Opinie o Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis w Turkowy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis w Turkowy

Eros

Nie mogę powiedzieć złego słowa na ten zaklad????edzia (usunięte przez administratora) szefowa można z nią o wszystkim pogadać zaliczka kiedy chcesz wypłata na czas,Paleta wody na na stanie chce Ci się pić idziesz i pijesz.do pracy idziesz pracować nie dyskutować więc po co ten temat że to tamto i siamto.na stolowce toster mikrofala ogólnie nie ma co narzekać. Dużo Ukrainy teraz tam pracuje. Pozdrawiam.

@Eros

Na każdym dziale tak jest? Nie napisałeś w sumie, jakiego stanowiska to dotyczy, gdzie pracujesz dokładnie ani nic. Ale przynajmniej się dowiedziałam o tej wypłacie, że na czas, miałam o to sama pytać w sumie. A ile płacą na początek?

Cześć, szukam teraz pracy i chciałbym wysłać dokumenty do tej firmy. Jak tu ktoś zauważył już wcześniej ofert pracy jakoś nie widać w necie, ale w ogóle przyjmują od czasu do czasu? Bo może akurat warto wysłać do nich na maila chociaż żeby się odezwali w przypadku pojawienia się wolnych wakatów. Podpowiecie ile teraz płacą nowym i jakie umowy proponują?

Paulina Nowy wpis

Czy są nowe osoby i jak tu jest z nowymi osobami

Eros Nowy wpis

Kasia Nowy wpis
@Eros

Werka

Z tego co czytam w tych starszych opiniach, piszecie, że fajnie by było jakby firma wprowadziła karty multisport. Minęło 2 lata przeszło od tych opinii, udało się wynegocjować ten jeden z benefitów? Ogólnie macie jakiś system premiowania pracowników? Ktoś tu kiedyś nawet chyba o tym wspominał. Jest tu praca do wzięcia?

Madzia 221

Czy są jakieś przyjęcia do pracy? Ile macie zmian? Mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy dla kobiety w tym zakładzie?

Krzysztof
@Madzia 221

Ogłoszeń nie widać ale może coś mają? Tylko na jakich umiejętnościach może im zależeć i jak wysoko stawiają poprzeczkę kandydatom w czasie rekrutacji? Słyszałaś coś o tej firmie od znajomych?

Ciekawa
@Krzysztof

Mąż pracował g3 gugała 11lat to w miarę a ty składałeś cv czy masz zamiar?

...

Nie polecam...chciałam tam iść do pracy ale wymagają nie wiadomo czego.

@...

Co ciekawe można to zinterpretować tak, że albo za dużo wymagali samo sama nie wiedziałaś o co im chodzi. Który wariant Ciebie dotyczył?

Zdenerwowana

Zaborowska upnij sobie te siano na glowie, bo to ze masz specjalne traktowanie na hali to nie znaczy ze wszystko możesz

@Zdenerwowana

"Specjalnie traktowanie"? Ogólnie to jakie jeszcze tu reguły bhp są stosowane prócz spinania włosów? Paznokcie idą w odstawkę?

Ciekawa;)
@Zdenerwowana

Zaborowska ? Pracuje tam jeszcze ? Czemu ma specjalne traktowanie

@Ciekawa;)

Wyższe stanowisko jakieś może?

Marekwojcik.260420@gmail.com

A jak z przejęciami ma ktoś numer do kadr czy ...niewiem kto tam przyjmuje Mam sporo doświadczenie w branży budowlanej i blisko. Marek

Agnieszka
@Marekwojcik.260420@gmail.com

Ja właśnie nie mogę znaleźć nawet ich strony... daj znać czy się odezwali w sprawie pracy, albo czy udało ci się zdobyć kontakt. Może pracownicy są tutaj i poradzą gdzie dzwonić/pisać w razie pracy i rekrutacji? :D

Patrycja

Czy są przyjęcia do pracy??? Jaka stawka

Urszula
@Patrycja

a na jakie stanowisko chciałabyś się przyjąć? masz tutaj kogoś znajomego kto pracuje w tej firmie? widzę, że Ci zależy na zatrudnieniu bo już drugi raz zadajesz to pytanie

Izabela

Z tego co tu wyczytałam to był tutaj dodatek za dojazdy? Moje pytanko - czy do tej pory zwracana jest kasa za dojazdy? ;-) i czy całość, czy jakaś część?

Patrycja

Czy są przyjęcia do pracy???

Fioletowy

Fajnie by było jakby szefostwo wprowadziło Kartę multisport, dużo byłoby chętnych, a i w okolicy jest gdzie to wykorzystać :)

Praca jak najbardziej spoko idzie zarobic ale trzeba się spiac nie to co niektorzy mysla tylko narzekac i pinoncdz do reki za nic. nieroby tylko i nic wiecej

Madzia 221

Czy są przyjęcia do pracy

Jozef

Czy to prawda że ludzi zwalniają z powodu braku pracy ?

Madzia

Czy są przyjęcia do pracy??? Czy ktoś jeździ z dziadowej kłody do pracy Proszę o informacje.

Czy w Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Mistrz

Tak premia plus dodatek za dojazdy

Romka

Ja tam lubię Manczaka. To jest porządny chłop. Trochę inni ale nie przeszkadza . Widać, że ma dobre serce

Jola

A podczas okresu próbnego jaka obowiązuje umowa?

Terakota

Znowu nie ma wody na hali. Szkoda gadac. A moskwa dalej donosi xddddd Terakota wrocil kur*wy. Kto chce w morde dostac?

Jaaaaaaaaaa
@Terakota

JA chcę dawaj Debi....u!!

@Terakota

bo ten moskwa, to najpodlejsza karykatura człowieka z jaką się spotkałem.

Terakota
@były pracownik

No wiadomo. Ciesze sie ze sie ze mna zgadzasz :)

Pracownica
@były pracownik

Chyba nie pracowałeś za kierownictwa "Fioły" ,że piszesz o Moskwie tak ????

@Pracownica

Fioła to anioł w porównaniu do moskwy.

Zostaw merytoryczną opinię o Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis - Turkowy

• Jak się pracuje w Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis?

Zobacz opinie na temat firmy Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis?

Kandydaci do pracy w Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grzegorz Gugała Firma Gugała - Bis
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.
  • 62E
    63-642 Turkowy