Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Damiano

Witam.Wybiera sie ktos 7 kwietnia do pracy w firmie Bleckamnn?

Angi
@Damiano

Bleckmann w venlo?:)

Gutek

To jest dobra agencja , ludzie są zadowoleni!!

Orsel25

Cześć, ja również wybieram się mam kilka propozycji i nie wiem którą wybrać. Jakieś rady? Gdzie najlepiej się pracuje? Ile dostaje się rękę za miesiąc?

Dxx

Witam jedzie ktoś z Bydgoszczy w najbliższym czasie ? chętnie bym się z kimś zgrał wiadomo w 2 raźniej

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Borg

Firma upada.brak wyplat

Dreams

Witam wyjezdzam z chlopakiem teraz w sobote do laanbruch praca na magazynie materiały ogrodnicze granica niemieckiego holenderska ktos cos moze byl juz tam i jak sie pracuję oraz ogólne warunki mieszkalne ????

A;ex

Radzę zastanowić się przed wyborem tej firmy , czytałem dużo opini przed wyjazdem , stwierdziłem dopóki nie pojadę to się nie przekonam . wyjechałem i zastałem to co powyżej napisałem.

Alex

Damiano

Witam.Wybiera się ktos do pracy w firmie Bleckamnn?15 kwietnia?Pozdrawiam

Tomekus

Wszystko zalezy po co kto jedzie i co sobie wyobraza. Narzekaja tacy co nawywijaja i zotana wywaleni i potem zale gorzkie do calego swiata. Ja pojehcalem pracowac i pracwoalem, na domku wiadomo trzeba sie dogadac z ludzmi by bylo dobrze ale niekturzy nie umieja i potem marudza na agencje. Oni zalatwiaja prace i spanie i nie maja potem wplywu na to jak sie komu bedzie mieszkac. Ja bumelowalem ze spoko ekipa wszystko zalezy od podejscia,

antox
@Tomekus

zgadzam się z tobą, nałatwiej mieć pretensje do wszystkich a nie do siebie

Robercik
@Tomekus

Dokladnie, to co ja widzialem na lokacji co ludzie wyrabiaja niektorzy a potem sie dziwia ze sa wywaleni z roboty i sa do tylu z kasa i wielkie placze do agencji ze ich oszukala. Ja jakos pojechalem, mieszkam i pracuje i nie stekam. Moj brat tez pracuje nawet dluzej ode mnie, byl juz na trzech lokacjach, zmienial firmy i zawsze bylo ok. Ludzie tutaj niektorzy symuluja, chodza nawaleni do pracy, po prostu sie nie nadaja. W Polsce tez by nie dostali roboty albp ich szybko wywalili. Wiadomo ze rozowo nie jest i miodowe lata to nie beda ale praca jest ok i da sie zarobic. Duzo osob ktore tu psiocza na agencje nie nadaja sie nawet do tego by szyby na stacji benzynowej pucowac. Pracowalem z takimi wybrakami, ktorzy nie wytrzymywali tygodnia w pracy, ktora byla calkiem lajtowa bo nie sa nauczeni pracowania. Najpierw proponuje sie zastanowic po co sie jedzie i czy umie sie i chce sie pracowac a potem sie decydowac a nie pojechac i miec do wszystkich prtensje ze nie placa za darmo i nie ma pokojowki co by pokoj sprzatala. Zeby nie bylo mam prawie 50 lat a daje rade nie to co ci mlodzi teraz tylko chca za nic pieniadze dostawac.

radeek
@Robercik

Panowie, jedna z niewielu konstruktywnych opini jakie tu przeczytałem także brawa

Mroczek

Witam. Ktoś wyjeżdża z Białegostoku 7 kwietnia do Holandii na produkcję?

Kama
@Mroczek

Razem z chłopakiem wyjeżdżamy 7 kwietnia ale nie wiemy jeszcze gdzie. W czwartek bd wszystko jasne

Kamil
@Mroczek

Witam możliwe że i ja bede jechał 7 kwietnia , póki co czekam na odpowiedz z firmy rozmawiałem z panią karoliną.

Kop12

Ja juz pracuje prawie miesiac wiec moge cos powiedziec. ogolnie jestem zadowolony to znaczy praca jest w porzadku i kasa wyplacana na czas. Mieszka sie ok, mogloby byc lepiej gdyby niektorzy ludzie bardziej dbali no ale co zrobic. Na urlop nie jechalem dlatego nie oczekiwalem cudow i luksusow. Jedyny minus troche to slaby kontakt z koordynatorem jest ich za malo na wszystkich ludzi i trudno sie do nich dobic czase. I tak jest to chyba najlepszy moj wyjazd do tej pory.

Kita92

Witam. Ja wraz z mezem wyjezdzamy przez work białystok 24-25 marca. Ktoś jeszcze jedzie ?

adik
@Kita92

tez jade z w tym czasie i 2 moich znajomych priv

To oszuści
@Kita92

Nie jedź z Work force !

Kita92
@adik

Jezdziliście już przez ta agencje ?

Natalia

Widzę że większość opinii o Work Force Sp. z o.o. jest pozytywna. Oby tak dalej! Aktualnie są prowadzone rekrutacje na nadchodzący sezon do wyjazdów do Holandii (Tutaj możecie znaleźć ofertę agencji - http://www.workforce.pl/dla-kandydata/praca-w-holandii/oferty-pracy-w-holandii/). Zamierzacie aplikować? A może już wyjeżdżaliście? Interesują mnie również informacje co do tego jak wygląda oferowane przez WorkForce wsparcie zagranicą i jak prezentuje się zakwaterowanie. Czy ktoś doświadczony we współpracy z tą firmą może się wypowiedzieć?

Piotr82

Witajcie : ) W najbliższym czasie wyjeżdżam do pracy w NL .Chciałbym uzyskać jakieś informacje od osób pracujących przez WF-Opole.Miejscowość Woerden.Magazyn sieci Bijenkorf. Może ktoś wybiera się właśnie w te rejony? Pozdrawiam.

@Piotr82

Jeśli chodzi o bijenkorf to praca spoko ale atmosfera straszna

Karol

Obiecalem to pisze - przepracowales 2 tygodnie. Na razie nie jest zle, wyplata przyszla, mniejsza, bo kaucje, ale dali zaliczke, wiec kolejna wyplata bedzie juz chyba ok. Chata w porzadku, troche brudno, ale to ludzie z domku syfia. Sama praca spoko, koordynatora jeszcze nie widzialem. Takze czekam co bedzie dalej. Ogolnie na plus.

Monika-huba@o2

Czytam wszyskie opinnie i nie rozumiem jak to jest. Szukam agencji pracy z ktora mozna by bylo wyjechac do pracy i to jest chyba juz 5 z moich przegladanych i dziwie sie ze wszyscy wszedzie narzekaja a mimo wszystko duzo osob wyjezdza to gdzie tu jest logika

Wm
@Monika-huba@o2

Ja osobiscie bede wyjezdzac przez ta firme jak cos juz w pierwszy week marca. Z tego biura wyjechal moj maz I nie narzeka. Zarobki sa nienajgorsze. A porownujac do naszych Polskich to sa na plus. Mieszkania tez nie sa zle, jesli ludzie dbaja o porzadek jest super. Wyplaty sa na czas. Praca tez jest ciagle. Wiele moich znajomych wyjezdzalo z roznych biur jak I moj maz, ale to jest jak narazie najlepsze biuro z jakiego mogl pojechac.

@Wm

Hej, a gdzie dokładnie jedziesz?

Praca

Czy moze jedzie ktos.z tej firmy 3-4 marca z Work Bialystok do pracy w Holandii.?

aru
@Praca

a gdzie i do jakiej pracy jedziesz??

@aru

Ja akurat jade do firmy, ktora zajmuje sie kwiatami.

martaax

Co ty mówisz??? Jestem w szoku bo ja byłam kilka razy i nigdy nie trafiłam na takie sytuacje...

@martaax

Zgadzam sie. Mam znajomych, ktorzy tam pracuja od 6 miesiecy I nie narzekaja. Mozliwe, ze wszytko zalezy tez od lokacji. Ale jak ludzie sami nie beda dbac o czystosc to nie wazne gdzie by mieszkali bedzie im wszystko nie odpowiadac.

@Praca

Ja jadę 4 marca rano do Oss, że Śląska. Ktoś jeszcze może?

Natalia

Hej , jade w niedziele do Oss na Padifood , moze mi ktos napisac jak tam jest rzeczywscie ? (usunięte przez administratora)

nick1

Co mozecie powiedziec o lokacjach Otto w pobliżu Venlo?

MMJO

Klasztor dokładnie

BUDZIK83
@MMJO

WITAM JA BYŁEM POD KONIEC 2017 NA KLASZTORZE W VENLO I POWIEM ZE JEST SPOKO NAJLEPIEJ NA POMARAŃCZOWYCH DRZWIACH WRZYSTKO JEST ODNAWIANE JEST SIŁKA MASZYNY BILARD DO MIASTA BLIZIUTKO POLECAM.

Polan
@nick1

Spoko miejsce, Klasztor jest odnawiany, niedaleko miasta, a przy tym są warunki są bardzo spoko.

jozef
@nick1

To nie ta agencja. Work Force Sp. z o.o. to nie Otto.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.