Opinie o Firma Edukacyjna Matfiz Daniel Pawlikowski w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Edukacyjna Matfiz Daniel Pawlikowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Edukacyjna Matfiz Daniel Pawlikowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Edukacyjna Matfiz Daniel Pawlikowski w Olsztyn

Adam Nowy wpis

Dwa lata temu zdawałem maturę z fizyki do której przygotowywał mnie Pan Daniel, dzięki niemu odbudowałem fascynację nauką fizyki po nieprzyjemnym nauczycielu z gimnazjum. Pan Daniel to świetny nauczyciel, matura dobrze zdana, następnie rozpocząłem studia mechatroniki na Politechnice Gdańskiej a w wolnym czasie do dziś zagłębiam się w różne działy fizyki, co robię miedzy innymi dzięki przywróceniu mi fascynacji fizyką,

Dawid Nowy wpis

Pan nauczyciel zakończył już prowadzenie zajęć zarówno w II LO, jak i w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym? Podobno prowadzi zajęcia jedynie w prywatnej placówce edukacyjnej? Sporo ma pozytywnych komentarzy, styl wypowiedzi mnie trochę zastanawia... Jakby w odpowiedzi na wcześniejsze zastrzeżeni poparte wynikami z matur. Ma ktoś świeże spostrzeżenia na temat dalszej działalności Pana nauczyciele i wyników jego pracy?

Popkorn Nowy wpis

Dzięki rocznej pracy z Panem Danielem, uzyskałem 90% na maturze z fizyki. Zajęcia z nim pomogły mi zrozumieć omawiane tematy i robić zadania maturalne. Dodatkowo odbywały się one we wspaniałej atmosferze. Zdecydowanie najlepszy w Olsztynie. Istna legenda wśród nauczycieli, a każdy kto ma choć trochę chęci i determinacji do pracy wchodzi przy nim na zupełnie wyższy poziom. No ale z niewolnika nie ma pracownika, toteż nie dziwią mnie wyniki niektórych jego uczniów. Nawet tak dobry nauczyciel nie nauczy się materiału za ucznia.

Diablo

Z panem Pawlikowskim miałem okazję pracować przez 2 lata , które okazały się być dla mnie przełomowym okresem w mojej nauce fizyki. W szczególny sposób pomocna okazała się jego cierpliwość i łatwość w sprawnym wytlumaczeniu tematu. Pan Pawlikowski nie tyle co nauczył mnie rozwiązywać szybko zadania, a również zainteresował fizyka. Dzięki niemu zdałem maturę na 85% i to bez żadnych korków. Co do ogólnych wyników to się nie dziwię że tak wyglądają, głównie przez podejście innych uczniów do nauki. (usunięte przez administratora)No ale każdemu kto ma duże ambicje i chęci polecam. Zdecydowanie najlepszy w Olsztynie.

Jerzy Nowy wpis
@Diablo

Jak rozumiem ten egzaminator i nauczyciel fizyki prowadzi jednoosobową działalność gospodarczą tak? Proszę o informację bo chciałbym na dobry początek dowiedzieć się właśnie tego? Pamiętasz może, jak to wyglądało albo wiesz, jak wygląda aktualnie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Edukacyjna Matfiz Daniel Pawlikowski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Matfiz w LO 2

Nauczyciel świetny jeśli potrafisz fizykę i na lekcje przychodzisz robić zadania. Jeśli nie, to nie polecam. Z lekcji nie da się wyciągnąć prawie nic pożytecznego, do tego ciągłe porównywanie do swoich dawnych uczniów/równorzędnych klas i bezsensowne wywody na temat przeciętnych wyników które nie mniej nie więcej mówią że jeśli nie domyślasz się o co cię spyta to możesz być co najwyżej "średni". Ale nie no fajny człowiek , kocham gościa. Buszy sobie na korkach także niezła morda. Chciałem się zapytać co na grzale, ale boję się że mi wjedzie na psychikę i powie że jestem średni czy coś. Ale ogółem to kocham typa. ♥️

UczenLOII_2019

Pan Pawlikowski jest jednym z najlepszych nauczycieli fizyki w kraju. Z jego pomocą udało mi się zdać maturę na 93%, nie chodząc na żadne dodatkowe zajęcia czy korepetycje. Jego sposoby na rozwiązywanie zadań są bardzo intuicyjne i wszechstronne, dzięki czemu na maturze miałem wystarczająco dużo czasu i 0 problemów. Polecam.

lo2
@UczenLOII_2019

Dowód anegdotyczny :) Są dostępne średnie wyniki Liceum Katolickiego i mówiąc łagodnie nie powalają ;)) Pozdrawiam

Uczeń_LOII

Byłem uczniem Pana Pawlikowskiego w olsztyńskim LO II i mogę stwierdzić, że jest on jednym z najbardziej przereklamowanych nauczycieli w mieście. Na lekcjach nie wykłada żadnej teorii, uczy schematycznego podejścia do przedmiotu (np wzory na pamięć bez żadnego wyprowadzenia), przez co likwiduje w uczniach sposób myślenia przyczynowo-skutkowego, zabija w ten sposób piękno tego przedmiotu. Mając zakodowane w głowie sposoby rozwiązywania zadań Pana Pawlikowskiego ciężko sobie potem poradzić z wieloma problemami, nawet tymi podstawowymi maturalnymi. Cały licealny materiał został skończony w listopadzie, ponieważ sporo zagadnień zostało przez Szanownego Pana świadomie pominiętych, ponad połowa klasy musiała z tego powodu brać korepetycje, wiele osób w klasie maturalnej zrezygnowało z rozszerzenia. Największym absurdem były "wykłady" na temat życia. Poruszał tematy w żaden sposób niezwiązane z przedmiotem (np piłka nożna, sytuacja polityczna na świecie), w ciągu roku straciliśmy w ten sposób kilka godzin, które zdecydowanie powinny zostać przeznaczone na zignorowane działy. Ponadto średnia z matur z fizyki w LO II co roku utrzymuje się na poziomie około 50%, co moim zdaniem nie jest zbyt wygórowanym wynikiem. Jednak w tej szkole jest jeszcze jeden nauczyciel tego przedmiotu, więc trudno tu mówić o wymiernej ocenie jego nauczania. Pan Pawlikowski jednak fizykę prowadzi również w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym, tam już jako jedyny. Średnie wyniki z ostatnich lat wynoszą: (w nawiasie liczba osób przystępujących do matury z fizyki w tej szkole) 2016: 39,7% (3) 2017: 28,8% (4) 2018: 36,2% (6). Jak widać zajęcia były prowadzone w bardzo wąskim gronie, stwarzało to niesamowicie duży komfort do pracy, a mimo wszystko wyniki wyglądają żałośnie, co najlepiej świadczy o poziomie nauczyciela. Osobom, które chcą zrozumieć fizykę i porządnie zdać egzamin maturalny stanowczo odradzam współpracy z tym Panem. Źródła wyników maturalnych: (usunięte przez administratora)

Vinycz

Pan (usunięte przez administratora) świetny nauczyciel, który nauczy każdego opornego ucznia. Jest to bardzo inteligentny i wymagający człowiek. Uczył mnie w gimnazjum fizyki i byłam bardzo zadowolona z jego sposobu nauczania i podejścia do uczniów.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Edukacyjna Matfiz Daniel Pawlikowski - Olsztyn

• Jak się pracuje w Firma Edukacyjna Matfiz Daniel Pawlikowski?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Edukacyjna Matfiz Daniel Pawlikowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Edukacyjna Matfiz Daniel Pawlikowski?

Firma Edukacyjna Matfiz Daniel Pawlikowski
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Porcelanowa 19
    10-687 Olsztyn