Opinie o Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis w Turkowy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis w Turkowy

Patrycja

@J. a pracowałaś już na produkcji, czy może to miałaby być pierwsza praca tego typu? Wiesz coś może o rekrutacjach, czy na razie jesteś wstępnie zainteresowana pracą w Gugała BIS?

J.

Myślę o pracy tam,gdzieś na produkcji może, tylko mam pytanie, na ile zmian pracujecie?

Patrycja

@J. A o pracy na jakim stanowisku myślisz? Planujesz wziąć udział w rekrutacji? W tej chwili nie widać żadnych ofert pracy - czy ktoś z pracowników firmy wie coś na temat planowanych w przyszłości?

J.

Czy tam jest ciężka praca dla kobiety? Na ile zmian pracujecie?

karol

@dht skoro nie ma ofert, to nie ma rotacji... więc chyba warto :)

Nie warto sie tam zatrudniać !!!!!!!!!!

Kk

Ulala, szkoda, ale podanie zawieźć można... A nóż... Dziękuję za odp SD :)

kk

A są może jakieś przyjęcia?

ulllalla

Tutaj smieszniej jak w kabarecie haha ,opinia jest o tym By napisac o zakladzie jaka praca ,atmosfera,jaka płaca ,jak umowy o prace,premie sa czy nie ,ile godzin praca ,jak ktos chce isc do g3 a nie obrazacie sprzataczke bo jednemu,drugiemu uwage zwrocila i sie mscicie na necie obrazajac zapewne pracujecie tam jak ja obrazacie to masz problem pogadac w oczy a nie na necie krytykujesz,a to ze usiadze czasem kazdy czasem sciemnia ludzie to nie roboty sa,dalej wody nie ma nie dali to idz do h.... biura i powiedz kierownikowi ,szefowej jaki problem woda musi byc w upaly obowiazkowo ,kto ma jaja ten sie odezwie a nie zale wylewa i obrazajac Kobiete,a jak nie ma wody to kup se 1zl nie majatek.

szafa daria

tez słyszałem o tym wyskoku Murzyna. Oj nieładnie okradac kolegów... Może niech ten ktos pojdzie z tym do kierownika?

terakota

POWIEM WAM TAK, WSZYSCY JESTESCIE POJEBANI. A NA TEMAT RENI WOLE SIĘ NIE WYPOWIADAĆ, BO KAZDY WIE JAKA JEST PRAWDA. HI HI. A KTO NIE WIE TEN FRAJER I PAŁA. ZAWSZE BYLY PROBLEMY Z TA PANIA. I W KAZDEJ HISTORII JEST ZIARNO PRAWDY KOLEDZY I KOLEZANKI. A ZRESZTA SZKODA STRZEPIC RYJA. WYJEBANE MAM NA SPRZATACZKE. SA WAZNIEJSZE PROBLEMY. NP. TO ZE POMIMO UPAŁOW NIE MA WODY NA HALI. A DLACZEGO NIE MA? BO PEWNIE SZEFOSTWU SZKODA PIENIEDZY. GDYBY POLSKIE SŁUŻBY TYPU INSPEKCJA PRACY CZY INNE CHUJEMUJE PRACOWAŁYBY TAK JAK POWINNY TO JUZ DAWNO DOSTALIBYSCIE PO PIZDZIE. WSTYD ZEBY NA TAKIM ZAKŁADZIE NIE BYŁO JEBANEJ WODY. TŁUMACZENIE PEWNIE DALEJ TO SAMO: JEST KRYZYS I MUSIMY OSZCZEDZAC (66 MIEJSCE NA LISCIE 100 NAJBOGATSZYCH POLAKÓW) NO TO SIE W GLOWIE NIE MIESCI. A CO DO UKRAINCOW TO OBECNY KIEROWNIK PAN M. JUZ W TAMTYM ROKU RZUCIL PROPOZYCJE ZEBY ICH PRZYUCZAC NA MASZYNY, BO PRZECIEZ MOGA ROBIC ZA MNIEJSZE PIENIADZE. TAK TAK MOI KOCHANI MOWIE O TYM PANU O KTORYM MYSLICIE. ZAPAMIETAJCIE SOBIE JEDNA RZECZ: CZY BEDZIECIE PRACOWAC W HOLANDII, RUMUNII, AUSTRALII CZY NAWET KURWA W KANADZIE, NAJGORSZYM CO MOZE WAS SPOTKAC TO PRACA Z KARIEROWICZAMI. POLSKIMI KARIEROWICZAMI. TAKI POLSKI ROBAK ZROBI WSZYSTKO ZEBY SIE WYBIC I NIC NIE WYDAJE MU SIE NIEMORALNE, DONOSY, KŁAMSTWA, PRZEINACZANIE RZECZYWISTOSCI. WOLE PRACOWAC Z UCHODZCAMI Z TRYNIGDADU I TABAGO CZY NAWET Z SOMALII ALE NIE Z POLAKAMI. SKORO W POLSCE CHCE WYGRYSC POLAKOW Z PRACY TO CO ON MUSIAL WYCZYNIAC NA ZACHODZIE TO MOZEMY SIE TYLKO DOMYSLAC. Z CZASEM Z CZŁOWIEKA WYCHODZI PRADZIWA NATURA. A SZKODA STRZEPIC RYJA. AHA, PRAWIE BYM ZAPOMNIAŁ: JAK BEDZIESZ TO CZYTAŁ PANIE M. ZAMIAST LATAC PO HALI I SIAC PANIKE ZE ZNAJDZIESZ MNIE, ZE ZNASZ JAKIS HAKERÓW KTORZY MNIE NAMIERZA, WEZ CHŁOPIE ZASTANÓW SIE CZY TY W OGOLE MASZ GODNOSC I HONOR CZŁOWIEKA. PAMIETAJ: KARMA WRACA. AAAA CZORNY PIEKNIE WYGLADA Z MIOTŁĄ Xdd ALE SIE ROZPISAŁEM. WRACAM DO PRACY. JESZCZE NIE RAZ TU WBIJE ZEBY NAPISAC COS OD SIEBIE, BO PRZECIEZ MI WOLNO :)

@terakota

a podobno masz swoją firmę? czy tylko o niej marzysz czubie hihihih

@ja

A CO KURWA TĘPY (usunięte przez administratora) MYŚLISZ, ŻE JAK SIĘ PROWADZI WŁASNA DZIAŁALNOSC GOSPODARCZĄ TO NIE TRZEBA KURWA PRACOWAC (usunięte przez administratora) BEZ HONORU? SSIJ PAŁE OBCIAGACZU MOSKWY I WYPIERDALAJ SPOWROTEM DO PAKOWANIA SZAF (usunięte przez administratora) BEZ SZKOŁY! CZUB TO CIE ROBIL RAZEM Z TWOJA STARA. ZAL CI ROW SCISKA BO KTOS OSIAGNAL SUKCES A TY DALEJ NA GRZESIA ZAPIERALASZ? JAK MASZ JAKIS PROBLEM TO POWIEDZ MI TO W TWARZ (usunięte przez administratora)

@terakota

Taki sukces, że ty te (usunięte przez administratora) na G.bo włąsna firma dochodów Ci nie przynosi. Ciekawe co to za biznes hihihihi. Widzę, że tobie żaden kierownik nie odpowiada chyba tylko dlatego, że nie ty nim jesteś. No ale na to to trzeba mieć trochę oleju w głowie

Jakie to charakterystyczne dla tego zakładu, że jeden drugiego wyzywa od najgorszych.Nic dziwnego jak a'la kierownik nigdy nie powie do pracownika po imieniu tylko ten debil, idiota, niedorobiony, gruba świnia(to są bardzo delikatne przezwiska przez nich używane) Czego ,więc wymagać od innych. RYBA PSUJE SIE OD GŁOWY!!

Popieram

Popieram i rozumiem twoje nerwy

to tylkoja

fast.co do tej sprzataczki to masz racje...nie rozumie dlaczego pani edyta zatrudnia takich ludzi! 12 godzsiedzina zakladzie i kapletnie nic nie robi..w wc robale chodza! zuca butami..kradnie..i niszczy wlasnosc zakladu

brendan
@to tylkoja

to tylko ja to jest ciekawe ze oceniasz innych a jestes tepym bezmogiem ktory chyba mozgu nie ma? jak takie zero jak ty wogole moze u gugaly pracowac ktory jedno zdanie nie potrafi porzadnie napisac KOPLETNIE POWIEM TOBIE DEBILEM JESTES i tacy jak ty pisza o kims z zawistosci bo moze zamiast pracowac siedzisz ,pierdzisz i liczysz godziny coo albo jestes cholernym donosicielem,nie oceniaj innych bo sam (usunięte przez administratora) wart jestes a zamiast ciebie i i innych pojebow moga ukraincy pracowac .

fast 1500

TAK CZYTAM TE OPINIE IJESTEM W SZOKU! SKORO AZ TAKJEST ZLE W TEJ FIRMIE TO PO JAKA CHOLERE TAM PRACUJECIE..KAZDY MA PRAWO OTWORZYCWLASNY ZAKLAD I SAMEMU DORABIAC SIE PRZEZ LATA,TAK JAK GREGORZ!JA TAM PRACUJE JUZ TROSZKE CZASU I TWIERDZE ZE NIE JEST ZLE,WYPLATA NA CZAS,NORMALNY CZAS PRACY ITD.O DO KIEROWNIKOW BYWA ROZNIE ALE SA TYLKO LUDZMI I MAJA BAT NA PLECACH.MOZNA TAK PISAC I PISAC,OBRAZAC CHWALIC...ALE OGOLNIE ZAKLA NI JEST ZLY..A CO DO p. EDYTY TEZ ZLEGO SLOWA NIE POWIEM MIALAM PARE SPRAW W BIURZE I ZALATWILA MI TO OD REKI. PARADOX TEJ FIRMY JEST TAKI ZE KAZDY PATRZY NASZEFOSTWO I KIEROWNIKOW...A NAJGORSE BAGNO ZACZYNA SIE NA DOLE...TO SPRZATACZKA..PSEUDO PANI RENIA..NO KUR...TAKIE WREDNEJ I FALSZYWEJ KOBIETY W ZYCIU NIE SPOTKALEM....NIE ROB TOPOTEGI..SYF W SZATNIACH,,W UBIKACJACH TRAGEDIA..WYMYSLA JAKIES HISTORIE...WIECZNIE SIEDZI NA KAWIE...ALE JAK SZEFOWA PODJEDZIE TO BIEGNIE PO MIOTLE I NIBY ROBI..SZOK

brendan
@fast 1500

ty smieciu ty gnido nie masz o czym pisac tylko czepiasz sie sprzataczki? Takich parchow jak ty powinni zwalniac ,znalazl sie pracownik zasrany albo przydupas ktory lize (usunięte przez administratora) szefowstu ,moze jestes donosicielem ktory sie podlizuje ty lajzo jedna? Wez miotle idz sprzatac jednego dnia kretynie nie wytrzymasz i nie oceniaj innych bo mozesz tego pozalowac.

terakota

Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to, że ludzie którzy tam pracuja dalej nie znają mojej tożsamosci i w rozmowach ze mną podejrzewaj (usunięte przez administratora) wie kogo o te wpisy. Zamiast zastanawiac się kim ja jestem zatanówcie sie dlaczego pracujecie w tym obozie i co zrobić zeby się z niego wyrwac. Moze dla niektórych praca za 2500 zł miesiecznie to szczyt marzeń. Ambicje zabite przez rzeczywistosc. Może wypowiem się w koncu w jakiś pozytywny sposób na temat tego zakładu. Długo do tego dojrzewałem i wyszukiwałem w mojej pamieci jakis pozytywów i jedyne które znalazłem to niektórzy pracownicy i postanowiłem sie teraz wypowiedzieć w nieco cieplejszym tonie. Będe pisał przezwiskami, ale po raz kolejny nie narażać się na pier.... ze mnie na policje podają. A więc Maku- Swietny operator, koleś który ma pojecie na temat każdej maszyny i szczerze mówiąć marnujący sie w tej firmie. Maku na zachodzie zrobiłbyś furore i trzepałbys konkretny hajs. Tylko nie chlej :D Kasztanek- pilarz z prawdziwego zdarzenia. Tnie jak zły i nie ma sobie równych na pile. Człowiek o wielkim sercu. Nigdy nie odmówił pomocy, zarówno czy chodzi o prace czy o czas poza nia. Powiem Ci szczerze Panie K, ze powinienies czesciej byc (usunięte przez administratora) dla ludzi bo Cie nie doceniaja. Z kazdym problemem leca do Ciebie a nawet jeban* Kur*y nie potrafia ci podziekować za okazana pomoc. Przemo O.- człwoek który choć leniwy jest bardzo inteligentny i tez swietnie sobie radzi na maszynach, chociaż ostatnio lata podobno na widlaku (ale mu to w sumie pewnie pasuje) Michałek- podobno juz nie pracuje, ale z tego co pamietam na oklejarkach nie miał sobie równych i swoja wiedza przerósł nawet swojego nauczyciela Czornego (o ile tego kogos mozna nazwać nauczycielem) Michał gdybyś Czesciej myslał o pracy a mniej o pierdołach i wkurwianiu Junca (w sumie to tez goscia nie trawiłem i go (usunięte przez administratora) to teraz Ty byłbyś kierownikiem a nie jakieś włażidupy. Szkoda ze uciekłes i nie ma teraz się nawet z kim wódki napic :/ Ponitek- no i tu mamy kolejny przykład osoby która poświeca swój cenny czas i zdrowie na ta firme a tak naprawde (usunięte przez administratora) z tego ma. Ponitek spierdlaja z tej firmy i uciekaj na zachód, tam docenią Twoje zdolnosci i bedziesz zarabiac tyle ile Fachowiec taki jak Ty powinien zarabiać. Czapa- podobno juz nie pracuje. Ale warto o jim wspomniec bo to naprawde świetny kolega i operator. Kurzoj- o i tu mamy temat rzekę. Człowiek o ogromniej kulturze osobistej, Osoba elokwetna, inteligentna. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że to pewnego rodzaju WIZJONER PRZEMYSLU DRZEWNEGO. Niejeden jego projekt podbija dzisiaj europejskie salony i jest rozchwytywany przez stolarnie na cały swiecie. Jak widac 5 lat studiów w renomowanej brytyjskiej uczelni ,,THE ŁÓD HAJD SKUL OF OBRUBKEJSZYN OF THE PLYTA,, nie poszło na marne. Jednym słowem Fachura w (usunięte przez administratora) br /> no i tu mamy problem, bo wymieniłem juz wszystkich inteligentnych pracowników i nie mam juz o czym pisac i w tym samym momencie skonczyły sie pozytywne strony tego zakładu. buuuuuuuu. Chciałem się bardziej rozpisac ale naprawde nie mam o czym. Moze ktoś ma jakieś pytania? Moze jakoś pomoge albo cos? wasz ukochany/a TERAKOTA

moze to ja?

Terakota po raz kolejny (usunięte przez administratora) system !!! Brawo :D

a moze to ja?
@moze to ja?

Terakota z całym szacunkiem,ale ,,najinteligentniejszy,, jest Moskwa!!

@terakota

ta firma to profesjonalny hejt internetowy ... własna firma, koń by się uśmiał

bis

Czyzby kierownika tez dopadla redukcja etatow??

Oooo...w końcu niektóre nieroby wezmą sie do roboty, bo nie bedzie miał ich kto chronić.

terakota

hmmmmmmmmmmmmmmmmm podobno (usunięte przez administratora) wyleciał. Nie wiem co powiedzieć...

@terakota

o czym ty terakota będziesz teraz pisał i czym żył???? Może się do roboty weźmiesz i zajmiesz swoimi sprawami? tylko czy jest czym hihihi ? wątpię !!!!

@ja

swoimi sprawami? Aktualnie prowadze swoja mała firme, ale zawsze znajde czas zeby troche pocisnac po ludziach którzy sobie na to zasłużyli.

ona

Wiecie może czy bedą jakieś przyjęcia w g3?

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis - Turkowy

• Jak się pracuje w Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis?

Kandydaci do pracy w Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.
  • 62E
    63-642 Turkowy