Opinie o King Dystrybucja Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie King Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w King Dystrybucja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o King Dystrybucja Sp. z o.o. w Radom

Niunia

Czy są tam przyjęcia do biura? Ktoś coś wie?

PAN
@Niunia

Gdzie ta praca ma być?

Niunia
@PAN

Warszawa - Jawczyce lub Radom

wito

Ja to chętnie bym się u nich załapał, bo oprócz cennego doświadczenia są niezłe zarobki.

mmmm

Jakis lizus chyba , bo tu normalnych to nie ma

chudy

Ciekaw jestem o którym piszesz kiero ;-)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie King Dystrybucja Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
lolek

ciekawe o którym mówisz kierowniku ;-)

syf

@les - jeśli chodzi o prace kierownika jak spróbujesz to sam ocenisz z tego co wiem to mają przechlapane kasa pod stołem jeśli za nic nie oberwą :-) to częste w tym oddziale

syf

Tak obiecanki cacanki i tak zrobią tak żeby było lepiej dla nich a nie dla pracownika wykorzystać i wywalić !!! Beznadziejna firma i ludzie w tej firmie jeszcze gorsi sami (usunięte przez administratora) i k...

syf

@ look - to chyba źle słyszałeś !!!! straciłem tam trochę czasu i wiem co piszę. Ale może tobie syf taki odpowiada. Są różni ludzie a tam jest niezły patol jak by nie było. Pozdro

syf

Hej, syf, syf, syf Jawczyce sam syf odradzam tam pracę kasa pod stołem i jeszcze wielką łaskę robią ze wszystkim. ODRADZAM TAM PRACE

GSPatton

Witam. Stanowczo odradzam. Pracujesz 6 dni w tygodniu za......po obliczeniu godzin są to grosze, ciągle nad godziny i w zasadzie nikt nic nie wie.Najważniejsze, są złodziejami wedle mnie gdyż raz ze kasy zawsze brakowało i trzeba było się upominać, dwa weź wolne a wtedy to zapomnij że 2 tysie dostaniesz, trzy jak składasz im wymówienie nie płacą za ostatni miesiąc. Żenada. Ogólnie, brud, smród i mogiła.

raf
@GSPatton

king dystrbucja wadlin ta firma syf totalny czy oddzial radomski czy jawczyce smrut popsutego miesa na kazdym kroku kierownictwo do dupy oczywiscie praca na czarno omijajcie szerokim ukiem tą firme pozd

Jarek
@GSPatton

Witam Bylem w Jawczycach na rozmowie o prace jako kierowca i musze powiedziec ze na wejsciu zauwazylem jak pracownicy w wejsciu do firmy bo na magazynie chyba nie bylo miejsca tworza opakowania promocyjne . Rozmowa moze mila ale to co proponuja to porazka praca szesc dni w tygodniu daja dwie umowy jedna niby normalna po trzech chyba miesiacach a druga na zlecenie jako magazynier i tak zalatwiaja ze wszystko jest zgodne z kodeksem pracy . Oczywiscie mozesz zarobic podobno 2500 netto. Po drugiej stronie ulicy baraki i Ukraincy pewnie tam pracuja .

rafał

Kiepski towar, ciągle wyprzedaże bo towar się terminuje, śmierdzące mięso. Ciągłe rotacje. Najniższa krajowa dla ph na papierze , a reszta pod stołem a i tak zabierają z koperty jakby to było opodatkowane i tylko patrzą jak komuś zabrać kasę.

wkur
@rafał

Chyba cię wyrzucili za coś.... bo pleciesz bzdury jak mało który

Damian

warto, kierowca rozwozi towar, a pozostałe obowiązki są doraźne, jak coś trzeba, jak chcesz pracować to idź, będziesz zadowolony

perla

Musiałam zmienić pracę z powodów rodzinnych,ale atmosfera jakiej jeszcze nigdzie nie spotkałam, z osobistymi i zawodowymi problemami można isc do szefostwa i zawsze pomogą,pensje zawsze na czas,i bzdura ,że ktoś pracował po 12-15 godzin.firma prowadzona z pasją i dużym zaangażowaniem właścicieli.

OLO

Odradzam cześć kasy pod stołem praca po 12-15 godz brak odpowiedniego zarządzania, genralnie jak u polskiego pracodawcy dużo na początku obiecuje lecz realia pokazują zupełnie coś innego proponuje omijać dużym kołem.

marcus

Ja robiłem w kingu w Płocku praca od 3 w nocy, a jak jest duzo roboty to Wam beda kazac przyjsc wczesniej z godzine lub dwie poza tym w sobote do roboty na 1 w nocy totalna masakra, a w tygodniu jak pracujesz od 3 o wyjsciu po 8godzinach pracy mozna zapomniec beda wam kazali ukladac towar albo sprzatac, jedyny plus to pensja na czas, na plock to 1800 - 1900 zl, pzdr

Mgr

Pracowałem w kingu oddział Warszawa-Jawczyce i nie było źle, pensje powyżej 2500, atmosfera dosyć wyluzowana. Dyrektorstwo miłe i raczej nikt się nie wywyższał.

fighter

pensje średnie ale atmosfera w sumie może być

Hibiskus

Może ktoś kto pracuje/pracował podzieli się informacjami o pracy w King Dystrybucja Sp. z.o.o.??

marcel
@Hibiskus

king jawczyce totalny syf

Zostaw merytoryczną opinię o King Dystrybucja Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w King Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy King Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w King Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

King Dystrybucja Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Chorzowska 3
    26-603 Radom

King Dystrybucja Sp. z o.o.