Work Force Sp. z o.o.

Opinie o Work Force Sp. z o.o.

Lukasz

MIEJSCE PRACY: Blerick/Venlo FIRMA: Tommy Hilfiger Europe B.V. 21.07.18 Ktoś się wybiera? chętnie połączę siły ;)

Olka
@Lukasz

Work Force Flexspecialisten to nie to samo co Otto Work Force, mylisz agencje. Flex nie ma pracowników w firmie którą podałeś

Wercia

Czesc :) Pod koniec sierpnia chcialabym wyjechac na pakowanie, moze jest ktos kto rowniez jedzie w tym terminie? Fajnie byłoby jechac razem, dodam ze mam 20 lat. To byłby moj pierwszy taki wyjazd, moze ktos przyblizyc jak to mniej wiecej wyglada? ;)

Ewellona

Napisz mail na adres: ewellona21@gmail.com

@Wercia

Do pakowania czego jedziesz?

Krzysztof Waldemar z FB
@Wercia

Sałaty? taką ofertę widzę.

Piotrek09

Jade z agencji otto work force do pracy 05.08.2018 do Rijnburga na produkcje i pakowanie salatek ,kanapek itp prosze o opinie o tym miejscu pracy i o mieszkaniach .Planuje zostac tam na dluzej ale chce wiedziec czy wargo wogule tam jechac

Kamil
@Piotrek09

Otto work force to inna z nazwy agencja niz Work Force.

Adrian

Szukam chetne osoby na wspolny wyjazd. Mam 30 lat i bedzie to moja pierwsza praca za granica wiec fajnie byloby jechac z kims. Jesli znajdzie sie ktos chetny zapraszam do kontaktu. adriann.k@wp.pl

Pakowacz

Wysłanie CV . Telefon i zaproszenie do biura. W biurze test jezykowy ktorego nawet nie sprawdzili . od razu podpisanie umowy

Na ile chce jechac .

Adiko

Szukam chetnych na wyjazd z poczatkiem sierpnia. Ja 30 lat i bedzie to moj pierwszy wyjazd wiec fajnie byloby jechac z kims. Jak znajdzie sie ktos chetny zapraszam do kontaktu. adriann.k@wp.pl

Zainteresowana

Czy jakieś ofery pracy sa aktualne?

Natalia

@Krystian, możesz nam jeszcze powiedzieć czy zatrudniony jesteś bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę, czy firma ma pakiet świadczeń socjal? Wynagrodzenie jest stałe czy uzależnione od faktycznie przepracowanych godzin? Napisałeś, że są trochę duże koszty opłat cotygodniowych, jakie koszty konkretnie masz na myśli i czego one dotyczą?

Krystian

Siema elo elo. Chciałbym się podzielić swoim doświadczenie po pierwszym tygodniu pracy. Mianowicie chciałbym poruszyć temat mieszkania oraz pracy w firmie Van Der Zee Twello . Firstly, mieszkania są naprawdę w porządku, mianowicie chodzi mi o wygodne łóżka, kuchnie wielofunkcyjną oraz zadbane kuchenki. Jedynie do czego można się lekko przeczepić jest słaby internet (ale da się bez tego przecież żyć to normalne, ponieważ kiedyś nie było czegoś takiego jak internet) oraz no moim zdanie troche duży koszt opłat cotygodniowych (mam nadzieje że trochę ulegnie zmianie i będzie troszku taniej). Praca w firmie Van Der Zee Twello jest naprawdę przyjemna, nie ma tu na co narzekać a jedynie się cieszyć z takiej zajebistej pracy. Zarobki nie są wcale złe, chociaż jak każdy chciałby trochę więcej, ale nie można narzekać, ponieważ warunki pracy jakie zapewnia firma Van Der Zee są naprawdę extra, w Polsce nigdzie nie spotkałem tak dobrych warunków pracy jak i szefów którzy się martwią czy pracownikowi jest dobrze. To chyba tyle pozdrawiam i zapraszam do podzielenia się ze mną waszymi doświadczeniami.

Natalia

@Piter87, proszę Ciebie o dłuższą wypowiedź na temat warunków pracy. Czy zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy na umowę o pracę, jest jakiś socjal? Napisałeś, że jest dobry standard domków, a na jakie koszty trzeba się przygotować? Jak z dojazdem do pracy?

Ck

Hej Jedzie ktoś dzisiaj do Holandii i ma pracować w Veghel albo mieszkać w Bospark Ede-Zonneo ordlan 47,Ede 6718 ?

Piter87
@Ck

Praca w Jumbo, fajna stawką o ile nie jestes na wiekowce. Te domki są ok dobry standard

Natalia

@Ania, napisałaś, że jest bardzo dobry kontakt z firmą Work Force, możesz jeszcze napisać czy przez cały okres zatrudnienia firma służy pracownikom pomocą w relacjach z pracodawcą? Zatrudnienie jest bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę, która gwarantuje stałe wynagrodzenie, czy uzależnione jest od faktycznie przepracowanych godzin? Na jakie stałe koszty trzeba się przygotować (np. zakwaterowanie, dojazd do pracy)?

Minus

Jestem zniesmaczony tą firmą. Wszystko z Panią przez telefon ustaliliśmy, załatwiliśmy co mieliśmy, poświęcone i czas i pieniądze i dzień przed podpisaniem umowy dowiedzieliśmy się, że Pani jednak nie jest nami zainteresowana (pomimo wcześniejszego tygodniowego kontaktu i dwóch-trzech rozmów). Życzę sobie spotkać ją kiedyś

Martyna
@Minus

A co z Waszej strony było nie tak? Jaki był powód? I które biuro robi taka selekcje? Nie jest tak że każdy kto się zgłosi to wyjeżdża?

@Minus

Najwyrazniej byles malo atrakcyjnym kandydatem skoro biuro samo z Ciebie zrezygnowalo, albo zalazles im czyms za skore. Albo jestes karany i nie masz czystej kartoteki. Innej opcji nie ma, trzeba sie zycia uczyc malymi krokami :) Ja bylam rekrutowana przez to biuro, rok temu pracowalam na pakowaniu miesa, w tym roku wyjezdza w ten weekend na ubrania i jestem bardzo zadowolona, zarowno tym ze kolejne wakacje bede mogla sobie zarobic, a pieniadz jest pewny co wiem z dosiwadczenia. Dla mnie jako studentki mozliwosc zarobienia 6-7 tysiecy w dwa miesiace to super opcja. No i w tym roku udalo mi sie dostac na ubrania, co uwazam za moj maly sukces :) Kontakt z paniami z biura w Bialymstoku super, bardzo sympatyczne osoby. Jedna z pan znala odpowiedz na praktycznie kazde pytanie, ogolnie sprawnie wszystko zorganizowaly. Warto sie pokazac od dobrej strony i byc zapamietanym w firmie pozytywnie. Dwoch moich kolegow ktorzy tez pracowali w ubieglym roku juz tej szansy nie dostali, maja zablokowany wyjazd ponownie z ta agencja. Nie mowie ze sa same plusy, bo nie ma jak wszedzie. Najwiekszym problemem w te firmie sa ludzie.. Polacy :) Na plus zawsze pieniadze na czas, mieszkania sa bardzo ladne (te gdzie ja bylam) no i godziny byly jednak prawie zawsze zapewnione. Narzekaczom mowie powodzenia w Polsce za 1500zl na reke z umowa jak dobrze pojdzie :) :) :)

Witam czytam sobie komentarze i nie wierzę młodzi ludzie 20 lat narzekają ludzie 30-50 chwalą agencje Work Force zdecydowałam się wyjeżdżać i 10 czerwca jadę i wieżę ze jak człowiek będzie uczciwie pracował i nie balowal to będzie miał prace i zarobi

Dxx
@Marta

Hejka skąd jedziesz ? z jakiego regionu Polski

am
@Marta

Marta mozesz opowiedziec o pracy za posrednictwem tej firmy?Jest praca, sa nadgodziny? Wypłacają pieniadze? Jak warunki mieszkaniowe

gosia

Witam, nie będę pisać opinii każdy niech wyciągnie wnioski. Praca ma zacząć się od jutra, dziś szkolenie, wizyta w urzędzie to wszystko ok. Ale wyprawili w podróż syna niestety dzień wcześniej . Wyjazd sobota godzina 15, na miejscu byli ok 6 rano, nikt go nie odebrał z dworca, zero kontaktu, gdy już dotarł do miejsca zakwaterowania okazało się że nie ma wolnych pokoi. Osoba która tam była ( nie mam zastrzeżeń do niej -robiła co mogła) znalazła pokój dopiero po 20. Wtedy też okazało się że syn miał być dzień później.Jak dla mnie to nieodpowiedzialne. Ci co wyjeżdżają wiedzą jak to jest móc odpocząć po podróży, a tu taka 14 godzinna nerwowa sytuacja i dla mnie jako matki i dla syna. Radzę więc upewnić się co do terminu wyjazdu. Zobaczymy jak z pracą będzie.

Mariola

Cześć, jest ktoś obecnie w Holandii z tej firmy np na pakowaniu ubrań?

Cześć, planuję wyjazd do Holandii dosłownie pod koniec lipca lub maksymalnie na początku sierpnia. Jeśli jest ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem/zakumplowaniem się proszę o kontakt :) Mam 22 lata, młody, kulturalny i miły chłopak. Płeć/wiek bez znaczenia, znam dobrze język angielski przebywałem wiele razy za granicą i jestem ogarnięty, więc ze mną nie zginiesz :) Praca niekoniecznie przez tą agencję. Mój email manesco@o2.pl

@Michał

Cześć, skad jesteś, ja wyjeżdzam 22 lipca

Natalia

@Para, czy zgłaszałeś swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za zatrudnienie i kadry w firmie? Co masz na myśli pisząc o "śmiesznie zwrotnych" kaucjach? @Ona 123, czy zdecydowałaś się na podjęcie zatrudnienia za pośrednictwem Work Force? Uzyskałaś już odpowiedzi na swoje pytana, być może z innego źródła i mogłabyś się nimi z nami podzielić?

Ona 123

Cześć. Widzę, że pojawiła się jakaś nowa oferta do pakowania cistek, może ktoś ma jakieś informacje, ktoś już przy tem pracował, wie jakie warunki czy praca ciężka?

Pppp

Czy ktoś będzie się wybierał z Bydgoszczy w najbliższym czasie w połowie maja na pakowanie ubrań? Nie chciałabym sama jechać wiec fajnie jakby ktoś też się wybierał? I tez mógłby mi udzielić paru informacji ?

Dxx
@Pppp

Witam też się zastanawiam daj namiar na siebie to się spiszemy Pozdrawiam

ona 123
@Pppp

Cześć, też zastanawiam się nad tą ofertą, czy już zaczęłyście prace możecie napisać coś więcej? Jak z zarobkiem, jakie warunki zakwaterowania?

Natalia

@OszukanaPara, czy mogłabyś/mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Nie wszyscy użytkownicy korzystają z Facebooka a z pewnością dla wielu z nich Twoja informacja może okazać się pomocna. @anonymous, co Cię skłoniło do podjęcia współpracy z firmą Work Force? Powiesz nam na jakim stanowisku zamierzasz podjąć pracę? @Marta, powiesz nam coś więcej na temat pracy w firmie, jeśli oczywiście dysponujesz takimi informacjami? @Piotrek, czy zdecydowałeś się aplikować do Work Force?

nikt
@Natalia

A pani Natalia to z Otto czy z konkurencyjnego biura,bo bardzo pani dociekliwa.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Force Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Work Force Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Force Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Force Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 12 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Force Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Work Force Sp. z o.o. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Force Sp. z o.o.