . Czy aktualnie szukają podwykonawców ? Pozdrawiam

Z Częstochowy Andrzej Z.

Ja chcę tylko odzyskać Swoje pieniądze.... I jak mnie zlewają to po prostu trochę dłużej na nie poczekam, a w tym czasie jak tak się boją opinii na swój temat zrobię jak już napisałem wcześniej z Sądem i KRD ( komornik z nich ściągnie) dodałem sobie ambicjonalnie że rozwinę dobry pijar na większej ilości portali założyć nowe tematy związane z wypłacalnością firmy Lumen... Pozdrawiam Z Częstochowy Andrzej Z.

Z Częstochowy Andrzej Z.

Witam, No Cóż 20.08.2013 Lumen odebrał i potwierdził odebranie wezwania do zapłaty z terminem 5 dni... więc ostateczny termin mają do 26.08.2013... Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Z Częstochowy Andrzej Z.

Witam Wszystkich Forumowiczów, Pisałem wcześniej że poinformuję czy otrzymałem przelewy za faktury na konto.... no z przykrością muszę napisać że do wczoraj wieczora ani złotówki i (usunięte przez administratora)Prezes Lumen Technik nie raczył odpowiedzieć na pytanie kiedy to nastąpi "według umowy"... przykro mi będzie, ale we wtorek 27.08.2013 rozpocznę procedurę w KRD i BIG która pozbawi Lumen pieknego logo Rzetelna Firma i sprawi problemy z innymi firmami na przykład telekomunikacyjnymi gdzie Lumen kupuje telefony..., a jednocześnie sprawa trafi na wokandę. Cóż poniedziałek ostatnim dniem mojej cierpliwości, Moje pieniądze nie chcą dłużej przebywać na nie moim koncie. Pozdrawiam Wszystkich łącznie z Lumen Technik(usunięte przez administratora)

BARCELONA

WITAM PANIE ANDRZEJU , CZYTAJĄC PANA WPISY CHCIAŁBYM Z PANEM POROZMAWIAĆ TELEFONICZNIE BO NIE JESTEM Z CZĘSTOCHOWY. PODAJĘ SWOJEGO MAILA andrzej.wgn@gmail.com. Czekam na kontakt

Z Częstochowy Andrzej Z.

Możemy się spotkać , telefon podałem wcześniej... Zadzwoń i powiedz że z tego forum... Pozdrawiam Andrzej

?

Andrzej Z. z Częstochowy może się spotkamy, ja też z Częstochowy jestem..do 17:00 pracuję, do której Ty pracujesz, może jakos wieczorkiem...?

Z Częstochowy Andrzej Z

Jak mniemam odpisuje koledze z Łodzi...??? U mnie niedopłata nie może wystąpić , nie miałem umowy zlecenia, są wystawione rachunki i są już zaksięgowane... Jednego nie rozumiem, według tego co napisał Paweł , a wcześniej (chyba na mój temat) (usunięte przez administratora). wnioskuję że pracujący w Lumen muszą tak opowiadać i pisać żeby samemu się lepiej poczuć... Najbardziej Dziwię się Pawłowi... po studiach MBA jako teraz zarządzający firmą Lumen angażuje się w jakieś forum i jeszcze wpada w polemikę z pracownikiem o którym pisze że nic wart nie jest ( :-) ) Ja jak by mnie delikwent nie obchodził to bym się nim nie zajmował ( wychodzi że sporo było dyskusji na mój temat w ostatnim czasie w Tej Firmie) A nawiazując do poprzednich postów PAWLE powiem krótko , nie szukałbym tego forum i nie było by żadnego tematu z mojej strony gdyby firma się rozliczyła tak jak powinna to zrobić, a tak Sam podpowiedziałeś mi że jest jakieś forum... Pozdrawiam Andrzej

Z Częstochowy Andrzej Z.

A skoro już zaczęlismy pisać o terminach i pieniądzach (zaległych ) i po opisaniu PRAWDY informuję wszystkich Formumowiczów że o dacie przelewu wierzytelności z faktór poinformuję również na tym formu i to niezwłocznie - więc Pawle , czas leci a Forumowicze patrzą i czekają jak szybko zareagujesz potwierdzając Rzetelność Firmy Lumen Technik i Swoje obietnice w stosunku do byłego współpracownika (który zdał Cały majątek przekazany do pracy z powrotem Lumen Technik zaraz po zakończeniu współpracy na pierwszą prośbę Firmy) Pozdrawiam Andrzej

były

Andrzeju, Ciesz się, że tylko takich rzeczy się sobie dowiedziałeś. Ja jak odeszłem dowiedziałem się, że mnie Lumen zwolnił, bo... jednocześnie pracowałem dla konkurencji. Co było nieprawdą. Na pieniądze czekałem ponad miesiąc, a i tak nie dostałem wszystkiego... Za to opinie mi niezłą wyrobili

Z Częstochowy Andrzej Z.

I Pawle, jedna sprawa cały Twój post wczesniej był w celu oczernienia mojej osoby - (jak traktowałem zespół?) daj przykład bo KŁAMIESZ na Mój temat na tym forum. Najlepiej oczerniając byłego pracownika wybielać firmę... Sprostuję Twoją wypowiedź na temat przelewu za faktury: do 14.08.2013 czekałem aż wypłacisz fakturę wystawioną 30.08.2013 według aneksu do umowy którego nie podpisałem, a która to wartość na fakturze była dla mnie mniej korzystna (Lumen na niej zyskiwał) pomimo upomnień nic nie wpłynęło, poinformowałem Was i Ciebie również że anuluję tą fakturę i wystawiłem faktury dokładnie według umowy która obowiązywała bez zmian w czerwcu, że mieliście wcześniej sporo czasu na uregulowanie i tego nie zrobiliście , a należność wisi do uregulowania to faktury które wystawiłem opiewały na termin wykonania do 16.08.2013 - brak wpłaty za nie do dzisiaj tj.: 22.08.2013 - o jakim terminie według umowy tutaj piszesz? terminie który wskazałem w przedsądowym wezwaniu do zapłaty? Moje zobowiązania za paliwo w firmie shell dalej czekają na spłatę dlatego że Lumen do dzisiaj nie zapłacił za moją codzienną ciężką pracę w lipcu - bo niby o co ja się tak wkurzałem (usunięte przez administratora) Termin płatności już dawno minął za te faktury, więc to Ty delikatnie mijasz się z prawdą że "będą wypałcone w terminie zgodnie z umową"

Z Częstochowy Andrzej Z.

Pawle, a jak już zacząłeś rozmawiać ze mną na forum to w sprawie tych faktur do zapłacenia może przybliżysz jaki jest ten termin według umowy? Pozdrawiam Serdecznie Andrzej

Z Częstochowy Andrzej Z.

Pawle, i wskaż mi post w którym napisałem że to ja rozwiązałem z Wami umowę? Napisałem że pracowałem od kwietnia do lipca 2013. Nic o powodach zakończenia współpracy. Pozdrawiam Z Częstochowy Andrzej Z.

Z Częstochowy Andrzej Z.

Pawle. Nie kłamałem jak Ci odpisałem że nie pisałem żadnych postów na tym forum o którym dowiedziałem się od Ciebie... Po drugie nie pisz że chciałem jeździć do jakichkolwiek klientów ponieważ JEŹDZIŁEM DO WSZYTSTKICH z którymi udało mi się umówić na audyt, mało tego jako jedyny w całym Lumenie obsługiwałem klientów również kredytowo. A moje niezadowolenie wynikało z rzeczy o których tutaj nie pisałem, a Ty dostałeś maila z moimi wynurzeniami. Z powodu tych wynurzeń które pierwsze trafiły na piśmie do (usunięte przez administratora) nie przedłużyłeś umowy która wygasła na koniec lipca, a nie jak sugerujesz mojego braku zaangażowania w pracę (chyba że ktoś taką informację Ci sprzedał) - z chęcią stanę do konfrontacji twarzą w twarz, nawet u Ciebie w firmie z tym kto tak twierdził żeby mnie to w twarz powiedział co Tobie. Wyniki pomimo wielu audytów bywają różne. I do tego ponownie Cię informuję (chociaż każdy ma prawo wypowiadać się jak uważa i nie widzę powodu żeby w tej sprawie kłamać) NIE PISAŁEM NA TYM FORMUM POD ŻADNYM NIKIEM POZA TYM KTÓREGO TERAZ UŻYWAM. Cieszy mnie jednakowoż że Lumen się ze mną rozliczy, bo sam nie chcę być dłużnikiem innych firm które czekają na przelewy chociażby za paliwo z lipca. Pozdrawiam Z Częstochowy Andrzej Z.

Zostaw merytoryczną opinię o Lumen Technik - Olsztyn

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lumen Technik?

Kandydaci do pracy w Lumen Technik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lumen Technik